još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijavno odjavni topic

+6
muhanicar
TVfreak
zoki
pitijacro
Admin
Bobić
10 posters

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon lip 09, 2014 4:02 pm

[quote="mtd001"]
pitijacro je napisao/la:- još nikada niti riječ nisu rekli,a da im koljena pogledaš......bravo dečki - tako se to radi -   prijavno odjavni topic - Page 22 3029489592 

.
Kaj su dlakava..


Ne spominji dlakavo - volim dlakavo.... lolo lolo lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon lip 09, 2014 9:24 pm

Auuuu,nabrala tristo pedeset kila paprike,presortirala...nisam stigla za sebe nabrati.Morala budem ujutro - i papriku i krastavce.Grdo - tko me bude probudio tako rano - garant budem zaspala.Umorna,prljava - nema tople vode,termostat ne reagira jer je u kući pretoplo.Sad bu ga muž spojio direktno,niti on se još nije okupao a već kasni.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lip 10, 2014 12:29 am

Ajmo spavati.U pol pet moram ustati.Uh,kako bi mi sada dobro došlo da me u pol pet probudi telefon ko nekog jutra i rekne - oprostite krivi broj. Shocked 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto lip 10, 2014 12:33 am

pitijacro je napisao/la:A-ha,ne bakar u cvatnji,ne bakar ispod petnaest stupnjeva - bolje sedamnaest za svaki slučaj,šta se klečanja tiče,ne cendraj,muško si,oženjen,imaš prakse.....Ugledaj se u Admina i muhača - dečki ko stamen kamen - još nikada niti riječ nisu rekli,a da im koljena pogledaš......bravo dečki - tako se to radi -   prijavno odjavni topic - Page 22 3029489592 

Ovak i ja to radim dok mi dopi*di,,,

[You must be registered and logged in to see this image.]

samo da pripomenem,,,
nije se uspjelo sce poprckati pa ujutro nastavak slijedi,,,



 scratch 
a mtd je netko od tamo iz nevidljivog moda? (citaj iz moderacije) kava 


Zadnja promjena: Bobić; uto lip 10, 2014 12:38 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : dopuna)
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lip 10, 2014 4:54 am

lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid 

Ta zato što sam napisala post a onda mi ga je blentavi forum požrl.Shocked ljuti 

Dobro jutro. Shocked 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin uto lip 10, 2014 5:22 am

jumpy cupa 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki uto lip 10, 2014 6:10 am

evo nabralo se salate, graška ima još od jučerašnje berbe, idem malo koju kunu priskrbiti..... danas sam probal po pitijinom receptu za salatu pa budemo vidjeli......

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lip 10, 2014 6:33 am

Admin je napisao/la:jumpy cupa 


[You must be registered and logged in to see this image.]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto lip 10, 2014 7:42 am

pitijacro je napisao/la:lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid 

Ta zato što sam napisala post a onda mi ga je blentavi forum požrl.Shocked ljuti 

Dobro jutro. Shocked 

Jutro,,,
poprckano sve, sad 24 satna radna karenca pa klecanje u nastavku slijedi, nemajos puno,,,  jumpy  rolf 

To kod tebe nesto nije u redu, meni se jos nije dogodilo da mi pojede post,,,  prijavno odjavni topic - Page 22 54107490 
pogledaj u postavkama da ti nije stavljeno prekratko vrijeme pa te odlogira u međuvremenu,,,

Prijeđi na Operu i uz Adblock i Youtube Adsfree neces znati ni sto su a niti kako izgledaju reklame, naravno niti ces imati problem da ti pojede postove,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto lip 10, 2014 7:43 am

zoki je napisao/la:evo nabralo se salate, graška ima još od jučerašnje berbe, idem malo koju kunu priskrbiti..... danas sam probal po pitijinom receptu za salatu pa budemo vidjeli......

A zakaj se taj recept ne dila  javno? scratch 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki uto lip 10, 2014 11:48 am

Sve se prodalo, a inače su nedjelja, ponedjeljak i utorak jako slabi dani, više prodavača nego kupaca.... ali dans iznenađujuće, ništa ostalo nije....  cheer cheer cheer 

i, da, Piti, zakon si, ma šta god ona gamad prek pričala, problem sa salatom rješen, nema više crnog kocena, samo ono malo što mora biti  cheer cheer cheer cheer 

 kiss 

Recept ti ej vrlo jednostavan, jedna salata osrednje veličine ( kao ona Pitijina " samo **jednom špricana " ), fino se opere, nareže, posoli, malo octa, ulja, papra, dobro promješaš i poslužiš uza pečeno janje. Dobar tek!

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lip 10, 2014 2:24 pm

[quot

To kod tebe nesto nije u redu, meni se jos nije dogodilo da mi pojede post,,,  prijavno odjavni topic - Page 22 54107490 
pogledaj u postavkama da ti nije stavljeno prekratko vrijeme pa te odlogira u međuvremenu,,,

Prijeđi na Operu i uz Adblock i Youtube Adsfree neces znati ni sto su a niti kako izgledaju reklame, naravno niti ces imati problem da ti pojede postove,,,[/quote]

Bobić,ne volim ti ja baš ići na operu - to trebaju posebne toalete,a ja selančica,jbg,znaš,..... Embarassed a ovo drugo neznam engliš pročitat pa o tome nemogu ništ iskomentirat. Shocked 


E moj zoki,nebrine mene onaj post -on govori sam za sebe - način izražavanja,ton kojim odiše,nepovezanim i loše sročenim mislima - više me brine što se na taj post nitko osim mene nije očitovao.Ajd,danas se je jedan član,ali onaj sa kojim nikada preko postova ,a niti na drugi način nisam bila u kontaktu.Ali od onh koji me svaki čas na pp nešto pitaju,ili onih koji me zovu kući pa me na telefonu drže po pola ure,ili oni koji u postovima nešto pitaju ili samo pročitaju nije nitko.Nemoj me krivo shvatiti,nevolim ja da mi netko čuva leđa kada sam u sukobu sa upravom gdje zbog mene ljudi mogu imati problema - uostalom,vidiš i sam da ja mogu i znam kako sama riješiti problem,ali ovo je ono drugo,ono gdje se stiče neko uvažavanje na temelju kojega post koji se napiše ima neku težinu na osnovu koje će ljudi koji nas neznaju znati da izneseni savjet ili rješenje problema vrijedi.I kada to netko pokušava diskreditirati,bilo bi zaista lijepo imati zaleđinu onih za koje se odvaja svoje slobodno vrijeme i besplatno poklanja iskustvo i znanje.Ali tako je kako je.


O,Bobić oče recept!!!!! Može dušo - odrežeš salatu,kocen na kojem se pojavi na mjestu reza ona bijela tekučina obrišeš vlažnom spužvicom i postignuti ćeš to da on oksidacijom nakon par sati ne pocrni.Jer dok pocrni, sviježa salata daje dojam ko da je porezana pred par dana.To je mali trgovački trik na osnovu kojega i tri dana staru salatu,ako je sačuvaš da ne provene možeš kupcu uvaliti pod sviježu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  mtd001 uto lip 10, 2014 4:45 pm

pitijacro je napisao/la:[quot

.Jer dok pocrni, sviježa salata daje dojam ko da je porezana pred par dana.To je mali trgovački trik na osnovu kojega i tri dana staru salatu,ako je sačuvaš da ne provene možeš kupcu uvaliti pod sviježu.
Znači,na to treba obratiti pažnju kad idem u šoping.. mig 

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lip 10, 2014 5:57 pm

A je.
A očeš da skužiš i kako krastavce tako možeš i tjedan dana stare kupiti pod sviježe?Ajd.
Krastavce obereš,uvališ ih preko noći u vodu - ja za to imam jednu isluženu kupaonsku kadu - oni se dobro napiju.E,onda ih posložiš u bananku,zatvoriš.One koji se ne prodaju danas,naveče opet uvališ u vodu,i tako redom dok se ne prodAJU.NEMOJ SADA BEČITI OČI - KRASTAVAC JE DOBAR STAR I DESETAK DANA,ALI ON NA TOPLOM BRZO GUBI VLAGU I UJUTRO NABRAN VEČ POPODNE IZGLEDA provenulo.


Eh,još ne mogu ići brati paprike.A moram je nabrati stotinjak kila.Pretoplo je još.Možda oko sedam tek,a onda budem opet u gužvi sa vremenom.Iako bi nAJBOLJE BILO UJUTRO DOK BUDE HLADNA,ALI TO SI NA TU KOLIČINU NEMOGU DOZVOLITI - USTATI U ČETIRI,još u mraku,naraditi se ko bedak i onda na sajmu raditi ko bedak do pol jedan.I krastavce obrati,hm,a sama.....je,i kukuruze,skoro sam zaboravila - u subotu sam ih prodala po 3 kn.komad.Nije loše,nije loše za kuruzu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin uto lip 10, 2014 6:45 pm

A kak se paprike osvježe?. jel se pumpaju ko autogume kad se stisnu  ili treba veči tlak  kava


Zadnja promjena: Admin; uto lip 10, 2014 7:08 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lip 10, 2014 7:05 pm

Ovako dušice -

[You must be registered and logged in to see this image.]


Jeli tvoja radoznalost zadovoljena?(ovo je inače tajna,najtajnija,ne pričaj nikom) mig


Eh,sada zbilja više nemogu čekati - ajmo raditi.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin uto lip 10, 2014 7:21 pm

a tak , ajel konekcija uz pomoč mini USB-a ili onog nezgrapnog erikson konektora koji ne mreš nagurati na silu  kava 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar uto lip 10, 2014 7:33 pm

Naelektrizirana paprika  glad glad 

Pošto KG

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lip 10, 2014 9:51 pm

Kaje muhač,ti bi vakvu,od ovakve naelektrizirane budu ti svi lasi skočili v zrak.A materemi,ček,      prijavno odjavni topic - Page 22 4111394947 provalila sam te - ti misliš da ti bu i nešt skočilo v zrak?????!!!!!!!!

Ajd,ak ti za to treba - poklanjam.....  prijavno odjavni topic - Page 22 3029489592


Admin - neznam.Ali kaj se guranja na silu tiče - bitno je da se nagura.....  prijavno odjavni topic - Page 22 23749988  prijavno odjavni topic - Page 22 1226846223

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar uto lip 10, 2014 10:40 pm

pitijacro je napisao/la:Kaje muhač,ti bi vakvu,od ovakve naelektrizirane budu ti svi lasi skočili v zrak.A materemi,ček,      prijavno odjavni topic - Page 22 4111394947 provalila sam te - ti misliš da ti bu i nešt skočilo v zrak?????!!!!!!!!

Ajd,ak ti za to treba - poklanjam.....  prijavno odjavni topic - Page 22 3029489592


Netreba mi za podizanje, za podizanje svega mogučeg kaj meni treba da se digne ................................. kava  kava 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lip 10, 2014 10:57 pm

Aj kako si ovo jasno rekao. Shocked

Po kojoj formuli mogu izrčunati šta si rekao? scratch   lolo lolo lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar uto lip 10, 2014 11:25 pm

1+1=2

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto lip 10, 2014 11:26 pm

zoki je napisao/la:

Recept ti ej vrlo jednostavan, jedna salata osrednje veličine ( kao ona Pitijina  " samo **jednom špricana " ), fino se opere, nareže, posoli, malo octa, ulja, papra, dobro promješaš i poslužiš uza pečeno janje. Dobar tek!

A ste probali pomjesanu sa mladim lukom,,, rolf 
eto moja preporuka,,,


Admin a zakaj nema multi quote, ccc,,, kava 
sad moram citirati jos jednom jer nemerem do starijih objava,, ccc,,,,


Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto lip 10, 2014 11:32 pm

pitijacro je napisao/la:

Bobić,ne volim ti ja baš ići na operu - to trebaju posebne toalete,a ja selančica,jbg,znaš,..... Embarassed a ovo drugo neznam engliš pročitat pa o tome nemogu ništ iskomentirat. Shocked 


Ajmo po redu,,,
Opera je isto kao i svaki drugi iole ozbiljniji preglednik, a to sto ne voljes de bar reci razlog,,,  prijavno odjavni topic - Page 22 23749988 

Posebne toalete kazes, ti mora da si previse bila danas na suncu, zapravo prosvijetli me ako sam u krivu ili ako nesto do sad nisam primjetio,,,

Neznas ingliš, pakaj, neznam ga ni ja paipak koristim operu i ziv sam kaj je najbitnije, vjeruj mi ni opera ne grize,,,
casna masna,,,  prijavno odjavni topic - Page 22 1226846223 

admin bem ti multi citat daj ga ukljuci,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto lip 10, 2014 11:35 pm

pitijacro je napisao/la:Ovako dušice -

[You must be registered and logged in to see this image.]



Misljenja sam da kaj se tice parketa on ni ne izgleda bas tak lose,,,   prijavno odjavni topic - Page 22 23749988 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lip 10, 2014 11:44 pm

Eh Bobić,sada si me zbilja nasmijao.

Da ti pojasnim,da ti pojasnim - pa neznam baš,ajd nek ti pojasni netko drugi.... Embarassed lolo lolo lolo lolo 

A i sa parketom si totalno fulal. lolo lolo lolo lolo lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 22 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.