Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  Admin on sri lis 22, 2014 4:31 am

Jedan da bi promijenio žarulju i otvorio temu o tome kako je žarulja promijenjena
Četrnaest da repliciraju o svojem iskustvu mijenjanja žarulje i o raznim tehnikama mijenjanja iste
Sedam da upozore o mogućim opasnostima nestručnog mijenjanja žarulje
Jedan moderator da temu premjesti u Za To Predviđeni Podforum
Dva da protestiraju jer je tema premještena
Osam da upozore o gramatičkim\jezičnim greškama u postovima o mijenjanju električne žarulje
Pet da lože/provociraju ove što pričaju o gramatici
Tri da ispravljaju gramatičke greške kod ovih što lože one što pričaju o gramatici
Šest da se prepiru oko toga da li se kaže žarulja ili lampica
(još) Šest da nazove ove gornje dosadnim spamerima
Dva forumaša ,koji inače rade u tvornici žarulja i koji tvrde da je ispravan izraz sijalica
Petnaest stručnjaka-za-sve koji tvrde da je žarulja jedini ispravni termin
Devetnaest da postaju kako ovo nije forum o žaruljama i nek žaruljaši ,je***,premjeste svoju raspravu na Žarulja forum
Jedanaest da brane temu o žaruljama,jer,šta ,svi ih koristimo,prema tome ,tema se u potpunosti uklapa u forum
Trideset i šest da raspravljaju čiji je metod mijenjanja žarulje najbolji,gdje kupiti najbolje žarulje ,koja je marka škart a koja Dream među žaruljama
Sedam da postaju URL-e gdje se mogu vidjeti primjeri različitih žarulja
Četiri da upozore kako živi linkovi nisu dozvoljeni
Trinaest da citiraju dva kilometra prethodnih postova a ispod dodaju samo "bravo majstore" ili "potpisujem,kolega"
Pet da postaju kako napuštaju forum neopozivo i zauvijek jer su uvrijeđeni načinom na koji se rasprava o žaruljama odvija
Pet ,registriranih prije pet minuta ,s avatarima jako sličnim onima koji su,sjećate li se,napustili forum prije deset minuta i koji kažu da je tema vrhunska i nek je admini stave u sticky
Jedan admin da kaže ovima gore gdje da si sticky gurnu ,i da im odmah opali sedam dana nagradnog radi duplih nickova
Četiri da kažu šta nismo nedavno razgovarali o toj temi...ili je to bilo na starom forumu,koji je BTW bio puno bolji
Trinaest da kažu koristite hebeni Google prije nego postavite glupo pitanje o mijenjanju žarulje
Jedan forumski lutalica koji će replicirati u temi šest mjeseci nakon zadnjeg posta i tako pokrenuti sve ispočetka

Zadnja promjena: Admin; sri lis 22, 2014 7:40 am; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Broj postova : 7815

http://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Re: Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  Bobić on sri lis 22, 2014 7:37 am

Admin, ti kako si krenuo bez problema bi mogao napisatii jednu knjigu (od prekonekoliko stranica) o zrnu graska,,,

a kako stvari stoje misljenja sam da bi mogla dobiti i pokoji nastavak,,, lolo
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2390

[Vrh] Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Re: Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  pitijacro on sri lis 22, 2014 8:04 am

Tri da ispravljaju gramatičke greške kod ovih što lože one što pričaju o gramatici

Tu si se zajebo - za ovo sam dovoljna ja jedna jedina - lolo lolo lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8909

[Vrh] Go down

Postaj  muhanicar on sri lis 22, 2014 9:20 am

Malo sam računal, mi nebumo tak skoro mjenjali žarulju.
Kaj bi tek bilo da je luster u pitanju .....

muhanicar
legionar

Broj postova : 3301

[Vrh] Go down

Postaj  pitijacro on sri lis 22, 2014 10:08 am

I to moj,ovaj u boravku,koji ih ima devet.... scratch

pitijacro
legionar

[Vrh] Go down

Postaj  Admin on sri lis 22, 2014 3:25 pm

ja nisam autor ovoga teksta ..ali je debelo istinit

Admin
Admin

Broj postova : 7815

http://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Postaj  pitijacro on sri lis 22, 2014 4:07 pm

Ko da mi to nismo znali,al smo ti htjeli dati tvojih pet minuta slave. Namjerno. Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? 2056314044

pitijacro
legionar

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]