još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njsviježiji moj problem

3 posters

Go down

Njsviježiji moj problem Empty Njsviježiji moj problem

Postaj  pitijacro ned kol 09, 2015 4:32 pm

Odmah treba reći da nisam ja kriva.
Kriva je moja predpostavka da u frižiderskoj ledenici nema više mjesta za nešt turiti, a pogotovo ne za jednu četvrtastu kutijicu.
Ne vele ljudi zalud da je predpostavka majka svih zajeba.

Počelo je ovako - zovem ja muža (uh, jeboga, ovaj čas mi je postavljeno kritično pitanje oštrim tonom - de mi je sladoled, ponovljeno u dvije oštre varijante. Srećon sada mu je zazvonio mob i priča, još pojma nema da bu pala teška svađa u vrlo bliskoj budučnosti od dvadesetak sekundi - tj,, evo, ovaj čas dok otvori ledenicu i izvadi kutiju - evo, vadi, šuti, još je nije otvorio, sad traži žlicu, nije svijestan još da bu mu dovoljna ona malecka za kavu kolko ga je ostalo, ma kvatro sladoleda - vidi kak mi se slatko smiješi, još nije otprl, priča sa mnom i smijemo se, čekam dan D, jadan nije svijestan da bu me vrlo skoro grdo gledal i prekinul komunikaciju sa mnom - još nije otvorio, on ne voli jako smrz - otvara, jeboga, otvara, sad da čujem kaj bu rekel jebigaa, uspio je - šuti, malo virnem da vidim izraz lica - evo komentar, vu vuho si ga porinem mi je rekel, pošlokjenica, evo mi drži predavanje, o pošlokjenoisti - nismo se posvađali , čudno, zadovoljil se bude danas sa malim djelom......
ajd da objasnim - poslala sam ga u dučan po sladoled, a on je onda otišel natrag na teniski turnir i rekel mi da mu pola ostavim.
A ja sam mislila dok sam pol pojela da u ledenici nema mjesta pa sam odlučila pojesti cijelog, ali mi pod kraj više nije išlo, pak sam ipak odlučila vidjet može li se turiti. Moglo se.

Pa kaj, psihički sam se pripremila za oluju i teške riječi, ali začudo, sve je dobro prošlo.

No problemo ljudi, no........ cheer cheer cheer cheer

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Njsviježiji moj problem Empty Re: Njsviježiji moj problem

Postaj  muhanicar ned kol 09, 2015 6:02 pm

Problem bude ako si probušila ledenicu zbog silovanja posude.
Ovo ostalo buš gledajući zvijezde opravdala raspa

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Njsviježiji moj problem Empty Re: Njsviježiji moj problem

Postaj  Admin pon kol 10, 2015 8:28 am

s obzirom na moje ekspertizno znanje struke ovo treba čitati preko folije zvane 7 smrtnih grijeha amen

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Njsviježiji moj problem Empty Re: Njsviježiji moj problem

Postaj  pitijacro pon kol 10, 2015 9:34 am

Je je.....škrtost, neumjerenost, ali imam ja i par onih kaj se nadovezuju na Deset Božjih zapovjedi..... kad se zarediš ti dojdem na ispovjed. Ak mi obečaš da neću dobiti prestrašnu pokoru. kokice

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Njsviježiji moj problem Empty Re: Njsviježiji moj problem

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.