još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izboljšanje

+5
Ti ga na
ilegalac
Admin
muhanicar
TVfreak
9 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin pon vel 04, 2013 8:43 pm

muhanicar je napisao/la:Tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok , tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok, tok........................................................................

I tako po čitav dan

cheer

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin pon vel 04, 2013 8:49 pm

Dosta tvojih nedoumica može riješiti manometar .
Možda je volan toliko poderan da ne može zadržati veči pritisak.
Neminovno se vidi da se tok,tok mašina manje muči s volanom u odnosu s polugama .
A možda u sebi im sigurnjak ....
Vrati se i ponovno pročitaj prvi red ovog posta .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  TVfreak pon vel 04, 2013 9:08 pm

Admin je napisao/la:.....
Ako volan staviš ispred razvodnika ondak kad radiš razodnikom na povratnoj starani volana imaš pritisak koji sigurno može napraviti štete u volanu .
Tupili smo gore o pritiscima u povratnim vodovima tucka ga ....
A drugi je razlog kaj volan radi na razlici pritiska ..tj. kad budš dizao priključak opet volan ne bude radio je neće biti razlike pritiska ulja prije i iza volana ....
sada imaš isto to kad istovremeno radiš razvodnikom i volanom ...ponaša se kao da vrtiš kad je traktor ugašen.

e u kurac krasni lupaozid
sad mi nadolazi, ako ide pumpa - volan - razvodnik....volan se nađe između dvije vatre, kad kipam npr. sve što pumpa gura prema cilindru ide preko grbače volana i njegovih pišljivih plastičnih prstenova koji jedva čekaju da nekud puste ulje

jedino elegantno rješenje je muhanicarov prioritetni mir

e ko će mi sad objasnit kako funkcioniše prioritetni, dijeli pritisak na 60%:40% koliki god da bio ili daje prioritet jednom uređaju? na kojim vozilima ih najlakše pronaći?

kako vidim jedino što ću još provjerit ima li volan sigurnosni ventil (jer se otac sjetio da ga rasturi i zaviri unutra a sigurnosni mu nije ni pao na pamet)

TVfreak

Broj postova : 235
Join date : 09.01.2012

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin pon vel 04, 2013 9:18 pm

TVfreak je napisao/la:



jedino elegantno rješenje je muhanicarov prioritetni mir

e ko će mi sad objasnit kako funkcioniše prioritetni, dijeli pritisak na 60%:40% koliki god da bio ili daje prioritet jednom uređaju? na kojim vozilima ih najlakše pronaći?

kako vidim jedino što ću još provjerit ima li volan sigurnosni ventil (jer se otac sjetio da ga rasturi i zaviri unutra a sigurnosni mu nije ni pao na pamet)
!. muhanicar nema prioritetni ventil (ako mislimo na isti)
muhanicar ima venil koji djeli protok na dva dijela ..u nekom omjeru .
2. priritetni ventil radi tak da prvom uređaju isporuči određen pritisak a višak pošalje drugom .

Koliko ja znam ima ih torpedo , indos viljuškar i muhanicar (on nije uređaj , on je Embarassed ..ljudina )

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  muhanicar pon vel 04, 2013 9:28 pm

Admin je napisao/la:
!. muhanicar nema prioritetni ventil (ako mislimo na isti)
muhanicar ima venil koji djeli protok na dva dijela ..u nekom omjeru .
Ono kaj sam ti slikal, a mislim da si ga i u rukama držal?
Znači to nije prioritretni ventil?

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin pon vel 04, 2013 9:43 pm

muhanicar je napisao/la:
Ono kaj sam ti slikal, a mislim da si ga i u rukama držal?
Znači to nije prioritretni ventil?
Njet , to je ventil opisan u PPT katalogu kao ventil konstatnog protoka ..
I on ne radi po zadanom omjeru nego u jednu granu baca određenu litražu (ovisi o "oznaci" )
A ostalo u drugu granu cheer

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  TVfreak pon vel 04, 2013 9:52 pm

opet algoritam i.....goto start....meni prvo treba manometar, ukoliko hoću da napravim kako treba, jer:
1. imam neku pumpu na kojoj se jedva vidi da piše deutz, i to je sve što piše na njoj
2. ne djeluje mi baš da je u dobrom stanju
3. pojma nemam kakav pritisak isporučuje ta pumpa (nominalno, ne računajući 2.)

zamisli ubacim prioritetni koji isporučuje 60bar na volan ostalo šalje na razvodnik....ako ona švapska pumpa daje max 70bar, šta da radim s onih 10bar? da mi se prikolica đubreta nasmije u facu? lolo

ionako se mene tu ništa ne pita, već se dvoumim dali da provjeravam onaj sigurnosni u volanu......bolje 'ladno pivo nego masne ruke lasko

TVfreak

Broj postova : 235
Join date : 09.01.2012

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin pon vel 04, 2013 10:04 pm

TVfreak je napisao/la:

zamisli ubacim prioritetni koji isporučuje 60bar na volan ostalo šalje na razvodnik....ako ona švapska pumpa daje max 70bar, šta da radim s onih 10bar? da mi se prikolica đubreta nasmije u facu? lolo
Ti s ovim kinom ne možeš staviti priritetni a kao prioritet uzet volan je jer je volan prolazan ...kontaš ..tek u kranjem položaju on stvara otpror strujanju ulja i nabija pritisak .

Dok ne prespavam za tebe je samo muhanicarov izlaz iz magle ..
Samo pazi , ovi od PPT imaju u ponudi najmanji na konstatnoj grani 3 litre/min. sljedeči je 6 itd. .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  muhanicar pon vel 04, 2013 10:05 pm

Admin je napisao/la:
muhanicar je napisao/la:
Ono kaj sam ti slikal, a mislim da si ga i u rukama držal?
Znači to nije prioritretni ventil?
Njet , to je ventil opisan u PPT katalogu kao ventil konstatnog protoka ..
I on ne radi po zadanom omjeru nego u jednu granu baca određenu litražu (ovisi o "oznaci" )
A ostalo u drugu granu cheer
Moš mi linkat taj dio kataloga moli

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin pon vel 04, 2013 10:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin uto vel 05, 2013 7:08 am

Nemaš sreče ,spavao sam ko beba a sanjao samo ovu gore s slike driver

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin uto vel 05, 2013 7:09 am

muhanicar je napisao/la:
Moš mi linkat taj dio kataloga moli
mogu poslje , sad mi se neda amen

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Ti ga na uto vel 05, 2013 2:27 pm

Admin je napisao/la:
muhanicar je napisao/la:
Ono kaj sam ti slikal, a mislim da si ga i u rukama držal?
Znači to nije prioritretni ventil?
Njet , to je ventil opisan u PPT katalogu kao ventil konstatnog protoka ..
I on ne radi po zadanom omjeru nego u jednu granu baca određenu litražu (ovisi o "oznaci" )
A ostalo u drugu granu cheer
Pa kaj to nije za volan i bolje? Jedna pumpa - dvije grane?

Ti ga na

Broj postova : 151
Join date : 06.07.2012

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin uto vel 05, 2013 4:18 pm

Ti ga na je napisao/la:
Pa kaj to nije za volan i bolje? Jedna pumpa - dvije grane?
Je . ali on skoro ima premalo i ako gura sve u jedan potrošač lolo

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin uto vel 05, 2013 4:26 pm

muhanicar je napisao/la:

Moš mi linkat taj dio kataloga moli
[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin uto vel 05, 2013 4:47 pm

TV freak ..postoji riješenje .. amen
Iza razvodnika trebaš ventil koji reducira pritisak za volan .
To je ventil s tri priključka ..jedan ide na raz. drugi volan , treči na povrat .
Tako poluge rade na pritisku kojji je podešen na sigurnosnom u razvodniku ..a na tom ventilu reguliraš pritisak koji max. želiš na volanu ...


Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  ilegalac uto vel 05, 2013 5:19 pm

muhanicar je napisao/la:
Admin je napisao/la:
!. muhanicar nema prioritetni ventil (ako mislimo na isti)
muhanicar ima venil koji djeli protok na dva dijela ..u nekom omjeru .
Ono kaj sam ti slikal, a mislim da si ga i u rukama držal?
Znači to nije prioritretni ventil?
to kaj je on držal u rukama nije prioritetni ventil, več ispusni ventil lolo lolo lolo
koji je prioritetan u životu žena Izboljšanje - Page 2 1026572418
rolf rolf rolf

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  ilegalac uto vel 05, 2013 5:27 pm

TVfreak je napisao/la:danas/večeras konačno kompletiran volan, na brzinu sam napravio jedan snimak



na 0:15 i 0:20 je volan dotjeran do kraja, na 0:39 su poluge podignute do kraja

ja nikako da izbacim misao da prvo spojim volan pa poslije njega razvodnik, ne kontam zašto nebi funkcionisalo, jer volan nema nikakav cilindar koji puni u toku rada pa da razvodnik ostane uskracen za ulje.....

a još jedna pumpa, remenica i rezervoar (može i ne mora) bi riješili sve probleme ljuti
to je sasvim dobro,odlično , ništa ne mijenjati
iz snimke se očito vidi da servo ima sigurnosni, i da je na manjem pritisku nego sigurnosni na hidrauliku
ako je motanje volana lagano ja ga nebih dirao , to je super

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  softi uto vel 05, 2013 6:14 pm

Lepo odradjeno, bravo!
servo = sere vo lolo al bitno da radi posao jumpy
Koji je to traktor? Jel tomo vinkovic 718?

softi

Broj postova : 60
Join date : 02.11.2012

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin uto vel 05, 2013 6:15 pm

ilegalac je napisao/la:
iz snimke se očito vidi da servo ima sigurnosni, i da je na manjem pritisku nego sigurnosni na hidrauliku
ako je motanje volana lagano ja ga nebih dirao , to je super
I ti bi se usudio test s videa napraviti na punom "gasu" ? tucka ga

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  ilegalac uto vel 05, 2013 6:44 pm

Admin je napisao/la:
ilegalac je napisao/la:
iz snimke se očito vidi da servo ima sigurnosni, i da je na manjem pritisku nego sigurnosni na hidrauliku
ako je motanje volana lagano ja ga nebih dirao , to je super
I ti bi se usudio test s videa napraviti na punom "gasu" ? tucka ga
u čemu je problem?
pa po zvuku se vidi da je manji teret u ful zakrenutom volanu , nego na hidrauliku, jedino što može stradat je servo

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin uto vel 05, 2013 7:24 pm

ilegalac je napisao/la:
, jedino što može stradat je servo
Pa da ..i zaliti uljem po jajima

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  ilegalac uto vel 05, 2013 7:32 pm

Admin je napisao/la:
ilegalac je napisao/la:
, jedino što može stradat je servo
Pa da ..i zaliti uljem po jajima
a koliko se sječam,(neznam koji je tomo), tomo ima pumpu preko remena, tak da će i remen proklizat kao sigurnjak jumpy

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin uto vel 05, 2013 7:38 pm

Remenom možeš jedino osigurati da ženu nađeš na krevetu u položaju kako si je zavezao

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  ilegalac uto vel 05, 2013 8:13 pm

Admin je napisao/la:Remenom možeš jedino osigurati da ženu nađeš na krevetu u položaju kako si je zavezao
moj tomo je imao kad digneš hidraulik do kraja, stane pumpa, tj remen prokliže

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Admin uto vel 05, 2013 8:37 pm

To je bila stara tipa lolo lolo

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Izboljšanje - Page 2 Empty Re: Izboljšanje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.