još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IMT 533 mehanika

3 posters

Go down

IMT 533  mehanika Empty IMT 533 mehanika

Postaj  KarloL ned lis 14, 2012 7:33 pm

evo sto me muci i sto mi treba :D
Jucer sam rastavio glavu na 533 jer je propustio dihtung glave, voda je pojela glavu na 2. i 3. cilindru i to ide sutra na brusenje. To je mozda trajalo vec 2-3 godine. Idu gore svi novi ventili i zanima me jel bi bilo pametno zamijeniti karike sad dok je to raskopano i koje dimenzije karika?

Onu cijev sto ide sa usisne grane na PVP je pojela poluga gasa pa me zanima je li moguce da tu vuce zrak pa si on sam zna nabiti gas i to na jako niskim i visokim okretajima, mozda tu poluga vise ne struze po cijevi pa uzima vise zraka?

Treba mi shema zatezanja glave i na koliko se steze glava jer sam imao shemu na kompu koju je netko stavio tu na forum, ali se zagubila pa bih molio da netko stavi opet na forum jer mi je potrebna. Hvala!

KarloL

Broj postova : 1
Join date : 14.10.2012

[Vrh] Go down

IMT 533  mehanika Empty Re: IMT 533 mehanika

Postaj  Admin ned lis 14, 2012 7:55 pm

Ako je poligica pojela cijev regulator PVP ne može raditi kako treba .
Cijev popravi , zamjeni kako želiš .

Kaarike su lutrija a ako je traktor normlano palio i radio onda bolje ne diraj .
Inače za karike moraš znati koje je brušenje ..da li je standard ili je brušen .
Imjeriš klip , ,još bolje ako ne razumjiješ odnesi klip masjtoru koji orađuje motor tj. glavu pa ti on izmjeri .
Trebalo bi i pisati na klipu ...trebalo bi


Pritezanje glave M33 motora ..princip je isti
[You must be registered and logged in to see this link.]


Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

IMT 533  mehanika Empty Re: IMT 533 mehanika

Postaj  muhanicar ned lis 14, 2012 10:35 pm

KarloL je napisao/la:evo sto me muci i sto mi treba :D
Jucer sam rastavio glavu na 533 jer je propustio dihtung glave, voda je pojela glavu na 2. i 3. cilindru i to ide sutra na brusenje. To je mozda trajalo vec 2-3 godine. Idu gore svi novi ventili i zanima me jel bi bilo pametno zamijeniti karike sad dok je to raskopano i koje dimenzije karika?

Onu cijev sto ide sa usisne grane na PVP je pojela poluga gasa pa me zanima je li moguce da tu vuce zrak pa si on sam zna nabiti gas i to na jako niskim i visokim okretajima, mozda tu poluga vise ne struze po cijevi pa uzima vise zraka?

Treba mi shema zatezanja glave i na koliko se steze glava jer sam imao shemu na kompu koju je netko stavio tu na forum, ali se zagubila pa bih molio da netko stavi opet na forum jer mi je potrebna. Hvala!
Ako radiš glavu na opisani način karike idu pod obavezno ako se imaju kam metnuti. Karike su gore 88,9 akonisu klipovi od 539.
To izmjeriš pomičnim mjerilom.

Ako je na cijevi rupa onda je to sigurno. Cijev možeš skinuti i zahartlotati ili prepiliti i ugraditi taj dio gumeni.
Preporučujem hartlotanje i korigiranje poluge gasa.

Šemu je metnul gazda


muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

IMT 533  mehanika Empty Re: IMT 533 mehanika

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.