još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijavno odjavni topic

+8
2 UglliDriver
softi
Imbra
mario
babyblue
pitijacro
muhanicar
Admin
12 posters

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto oľu 25, 2014 12:07 pm

Ma svi smo mi u pravu - svetkima radimo ako baš moramo - a često moramo - a ima dana kad nam sve četiri u zraku,a nije ni nedjelja ni svetak.bar ja tako.A i zima mi draga.Zatvorim oči i sanjarim da sam u zelenoj šumi,hodam,hodam,hodam....i nije važno kaj se nebudem znala vrnuti natrag.Ja bih bila dobra snjeguljica,a???

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto oľu 25, 2014 12:59 pm

Neznam kako bude ovo ispalo - ispravljam grešku frizerke - ma me krasno ošišala svi mi vele - šiške su ti koso odrezane - ma jesu,to tak mora biti - ,ali boju je skroz naskroz fulala.Joj kak sam radoznala kakva budem sada ispala.Možda na peseke. Shocked 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto oľu 25, 2014 1:09 pm

zoki je napisao/la:Kakvi petki svetki, kada se dela nema ni petka ni svetka...mene ne hrani ni pop ni isusu ni majka božja isvih 16 apostola...mene hrane moje ruke, a one se ne mole ni bogu ni nikome, što zaradim to i imam tak da sve te vjerske fore svetki neradni ovakvi onakvi kod mene ne vrijede, ja na svom kalendaru nemam crvenih ni brojeva ni slova..kod mene sve radno

I nije 16 apostola nego 12,,,  lolo lolo lolo 
gle zoki ne zanima mene radis li ti ili ne, jedes li ti sa dvije zlice ili sa tri, sjedis li na jednoom stolcu ili na dva-tri, ti imas pravo zivjeti kako ti zelis, na nacin na koji ti zeli i s kim zelis,,,
nikad ti ja to ne cu spocitavati,,,
ali brate dozvoli imeni da imam neka svoja uvjerenja, da i ja zivim na nacin na koji zelim s kim zelim i slijedeci onoga koga zelim,,,

da se razumijemo nisam ja neki fanaticki vjernik, nisam ni na misi redovit, ne molim koliko bi mozda trebao itd. ali neke stvari u zivotu postujem i cijenim,,,

uvjerenja sam da se ti mozes lomit od posla, zaradit i 5 puta vise nego ti treba, sve to da ali ako nema blagoslova nista od toga,,,
đaba se ti lomio ako dođe tuca, ako dođe mraz, ako dođe neka bolestina na biljke ili nedaj Boze na tebe,,,
shvatit ces tada da uzalud svi novci i sva blaga svijeta jer na onaj svijet se nista ne nosi,,,

a postoji li onaj svijet?  scratch 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto oľu 25, 2014 1:29 pm

Ne kosi se moja percepcija dinamike posla sa vjerskim uvjerenjima - nisam neki vjernik - visim negdje u zraku - ali vjerujem ako je zaista tako kao što nas uče da Bog neće osuđivati i kažnjavati ako ono št smo ce trudili uzgojiti odradimo i u dane koji su određeni za odmor.Osobno negledam nikakve neradne dane osim Tijelova,Božića,Uskrsa,I Velike Gospe.To poštujem i blagujem ne sam zbog ono - a što ako možda ipak?nego i iz poštovanja prema onima čija je vjera čvršća nego moja.A fa nemoram raditi kada se drugi imaju prilike odmarati - nebih radila.Ali,ako se mora - mora se.Zato si uzmem,kada sam umorna bilo koji dan u tjednu za odmor,naravno,ako si to mogu dozvoliti.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto oľu 25, 2014 1:34 pm

lolo lolo lolo 

Ma ti se ne moras brinuti da neces u raj,,,
i ako onaj gore odluci drugacije siguran sam da ces ti njega ubjediti da nije u pravu,,, lolo lolo lolo 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto oľu 25, 2014 6:35 pm

O hvala ti Boboć - da ti nisi došao na ovaj forum ja pojma nebih imala da sam tako dobra. lolo lolo lolo 
(Lažem - znam ja to,to ti meni govore od mladih dana. mig .Ma šalim se.)



Gotvo - krumpiri potovareni,salata prezana,oprana,potovarena,flanci potovareni - večera se kuha - nagradno pitanje - šta se kuha - (oni sa malo izgingsanim pamćenjem će se sigurno brzo dosjetiti i reknut - punjena paprika - ali netreba se veseliti - nagrada je samo moj smiješak od uha do uha na licu.Nije bogzna kaj,jel. auch 

Uopće nisam raspoložena za nekoga   prijavno odjavni topic - Page 38 609425788 .Neznam kaj mi je.  prijavno odjavni topic - Page 38 54107490

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar uto oľu 25, 2014 7:42 pm

pitijacro je napisao/la:LIJEPA!!!!!  Nedovoljno. No No No 
I šta sad da radim????
Imam ja rješenje - malo ću nešt popraviti,pa kako bude - eto,zato ja  godinu i pol nisam u frizerke bila - znam da me bude u najboljoj namjeri ipak sfušala - ova boja mi nikako ne leži. Neznam - moram prespavati.Samo su dvije nijanse u pitanju,ali za mene je to problem ko kuća velik. ceka  prijavno odjavni topic - Page 38 1451407798 
Imam ti ja vezu kod dvije frizerke  kava 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto oľu 25, 2014 7:54 pm

Prihvaćam.Jer ak ovakva dojdem u Gudovec - garant me nitko nebude prepoznao - mala,debela,neplava, Daj link.Ilitiga adresu.Ugovori termin.Plačam gotovinom - niks kartice,niks na rate,niks na poček ili dok nove sijede ne narastu.Pomagaj - gdje su?????? (šapni neku lijepu za mene da me uvrste preko reda  moli )  Shocked lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki uto oľu 25, 2014 8:19 pm

Bobić, krivo si me razmel, ja opče ne diram druge, neka svatko vjeruje u što god on želi, na koji god način želi, da li ja to podržavam ili ne nikada mu nebudem ni spomenuo, poštujem tuđi odabir i svatko neka radi kako god njemu odgovara.... ali nevolim da se meni pokušava nametnuti neka vjera, što su mi neki dan dvoje jehova pokušavali.... toliko sam im se napio krvi, i navukao ih na tanak led i onda fino kulturno poslao tam odkud su došli..mislim da me budu izbjegavali dulji vremenski period...

Ak ti misliš da kravica nemora ejsti na božič, ti joj nemoj dati jesti... je rje to vjerski pa se nesmije..... ja poštujem samo nekoliko datuma u godini, a to su Dan Mladosti i Dan Republike te državni praznici koji nemaju vjesrku pozadinu..... sve vjersko ne poštujem, ali ni ne navodim na nepoštivanje niti zamjeram onome tko to poštuje..... bilo koga boli ona stvar što sam ja na prošli božič u svojoj radioni radio mehaniku...... to je moja osobna stvar, u pravilu ne bučim niti ičim smetam susjedima koj ito poštuju...eto to je ukratko moj pogled na svijet

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar uto oľu 25, 2014 8:52 pm

pitijacro je napisao/la:Prihvaćam.Jer ak ovakva dojdem u Gudovec - garant me nitko nebude prepoznao - mala,debela,neplava, Daj link.Ilitiga adresu.Ugovori termin.Plačam gotovinom - niks kartice,niks na rate,niks na poček ili dok nove sijede ne narastu.Pomagaj - gdje su?????? (šapni neku lijepu za mene da me uvrste preko reda  moli )  Shocked lolo 
Bum im probal sliku pokazati pa da vide jel morej kaj uopče napraviti  scratch 
OPva jedna otpada jer ti očito trebaš uljepšavanje za ovaj Gudovac, a ta kad mladenku za svatove priprema kod nje se treba naručiti onaj dan kad se odlučiš udati.
Ta mene šiša  cheer 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto oľu 25, 2014 9:05 pm

Netrebam ja za Gudovec biti lijepa - za tam moram biti onakva kakva jesam - lijepa moram biti za sebe.Nebih ja niti sada tražila pomoć frizerke da mi kosicu nije trebalo porezati - pa rekoh - ajd nek i farbu odradi.Koja greška.Nemogu se prepoznati - to jednostavno nisam ja.

Kod ove kod koje se treba naručiti na dan udaje ništa - to otpada - u slučaju da moj muž slučajno umre prirodnom ili neprirodnom smrću,ili me nedajbože ostavi - ja se više nebih udala.Ali bih se vjerojatno tu i tamo dala. Embarassed  prijavno odjavni topic - Page 38 23749988  prijavno odjavni topic - Page 38 1226846223 

Šta imaš o drugoj?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar uto oľu 25, 2014 9:29 pm

Druga ne želi s tobom imati posla jer ti nemože pomoči.
Ti znaš da ja neznam lagati, a to su njezine riječi ...................

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki uto oľu 25, 2014 9:31 pm

Jo, znam ja odlično frizera, i muške i ženske sređuje... jel te zanima da ti ja pripomognem, i nije daleko od tebe?

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar uto oľu 25, 2014 9:37 pm

Ja bi to ipak prepustil onome kaj je britvu brusil ..... lolo lolo 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki uto oľu 25, 2014 9:41 pm

Ja bi to radikalnije riješio...... ionak za koju godinu bu penzionerka, pa ni red da troši pare od kojih ja jendog dana bum dobival penziju..nek više meni ostane...

A frizer je  amen 

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto oľu 25, 2014 10:00 pm

No,no,no - svačega ovdje ima - i vritnjak i ignoracija i prosidba.

Nelomite se od silne žeje da mi pomognete - zna Piti šta joj je raditi - u DM,ko i obično - jednu devetku Schwarckop- ili tak nekak za 56,70kn,pol ure posla saminicijativno,i to je to.Cakana bum ko slatkica u staklenoj vitrini.A to kaj sam frizerki dala 220 nema veze - radla je na meni još i nešt drugo . a najljepše mi je dok mi kosu pere.Samo o vrijedi te pare.A i imala mi je kose za porezati za pol cekera lgožara.  prijavno odjavni topic - Page 38 2757111831 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto oľu 25, 2014 10:03 pm

[quote="muhanicar"]Druga ne želi s tobom imati posla jer ti nemože pomoči.
Ti znaš da ja neznam lagati, a to su njezine riječi ...................[/quote]



Sad mi palo na pamet - o materemi,koji sam ja slučaj - ne želi se posla samnom imati.Ja sam zbilja slučaj za slučaj. Shocked 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić sri oľu 26, 2014 12:23 am

zoki je napisao/la:Bobić, krivo si me razmel,

Ma nisam sve pet,,, mig 


Ak ti misliš da kravica nemora jesti na božič, ti joj nemoj dati jesti...

Gle zoki, nemam kravice i nikad ih nisam ni imao ali jasno mi ja da se neki svakodnevni poslovi trebaju obaviti kao i ovaj hranjenja kravica koji si naveo kao primjer,,,
ali ne moras recimo na Bozic ici na njivu razbacati 7-20-30, jelda da ne moras?! ako ga nisi bacio do tad moci ce pricekati i tih nekoliko dana blagdana, ovo samo karikiram,,,
Imam prilike vidjeti ljudi koji cijeli tjedan sviraju k*rcu pjesmu (da prostis) i onda u nedjelju odu orati njivu jer eto ne stigne se,,,
ne kazem da to i ti radis vec samo navodim primjer,,,
ali za pohvaliti je sto postujes druge kad svetkuju,,,  mig 

i naj se previse zestiti, ne koristi to nicemu,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 26, 2014 5:32 am

Ajmo šablonski,najprije kapučino za ljubav mog života -

[You must be registered and logged in to see this image.]



Srknemo najprije,a onda -




Zadnja promjena: pitijacro; sri oľu 26, 2014 1:54 pm; ukupno mijenjano 1 put.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri oľu 26, 2014 6:03 am

mene jutros nešto glavudra boli
Nek boli bar znam da nije prazna

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 26, 2014 6:30 am

A da ti to ipak nije od propuha dušice???  prijavno odjavni topic - Page 38 2253324929   prijavno odjavni topic - Page 38 23749988  Cool  prijavno odjavni topic - Page 38 1226846223 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri oľu 26, 2014 2:04 pm

ovo moram reći - narezala ja jučer tristo glavica salate,i velim ja mužu - ajd ti lijepo uzmi jedan veeeliki karton i napiši gore - domaća salata - niti jednom špricana.Oni koji se trgovinom bave znaju šta je moć reklame,jel.I stavila ja to ujutro lijepo ispred svoje salate,gledam,svi koji prolaze čitaju.I radim ja tako,ide nekako ta prodaja - malo salata,malo flanci,muž pokraj krumpire uvaljuje,i prolazi vrijeme.Pred kraj sajma dođe meni susjed koji prodavao ispred mene i veli - a jel ti zbilja salata samo jedom špricana.Pa kako pobogu sada jednom kad nije nijednom.A veli - pa piše da je jednom.Idem ja vidit - kad ono,netko mi metnuo kontejner sa flancima ispred onoga "niti" i sad ispalo - domaća salata jednom špricana:A ću mu mater,ono,znaš, kad saznam tko mi je smjestio.Ubit ću ga načisto.Kako sam naivno nasjela - ko mala zelena.A znam da uvijek radimo spačke jedni drugima,a sada su me prešli ko malecku. lupaozid lupaozid lupaozid 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet oľu 27, 2014 1:27 am

Postala sam ko Admin - ustajem noću i sjedam za komp - ma pseto je išlo pišati.A onda je tako kao je.....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet oľu 27, 2014 1:42 am

Loš si ti psiholog - kako ne shvaćaš da je u ljudskoj prirodi željeti uvijek ono što nememo.
Eto,zašto ne želim imati male cice,biti mala, debela,ružna,bedasta i stara?Zato što to sve jesam.

Frikič - ja ti se jako dobro osjećam u svojoj koži i nemogu me na koljena baciti niti misice - ali to ne znači da nemogu i neznam primjetiti nešto što je oku ugodno i iskreno reći da je to lijepo.Druga je stvar koliko nekom znači ono što oko vidi a koliko mu je važno ono što treba u čovjeku naći i biti mu mjerilo po kojem će ga cijeniti i u krajnjem slučaju voljeti.
Osobno mi nikada nije bio važan nečiji vanjski izgled,niti za biranje prijatelja niti za nešto dublje.Ljudi kojima je to najvažnije čak nemogu biti niti moji prijatelji jer sa takvima se nemogu naći u istom filmu.Za mene je izgled samo ambalaža - a kao što rekoh jučer - ambalaža redovito završava u smeću.Prije ili kasnije.Najčešće ona obična,neugledna krije najukusnije griotice. mig 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin čet oľu 27, 2014 5:23 am

jumpy jumpy 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet oľu 27, 2014 5:59 am

A šta ti tako energično skakučeš Admin?
Jesi tako razdragan što si se živ probudio - iako mi nije jasno kako bi se mogao mrtav probuditi da nisi živ,ili se smiješ što sam promašila temu i napisala post  ovdje umjesto tamo u velikin cicama.
Jesi vidio šta znači kad te pseto probudi u pol dva ujutro i  čovjek još snen sjedne za komp - čita se nešto na jednoj temi a odgovor napiše na desetoj. Kako mi se samo moglo ovo dogoditi????Gornji post spada u temu o sisama materemu,frikič,kad dojdeš to sam napisala tobom i tvojim komentarom tamo izazvana.Neću ga sada premještati.
Ma idem ga skopirati i ubaciti,ajd,nek bude.


Edit:

jesam.

materemi,nije mi jasno kao je ovaj post gore mogao ovdje na prijavnom završiti.Kad malo razmislim - ma nije moguće da sam tak blentava bila makar sam i napol spavala.To ti je Admin sigurno forum blentav.Sto psto.Pa radi bedastoće.amen 
Malo si ga stabiliziraj dečko.  beljo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 38 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.