još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ok,evo predstavljam se...

+6
Imbra
Bobić
Admin
pitijacro
muhanicar
pingy321
10 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Bobić sub srp 26, 2014 12:26 am

pingy321 je napisao/la:Pokosih nešto malo ipak danas,popravljali smo u štali vodovod pa nas,me,to zadržalo  Embarassed 

Kaj pipa je bila u pitanju?  lolo 
kod nas to ljudi, inace, u krevetu rade, no dobro Vama u godinama ipak neki drugi fetisi odgovaraju,,, Ok,evo predstavljam se... - Page 2 23749988 

moj mali pići-poki,mali i uporan,taj samo ide,gura i ne predaje se  lolo ,jedan drugome smo baš po mjeri.

Bi se reklo mali je tehnicar, ne? Ok,evo predstavljam se... - Page 2 C014

Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Admin sub srp 26, 2014 7:07 am

Samo da se zna , čistim perlatore i sifone po kučama  kava 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Bobić sub srp 26, 2014 7:09 pm

Admin je napisao/la:Samo da se zna , čistim perlatore i sifone po kučama  kava 

Hocesreci Odstopavas ko' i dimnjacar Štef?  lolo 

Vrazju taktiku imas,,,
jos ak' se razmes fposel bude im se vise puta koje-kaj zastopalo,,, Ok,evo predstavljam se... - Page 2 1226846223 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Admin sub srp 26, 2014 9:28 pm

JA se ne razmem za ništa , ali i ako se samo malo proluhta več je lakše  cheer 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 sub srp 26, 2014 11:18 pm

Admin je napisao/la:Samo da se zna , čistim perlatore i sifone po kučama  kava 
 

lol! ....primnjeno na znanje  xd
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 sub srp 26, 2014 11:20 pm

Bobić je napisao/la:
pingy321 je napisao/la:Pokosih nešto malo ipak danas,popravljali smo u štali vodovod pa nas,me,to zadržalo  Embarassed 

Kaj pipa je bila u pitanju?  lolo 
kod nas to ljudi, inace, u krevetu rade, no dobro Vama u godinama ipak neki drugi fetisi odgovaraju,,, Ok,evo predstavljam se... - Page 2 23749988  Embarassed  Embarassed  Embarassed ,uhhh kad bi samo znal  lolo  lolo  lolo 

moj mali pići-poki,mali i uporan,taj samo ide,gura i ne predaje se  lolo ,jedan drugome smo baš po mjeri.

Bi se reklo mali je tehnicar, ne?   Ok,evo predstavljam se... - Page 2 C014  


 lolo lolo lolo lolo lolo 

...je je, tehničar je 100%  raspa
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 sub srp 26, 2014 11:47 pm

Merkator u Ormožu jučer...nekada "ponos i dika,dobri susjed",..danas tuga i žalost,nigde ni čoveka a kamo li gužve.... Ok,evo predstavljam se... - Page 2 4111394947 


Ok,evo predstavljam se... - Page 2 2nqdrmx
...
Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Axdy7s
...
Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Aadvk0
...
Ok,evo predstavljam se... - Page 2 2vto6qx
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Admin ned srp 27, 2014 6:59 am

A u čmu je problem ili razlog da je merkator prazan ?

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 ned srp 27, 2014 9:53 am

Nekada je bio skup i pomalo bahat sa cjenama sve dok nisu došli ovi razni Hoferi,Eurospini,Spari...sa svojom istom ali jeftinijom robom,+ da je Janković otišao 2005/te,ma kakav om možda mutivoda bio Merkator je u njegovim rukama ipak bio firma od renomea,da je ostao Zoran sigurno bi se i oni prilagodili..,a ovako su ostali najskuplji i popušili...sad ni popusti ne privuku kupce.
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Admin ned srp 27, 2014 12:32 pm

koliko ja znam Todorić tj. agrokor preuzima merkatore u hrvatskoj , možda je to poliika neka da bude jeftinije .

Mikser , ja bi mikso kruh, picu , domače krafline , domaču tjesteninu , itd.
Tajna dobrog tjesta je u mješanju , a ja ne mješam baš najbolje

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 pon srp 28, 2014 12:45 am

Admin je napisao/la:koliko ja znam Todorić  tj. agrokor preuzima merkatore u hrvatskoj , možda je to poliika neka da bude jeftinije .

Mikser , ja bi mikso kruh, picu , domače krafline , domaču tjesteninu , itd.
Tajna dobrog tjesta je u mješanju , a ja ne mješam baš najbolje

 lolo  lolo  lolo ... lol! 

...isti si kao i ja..,al ja sam si olakšala sa 3 u 1 ... lolo  lolo  lolo  beljo  crta 

 mir
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 pon srp 28, 2014 12:48 am

Merkator je propao puno prije Todorića,on je samo malo još saćekao i dočekao enormni pad prodajne cjene pa kupio skoro za badava...ali ima i tu puno upitnika jer se dasa sprema na pohod u Srbiju sa istim namjerama...oču reći,čovek bu si potćinil pola balkana pa masno prodal dalje...kažu da se seli tamo...neka neka kad ima JOŠ budala... No 
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Imbra pon srp 28, 2014 11:51 pm

Todoric vec dugo ima ducane h Srbiji, Idea se zoveju, a u sklop Merkatora je kupil i jos par manjih trgovackih lanaca sa podrucja balkana...

Imbra

Broj postova : 218
Join date : 01.11.2012
Lokacija : Zeleno zagorje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 uto srp 29, 2014 12:50 am

Imbra je napisao/la:Todoric vec dugo ima ducane h Srbiji, Idea se zoveju, a u sklop Merkatora je kupil i jos par manjih trgovackih lanaca sa podrucja balkana...

...znaći totalno smo v riti,ovaj nas bu sve uništil  Ok,evo predstavljam se... - Page 2 2378995641 
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 uto kol 05, 2014 12:47 am

...rezime današnjeg dana..je skoro 0.
Trebalo je zakolićiti paprike... pa nisam,skoknula 2x po 250kg kuruze u susjedno selo (15km u jednom smjeru,sve skupa 60km  Ok,evo predstavljam se... - Page 2 4111394947  lolo ),autu skoro krepnuli amortizeri,a usput htela kupiti neki strani časopis u Čk/ju pa naleteh na ovo..
...
Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Zk0gw9
...
...i naravno obučena za rad i tegljenje vreća,ćisto ali sa dokazima prijašnjih radova  sram  i po Murfiju..protrćavajući do kioska u strogom centru dohvati me prijateljica sa kćerkom i mamom..još jednom  sram i tako mi blabla bla..., izvučem se ja od njih jer me sram sesti i popiti sa njima,a i čovek me čekal sa zapakiranom kuruzom, ovako radno obučena,ubrzano se zaletin natrag do auta kad na petom koraku bekstva začopate me njih 4/voro,opet mene   sram ...raskokodakasmo se mi domaćinski na sred ponedeljka u sred srede Čakovca pod suncobranima,a mene baksuza sram i sram radne odjeće pa švicam li švicam...dobro da sam špricnula dezodorans da umilim miris kopitara barem,nije tu još bil kraj,a ne,na korak ili dva od parkinga i spasa u vidu moga auta.. mi iz daljine maše stari prijatelj sa VžTv,jao kukumeni, cicojka ,još i to,odmahujem sa osmjehom užurbane žene i stavljam u šestu brzinu,ne treba mi još da me okular kamere slučajno okrzne i posvedoći mojoj malomarnosti u oblaćenju.
Nemreš verovati baksuzluka..kad se skockam ne sretnem nikoga,kad sam u radnom elementu i kamere me sljede..ono istina..i kada sam u radnoj opravi elitna sam, pa kad malo razmislim bili su u pravu govoreći da uopće ne izgleda da sam u radnoj opravi,sad mi žao..propustih pivu i languše,ćevape,čavrljanje, ali sam barem kuruzu doma dopeljala,a to je i bio prvotni cilj,čak po ugodnoj cjeni...
 lol! 
...
Ok,evo predstavljam se... - Page 2 2cmzop
...
..svirali su Australsku domorodačku,aboridžini..samo da nisam zaplesala  xd ,dečki su ODLIČNI!
...
Ok,evo predstavljam se... - Page 2 357f4w0
...
Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Zk0gw9
...
 Ok,evo predstavljam se... - Page 2 2516312841  Ok,evo predstavljam se... - Page 2 1588905956  Ok,evo predstavljam se... - Page 2 2299051279
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Admin uto kol 05, 2014 1:02 pm

pingy321 je napisao/la:.
...
...i naravno obučena za rad i tegljenje vreća,ćisto ali sa dokazima prijašnjih radova  sram  i po Murfiju..protrćavajući do kioska u strogom centru dohvati me prijateljica sa kćerkom i mamom..još jednom  sram i tako mi blabla bla..., izvučem se ja od njih jer me sram sesti i popiti sa njima,a i čovek me čekal sa zapakiranom kuruzom, ovako radno obučena,ubrzano se zaletin natrag do auta kad na petom koraku bekstva začopate me njih 4/voro,opet mene   sram ...raskokodakasmo se mi domaćinski na sred ponedeljka u sred srede Čakovca pod suncobranima,a mene baksuza sram i sram radne odjeće pa švicam li švicam...dobro da sam špricnula dezodorans da umilim miris kopitara barem,nije tu još bil kraj,a ne,na korak ili dva od parkinga i spasa u vidu moga auta.. mi iz daljine maše stari prijatelj sa VžTv,jao kukumeni, cicojka ,još i to,odmahujem sa osmjehom užurbane žene i stavljam u šestu brzinu,ne treba mi još da me okular kamere slučajno okrzne i posvedoći mojoj malomarnosti u oblaćenju.
Nemreš verovati baksuzluka..kad se skockam ne sretnem nikoga,kad sam u radnom elementu i kamere me sljede..ono istina..i kada sam u radnoj opravi elitna sam, pa kad malo razmislim bili su u pravu govoreći da uopće ne izgleda da sam u radnoj opravi,sad mi žao..propustih pivu i languše,ćevape,čavrljanje, ali sam barem kuruzu doma dopeljala,a to je i bio prvotni cilj,čak po ugodnoj cjeni...
 lol! 
.

ovdje negdje sam pročitao da se sramiš mirisa kopitara  fire 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  muhanicar uto kol 05, 2014 9:55 pm

Jesi kupila koji, veli da je 30 kuna i još u humanitarne svrhe?

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Admin uto kol 05, 2014 10:08 pm

bi bila pemetna , bolje spiti dvije pive

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  muhanicar uto kol 05, 2014 10:17 pm

Ma mislil sam da mi pokloni.
jedan zeleni mi upal u oko ........

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 sri kol 06, 2014 12:14 am

Admine daleko od toga da se sramim,sramim se onoga kaj pomislim kad netko kad osjeti miris frče nos,e sramim se onoga kaj u tom trenu mislim i slatko bi odbrusila dotičnoj osobi..ali se suzdržavam pogotovu ak je model sa kilo fasadne boje na licu i litrom teškog parfema u sred dana,nisu ni toliko da znaju kada se koji koristi,bljak.. rigam 
Ok,evo predstavljam se... - Page 2 2757111831  na sreču družim se većinom sa ljudima koji i sami imaju razno razne životinje i miomirisi ( lolo  ) prirode ih ne iznenađuju,smrdi svašta pa ipak sve to spada u prirodno.Puno više i ogavnije smrdi piva od sinoć,gnjili krompir ili zagoreli grah  amen 
Ne na žalost Muha,nisam jer nisam ni znala,da jesam i ja bi zelenoga baš bi mi uz nove hlaće,majicu i šeširić pasal, Ok,evo predstavljam se... - Page 2 1225323004  ,kak sam to mogla propustit,tuka!
A za pivu ili dvije mi je fakat žal,jbg čovek je čekal s kuruzom a 2x je trebalo ić  ljuti ,nema veze sledeći tjedan bumo puce to nadoknadile gore na gruntu kod ove moje,kupila je kućicu konačno i to budemo zalile pošteno  fire  uz roštilj.
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 čet kol 07, 2014 12:08 am

Ko što rekoh,ovaj maleni vragec me je našetal ko budalu danas.. Ok,evo predstavljam se... - Page 2 3820923495  al čopila sam ga ja kod susjede i strpala u kavez gde bu bit, lolo lolo lolo ,njegova Kata je izgleda snela jaja i sjedi negde,nemogu je naći,pa koliko je velika i smeđa nije ni čudo da je ne nađem..i gospon u nedostatku ženskog društva skužil da druga susjeda ima free koke,pjetao je skončal vu juhi..i tak ti se je Đura doslovno preselil k njima,3 dana se je uvečer vračal doma,a onda je odlućil na selidbu  Ok,evo predstavljam se... - Page 2 4111394947 
E neš ti vrag mali..nisam ja prešla 140km i nekaj keša bacila u vjetar zato da bi se ženil kada i kako i gdje ti hočeš! Ok,evo predstavljam se... - Page 2 1225323004 
Kupila sam mu danas 3 "znucane" koke samo zato da se ne švaleriše po selu,al spizdil on prije nego li ih je upoznal  lolo lolo ,e sad je u kavezu sa njima,e da te vidim švalerćino,aha...hmmmm
Naravno da sam ja smetnula s uma jednu krutu ćinjenicu u vezi tih koka..,one neznaju da postoje i "muške koke",haaa  lolo ,sve  Ok,evo predstavljam se... - Page 2 G075 , Ok,evo predstavljam se... - Page 2 G075 , Ok,evo predstavljam se... - Page 2 G075  su ga u čudu gledale kad sam ga spustila u kavez  lolo ,a on navalil odmah ko mutav i bome su ga i skljucale u trenu..nadam se samo da će preživjeti noć  xd 
...
To je taj Vrag Đura!Đura švaler...  auch 
...
Ok,evo predstavljam se... - Page 2 34dr02t
...
Evo ga tu sa Katom i Jacom koja ga neće,premali joj je  lolo lolo lolo 
...
Ok,evo predstavljam se... - Page 2 11tv0o3

..baš me zanima kakav bu ujutru,bu ostal bez perija,budu ga 3  Ok,evo predstavljam se... - Page 2 G075  očerupale i ostavile na životu,ako ga samo očerupaju biće im barem sličniji..,živo bili pa vidjeli  xd


Zadnja promjena: pingy321; pet kol 08, 2014 12:00 am; ukupno mijenjano 1 put.
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Admin čet kol 07, 2014 8:48 pm

ova crna je ko golf trojika  driver 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Admin čet kol 07, 2014 10:10 pm

moglo bi biti sutra juhica ..samo pitanje jel kokošja ili kokotova
http://clip.suabnag.com/?w=-QjCr58sg-Hv

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  pingy321 pet kol 08, 2014 12:01 am

lolo lolo lolo ,ništa od juhice preživel je vragec i nekako se već skoro udomaćil  cheer 
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  zoki ned kol 17, 2014 12:37 pm

OOooooooo Pa tko je to tu kod nas........ pa ja tek sada vidio.....

Poštovanje Leny!

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Admin ned kol 17, 2014 4:14 pm

Kaj je i naša pingy na godišnjem? , ili samo tepa jureku i odgovara ga od homofobije

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ok,evo predstavljam se... - Page 2 Empty Re: Ok,evo predstavljam se...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.