još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isto velki problem - muhe

5 posters

Go down

Isto velki problem - muhe Empty Isto velki problem - muhe

Postaj  pitijacro pon stu 10, 2014 7:09 am

Zima je već tu,a ja još muku mučim sa muhama u kući.
To nije normalno koliko ih je ove godine bilo - nemožeš vrata otvoriti,ulete ko mlazni avion.I tako ja mlataram mlatilicom za muhe,ubim je njih,ali nikada kraja - dvije mlatnem - pet novih zvrji oko mene.

Kako,čime,na koji način,gdje nabaviti nešto da ja to pobijem i da mi stalno ne sjedaju na živac,a da to nije onaj sprej iz dučana čiji miris ne podnosim.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  Admin pon stu 10, 2014 8:04 am

Ja mislim da biljka u narodu poznatija kao paradajz odbija muhe scratch

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  pitijacro pon stu 10, 2014 8:43 am

A nebih znala....prva informacija.Ili je negdje buboko u dvijesti pregažena hrpom ostalih.

Da si mi to rekao ljeti bila bih probala ispred ulaznih vratiju podaditi biljku - dvije u teglu,pa onako,ko giralde ih posložoti.Ali,ako ne zaboravim,budem isprobala slijedeće godine.

Ima li koje rješenje sada - nešto poput onih tabletica na struju koje smo za komarce imali ili slično?

Evo opet tri gadure liječu oko mene i sjedaju na monitor,a prije uru sam mlatnula dvije.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  muhanicar pon stu 10, 2014 10:03 am

Ima za kupiti sredstva kojim se špricaju zidovi, ima neki vrag kaj se stavi pred vrata i onda to muhe privlači pa se one tu zaustavljaju i to ih ubija .... koječega ima ali ja najvolim mrežu na prozore

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  mtd001 pon stu 10, 2014 12:00 pm

Ja sam muku mučio sa muhama po fasadi,zasraše mi istočnu stranu kuće.Kupio sam u poljo apoteci Neopitroid Alfu koji se mješa sa vodom i poprskao po kući,za sada ih nema,tu i tamo koja sleti ali se dugo ne zadržava.

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  pitijacro pon stu 10, 2014 1:07 pm

Budem pitala kada budem išla van dvorišta.Kako mene to opterečuje.Prvo mi remete mit tišine u kući,a lete i sjedaju posvuda.Ja neznam - te muhe su meni problem zadnjih tri godine.Prije ih nije bilo - je da je tu i tamo neka ušla,ali ovo je u zadnje vrijeme prestrašno.Sada se već bojim sebe jer sam primjetila da sve češće ima trenutaka kada postajem letargična - tako ih mirno gledam ko da je to najnormalnija stvar,a onda me opet ulovi i hoću se pojest od muke.
Prošle zime sam zadnju vlovila tek u februaru.A već u martu su počele nove.

Muhič,nevolim ja ništa na prozore stavljati.Jednostavno mi to....ma ima ja svoje muhe i mušice,šta ćeš.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  muhanicar pon stu 10, 2014 9:02 pm

pitijacro je napisao/la:
Muhič,nevolim ja ništa na prozore stavljati.Jednostavno mi to....
Štoo? Pa nemoraš se bojati ni da bu ko ušel, a ni izašel No

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  pitijacro pon stu 10, 2014 10:17 pm

Zašto me ovo na nešt podsjeća........ Shocked lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  mtd001 pon stu 10, 2014 11:51 pm

Jel ima kakva štala u blizini?

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  muhanicar uto stu 11, 2014 12:16 am

Više ...........

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  pitijacro uto stu 11, 2014 6:58 am

Nemam ti ja niti štale,niti svinjce,niti kokoši nemam,nemam ništa što bi moglo muhe generirati.Niti moji prvi sudjedi.Ima iza vrta susjeda i treća po redu.

Ej,da pitam još nešto - je u svom dvorištu dvadeset godina štakora vidjela nisam.A sada u garaži nešto živi - vidim u zadnjih dva tjedna da nešt ima a miš to nije.I metnuli otrovanu pšenicu,ali ništa.Ak ostavim paradajz,oče po par komada izgristi.A i u plasteniku kraj susjeda je nešto na crvenoj paprici -na jedno sedam komada napravilo rupetine i pojedene su unutra samo sjememke - sve do jedne.A paprike tako rupave nedirnute.Jel to isto štakor?Što bi pojelo u paprici na rastu sjemenke?Pa to je skoro tri metra u zraku.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  pitijacro uto stu 11, 2014 6:59 am

muhanicar[b] je napisao/la:Više ...........[/b]

Može to malo detaljnije? scratch

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  mtd001 uto stu 11, 2014 8:09 am

hm,voluharica voli grickati korjenje i sjemenke samo one žive u zemlji.

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  pitijacro uto stu 11, 2014 6:23 pm

Nešto,zapravo netko si radi zimnicu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  pitijacro uto stu 11, 2014 6:24 pm

muhanicar je napisao/la:Više ...........


Daj muhač,pa nisam ja ništa strašnoga mislila. lolo lolo lolo Znaš ti mene,jel....pa tko će ako ti nećeš. lolo lolo lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  ilegalac čet stu 13, 2014 5:02 pm

pitijacro je napisao/la:Nemam ti ja niti štale,niti svinjce,niti kokoši nemam,nemam ništa što bi moglo muhe generirati.Niti moji prvi sudjedi.Ima iza vrta susjeda i treća po redu.

Ej,da pitam još nešto - je u svom dvorištu dvadeset godina štakora vidjela nisam.A sada u garaži nešto živi - vidim u zadnjih dva tjedna da nešt ima a miš to nije.I metnuli otrovanu pšenicu,ali ništa.Ak ostavim paradajz,oče po par komada izgristi.A i u plasteniku kraj susjeda je nešto na crvenoj paprici -na jedno sedam komada napravilo rupetine i pojedene su unutra samo sjememke - sve do jedne.A paprike tako rupave nedirnute.Jel to isto štakor?Što bi pojelo u paprici na rastu sjemenke?Pa to je skoro tri metra u zraku.
iz vlastita iskustva znam da je faciron u kuhcu,sjebali ga, nedjeluje, razrijedili ga, a ove godine je i najezda miseva, stakora i voluharica nisam vidio toliko, ali miševa ...
onaj otrov u "filter vrecicama" ,plavi, brodilon ,isto u kuhcu, nevrijedi kupovat
crveni je bio ok
ovo sve govorim iz svog iskustva, ili je kodmene stvarno najezda misova

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  pitijacro čet stu 13, 2014 8:44 pm

Miševa je bilo da ti pamet stane - njih su mace skoro svaki dan donosile,što žive,što krepane - nasekirala sam se ove jeseni - svaki čas sam čula neko ciktanje - ono maca po blagavaoni nabacuje miša kojega je donesla - već su mi se pričinjavali.Prestalo je pred jedno mjesec dana,ali to nešto u garaži je veliko.Morali budemo nečim utamaniti da se ne množi.Jučer mi je podrumu skoro srce stalo - među praznim sanducima koje trebam ja nešt šuškalo - metar od mene.A morala sam raditi.Pol sata sam svaki čas pogledavala jel se nešto miče,a onda je izvirila jedna žaba.Mamu joj njenu, uzela mi je pol godine života.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Isto velki problem - muhe Empty Re: Isto velki problem - muhe

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.