još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijavno odjavni topic

+8
2 UglliDriver
softi
Imbra
mario
babyblue
pitijacro
muhanicar
Admin
12 posters

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto oľu 04, 2014 2:24 pm

E dečki i pojma nemate kolko ste blizu istini - u nedjelju bude ruksak pun špeka,luka i kokakole (čitaj sendvič od karea i sira,sok od borovnice) i Piti bude na putu u Italiju.Onu u koju me moje zlato htio poslati prije mjesec dana.Bem ti čitanje poruka bez naočala - bilo bi to lijepo da me ostavio čekati ujutro u pol dva u Varaždinu kraj groblja autobus koji neće doći.  prijavno odjavni topic - Page 30 4111394947 

Kupili mi sijačicu,i taman sjeli u kafiču na kapučino - kad zove slovenac - stigla sijačica - bemti slovensku pamet.Reko mu muž samo kratko - kupili smo.Ma nisu niti zavriedili detaljnije ovjašnjenje.Ali se svejedno nelagodno osjećam.Sad nebudem išla u njihov dućan godinu dana.
Kupila sam šečerca,brokule,kamilicu - sve bum posijala.
Danas me bog kaznio - bila ja u Agromaisu - imali tamo šečerac - tamo smo kupili koljena - ali ja nisam htjela uzeti.Meni krivo što su imali običaj kupcima stajati uvijek iza leđa - onako,ide za tobom od prolaza do prolaza i gleda te da nešt ne mazneš.I razumijem ja to - ljudi ima svakakvih - ali,pizda ti materina - postavi si ogledala,kamere,pa me prati i gledaj u ruke,ali nemoj u meni gledati lopova čim se dotaknem dućanske kvake.Pa im ja nikada više ne želim ništa kupiti osim kada nigdje drugdje to što trebam nemogu naći.E,tako sam ja zbog toga po taj šečerac otišla danas na drugi kraj grada,skoro tamo do Siti centra prema Samoboru,napravili mi kilometražu i izgubili vrijeme,potrošili naftu - kad ja dođem,pitam imate li - nemamo vele oni - ali budemo naručili pa možete doć u petak.Ajok.Tolko ponosa ipak nemam da bih se na drugi kraj ZG vraćala još jednom,kupila kilu šečerca za tristo kuna i tristo potrošila za put. Pa sam ja lijepo rekla mužu - ajmo mi opet tamo gdje me vide ko potencijalnog lopova.Progutati ću ponos,i kupiti od njih.
Rekla meni jednom sinova učiteljica kad smo nešto pričale o nečemu i ja rekla - ja to nebih nikada napravila - a veli ona meni - S... - nikad ne reci nikad.  prijavno odjavni topic - Page 30 23749988  nešto   prijavno odjavni topic - Page 30 54107490

Pa šta,nisam ja kriva što nisam od riječi - jedan sam šečerac posijala,već niče,vrijeme je za sijati drugi - pa morala sam,jel....pregaziti sebe.... Embarassed Shocked auch 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri oľu 05, 2014 5:22 am

Kakva je to sijačica u igri ?
Dobro jutro svite

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 05, 2014 6:53 am

Ovo je to -

[You must be registered and logged in to see this image.]

Praktično i funkcionalno za sve što treba za tisuću petsto kuna.Meni za u plasteniku i vani tak pomalo za sjetvu,iako je moja znanica sa njom posijala hektare i hektare luka,mrkve,peršina,  repe.....ma i meni ju je jedan znanac posuđivao prije nego što smo kupili traktorsku petorednu.


dobro jutro,danas ćemo šta? - danas ćemo nešt posaditi,posijati,presaditi,rasijat,frezat,,fanas ćemo sve što ćemo stići do kraja dana napraviti.Ovo je jedno čudo - dok nešt malo radim - sve me boli i za krepat sam poslije - dok puno radim - ni m ništ - a ono je nešt tako navečer - al prođe fok si reko keks.Ili bar kremšnita sa šlagom. cheer cheer cheer 

Jedan savjet jabukoljupcima - tko voli slatko - kupi uvijek jabuku Fuđi.Ili Fiđi.Tak nekak - koju ta aromu ima,kak je fina,za nepovjerovati,a izvana izgleda više onak,neugledno,ko da joj nešt fali.Materemu,zašto sam se sada sjetila sebe?????? Shocked Embarassed :idea:  prijavno odjavni topic - Page 30 23749988  prijavno odjavni topic - Page 30 2253324929

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 05, 2014 6:59 am

Eh,neznam zašto mi je sad izbacilo ovak golemu sliku - ili si je smanji,ili mi rekni pa ću poslikati svoju pa ti pokazati,ili napiši u tražilicu - ručna sijačica gorenje muta - i vidi.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki sri oľu 05, 2014 10:10 am

Kukice od paprike izvirile van iz zemlje!!!!

 cheer cheer cheer   lasko lasko lasko 

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri oľu 05, 2014 12:14 pm

I ja bi jednu takvu sijačicu  Shocked Shocked 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 05, 2014 12:33 pm

Daš tisuću petsto sedam i tvoja je.

Je da nije pneumatika,nije na trakice, i je da je treba gurati,ali radi ko singerica.Za one koji su pravu prodali jer su mislili da im nikada više nebude trebala,ovo je blijeda zamjena i nužno zlo.Ali - za sadašnje potrebe i više nego dosta i više nego zadovoljavajuče.Zapravo je provjerena. Oš si je složiti? drva 


Zoki,dobar si,to bude za desetak - petnaest dana išlo u presadnju,i taman do prvog maja najljepše za van.
Ja ću tek sijati ajvricu za van i paradajzericu - eh,sad me malo gazi presadnja za prodaju flanaca - maločas sam krastavce posadila i rasijala mineralno u trećem pasteniku.Muž je počeo frezanje,najedemo se i ide postavljanje cijevi i malč folije.Fale mi dva dana da si posložim sve u normalu,ili dva radnika koje nemam. kava Evo,ja kliknula kavu,i isti se čas sjetila da u kući nema kapučina.Ujutro smo zadnje posrkali.Tko bude išao u dučan?Ja ne sigurno.Nema šanse da se idem tuširati - prljava sam ko prase.I ja bih među dame,eh.Iš seljačo,nikada ti dama nećeš biti. nešto auch neka glava lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 05, 2014 12:52 pm

Eh,sad sam se sjetila - Zoki,jel si posijao ono što sam ti dala?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri oľu 05, 2014 3:46 pm

ja sanjma sijaču koja može posijati repu , bjelu repu ...

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 05, 2014 5:53 pm

Za bijelu neznam dali može  lolo  - ali ja budem njom opalila desetak redova crveno - bijele.Jest da je to ista kao tvoja - ali moja bude ljepša.Samo bijelo ispada nekako hladno. beljo  prijavno odjavni topic - Page 30 3029489592  prijavno odjavni topic - Page 30 3430889543 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri oľu 05, 2014 6:56 pm

ah...

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki sri oľu 05, 2014 8:06 pm

o da da, još jučer ujutro, sjemenke su već malo nabubrile  cheer 


evo i prvih slonovih listova  cheer cheer xd 

neznam zašto ali mene to posebno veseli kada počinje nicanje, pa prvi pravi lsitovi, pa presađivanje pa kada to krene rasti ko blesavo.... e onda me malo zaperci i vezanje malo razočara i taman onda kreču prve kune koje razveseljavaju  jumpy 

admine, admine, o admine.... jel dolaziš na sajam ?

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri oľu 05, 2014 8:15 pm

sajam , nadam se da da .


Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki sri oľu 05, 2014 8:18 pm

nedjelju bi trebal biti tam... Onda se nadam da bude i Jo došla, muha se već nekaj izjasnil da valjda bude.... pa da vas napokon upoznam...i vi mene....  bejzbol 

i da, ne grizem.... kak neki prek vele...  rolf 

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 05, 2014 8:27 pm

Ja grizem,iako to za mene nitko nebi rekel.  prijavno odjavni topic - Page 30 23749988  prijavno odjavni topic - Page 30 1226846223 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki sri oľu 05, 2014 8:28 pm

a jel dolaziš u nedjelju na sajam?

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 05, 2014 8:34 pm

Ma naravno - ja koristim svaku priliku za maknuti se iz dvorišta.A i janjetina me nešt vuče......Veli moj muž da onako lošu kao prije dvije godine tamo nismo nikada jeli .Bila polukrvava.Sada budem birala samo rebarca. cheer

Donjet ću ti par flanaca Amfore.Da probaš uz Slonovo uho pa si napraviš usporedbu.Samo me koji dan ranije podsjeti jer mogu zaboraviti - budu to dani kada će mi se svašta vrzmati glavom- posla za pobenaviti,a onda sam ja u drugom svijetu. mig 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki sri oľu 05, 2014 8:39 pm

može može....a ak imaš i kakvu pravu amforu.... pomogla bi mi kučnom buđetu....  Cool 

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 05, 2014 8:44 pm

Do prave ja nemogu doći - ja niti plivati neznam kak spada,a kamoli roniti.A i otkrila sam još nešto- ne mogu potonuti -ne mogu sjesti na dno bazena - a mogla sam .Znam da sam mogla,i sjedila sam dolje tak dugo da je muž mislio da sam se utopila.A sada nikako se prizemljiti - ima li to kakve veze sa žljundrastim salom koje je zarobilo moje nejako bičence?????? Embarassed  prijavno odjavni topic - Page 30 23749988  prijavno odjavni topic - Page 30 2253324929 lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki sri oľu 05, 2014 8:52 pm

Ja nemrem nikak potonuti..... jer mi sa velikim glavama a unutra malo mozga moramo onda imati puno vakuma....to je kao lopta kaj nemre potonuti..tak i ja...uviejk na površini

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar sri oľu 05, 2014 9:49 pm

Ako vi idete u nedelju svi, ja sam onda višak odande  lolo lolo lolo 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 05, 2014 10:15 pm

Ti onda idi u ponedeljak. beljo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 05, 2014 11:30 pm

Ako tko pita - ja sam otiša spavati.Pokriti ću se pokrivačem - onim lijepim na svjetlo smeđe i tamno smeđe pruge.Ajd, kupanac i krpe drito.

 bajbaj 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar sri oľu 05, 2014 11:55 pm

pitijacro je napisao/la:Ti onda idi u ponedeljak. beljo 
I da znaš da bum i to več ovaj prvi kaj dojde.

Sad bez zajebancije, ako ja dojdem u nedelju ko bu piti kupil? Ja po običaju bum jedva za ulaznice skupil  sram 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet oľu 06, 2014 5:37 am

Nemaš brige - dojdeš uru ranije,pereš tam jednu vuru čaše - to ti je taman za jednu kokakolu.I vuru i petnaest poslje pereš još za moj od borovnice. lolo lolo lolo lolo lolo 


 lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid lupaozid Vidi me - postala sam isti Admin - nije vrag da i ja imam prostatitis. prijavno odjavni topic - Page 30 2253324929   prijavno odjavni topic - Page 30 3174481692 
Tako sam se naspavala da me sve boli.  prijavno odjavni topic - Page 30 1225323004 
Ajmo u krevet natrag - ovo je strašno - ove noći pseto spava cijelu noć - uopće nije tražila da je pustim van - lukava je ona - sinoć je tražila,a kad je htjela nakon pol sata opet ući ja nisam više htjela ustati pa je prespavala dalje vani,sad joj izgleda ne pada na pamet izaći - budem ja nju naučila reda,budem.  prijavno odjavni topic - Page 30 2548004431 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet oľu 06, 2014 8:02 pm

Šta smo napravili danas?-ništa velikoga,ali nešto jesam - presadila tisuću paprika u veće kontejnere i dvijesto paradajza.naživcirala se pošteno jer sam namočila grašak koji sam do jučer mogla lijepo posijati onom siačicom koju smo kupili,ali mi bilo prehladno za ići u polje.Danas ujutro mi bilo prevjetrovito i prehladno.danas do navečer je već pustio dva cm velike klice.I sad se ja živciram jer ću tri kile - malo to zvući tri kile,jel - ali to je sedam i pol tisuća zrna,eh,tih sedamipol budem ja sutra sijala ručno.A moje jadno zlato mi bude dok isfreza radil jarke,a onda ih zagtal.Četiri reda,dužine sedamdeset metara.Kako to znam????Pa jednu kilu sam tako posijala već.

Šta da radim sad.Ništ ,apsolutno ništ.Mogla bih ovako - zavalila dam se u ovu stolicu pred kompom,nege digla na stol,prekrstila ih,tastatura mi na nogama - mogla bih ovako dočekati proljeće.Proljeće valjda neću,ali muža da se vrati iz kafiča hoću.Sto posto.  prijavno odjavni topic - Page 30 2253324929  prijavno odjavni topic - Page 30 54107490  prijavno odjavni topic - Page 30 1451407798 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 30 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.