još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konačno

+3
pitijacro
ilegalac
mario
7 posters

Go down

Konačno Empty Konačno

Postaj  mario pet stu 16, 2012 11:52 am

Konačno slobodni, svaka im čast i slava;

[You must be registered and logged in to see this link.]

cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  ilegalac pet stu 16, 2012 11:56 am

mario je napisao/la:Konačno slobodni, svaka im čast i slava;

[You must be registered and logged in to see this link.]

cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer
ali sedam godina...
gorak okus ostavlja

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  mario pet stu 16, 2012 12:08 pm

Istina, ali kaj sad tu možemo...
Sve je to politika...

Ovo je najbolje kaj im se u trenutnim okolnostima moglo dogoditi.. moli

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  mario pet stu 16, 2012 12:14 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  pitijacro pet stu 16, 2012 12:52 pm

Lijepo je to što su slobodni.Ali tko će im vratiti upropašten dio života.Hoće li se netko ispričati njima i svakome hrvatu što smo sedam-osam godina svi bili obilježeni kao zločinci.Gledala sam prijenos i nisam primjetila da im se netko ispričao zbog nepravde i ukradenih godina života.Da kažemo sudu hvala što ste ih oslobodili?Ja mu želim reći samo-gonite se u vražju mater,i Hag i vaš sud.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  2 UglliDriver pet stu 16, 2012 1:03 pm

Žalosno je za tih Embarassed 7god.
Al kaje tuje!
Super da su vani, samo problem je kaj Prave zločince u Našem tj. "njihovom" ratu još nisu OSUDILI lupaozid
2 UglliDriver
2 UglliDriver
legionar

Broj postova : 894
Join date : 17.10.2012
Lokacija : Ispred Monitora

http://rg.invisionzone.com/

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  muhanicar pet stu 16, 2012 4:44 pm

Slažem se jumpy jumpy jumpy
I vreme je cheer cheer cheer

Edit:
Ipak sam moral editirati ovaj post

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  Admin pet stu 16, 2012 6:34 pm

oni su slobodni ..dečki sad smo mi na redu poglej

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  jeffy sub stu 17, 2012 9:11 am

jep....free at last.....generali dobro došli doma.....mada ova presuda ne mijenja moje loše mišljenje o tim haškim hohštaplerima...
Ovih nekoliko dana su stizale samo dobre vijesti...dvojica se vratila, jedan otišao....jaš kad bi gosin ivo dobio svoje..... lasko

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  Admin sub stu 17, 2012 9:34 am

jeffy je napisao/la:
...jaš kad bi gosin ivo dobio svoje..... lasko
hočeš reć svoje drvo amen

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  jeffy sub stu 17, 2012 9:42 am

Pa naravno, imamo ljudskosti......nek bira koje će drvo...
Da htio sam još reči, presuda je izrazito bitna jer smo sad u međunarodnim okvirima, dedelo ispred njih.....njihova protutužba sad pada u vodu totalno, i tko zna što još alkić

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  Admin sub stu 17, 2012 9:50 am

Meni ovo nisu čista posla ..drago mi je da je čovjek kod svoje obitelji .
Obavljao je prljav posao za državu koja ga je ispljunula prikupljajuči predizborne i ine bodove .
Bio je žrtveno janje , kako naš narod funkcionira ne dvojim da postane premijer ..pa da osveti svoje zatočene godine u hagu ..
Čitam kako ih je štimac pozvao da upute početni udarac .
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nadam se da su pametniji i da ostatak karijere posveti obitelji ili skupljanju papira za odlazak u neke uređenije države .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  jeffy sub stu 17, 2012 9:58 am

Ne znam, nekak ne vjerujem....kolko ih ja poznam, kolko sam čitao, i kako su se jučer prikazali, djeluju mi kao razumni ljudi....a euforija među nama će splasnuti....šteta, jer bi toliko pozitivne energije bil dobro uložiti i u svakodnevni život

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  Admin sub stu 17, 2012 10:03 am

da ..ali baš u nogomet rigam
Nama trebaju radna mjesta , a ne nosanje generala uokolo .
Hoče li to privući invenstitore u hrv.? mig

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  pitijacro sub stu 17, 2012 11:40 am

Admin,daj ne lupaj,ljudi su nakon svega što su prošli zaslužili svojih pet minuta.A i neizrecivo više nakon što euforija prođe.Da su samo prespavali tih sadam godina zavrijedili bi da ih se svakodnevno do kraja života spominje.A oni su ih morali preživjeti,i živjeti sa neizvjesnošću hoće li im živt proći tu gdje jesu ili će dobiti priliku vratiti se u normalan život prije nego on prođe pokraj njih.
A poziv na početni udarac je samo simbolika.Koliko vidim ,bistar si i sigurno si to shvatio. mig

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  Admin sub stu 17, 2012 11:50 am

Valjda su znali kaj znači biti i nositi titulu general ..koje su prava i obaveze toga čina .
Vi i takvi kojima su bili puna usta patriotizma i njih samih , a s druge strane uživali slobodu i blagostanje .
Zašto niste uzeli vile i oslobodili generale koji su se zadužili do života svih vas i nas ?
Zašto niste bilo kojim građanskim metodama ignorirali i financijski uništili sud i onoga tko ga je izumio . zašto?
I vama se uzima novac s kojim se financira taj isti sud . država ste vi a ne oni Shocked

pitijacro je napisao/la:Admin,daj ne lupaj,ljudi su nakon svega što su prošli zaslužili svojih pet minuta.A i neizrecivo više nakon što euforija prođe.Da su samo prespavali tih sadam godina zavrijedili bi da ih se svakodnevno do kraja života spominje.A oni su ih morali preživjeti,i živjeti sa neizvjesnošću hoće li im živt proći tu gdje jesu ili će dobiti priliku vratiti se u normalan život prije nego on prođe pokraj njih.
A poziv na početni udarac je samo simbolika.Koliko vidim ,bistar si i sigurno si to shvatio. mig
I sam/sama kažeš pet minuta ..oni su bili tamo gore najbolje svoje godine ..zaradili nekoliko premosnica ..bili otuđeni od svega događanja za njih i uz njih .

Moj način na koji ovo kometiram je način za raspravu a ne mog osobnog stava kojeg bi zadržal za sebe .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  Admin sub stu 17, 2012 12:51 pm

pitijacro je napisao/la:
A poziv na početni udarac je samo simbolika.Koliko vidim ,bistar si i sigurno si to shvatio. mig

Simbolika početnog udarca generala vojske koja je sprašila njihove očeve nije simbolika nego podrugivanje.
Reakcija na to su razbijeni auti hr tablca u srbiji .Kome to treba .
Štimac je iskoristio gužvu i privukao pažnju na sebe ...marketinški OK ali moralno jako upitno .
Zamisli blamaže da nakon toga hrvatska izgubi lupaozid


Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  pitijacro sub stu 17, 2012 2:00 pm

Neki su znali,a neki nisu šta znači biti general poslije rata .Pogotovo nisu znali što znači biti grneral poslije rata u Hrvatskoj nakon smrti prvog predsjednika.Iako,svojom smrću im je zapravo napravio uslugu,jer da nije umro bio bi zajedno sa njima u zatvoru,i sada nitko od njih ne bi imao svojih pet minuta.
Usta puna patriotizma su se odavno ispraznila,pogotovo kada se shvatilo da se iz drugih razloga spavalo sa spremljenim putnim torbama i dokumentima pod jastukom u vrijeme prije nego je prva puška pukla i onome koje je slijedilo nakon toga.Ali,godine u kojima nam nije jasno što znače riječi-ideal je voće što raste na grani koju nikada neće dohvatiti ruka čovječja-nisu dopuštale da vidimo slijed događaja koji će utjecati na sudbine ljudi koji su nas svojom žrtvom zadužili doživotno.
Kažeš zašto se nije digao glas svih i potaknuo događaje kojma bi slijed događaja krenuo u drugom smjeru.Da,zašto?Zbog onoga što već svi odavno znamo-čovijek kada je ugrožen najprije nastoji zaštititi sam sebe i ne misli na druge.A kada se i stvori dovoljno kritične mase koja bi mogla nešto napraviti,nedostaje li samo jedne osobe-vođe-niti onda se neće ništa dogoditi.Ili barem ne dovoljno da se nešto riješi. To je tako, tako je bilo kroz cijelu povijest i tako će biti i ubuduće.

Kada sam rekla "pet minuta"nisam mislila da će im time biti plačeno sve ono što su prošli zbog svih nas.Uostalom,i sama činjenica da nisu dobili čak niti ispriku onih koji su im dio života oduzeli,a kamo li da imaju pravo na financijsku satisfakciju zbog toga, govori svakom normalnom čovjeku da u ovakvom vrednovanju nečijeg života nešto ozbiljnoga nije u redu.Hoće li im država-a to smo,kao što kažeš, svi mi-ali mi,koji o tome ne odlučujemo-na neki način kompenzirati štetu,opet ne ovisi o nama.Jer još uvijek nema kritične mase,i u toj masi onog najbitnijeg-jednog jedinog čovjeka koji bi mogao nešto napraviti.I sve dotle dok se to ne desi biti ćemo samo ljudi koji će negodovati.A da se nešto napravi, trebali bismo biti sljedbenici.

Daj molim te Admin,nemoj više pisati "sam/sama".Pa ako ti koji si glavni ne vjeruješ da sam žensko,kako će tvoji sljedbenici.Budi vođa. moli moli moli kiss

Ma dobro,što se tiče počasnog udarca,to je bilo prilično nespretno sročeno i prezentirano,i bilo bi najbolje da nije niti izrečeno.Nisam to čula,niti komentare nakon toga ako ih je bilo,ali mogu predpostavljati kakvu su reakciju izrečene riječi izazvale u Srbiji.Možda ću i saznati,imamo prijatelje kod Beograda,čujemo se povremeno,a i spremamo u posjetu.Iako se sada pomalo bojim.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Konačno Empty Re: Konačno

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.