još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijavno odjavni topic

+8
pitijacro
muhanicar
mtd001
pingy321
zoki
Imbra
Fatima Arapova
Hasanaga
12 posters

Stranica 8 / 40. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon lis 13, 2014 11:43 am

Prebrani sjemenski krumpiri od jučer nabranih - fino ih posložila u gajbice i sad idu na naklijavanje..Ručak se još kuha.Kad dođe muž,pale se traktori i opet iznova - u berbu krumpira. (za ručak nebudu krumpiri - pun mi ih je kufer).

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić pon lis 13, 2014 2:35 pm

pitijacro je napisao/la:


Aha.Nisi prvi koji je to reko.

Ali,materemi,još se nijedan nije javio koji bi reko - ej ženo,ostavi sve to i hajde samnom na Azure,Havaje,u brazilsku prašumu,u koju god pm,daleko od posla i trganja kičme.....to ne.Svi bi da im radim,jel....

Bobić    - vidi, [You must be registered and logged in to see this image.]

Draga moja valja izvuci iz svakoga ono u cemu je najbolji/najbolja,,,
mislim pitanje je dal bi ti znala uzivati na havajima, tenerifima il' azurima,,,

mislim cemu riskirati me razmes, ne,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon lis 13, 2014 6:30 pm

Ništ ti ne brini,lako seljača dama postane - ak ne u manirima,a ono bar u garderobi. Embarassed A dame znaju uživati kak god ih okreneš.... cheer


Sam krumpire brala.To je ove godine jedan od onih poslova za koje kažemo - nikad više.Ali,sutra budem opet... lupaozid

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin pon lis 13, 2014 6:45 pm

o da , Znate onu , ljudi eto me doma

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar pon lis 13, 2014 7:20 pm

Večer

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon lis 13, 2014 9:41 pm

Laku noć.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar pon lis 13, 2014 9:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lis 14, 2014 6:32 am

Dobro jutro .

Od placa jutros ništa - u krumpire se ide jer se kiša opet najavljuje.

Svi kojima sam draga prijateljica slobodno me žale jer sam sinoć na trosjedu iza pola deset zaspala i tako sam se tu probudila jutros.Ajd,nek me netko pogladi po kosici.Samo pazit na frizuru. Shocked

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto lis 14, 2014 6:46 am

[You must be registered and logged in to see this link.]  a sirota,,, Shocked
kaj Jo opet ni doma?

Dobro jutro,,,

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lis 14, 2014 7:37 am

A kak nebi bil doma - eno ga u kervetu,čeka da izvršim svoje obaveze. jesam.


Sada palimo traktore,sve je spremno od sinoć,imamo pet minuta vožnje do krumpirišta i točno u osam će mučenje početi.Ovo nije normalno koliko zemlje ide na glavnu traku - sva.materemi sva.to još nisam nikada doživjela.Da nije moje mame gore samnom,mislim da bih rekla nek ide sve u vražju mater,i krumpiri i zemlja.....ovo je prestrašno....koliki umor osjećam od jučerašnjeg dana..... a radili smo samo popodne.....veseli me jedino pomisao na nedjelju i Ivanič Grad.Pa mi svane sunašce...... cheer

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin uto lis 14, 2014 8:48 am

o..dobro jutro forumaši ..ugodan dan .. cheer cheer cheer cheer cheer

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto lis 14, 2014 3:06 pm

Imam yutub.Al ga neznam deti.Kad mi netko naleti bude gore,a onda se bude vidjelo šta sam ja danas radila.Materemi,dok sam vidjela,sama sebi se divim.

Pobrali što smo mislili za danas,mali odmor,a onda brati paprike...paradajze...krastavce.....sutra idem na plac,muž na sajam - preživjela sam, a mislila sam da neću.današnji dan.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto lis 14, 2014 10:43 pm

pi*ku mater, crno mi je ispod noktiju vec desetak danaa kako se cini i bit ce jis neko vrijeme,,,
sarafa se na veliko zadnjih dana,,,

samo da se pohvalim kupili prckalicu kžk i rastepac umjetnog gnojiva,,,

900 novaca hrvatskih, naravno,,,  prijavno odjavni topic - Page 8 54107490

rastepac sa kardanom, ispravnim bel lufta,,,
promjenjeno ulje u diferencijalu, sve ostalo bez ikakvog ulaganja, osim ako ga ne pocincam,,,

prckalica radi, isprobano, ispravne sve dize, regulator, prekidaci,,,
danas raskomadana do kraja, pukla gornja membrana pa ne radi ravnomjerno vec sk, sk, sk, sk,,,
i losije su jos samo dvije gumice, kaj se pumpe tice,,,
losije je i tlacno crijevo do regulatora i njega namjeravam promjeniti,,,

problem je kaj nemrem izvaditi sito,,,
ima netko neki prijedlog kako ga odvojiti od kucista?
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri lis 15, 2014 3:58 am

Kako misliš gornja membrana?U pumpi? Drugdje nemože biti,a? Neznm za sito,al bih ti rekla - kad je već u djelovima zamjeni membrane u pumpi.Ako je stara moglo bi ti se u radu dogoditi da pukne  - e da me beš neznam jel je jedna ili dvije - mislim da su dvije - ak pukne ode cijeli spremnik škropiva po zemlji.
Obavezno dolje prije zime ispusti vodu - ak se smrzne isto pukne i imaš jebadu.

Znaš da moraš nadograditi mali spremnik za perticide i jedan za ispitanje.I sve to lijepo atertirati.Prvo sada - ak i  ne ugradiš moraš je atestirati svakako,ali bez toga nećeš dobiti atest, - a onda,ak se ne varam svake tri ili pet godina.A ne varam se.Izlaz od atesta ti je ako imaš motornu leđnu prskalicu.Pa rekneš da radiš njome.Nju ne moraš atestirati.I da ti nokte tupim škaricama režu ne inspektoru priznati da špricaš da kžk.


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri lis 15, 2014 5:13 am

dobro jutro

oko šprice , slika bi pomogla ..

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri lis 15, 2014 6:59 am

Ja ustala.Opet. Shocked

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić sri lis 15, 2014 8:28 am

pitijacro je napisao/la:Kako misliš gornja membrana?U pumpi? Drugdje nemože biti,a?

Je je bas ta,,,
[You must be registered and logged in to see this link.]

Neznm za sito,al bih ti rekla - kad je već u djelovima zamjeni membrane u pumpi.Ako je stara moglo bi ti se u radu dogoditi da pukne  - e da me beš neznam jel je jedna ili dvije - mislim da su dvije - ak pukne ode cijeli spremnik škropiva po zemlji.

Membrane su gotovo nove bez ikakvih znakova sitnih pucina koje bi odavale da se u skoroj buducnosti sprema neka havarija,,,

Obavezno dolje prije zime ispusti vodu - ak se smrzne isto pukne i imaš jebadu.

Pa to spada pod redovita odrzavanja, tak to radim na istoj takvoj i na atomizeru,,,


Znaš da moraš nadograditi mali spremnik za perticide i jedan za ispitanje.I sve to lijepo atertirati.Prvo sada - ak i  ne ugradiš moraš je atestirati svakako,ali bez toga nećeš dobiti atest, - a onda,ak se ne varam svake tri ili pet godina.A ne varam se.Izlaz od atesta ti je ako imaš motornu leđnu prskalicu.Pa rekneš da radiš njome.Nju ne moraš atestirati.I da ti nokte tupim škaricama režu ne inspektoru priznati da špricaš da kžk.



a kaj je to kžk? lolo
pa ja ne prckam gotovo uopce, gotovo bi mogao u ekolosku proizvodnju,,,  prijavno odjavni topic - Page 8 23749988
ma sam nevin da neviniji nemerem biti,,,  prijavno odjavni topic - Page 8 1226846223


Admin je napisao/la:dobro jutro

oko šprice , slika bi pomogla ..

nazalost nisam ga slikao, nemam mob, pregazen je sa traktorom,,, Shocked

ali nema tu neke velike mudrosti izvadi se onaj zatik i on bi zajedno sa crijevom trebao izaci van ali  [You must be registered and logged in to see this link.]

inace prskalica izgleda ko nova, budem poslikao za suncanih dana,,,  prijavno odjavni topic - Page 8 1226846223
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri lis 15, 2014 1:21 pm

Ma daj Bobić,ako surelativno nove,ok.ali ako izgledaju kao nove,samo ti mijenjaj kad si već u fahu.Manje koštaju nego kad napuniš špricu sa petsto -šesto novaca i ode sve u vražju mater.To je događaj koji se pamti dvadeset godina.Točno znam kaj sam radila i na kojoj mi je zemlji iscurilo za par minuta sve.A sjećam se i da sam ja to doma počela šarafiti,i nešt sam već rašarafila dok je došo muž i rastepel do kraja.Ja sam pumpu skunula - sad,jel je trebalo ili ne ne sjećam se,a niti sada pojma nemam.Ali dok ja dohvatim ključeve,šarafi se šarafe,šarafe.....bedak,šta ćeš...... Embarassed


Joj kako mi je težkak dan bio.Nisam se naspavala - to je zato što sam u pola deset legla,pa se probudila u tri - zvjerala u plafon,bila na kompu,otišla spavati u pet opet,tako nekako,opet lovila zjake do pol sedam - komp,pa oko osam na radno mjesto.Što sam trapava bila - cijelo vrijeme se snaći nisam mogla - popila kapučino - malo bolje bilo,ali samo malo - nedovoljno.Trgovina odlična,ja umrtvljena i dalje.Treba mi nešto da me digne. Shocked

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić sri lis 15, 2014 11:32 pm

Hmmm, nekaj mi tvoja prica bas i ne drzi vodu,,,
ako i ode membrana najgore kaj se moze dogoditi je da u kucistu pomjesa vodu i ulje a toopet dovodi do niza problema druge vrste,,,
do curenja nikakvog nebi smjelo doci, neka me isprave upuceniji jer do sad nikad nisam imao takav slucaj,,,

sjutra opet metropola,,, [You must be registered and logged in to see this link.]
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet lis 16, 2014 6:43 am

Držala,ne držala,ja se živo sjećam kak sam došla do kraja zemlja dok da špricala svekrvin krumpir - a to je značilo da je ono kaj je u šprici bilo bilo financirano sa njene strane,jer ja sam svoje imala posebno - moje je bilo moje - ulaganje i prihod naravno - i kak sam primjetila da je odjednom počelo curiti ko bedasto.dolje ,iz pumpe.Teklo ko da otvoriš pipu.I začas sve isteklo.E,kad se to doma sve rasteplo,pošto je muž morao opet poslom slijedeće jutro,mene poslali kupiti dvije membrane - crne dvije,meni se čini sada gumene nešt ko dlan - nebih se mogla zakleti - u Poljoopskrbu u Čakovcu.A to da je iscurilo se sjećam zato jer me je svekrva sprašila jer kao ne pazim ništ pa sve spoterem i to baš dok njeno delam.Pa ona ima trošak. I tak,kaj da dalje pričam......Ak se oću tome nasmijati,onda to moram ispričati tamo preko,onako da se misli da je to bilo smiješno.
Eto,tolko ja o tome znam - a bilo to ono prije dvadeset godinica,tu negdje - možda sam koji detalj previdjela - ali da je isteklo - isteklo je sto posto.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić čet lis 16, 2014 7:35 am

Ajd sad moramo malo filozofirati da vidi administracija da se i mi kao u nekaj, osim zajebancije, kuzimo,,, lolo

dakle, radi se o dva zatvorena (odvojena naravno) sistema u jednom je ulje koje podmazuje sve to iznutra, jel,,,
drugi sistem je tekucina u prckalici, jel,,,

ono sto ih dijeli je membrana kao zadnja prepreka, e sad kad ona ode dolazi do mjesanja tekucina u kucistu pumpe, jel, buduci da voda iz rezervara ima visi nivo u svakom slucaju,,,

donji sistem, uljni, ima samo jedan otvor kroz koji se ulijeva ulje u pumpu i to je jedino mjesto na kojem moze doci do izbijanja cepa i curenja,,,
a to se laganim pritiskom prsta moglo zaustaviti dok za-sve-kriva nebi nasla cep pa da ti se sve to uredno zacepi,,,  prijavno odjavni topic - Page 8 1226846223

kazem novi sam u tome a uz to i mlad i naivan pa postoji i velika mogucnost da sam u za-bludi,,,
stoga molim ako sam u krivu da me se educira na slikoviti nacin da bi ovo malo mojeg mozgica to moglo probaviti,,,  prijavno odjavni topic - Page 8 2757111831


Evo spreman za polet, roba spremna, kupac drhti i zmice to malo novaca koje treba dati,,,
zensko je vlasnik, moja domaca bjelovarcanka,  prijavno odjavni topic - Page 8 23749988
jos samo da je one dobre kolace ispekla,,,  prijavno odjavni topic - Page 8 2253324929
ma svi su njeni dobri pogotovo oni od ljesnjaka,,,  prijavno odjavni topic - Page 8 23749988

neznam zasto, mozda radi toga kaj ima kvalitetne ljesnjake,,,  prijavno odjavni topic - Page 8 23749988
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin čet lis 16, 2014 9:52 am

to je kad se mješaju kruške i jabuke , bobič , molim te napiš još jednom problem , (ako ga uopče ima) .
I daj otvori temu o šprici pa da čitam o problemu šprice a ne o svekrvi , krumpiru , ljšnacima i noktima ....
Ograničen sam ( valjda u glavu) ne mogu sve to pratiti .. a rado bi pomogao .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet lis 17, 2014 5:15 am

Shocked Shocked Shocked

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet lis 17, 2014 6:15 am

Ovako dan počinje - ejjjjjjjjjjjjjjj - skuhan,srknut kapučino - jumpy jumpy jumpy

a onda smo muž i ja otplesali ovo     -  slušaj     -



još sam malo zadihana.....


Ošo on,na plac - počele gužve,mora se loviti parking a trgovina ne počinje prije devet.Tako će to biti ovih dana - navalili cvjećari,a nitko si ne želi sto metara daleko nositi robu.....jebada.istrpit ćemo dva tjedna pa će opet biti ok.


Zadnja promjena: pitijacro; pet lis 17, 2014 6:20 am; ukupno mijenjano 1 put.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin pet lis 17, 2014 6:19 am

samo da ne boli glava ..bio bi savršen dan cheer

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet lis 17, 2014 6:27 am

Kao prvo,ovak rano nemožeš znati hoće li dan biti savršen - svršen da,ak imaš plan...

Kaj se boli glava tiče - klin se klinom izbija vele mudri ljudi,pa uto ime -  prijavno odjavni topic - Page 8 609425788 .

Jel pomoglo? Kaj bum dobila za zahvalu? poglej xd

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 8 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 40. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.