još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu

2 posters

Go down

Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu Empty Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu

Postaj  nikoladr čet pro 04, 2014 7:47 pm

Pozdrav svima, zanima me dali netko zna, šta bi mogao biti razlog da kvačilo ne odvaja, jer kad sam ga slagao poslje popravka diferenicijala, spojničku sam postavio u njeno ležište, zavrnuo ona četiri vijka na zvonu, uvukao sajlu kvačila, kroz ušicu viljuške, potisnog ležaja, i zategao na mjesto gdje je ranije bila stegnuta. Nakon svih sponutih radnji, upalio, ali kvačilo ne odvaja.

nikoladr

Broj postova : 25
Join date : 11.11.2014

[Vrh] Go down

Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu Empty Re: Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu

Postaj  Admin čet pro 04, 2014 8:20 pm

Ako si sve vratio kao treba nisi dovoljno nategnuo sajlu , sad prvo na ručki otpusti bužir do kraja a onda ponovno nategni sajlu kod viljuške ..poslje podesi na bužiru da imaš praznog hoda

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu Empty Re: Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu

Postaj  nikoladr pet pro 05, 2014 7:29 am

Pozdrav, pokušat ću kako ste mi savjetovali, ako uspijem javljam,hvala na pomoći.

nikoladr

Broj postova : 25
Join date : 11.11.2014

[Vrh] Go down

Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu Empty Re: Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu

Postaj  nikoladr pet pro 05, 2014 6:00 pm

Danas sam podesio kvačilo, zasad sve radi, sutra kačim prikolicu i idem na probnu vožnju.

nikoladr

Broj postova : 25
Join date : 11.11.2014

[Vrh] Go down

Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu Empty Re: Kvačilo ne odvaja na Labincu super specijalu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.