još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan Božić

4 posters

Go down

Sretan Božić Empty Sretan Božić

Postaj  Admin čet pro 25, 2014 7:46 am

mir svama forumaši

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sretan Božić Empty Re: Sretan Božić

Postaj  Bobić čet pro 25, 2014 9:04 am

Nek' Vam bude radost u srcu, u duši veselje, osmijeh na licu to su moje želje. Pored sebe da imate drage Vam ljude i da Vam ovaj Božić sretan bude.
Sretan Božić Vama & familiji zeli Bobić,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Sretan Božić Empty Re: Sretan Božić

Postaj  muhanicar čet pro 25, 2014 1:49 pm

Sretan Božić

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Sretan Božić Empty Re: Sretan Božić

Postaj  pitijacro pet pro 26, 2014 11:36 am

I da zaokružimo ovaj Božićni doživljaj -

[You must be registered and logged in to see this image.]" />

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Sretan Božić Empty Re: Sretan Božić

Postaj  Bobić pet pro 26, 2014 1:46 pm

Stvarno ti je bor defektni,,, lolo lolo lolo

moje cuer takvoge nebi ni kititi htjele,,,

evo naseg,,,

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Sretan Božić Empty Re: Sretan Božić

Postaj  Admin pet pro 26, 2014 2:40 pm

Sad vam idem ja ispričal kako sam se riješio muke oko bora .
kaže moja kupi , donesi , nasadi ..
Idem ja tam ..biram ..svi su defektni ..pregledal sam 30setak komada ..svi isti .sve jedan od drugog gori ali , cijena prihvatljiva .
I tak izaberema ja jednog , i zamolim prodavatelja da mi uz bor u onu mrežu upakira još koju granu pa ga ja doradim doma po potrebi .
Kad ja to donesem doma , izvučem mrežu ..a grane otpadaju .
Udri ona vikat name , mame mi se sjetila ..badnjak propao ..prisjele mi ribe i pašteta .
Kad je prestala , tj. kad sam je uhvatio bez daha , samo je tada malo prikočila .
Progovorim , to ti je zadnji kojeg sam ja kupil , točka ...dalje je ona još par sat ..možda i više ali sam zaspao .

bilo je tada raznih , skupih i žrtvenih ..na kraju vidla da ne odustajem pa je kupila plastični ...

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sretan Božić Empty Re: Sretan Božić

Postaj  pitijacro pet pro 26, 2014 3:15 pm

Bobić, promaklo ti i kaj malo ukoso stoji. lolo

Veličanstvena ti je jelkica,elegantna,profinjena.Sa stilom.
Moja je vakva kakva sam ja. lolo

E vako - bila su vremena kad ja bila snaha,i bila su vremena kad ja bila snaha i kad je pitanje prestiža bilo imati najveći bor,po mogućnosti do plafona  i obavezno se stavljao u sobu koja je imala prozor uz cestu. Rolete podignute do kraja,zavjesa razmaknuta naširoko.Nakitilo ga se sa onim svijeljećim zvijezdama koje su se iz Italije i Austrije šverc nosile,lampice u milijun boja obavezno.Kuglice obavezno bliješteće,posipane srebrnkastom, zlatnom prašinom,mali dvorci unutar kuglica.....I tako sam ja to morala trpjeti deset godina.E onda sam prvih godina imala još uvijek veliki bor - istinabog umjereniji,i - nakičen kuglicama od stiropora i slamnatim zvijezdama i figuricama  - neke sam imala još do prije par godina.A onda sam konačno dozvolila sebi da postanem ja - već godinama imam malecku jelkicu - predprošle godine mi za nju rekli sto kuna,ja im dala,prošle rekli sto dvadeset,ja im dala,a sada rekli četerdeset - i ja im dala. I gledala ja tu jadnu jelkicu onako,malo sa strane,i vidim,svako tko je uhvati u ruku,isti je čas i odloži.I mislim ja,ajde mala, ti ćeš postati u inat svim tim savršenstvom nadrkanim napuhanim materijalistima na par dana princeza, ma kraljevna  u mome domu.I tak je ja uzela,muž je nasadio,ja uzela kuglice koje već sedam - osam godina imam (pola ove godine nisam iskoristila,a nešt niti prošle),a u čast njoj,pometala sam joj i kuglice - to su one kakva je na vrhu - koje sam skinula sa lustera kojeg sam platila devetsto kuna  a on svijetlio jednu godinu i par dana,pa susjed zamolio da si uzme ono nešto na čem su žaruljice bile,a ja si poskidala kuglice od posrebrne žice.I te joj kuglice sada uživo daju šarm,ove od plave i bijele svile malo elegancije, a to što je takva kakva je ,pa je ja još i nakitila tako kako jesam - mislim da je ni najvještiji slikar nebi tako naslikao. Sretan Božić 1226846223



Admi,a šta ćeš,mi žene smo takve....i ja bih popozdila da je meni muž kupio ovo što sam ja kupila.
Tako ti je to ako nemaš viziju. Ili suosjećanje. Savršenu ljubav prema nesavršenstvu..


Joj Bobić,skoro sam te zaboravila pohvaliti - onakve slamnate zvijezdice kakve imaš na jelkici sam ja imala još prije dvadeset godina - kupila ih u Austriji dok je bila marka 1:7,za doba Valentića. Moram pohvaliti tvoj ukus,moram.Nekome sam ih dala,ima nekoliko godina.Malo žalim za njima.(sad mi samo nemoj reći da nisu od slame)

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Sretan Božić Empty Re: Sretan Božić

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.