još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

+5
pitijacro
muhanicar
Bobić
mtd001
pingy321
9 posters

Stranica 3 / 25. Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 ned kol 03, 2014 11:59 pm

muhanicar je napisao/la:Gibanica  Shocked njamiii   glad glad 
 lol! ..moguć je dogovor oko isporuke vruće gibanice!(..naravno sve po zasluzi! starac )
Po želji,standardna,sa blitvom,estragonom..itd.,ali ipak bez Marice! mig 

pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin pon kol 04, 2014 5:08 am

Gogica uvjek iznenadi kolačem , da ne preteram ali nema joj ravne ...

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar pon kol 04, 2014 8:34 am

pingy321 je napisao/la:
muhanicar je napisao/la:Gibanica  Shocked njamiii   glad glad 
 lol! ..moguć je dogovor oko isporuke vruće gibanice!(..naravno sve po zasluzi! starac )
Po želji,standardna,sa blitvom,estragonom..itd.,ali ipak bez Marice! mig 
Mene baba učila ..... isključivo sa sirom

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 pon kol 04, 2014 10:45 am

muhanicar je napisao/la:
pingy321 je napisao/la:
muhanicar je napisao/la:Gibanica  Shocked njamiii   glad glad 
 lol! ..moguć je dogovor oko isporuke vruće gibanice!(..naravno sve po zasluzi! starac )
Po želji,standardna,sa blitvom,estragonom..itd.,ali ipak bez Marice! mig 
Mene baba učila ..... isključivo sa sirom
 Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 4063786650  tako je,to i je jedina i prava,sa sirom!


Ali koja,obična ili "gužvara"!??
[You must be registered and logged in to see this image.]..ili..

[You must be registered and logged in to see this image.]
..i ovo nisam ja na snimku molim ljepo da se razumjemo!!! Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 3504567503,ja sam ipak..: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 118650119 ,malo mlađa i ljepša!
...
[You must be registered and logged in to see this link.]
..

I slovenci zovu gibanicom gibanicu pa imaš 4 reda svega nutri  lolo lolo lolo 
..
[You must be registered and logged in to see this image.]

...jojjjj kak sam se sad počela sliniti i to za ovim,a govorili su u zgradi da to delam perfekt,nisam dugo...
...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...http://www.slovenia.info/si/Jedi-in-recepti/Pehtranova-potica.htm?recepti=8396&lng=1
...
 slinavac slinavac slinavac ... slinavac
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar pon kol 04, 2014 2:11 pm

Bitno da je sa sirom, more i slatka biti

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin pon kol 04, 2014 3:26 pm

muhanicar je napisao/la:Bitno da je sa sirom, more i slatka biti
Ovo me podsjetilo na ono kad su rudaricu pitali kkavog pimpeka voli , pa je rekla :
more biti kvragu dugi , samo nek bu debeli  lolo 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 sri kol 06, 2014 12:21 am

Admin je napisao/la:
muhanicar je napisao/la:Bitno da je sa sirom, more i slatka biti
Ovo me podsjetilo na ono kad su rudaricu pitali kkavog pimpeka voli , pa je rekla :
 more biti  kvragu dugi , samo nek bu debeli  lolo 
 lolo lolo lolo , e baš ti je usporedba  lolo  ,al fakat baba zna znanje i kako treba da bude kad već je  lolo 
...

Večeras u 21.45 se spremala večeraaaa,ručak se je itak preskoćil bilo previše posla pa sam se utješila kavom+kava i napolitanke,sve do...
...
..sa dosta senfa i kruhom  Cool 
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sri kol 13, 2014 11:11 pm

Trebam jedan poštani meni za petak.Nešto jednostavo,brzo i fino.Recimo - zagrabački,ili pečena rebarca,ili rolano punjeno svinjskim mozgom,ili ej,muhič,jel ono u vrhnju - zapečeno pa prodinstano bilo dobro?Ili da samo bacim u pečnicu onak istučeno,pečeno na luku i češnjaku sa malo paprike i čist malo mrkve..

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar čet kol 14, 2014 2:57 pm

glad glad  Kak nebi bilo dobro, sve je dobro kaj ti neko drugi složi da nemoraš sam.

rečeš im da si za svaki slučaj sendviče ponesu ako im nebu valjalo  raspa 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet kol 14, 2014 5:17 pm

Evo se vratila iz nabave - nezaobilazan svinjski kare,pureči batki,teleča vratina,pureča krila,ali ona budu za večeras,i pureče mljeveno u ledenici,ma to bude išlo nešt s rižom kao prilog.Pa sam uzela sviježeg sira i sad sam u dilemi jel napravit okruglice od sira ili gibanicu -a bi mi pasala jer sam uzela i suhe grožđice i suhu borovnicu,pa bi to fajn ispalo zaliveno sa planinom vrhnja,E ću za prilog grašak posebno od riže napraviti,a sada idem speći slane plačinke,tak da od njih napravim rezance i ove šampinjone kad izdinstam ,dodam vrhnja,pa to sve lijepo pomješam - i imam fajn prilog za uz batke.Tko im bude tetive vadil,do pol noći se bum zajebavala.Pire radim obavezno,pa ću papriku crvenu speći i napravit nešt fino od nje.....Evo,tko bu u blizini,nek navrne,moji gosti nikad sve ne pojedu - sam još nis uspjela skužiti zašto - jel ja to previše skuham,ili tak "dobro" skuham kaj..... Shocked Embarassed lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar čet kol 14, 2014 5:41 pm

Četri vrste mesa  Shocked Shocked Shocked  Nebudu trebali sendviči
A gljive nisu u kombinaciji za zeku zeta???

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet kol 14, 2014 6:14 pm

Ma tri. Mljeveno ne računam jer ga bum sa rižom zašalabahtala,a ona bude pilog.

Gliive?gljive,gljive,gljive.....Hmmmm....Ideja ti ni loša.Tanks. mig kiss

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar čet kol 14, 2014 7:14 pm

pitijacro je napisao/la:

Gliive?gljive,gljive,gljive.....Hmmmm....Ideja ti ni loša.Tanks. mig kiss
Ja imam jedne za preporučiti fine ali .... poglej poglej 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet kol 14, 2014 8:14 pm

Jesam.
Ništ od toga. nešto Te nemaju nuspojave. Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 23749988 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pet kol 15, 2014 12:14 am

Kotleti napacani u u tepsiji u pečnici čekaju.Teletina napacana u frižiferu čeka.Pureči batki narezani u frižideru čekaju.Juha skuhana,u loncu da se sutra zakuha čeka.Gibanica sa sirom,grožđicama i brusnicama napravljena,izrezana i vrhnjem zalijana u tepsiji čeka.O bem ti sunac - palačinke nisam spekla.Bum sutra.A ostavila sam i malo sira za okruglice sa sirom,sam mi maslac fali,ali budem ga sutra kupila,i krušne mrvice.Da ne ispadnem tolko gostoljubiva,priznajem da okruglice radim isključivo zbog sebe.A onda ih ušičare i drugi.
ugriznuta sam na nogi dolje i na vratu ispod.
priloge radim sutra.Bum rekla koje sutra.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin pet kol 15, 2014 8:17 am

Danas najavljena riža , uzdam se u ono malo špeka kaj još ima  fire 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Bobić pet kol 15, 2014 9:12 am

Je, je, jebeni su ti petki i kod mene,,,
tesko je kad se covijek navikne na nekaj tvrdo (citaj meso),,,
jos je teze dok se zena navikne na isto,,, Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 23749988 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pet kol 15, 2014 10:50 am

Koji sam ja lumen - od priloga od palačinki odustala - ajd,bude zamjena zapečene punjene paprike.Paprika roga spečena.grašak skuhan.Juha zakuhana ali ne sa rezancima - nebi izdržali do jedan.
Gljive se dinstaju,budu u umaku ak mi nešt drugo ne padne na pamet.Ide mi,ide....jš nisam umorna,ali do popodneva budem sigurno.U pol dvanaest počinjem peči meso - e,to bude onda jebada - na tri strane,eh....

Za rođendan budem pametnija - naručim peku,dostave kući.Budem uopće kući za rođendan?Zadnju nedjelju idem u Austriju.Vidi me kak se veselim -  lupaozid 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pet kol 15, 2014 6:59 pm

Bilo je to ovako - prvo sam postavila stol - nije nešt,u zadnje vrijeme sve radim "nije nešt",hvala bogu kaj sam djecu radila dok sam radila,jer i to već radim "nije nešt". Shocked

 [You must be registered and logged in to see this link.]--


E,onda došli gosti,pa ja poslužila kaj sam zbrda zdola skombinirala i zažmrljila,isto,nije nešt.....

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]

I ko što rekoh,nikak nemogu skužiti zašto uvijek tolko ostane,il mi kulinardke sposobnosti nisu na nivou il se gosti najedu doma prije neg dođu.ma ja ću misliti ovo drugo,pere me malo uobraženost....

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]

Ma kaj,jeli su ko nemoši,a i kavu sam im skuhala,nesmem niti pomisliti kakvu jer sam zadnju khhala pred dvije godine.....kapučino bil dobar,a kja me briga,mogli su reći da oče kapučino.Kolače sam spekla s kauflanda.Aliiiii.....gibanica,gibanica....sa sirom i brusncama i grožđicama....e....a vidi je,nju sam poslikala sinoč nespečenu -

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]


E tako,to je bilo danas.Ja sam pojela samo dva komada telečeg,dvije gibanice,ali tek dok sam došla k sebi,juhu uopče nisam,niti sve ostalo jer sam ubita ko krepana cica (nešt ko Čupka,ne ona cica).I donjeli mi gverca,ali to uopče nije onaj gverc ko gverc,popila sam dvije čaše i ništa - ne mogu vjerovati,uopće mi nejde u ruke i noge.za glavu nisam sigurna.


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pet kol 15, 2014 7:19 pm

Eto ti ga na,evo sam upravo dobila prvi komentar o današnjoj juhi.Da ne dužim i kompliciram,ocjena je najjednostavnije rečeno - bolf juha. Embarassed A znam ja,probala sam ju dok je bila gotova.Jedna od lošijih jebajga,svijesna sam da mogu ja puno bolje. lupaozid 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar pet kol 15, 2014 7:36 pm

Dest ljudi, a samo kruh fali, ostalo je više manje tu  Shocked Shocked 
nekaj grdo ne štima, možda čitaju forume gosti  lolo lolo  pa se boje  amen amen 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pet kol 15, 2014 7:45 pm

Pa velim ja da tu nešto ozbiljno ne štima. Embarassed lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin pet kol 15, 2014 8:40 pm

s ovag posloženog stola bi i današnja riža bila fina

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pet kol 15, 2014 8:46 pm

Reci sa nije ironija,reci. moli 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin pet kol 15, 2014 9:11 pm

to je jadno a ne ironično

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pet kol 15, 2014 9:39 pm

Mutan si mi,nekak mi vlečeš prema sarkazmu. kokice 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 3 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 25. Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.