još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijavno odjavni topic

+6
muhanicar
TVfreak
zoki
pitijacro
Admin
Bobić
10 posters

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon lip 30, 2014 9:29 pm

Prvo mi pojasni prvu rečenicu pa ću ti onda odgovoriti na drugu.Tak. scratch kava 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki pon lip 30, 2014 10:17 pm

evo me, ziv i premioren, nestignem se druziti sa vama, firma i poljoprivreda stigla, a malo me doma ima...tak da,,,,, jebem ti papriku, zgadila mi se kao nista..... ljubicasta je sva, sve i jedan plod, neznam gdje sam pogrijesio, slonvo uho...jebu me da imam patlidan papriku... budem slikao pa stavim fotku....

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon lip 30, 2014 10:23 pm

Prevelike su temperaturne amplitude - paprika to teško podnosi.Rakcija je to na šok.Antocijan se javlja u takvim uvjetima.Ali da je baš sva takva? Ma bude se to povuklo vjerojatno dok bude dobivala crvenu boju.Ako je riječ o slonovom.A kaj budem ja rekla?Imam u plasteniku tisuću petsto paradajzarice,ma i više - imam paprike,da ih ebo - mjesec i pol dana prerano.koji bu mi ih đavo kupio u sedmom mjesecu?A jesam ga,ma neću reći popušila,ali to,baš to.Za dva tjedna bude to za brati - kvragu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  mtd001 pon lip 30, 2014 11:13 pm

pitijacro je napisao/la:A jesam ga,ma neću reći popušila,ali to,baš to.Za dva tjedna bude to za brati - kvragu.
Misliš ovako [You must be registered and logged in to see this image.]
Je,baš dolazi u nezgodno vrijeme kad se ide na GO na more.

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto srp 01, 2014 5:31 am

Ne tako emtac.Evo te neću čak niti lupiti zbog ovoga - prestara sam ja za takve bedastoče,ja se sada igram samo sa kolačima od blata.Ček,predomislila sam se - vidim da si ti čisti mazohist,pa da ti ispunim želju - blesane,ja neke izraze koristim u određenim situacijama i značeneje im je prilagođeno tome.Budeš ti to s vremenom naučil,jel,malo će ti pomoći koja  ljut ,  tucka ga  ,  prijavno odjavni topic - Page 32 3356946966 ,   prijavno odjavni topic - Page 32 401528974 .....Ako tako nebu išlo,imam ja i druge mjere.Ali mislim da nebudu ptrebne,a, znam ja da si ti bistar dečko ko Mrežnica kad se izlije iz korita.... ali imam ja povjerenja u tebe.....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto srp 01, 2014 6:34 am

Odoh.Nisam baš euforična jutros.Nije mi dn.

Emtac,sam da te podsjetim da računam sa malinama koje si mi obečao srediti.Evo ti krasan smiješak kao predujam za uslugu.  prijavno odjavni topic - Page 32 1226846223 

Adio.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin uto srp 01, 2014 6:47 am

ajoj , novi dan - novu peptoran  lupaozid 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto srp 01, 2014 7:23 am

Bobić je napisao/la:

A mogo bi da, ma mogo bi on svasta ali,,, scratch  

pitijacro je napisao/la:Prvo mi pojasni prvu rečenicu pa  ću ti onda odgovoriti na drugu.Tak. scratch kava 


Ajd kak da ti sad najjednostavnije objasnim?  scratch 
vidla si kaki sam, sto i kusur kila, emtac bi reko ko svinja,,,
sto bi znacilo da sam neumjeren u jelu i u pilu i sad zamisli kaj bi se dogodilo sa cokoladom da je nako fina ko sto bi se damama trebalo darivati,,,
hmm,,,
to ti prepustim da razvijes vijuge,,,  mig 
ja vjerujem da bi tebe i jedna [You must be registered and logged in to see this link.] obradovala,,, raspa 

jutro,,,

[You must be registered and logged in to see this link.]
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  mtd001 uto srp 01, 2014 8:04 am

pitijacro je napisao/la:Odoh.Nisam baš euforična jutros.Nije mi dn.

Emtac,sam da te podsjetim da računam sa malinama koje si mi obečao srediti.Evo ti krasan smiješak kao predujam za uslugu.  prijavno odjavni topic - Page 32 1226846223 

Adio.
Da,prvo me mlatiš po glavi a sad bi maline. bejzbol
Smiješak možeš zaboraviti,to ne pali kod mene. beljo 

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto srp 01, 2014 1:35 pm

Ma kaj,idem onda na drugu taktiku - pričekati ću da zaboraviš da sam te mlatnula pa budemo onda ispočetka.Kolko ti treba?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin uto srp 01, 2014 10:18 pm

i dalje samo laku noć

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto srp 01, 2014 10:37 pm

Bobić je napisao/la:[quote="Bobić
ja vjerujem da bi tebe i jedna  [You must be registered and logged in to see this link.]  obradovala,,, raspa 




Nebi.Prvo - ja ne jedem bmbone,a za lizalice sam prevelika,a drugo - ja sam skromna u traženju a neumjerena u očekivanju.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  mtd001 uto srp 01, 2014 11:14 pm

pitijacro je napisao/la:Ma kaj,idem onda na drugu taktiku - pričekati ću da zaboraviš da sam te mlatnula pa budemo onda ispočetka.Kolko ti treba?
Znaš kaj,mi smo ti škorpioni zlopamtila. mig 

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar sri srp 02, 2014 12:52 am

E tako, sad morem iti spat.
Laku noč svima

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri srp 02, 2014 5:20 am

mtd001 je napisao/la:[quote="pitijacro"
Znaš kaj,mi smo ti škorpioni zlopamtila. mig 



A mi djevice uvijek praštamo.Sve dok ne uključimo ignore tipku.A onda više nemamo šta praštat - nekome tko više za nas ne postoji.Isto  mig .

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri srp 02, 2014 5:29 am

Vrijeme je za poći.Sajmeni je dan i mijenjam radno mjesto - ja na sajam ,muž na tržnicu.Zadnji puta mi susjed u pol devet donio iz kafiča nešto za pojesti - pojela jedan griz i do pola dvanaest ostalo čekalo na red.Onda sam lijepo počastila Ninicu.Da vidimo šta će biti danas.Cijene su pale,sada bude me opet živciral šipto,i jedan i drugi,malo me ljute iz nekih razloga ali sam dobra sa njima.Ma ih zapravo prezirem jer oni preziru cijelokupni hrvatski ženski rod - za njh je svaka žena koja nije albanka kurva.Ali će sa njima pričati ko da ih cijene više od rođene majke.Dvoličnost,dvoličnost,dvoličnost.....fuj.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri srp 02, 2014 1:26 pm

Rasturili su me doslovno.u pol jedanaest više nisam znala zbrajati,nisam pamtila iznose,bez olovke i papira ništa.ubijali me pričom,pitanjima,pa nisu kune mogli zbrojiti,pa naći,pa pospremiti ,pa.......ubita sam ko da me pregazilo krdo medvjeda.Sve sam prodala.Sve.Još mi je ponestalo pa mi muž dopeljal svoje sa placa.A ja im lijepo rekla kad se skupili njih po šest-sadam - pa dajte ljudi,vrečice su tu ispred vas,ajde,radite nešto,nemojte samo mene čekati.Budete se načekali da dođete na red.Šta se to premetalo,prebiralo,vagati nisam stigla.A šta ti malo reklame i samohvale napravi.I mog marketinga ispisanog na kartonima od kutija bananka.Bem ti život - koje probleme imam - tisuće me ljudi poznaje i svi oni očekuju da ja njih znam,a ja ih gledam ko telac i pojma nemam tko su.Ajd,neke pamtim,ali većinu ne.Kak je to nezgodno - te bok Sonja,te Sonja ovo,Sonja ono,a ja pojma nemam s kim pričam,o jeboga postala sam pravi kameleon.Mozak mi u sekundi napravi scenarij za priču i neš ti mene ulovit da ja neznam tko si taman da pričamo pol dana.Grozim se sama sebe.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić sri srp 02, 2014 1:38 pm



 lolo 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri srp 02, 2014 1:47 pm



 lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić sri srp 02, 2014 10:27 pm

Neznam ti ja plesati osim po nogama gaziti,,,  prijavno odjavni topic - Page 32 54107490 
takav  sam i gotovo,,,

ali zato casu drzim dokle god mogu i stajati,,,  prijavno odjavni topic - Page 32 23749988
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri srp 02, 2014 11:51 pm

Ja znam...i mogu...plesati.Ali nemogu više držati oči otvorene.Zabljesnula me svijetla.Velegrada.

Laku noć.




Zadnja promjena: pitijacro; pet srp 04, 2014 5:13 am; ukupno mijenjano 1 put.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić čet srp 03, 2014 12:28 am

Jbte pa Vi plesete ko da ste posvađani,,,  lolo 
Ja ti tak na siroko neznam plesati, al' mi zato stiskanci bolje idu,,,
ono noga međ' noge da se ne gazi po njima,,,  lolo 
i dok moram razradio sam neku taktiku da si budemo sto blize pa se skoro i ne vidi ako netko nezna plesati,,,  prijavno odjavni topic - Page 32 23749988  prijavno odjavni topic - Page 32 1226846223
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet srp 03, 2014 5:36 am

Ma daj Bobić, ti si malo pomješal lončiče, noge među noge mi koristimo na drugi način.Sve ima svoje mjesto.I vrijeme. lolo 

Nis bedasta da se stiskam dok plešem.Pa da mi se cice spljošte ko ispuhani balon.Nema šanse dečko.  prijavno odjavni topic - Page 32 23749988 nešto  prijavno odjavni topic - Page 32 1226846223

lolo lolo lolo 

beljo 



Jutro,kiša je padala ko opći potop.Danas sam kući,neidem na tržnicu,ide moj plesač - ma kupio mi jučer tamo kilu borovnica - ja to volim.A ja mislim tamo,na sajmu, prodavao jedan marelice,a on ih voli,ja više volim breskve - pa ja uzela njemu dvije kile marelica. Ejjjjjjjjj,sve sam pojela jučer - ma skupi je to sport,pedeset kuna su kila,a što su krupne bile,za nepovjerovati - maznula sam što je popodne ostalo na putu do Zagreba navečer.Onda popiješ vode jedno litru,proskakučeš malo gore -dolje,  bounce  i napravi ti se u želucu sok od borovnice,hihihć.


Nema kapučino - skiselilo sa mlijeko.
Idem još malo u krevet - veli meni moj muž - odmori se malo.

A bude danas opet razočaran jedan penzič tam na tržnici - ima jedan,dolazi on meni svaki dan i kupi dva paradajza - malo popričamo par riječi,nasmijemo se....i veli on u subotu - on uopće ne jede paradajz,ima ih već pun frižider,ali jednostavno mora doći.A mu velim ja,pa na kraju bude došao ih tu prodavati kraj mene,još mi bude konkurencija postao.I kaže muž,dođe on jučer,gleda,pita,a gdje je sada ona plava gospođa - veli on njemu - nema više,tu je stalno olilazi neki,nebude više dolazila,dosta je toga bilo.A sad, bude se danas jadan sav isprepadal,bude mislio da mi to ozbiljno.A smo se nasmijali jučer kada mi je pričao.....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet srp 03, 2014 1:45 pm

Joj meni,na prisilnom sam odmoru danas,prisilo me muž da ne radim ništa,ostavio me jutros u krevetu i reko ima da spavam - jesam do neznam,osam,pol devet - ma nisam tak dugo - pa sam otišla susjedi na kavu,pa sam plastenike pozalijala i prihranu odradila,to bilo od deset do podneva gotovo - sada neznam šta ću sa sobom - evo mi se čokolada jede a nemam,ma sam mi nešto fali,neznam što,već sam i jabuke pojela i breskve,idem sada navalim na njegove preostale marelice,ma da,to mi bude najbolje.....šta da radim sad,šta da radim sad.......

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet srp 04, 2014 5:12 am

Samo dobro jutro - evo sam se upravo vratila iz velegrada,predahnuti ću pol ure,uru,a onda si idem potovariti robu pa na plac.Spavanje ću ostaviti za popodne - kako ću do podneva izdržati pojma nemam,ali znam da će biti opako.Još me kava drži,popila sam oko pol tri onu sa žitnjačkog kafiča,koji je to otrov,nešt crno,gorko ko da duhan žvačeš, oko osam bude druga sjela,a vjerojatno će me i treća morati razdrmati danas da bih mogla funkcionirati.


Jutro hladno,gledala sam izmaglicu kako se lijeno diže iznad polja,jedna jutarnja čarolija......

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić pet srp 04, 2014 7:27 am

Jos ti samo fale 2-3 redbula da odašnes,,,
pardon to se danas kaze da dobijes krila,,, lolo 

jutro,,,

jucer isao malo kultivirati po ljesnjacima da se "kao" zatvori to malo vlage sto je ima ali [You must be registered and logged in to see this link.]
previse je pokosene trave koja se skuplja na nozu,,,
sad mi preostaje jedino da rasturim onaj IMT-ov kultivator pa da od njega nesto iskemijam,,,
bit ce veselo u svakom slucaju,,,  prijavno odjavni topic - Page 32 1226846223 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 32 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.