još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Idealna žena

+3
ilegalac
Imbra
pitijacro
7 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Idealna žena Empty Idealna žena

Postaj  pitijacro sri vel 19, 2014 7:17 pm


Idealna žena za većinu muškarca je istovremeno topla i nježna, ali se zna zauzeti za sebe i svoje ciljeve te je pravi prijatelj u nevolji.
Muškarci žele ženu s kojom neće biti dosadno

Žena koja zna uživati u životu i dobro se osjeća u svojoj koži san je svakog muškarca, tvrdi slavna koluministica i bračna savjetnica Lisa Daily. U svojoj novoj knjizi "Stop Getting Dumped" predstavlja kako izgleda savršena žena kroz oči muškarca. Ona smatra da ako se žena voli družiti s prijateljima i obitelji, putovati kako bi doživjela nova iskustva i ambiciozna je u onom što radi, muškarci će to vidjeti kao garanciju da s njom neće biti dosadno. Osim toga, one svojim ponašanjem pokazuju da im nije potreban muškarac kako bi bile sretne, što predstavlja velik izazov za osvajanje.
Ona ne prilazi prva
Iako je oko ovog pitanja bilo puno rasprava, Lisa Daily vjeruje kako žena ne smije prva pristupiti muškarcu, jer na taj način ubija njegov "lovački instinkt". To se ne odnosi na zavodljive poglede ili izlazak u njegov omiljeni kafić, već pozivanje na spoj ili traženje telefonskog broja. Lisa kaže da žena koja preuzme inicijativu ugovaranja i pozivanja na sastanak neće znati je li muškarac zaista zainteresiran za nju, ili mu je samo "pri ruci". Muškarci ne razmišljaju na taj način, i zbog toga im "uloga" pozivatelja bolje odgovara.
Izgleda seksi, ali ne i "jeftino"
Na početku veze žena bi se trebala suzdržati od nošenja odjeće koja "više otkriva nego pokriva" i pretjeranih seksualnih aluzija. Zavođenje dodirom po ruci i poljupcima rezervirano je za početne izlaske, dok se ne uspostavi intimnija veza s partnerom.
Odlaganje seksa
Iako je seksualna revolucija završila, seks još uvijek predstavlja prekretnicu u novom odnosu. Daily smatra da mnoge žene ne razumiju koliko seks može promijeniti dinamiku odnosa, jer se se kod žena uslijed seksa luči oksitocin, tzv. hormon vezivanja zbog kojeg bi se mogle previše "zagrijati" za vezu, koja to još i nije.
Mali znakovi pažnje
Poanta nije pretvaranje žene u poslušnu domaćicu, tvrdi Lisa Daily, već obraćanje pažnje na potrebe muškarca. Ako on nema nikog drugog da mu zašije dugme na omiljenoj košulji, on će svakako cijeniti vaš trud što ste ponudili da ga vi zašijete. I on bi također trebao činiti slične stvari za vas, jer se tako pokazuje bliskost i pažnja u odnosu.
Partner i podrška
Partneri bi si međusobno trebali pomagati i pružati podršku, a muškarci izuzetno cijene ako u ženi pronađu savjetnika i prijatelja, osobito jer su oni puno zatvoreniji od žena i često šute o svojim problemima. Nije potrebno da žena glumi psihijatra, smatra Daily, već naprosto da pokuša shvatiti što joj njen partner govori i pruži mu utjehu.
Bez pritiska
Muškarci ne vole ako im djevojka uvjetuje da ju moraju nazvati nekoliko puta dneno i u međuvremenu poslati nekoliko sms poruka, ne zato jer je ne žele čuti, već zato što ne vole pritisak. Također je i na početku odnosa dobro izbjegavati teme koje se tiču planova o zajedničkoj budućnosti, jer će to preplašiti svakog prosječnog muškarca.
Zna se izboriti za sebe
Samopouzdana žena koja ne trpi da se netko prema njoj loše ponaša, kod muškarca će izazvati poštovanje. Osim toga takav stav simbolizira i jasne granice u odnosu, tj. što je dopustivo a što nije. Lisa Daily smatra kako je to privlačno muškarcima jer im jasno određuje koja su "pravila igre".

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro sri vel 19, 2014 7:19 pm

No muškiči,kako vi percipirate ženu koja zadovoljava vaše kriterije idealne žene?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  Imbra sri vel 19, 2014 8:55 pm

Nisam to procital, prevec mi je to slova, nek daj povej po istine, si to skopirala od nekud ili si to se nastampala???  Shocked Shocked Shocked šuk šuk šuk šuk

Imbra

Broj postova : 218
Join date : 01.11.2012
Lokacija : Zeleno zagorje

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro sri vel 19, 2014 9:19 pm

Imbra - skopirala sam - skopirala sam to samo kao podlogu- zapravo to i nije bitno,to što tamo piše.Mene zanima kakvo je tvoje mišljenje - koje karakteristike mora imati žena da bi za tebe bila savršena.Jeli to samo fizički izgled,ili su ti i neke druge stvari bitne.
Eto vidiš da nisam  šuk šuk ,samo sam radoznala. Idealna žena 2548004431 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  ilegalac sri vel 19, 2014 10:24 pm

ak moš tolko pisat, kolko tek moš pričat scratch  scratch  scratch 
daleko si ti od ideala(moje)žene crta 

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  muhanicar sri vel 19, 2014 10:28 pm

ilegalac je napisao/la:ak moš tolko pisat, kolko tek moš pričat scratch  scratch  scratch 
daleko si ti od ideala(moje)žene crta 
Ona se bu sutra sjetila da je fulala naslov teme i da je mislila na ilegalnu ženu  crta crta 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro sri vel 19, 2014 11:20 pm

ilegalac je napisao/la:ak moš tolko pisat, kolko tek moš pričat scratch  scratch  scratch 
daleko si ti od ideala(moje)žene crta 



Ilegalac,ovdje ne govorimo o meni - iako ja jesam idealna žena,ali ti je bolje da ti to ne shvatiš,jer ako shvatiš,imal budeš problema sam sa sobom - ovdje govorimo kako ti vidiš idealnu ženu.
Baš me zanima koje prohtjeve imaš,znam ja da ti to nećeš reći,bojiš se da ćemo te skužiti dečec. Idealna žena 3029489592 


Zadnja promjena: pitijacro; čet vel 20, 2014 8:33 am; ukupno mijenjano 1 put.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro čet vel 20, 2014 8:25 am

Bobić,ajd kad svratiš rekni ti koje karakteristike mora imati idealna žena - ovi blentavci pojma nemaju - znam ja da za njih samo cice i pice nešt znače - a nisu jadnici niti svijesni da takve - sa takvim cicama,dupencima i picama se na njih nebi niti naslonile,a kamoli im nešt dale.Bogami,da se nađu u blizini - mislim da bi im zabranile i da ih gledaju - il bi bar morali imati na očima sunčane naočale. lolo  lolo  lolo  lolo  lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  ilegalac čet vel 20, 2014 8:57 am

pitijacro je napisao/la:Bobić,ajd kad svratiš rekni ti koje karakteristike mora imati idealna žena - ovi blentavci pojma nemaju - znam ja da za njih samo cice i pice nešt znače - a nisu jadnici niti svijesni da takve  - sa takvim cicama,dupencima i picama se na njih nebi niti naslonile,a kamoli im nešt dale.Bogami,da se nađu u blizini - mislim da bi im zabranile i da ih gledaju - il bi bar morali imati na očima sunčane naočale. lolo  lolo  lolo  lolo  lolo 
bas si sve pogodila
mi koji smo u zatvoru 10+ godina ,znamo što valja i što vrijedi, a to su baš cice pice i dupence
a romantika je za sapunice

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro čet vel 20, 2014 9:49 am

Ma da - a šta ćeš,kriteriji vam visoki,uvijek srce oće ono što nema ili nemože dobiti.Tako ti je to u životu.Onda tu,to što vi muški nemožete dobiti ono što želite - jer takve kakve vi želite uvijek izaberu nekoga drugoga a ne vas - tu onda profitiramo mi jadne ,nikakve,prosječne ,ispodprosječne. - zgrabite ono što vam je dostupno.Svoju vrapčicu,jel.Sivu,pokislu od kiše - ali vaša je.I stavite je u zlatni kavez.Krila joj sputana od briga i truda da vam ugodi.I vidite vi to i znate,i toplo vam u duši.Dok se ne spazi golubica raširenih krila.Neki tada polete prema suncu.I završe kao Ikar. mig 

Romantika u sapunicama? - pojma nemam - ono malo što sam ih odgledala,jedino što sam primjetia je odvratna sladunjavost. - kakvu ti to percepciju romantike imaš????????????  auch


Ovo je romantika,slušaj -



 cheer cheer cheer 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  ilegalac čet vel 20, 2014 10:08 am

pitijacro je napisao/la:Ma da - a šta ćeš,kriteriji vam visoki,uvijek srce oće ono što nema ili nemože dobiti.Tako ti je to u životu.Onda tu,to što vi muški nemožete dobiti ono što želite - jer takve kakve vi želite uvijek izaberu nekoga drugoga a ne vas - tu onda profitiramo mi jadne ,nikakve,prosječne ,ispodprosječne. - zgrabite ono što vam je dostupno.Svoju vrapčicu,jel.Sivu,pokislu od kiše - ali vaša je.I stavite je u zlatni kavez.Krila joj sputana od briga i truda da vam ugodi.I vidite vi to i znate,i toplo vam u duši.Dok se ne spazi golubica raširenih krila.Neki tada polete prema suncu.I završe kao Ikar. mig 

Romantika u sapunicama? - pojma nemam - ono malo što sam ih odgledala,jedino što sam primjetia je odvratna sladunjavost. - kakvu ti to percepciju romantike imaš????????????  auch


Ovo je romantika,slušaj -



 cheer cheer cheer 
ja od romantike znam samo onu ; -ja je prvo onesvijestim pa joj onda fino smjestim

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro čet vel 20, 2014 10:16 am

Uopće ne sumnjam u to - jer da bi sisastoj i dupatoj mogao smjestiti zbilja bi je prvo morao onesvijestiti.Sad - ak imaš dost love - onesvjestio bi je bankovnim računom,ak nemaš,onda ćeš je zbilja morati doslovno onesvijestiti - ovak -

[You must be registered and logged in to see this image.]

 rolf  rolf  rolf 

samo - problem bude nastal dok se mala razbudi..... lolo  lolo  lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  ilegalac čet vel 20, 2014 10:24 am

ako je pica prava, lova nije problem

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro čet vel 20, 2014 5:57 pm

Ti bi se morao ulogati na smokvicu ili iskricu. Da ne bankrotiraš.Tam imaš sve bespatno. kiss 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  Bobić čet vel 20, 2014 6:53 pm

pitijacro je napisao/la:Bobić,ajd kad svratiš rekni ti koje karakteristike mora imati idealna žena

Ma nebi ja sad o karakteristikama ali sto se tice izgleda vjerujem da ce se mnogi sloziti da bi ovak bilo dobro da izgleda,,,

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro čet vel 20, 2014 7:00 pm

A ne - gole pice i cice imate tamo na drugim temama.Ovdje prolazi samo verbalna komunikacija

Pa nije valjda Bobič da si i ti ko ovi beduini koji vide na ženi samo ono što se očima može vidjet.Uh,dabogada im dioprtiju minus sedam. raspa lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  muhanicar čet vel 20, 2014 7:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro čet vel 20, 2014 8:06 pm

Muhič,aj ti ništ ne vidim kaj si skemijal - jel to dobro za tebe ili za mene? Idealna žena 3174481692

Ups - gle,sada vidim.


Zadnja promjena: pitijacro; čet vel 20, 2014 9:58 pm; ukupno mijenjano 1 put.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  ilegalac čet vel 20, 2014 8:44 pm

pitijacro je napisao/la:Ti bi se morao ulogati na smokvicu ili iskricu. Da ne bankrotiraš.Tam imaš sve bespatno. kiss 
ak i tam pišeš ko ovdje brzo ću te naći  study scratch 

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro čet vel 20, 2014 8:46 pm

Mislim da budeš prije prste polomil - mene tamo nikada nije bilo. lolo lolo lolo lolo lolo





Zadnja promjena: pitijacro; čet vel 20, 2014 9:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro čet vel 20, 2014 8:52 pm

A-uuuuuuuuu.šta sam išla spominjati smokvicu,sada bude ovaj forum totalno opustjel.Idealna žena 2253324929  sram 

 moli moli moli moli nemojte se sad pretvoriti u perverznjake. nešto 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  ilegalac čet vel 20, 2014 9:06 pm

pitijacro je napisao/la:A-uuuuuuuuu.šta sam išla spominjati smokvicu,sada bude ovaj forum totalno opustjel.Idealna žena 2253324929  sram 

 moli moli moli moli nemojte se sad pretvoriti u perverznjake. nešto 
bija sam ja tam, al ovdje ima bolji koka

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro čet vel 20, 2014 9:20 pm

A ilegalac,sada si me zbilja iznenadil - tebe ovdje više pale ove na slikama neg one tamo koje su ipak stvarne.  Shocked No auch sram Idealna žena 2253324929 Idealna žena 3029489592 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  ilegalac čet vel 20, 2014 9:26 pm

pitijacro je napisao/la:A ilegalac,sada si me zbilja iznenadil - tebe ovdje više pale ove na slikama neg one tamo koje su ipak stvarne.  Shocked No auch sram Idealna žena 2253324929 Idealna žena 3029489592 
ovdje ima samo jedna koka, baby je nestala

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  pitijacro čet vel 20, 2014 9:31 pm

Ma nisam ja na bejbicu mislila - na one što ti u deset minuta produže život,pa one guzate,pa one Bobićeve - već ih tolko ima da se,materemi,više ne mogu niti snaći.Na stranu to kaj ste me svu jadnu iskompleksirali. Idealna žena 23749988 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Idealna žena Empty Re: Idealna žena

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.