još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta smo radili i šta budemo radili danas

+4
gilan
Admin
Bobić
pitijacro
8 posters

Stranica 15 / 20. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić uto svi 03, 2016 1:51 pm

Ovako citajuci sastrane, nezainteresirano, ja stjecem dojam da si ti komplicirana osoba kojoj je tesko ugoditi,,,

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 1226846223

Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro uto svi 03, 2016 2:33 pm

A je....pogodio si.

A zašto tako misliš?

(čeka me iskapanje krumpira, paprike sam jednu gradu povezala, ostala samo dva polja. Ali sam jučer predvečer pola reda uspjela prije mraka......dobro mi došlo sada)

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić uto svi 03, 2016 9:03 pm

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 1451407798 Kad bi ti ja rekel kaj zaista mislim ti bi se naljutila na mene onda bolje da i dalje tjeramo samo zajebanciju,,,
kaj ne,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 1226846223


Ja denes pokusaval zavrsiti gajbu za kunice al cini se da ni bilo suđeno da se zavrsi,,,
zajebala farba umjesto brzosusive bila emajl i sad ce to danima susit,,,
sjutra jos moram kupit malo zice sto mi fali i jos jednu cijev da imam za vrata,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro uto svi 03, 2016 9:17 pm

Ma kakvi, zašto bih se ljutila.
Znam ja šta ti misliš, ali toliko autonomije radnici malo gdje imaju ko što su imali kod mene - niti ih nadgledam, niti požurujem, niti prigovaram. Pokažem, objasnim, i ne vidimo se nekoliko sati.
No, ako neki prosječan normativ nije odrađen, ne zovem opet. Ja sam tip osobe - ono što se u nekom normalnom vremenu može odraditi, mora se odraditi, a ti, ako si spretniji i brži, možeš si uzeti i tri sada pauze - mene ti to nebriga.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin sri svi 04, 2016 3:35 am

kad si spomenuo boju , da li ima koristi da se u luxal stavi nekog utvrđivača , ..koja bi bila šteta a koja korst od tog čina ?

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri svi 04, 2016 1:17 pm

Kosicu mi kiša na sajmu smočila.
prodavala sam flance u zimskom kaputu. scratch
I prodala podosta.
I sve krastavce male koji su sve drugo samo ne mali - dvadeset kuna kila, i skoro sve velike, koji su sve drugo samo ne veliki - dvadeset kuna kila. Pola krumpira na deset kuna, trećinu salate na deset kuna.(imam cijene da se smrzneš, jel? scratch )
paprike na tri kune - svi drugi na dvije, ja sam uvijek "najpametnija" lupaozid - al se ne dam smesti, krastavce isto tako, a paradajze na dvije.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri svi 04, 2016 2:06 pm

Admin je napisao/la:kad si spomenuo boju , da li ima koristi   da se u luxal stavi nekog utvrđivača , ..koja bi bila šteta a koja korst od tog čina ?

Jednom sem si dozvolil takvu egzibiciju, sad da me ubijes neznam dal je to bilo na uljanoj ili nitro boji pa se sve usirilo,,,

Nitro boju ako zelim da ostane postojana prelakiram bezbojnim auto-lakom i to traje godinama,,,
boja je uvijek svijeza (ne izblijedi) i sjajna,,,
je da je skuplja varijanta ali vrijedi,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  muhanicar sri svi 04, 2016 5:37 pm

Bobić, jel ju prije bezbojnog zmatiraš ili ju na friško utopiš?
Ja sam probal bezbojnog dodati u lak i nije to baš bog zna kaj za na duge staze.

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri svi 04, 2016 7:43 pm

Ne delam ja to cesto al obicno sem to delal drugi dan bez matiranja, jos navek je boja svijeza i ovaj lak se prima bez problema,,,
ako se lak stavlja u boju, pogotovo onu koja lose pokriva tipa crvena itd. tad se boja jos razrijedi i onda kud ionak lose prekriva bude jos losija,,,
ovak kad samo lak opiiii gore lak zatvori onaj premaz ispod pa nema matiranja a daje puno bolji sjaj od same boje,,,

to sem prvo kemijal sa Kromodenom kad sam lakiral seljacki pod a ostalo mi pa ja opiiii po vratima soba, eno ih i sad sjaje se ko piiiii oko,,,
ona druga koja nisam sijeda su ko Rozica,,,
nakon toga sem kemijal sa autolakom,,,

autolak mi se vise sviđa jer je bolje tekuc pa se lakse nanosi sa spricom,,,


inace ove brzosusive boje jako brzo matiraju pogotovo ako nitrom razredis,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet svi 05, 2016 6:13 am

odoh si zaraditi koricu kruha. Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 54107490

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet svi 05, 2016 1:01 pm

Jesam.
Ali su mi maznuli deset hljebova - bila lijena otići po parking kartu za tri kune....... lupaozid
Ma sam načisto zaboravila, a kad sam se sjetila bilo već kasno - zataknuo mi za brisač. Ode pedesetka.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić čet svi 05, 2016 1:56 pm

Ma on je tebe vec zapamtil ne treba ni gledati samo cek izvadi,,,
to me podsjetilo na nase murijake , oni tocno znaju kome treba dati puhati a kome ne, ne trebaju ga cak niti pogledati, ne mora cak ni biti vidno razveseljen,,,

ja sem do sad fala Bogu imal srece, rekli bi neki iz mase, vise nego pameti,,,

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 1226846223
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet svi 05, 2016 8:15 pm

Ma da, taka sam...ne dajem gdje ne treba. cheer
Nekad to košta, ali boli manje nego je zadovoljstvo kad ih pređem.
Ali sam bedasta - mogl sam uzeti za šest kuna, i to bi već bilo dosta. Misam se sjetila...

Danas me jedan malecki pokušao preći za pedeset kuna - dođe mi ispred klupe i pita usitniti pedesetku.
Ja uzmem desetke, ispružim obje ruke - jednom dajem, drugom čekam da on da meni. No, on ne daje, drži pedeseticu tik uz sebe. I onda počne - a nek mu dam i kovnice. Velim ja - dobro, daj pedesetku. Neda, još je malo povuče k sebi, ali očekuje da mu ja dam svoju.
Bracek, ne znaš ti kolko je teta Piti ovakvih vidjela. I kolko je brza, bar prvih pedeset metara. Ne bi bio pobjega ma da si rekorder na sto sa preponama.

Svašta si ta djeca umišljaju....fore sa bradom. lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon svi 09, 2016 1:25 pm

Došao danas Martin, muž ciganke kojoj sam dala sto kuna i koja se sada pravi mutava, pitati da mu posudim pedeset kuna. Nisam mu dala, ispričala sam mu komediju sa njegovom ženom, ponudio je da vrati kada bude imao, ili da ga zovem da odradi.
Sad se osjećam krivom, jer sada će se oni posvađati, a bojim se da će je i istući.
Bem ti život.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin pon svi 09, 2016 9:53 pm

Vidiš , bilo bi bolje da nema tih para , ja bi ti rado pomogao oko toga beljo

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon svi 09, 2016 10:03 pm

A nije problem, dođi, evo, radnica je danas odradila osam sati i dobila sto šezdeset kuna.
Ako si mislio da ti dam, sinek, nema đabe ni...... zubo i još  dimi

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin uto svi 10, 2016 4:43 am

daš , nego kaj ..znalo bi se kod koga su i u kaj su se pretvorile ....

kupio bi stado ovaca i prosjački , pardon čobanski štap cheer

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro uto svi 10, 2016 6:55 am

Ma da, stado ovaca, a ti budeš ovan predvodnik  beljo


a ništ, bum si srknula, a onda idem povezivati.

evo mi prigodne za mene


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri svi 11, 2016 4:34 am

a na sajam.
Trebao bi biti udarni dan - i prodati se i zaraditi se.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri svi 11, 2016 1:26 pm

Sastavlja se atomizer,,,
rastavljalo se komplet getriba a i ispresavala se osovina sa propelera radi zamjene svijeh lezajeva,,,
i semeringa, naravno,,,

ujedno je zamjenjeno ulje i u getrib i u pump, ce sad ima da ide ko novo,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 1226846223

malo me brine kvacilo, dosta je podrlo aluminij, cca 1-2 mm i ako nebude hvatalo kak spada ide sve opet dolje pa ce se ubacit neka piksa (materina),,,

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 1226846223
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri svi 11, 2016 1:27 pm

Kako me izmoriše ljudi danas. Izgovorih miljun na entu riječi, ajd, nije da je uništa, dobro je, izvanredno dobro bilo, ali umorilo me.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri svi 11, 2016 1:36 pm

Bobić je napisao/la:Sastavlja se atomizer,,,
rastavljalo se komplet getriba a i ispresavala se osovina sa propelera radi zamjene svijeh lezajeva,,,
i semeringa, naravno,,,

ujedno je zamjenjeno ulje i u getrib i u pump, ce sad ima da ide ko novo,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 1226846223

malo me brine kvacilo, dosta je podrlo aluminij, cca 1-2 mm i ako nebude hvatalo kak spada ide sve opet dolje pa ce se ubacit neka piksa (materina),,,

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 1226846223

E, sada si me sjetio nečega - bilo to pred trideset i nešt godina, snaha sam još bila, a znamo da već dvadeset i devet nisam - imali taj mali ursus bez kabine, i vozila ja gnoj na polje, i došla kući, a tamo dvorište široko za okrenuti, i ja ušla na naprijed, a imali te žice za sušenje rublja razapete po dvorištu, i trebalo to malo podići da se traktorom ispod njih prođe - a meni se zezalo malo, ono da preplašim mamicu i svekrvu, i ja nabila gas i jurim prema žici i imam u planu zakočiti naglo i pred žicom stati - i jurim ja i nagazim kočnicu, a sam se preračunala malo i prošo traktor ispod žice - traktor prošo, auspuh nije, on se slomio solidno i pao na zemlju, grana pukla - lijepe je boje taj gus iznutra na ursusu, onak, ak me sjećanje dobro služi još, srebrenkasto je to čini mi se bilo......tako......

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri svi 11, 2016 1:38 pm

Zaboravih napisati za jucerasnji dan,,,
malo me vratio u djetinjstvo, spremalo se sijeno, rukom pokoseno, na vile rastreseno, okretano i kupcano,,,
sve daklem ko nekad,,,
jucer (mada jos uvijek nije bilo suho do kraja) skwo to navozila u stagalj, a ja samo sve to kasniije nabacal u gumenjak,,,
sad kad uđes u stagalj pa kad te osine "onaj" miris frisko pokosenog ajmeeee,,,
koja je to razlika između strojno susenog i ovoga, ma nije za usporedbu upce,,,

sjecanje vraceno u vremena kad bi popodnevni odmor bio tamo na sijenu u svom onom mirisu, ccc,,,
'ko to more platit,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 2757111831
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri svi 11, 2016 1:40 pm

Ajme.....mene ti to pokošeno sijeno sijeća ne nešt drugo...... Embarassed

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri svi 11, 2016 1:42 pm

Perverznjaca, ccc,,, sram
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri svi 11, 2016 1:45 pm

Embarassed Embarassed Embarassed

kriva sam. Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 54107490

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 15 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 20. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.