još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijavno odjavni topic

+2
Imbra
mali od testa
6 posters

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar čet tra 02, 2015 2:52 pm

@ bobič, sitna tučica, ništ strašnog.

pitijacro je napisao/la:Što danas puše grdo, smrzla sam se na placu - još nisam u kuću ušla već sam grijanje uključila.


Bogami, samo da ne napuše nekaj gorje od onog jučer.
Grijanje nisi ni trebala gasiti.
Samo šparaš, kak da buš sto let živela crta

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet tra 02, 2015 4:09 pm

Zašt bježiš kada si u pravu - uopće i nisam trebala gasiti, jer su u mene veliki prozori, i čim se sunce upre, termostat se ne uključuje. A navečer ionako svaki dan grijemo, uključuje se termostat i prije nego završimo sa poslom, jer se mora ugrijati voda za kupanje.

Evo sam se jedva ugrijala, a već moram ići narezati si salatu, inače mi bude kasno.
Čim završimo ovaj kasni ručak.
I to ti je ručak - juha u dva, pečena pileća prsa sa špagetama i salatom sada.
Za večeru ću nešto smisliti u hodu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić čet tra 02, 2015 10:48 pm

I danas ode dan utaman,,,
mislio poprskati vocnjak i gorice ali nemoguca misija,,,
vocke sam jos i uspio jer su malo u zavjetrini ali gorice nikako,,,
cekao cijeli dan u nadi da ce se pred vecer umiriti ali dzaba,,,
pala je i temperatura prije samog zalaska pa sam odustao od svega,,,

al su zato dvije ture kalampera u vidu pommes fritesa pala,,, prijavno odjavni topic - Page 21 23749988

ne volem hrskavi nego 'nako samo kad malo porumeni,,,  prijavno odjavni topic - Page 21 1226846223
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet tra 02, 2015 11:17 pm

Kolko dugo već pomfrit nisam jela.....ili jesam? Ma jesam par puta. ali doma fritezu iz špajza nisam izvadila sigurno desetak godina. Ma i više.
Nema ti od dobrog pirea, to je ono što vrijedi jesti.


Idem na spavanje, kedi pun salate - ak je danas utopim, u subotu i nebudem išla na plac. Ostale manje glavice, nek porastu do slijedećeg tjedna. Tko veli da nije sve u veličini.......... scratch lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet tra 03, 2015 4:55 am

Pas - drugi puta u pol sata ja ustajem i otvaram i zatvaram.
Išla spavati u pol noći dok sam mužu skuhala kapučino za sretan put i pusu mu dala.
I šta sad? Za uru moram opet ustati i spremati se na plac i tamo odstajati cijelo prijepodne.
Nek me netko zagrli i rekne - a jadna. Shocked

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin pet tra 03, 2015 6:46 am

dobro jutro , evo da i admin zapiša ovaj kut

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić pet tra 03, 2015 8:08 am

Ti admin ko da si bolestan, scratch svakim danom sve manje te ima,,,,

za tapsanje zakasnih, jbg,,,

dobar jutar,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar pet tra 03, 2015 10:37 am

Dan

Možda našoj Pitiji ko na placu osmjeh izmami ako več zagrljaja nebude


muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet tra 03, 2015 1:30 pm

Aha - jedino što mi je izmamio parking majstor je jedno -blesavac, idiot, imbecil, bedak i blentavac - za pedeset kuna kazne sam mu i premalo natovarila. Ned u facu - to si ne bih dozvolila.
Taj mi je već treći puta zataknul - ali ček malo da prođu blagdani - nebudem ja više na parkingu kršila naplatu parkiranja - bum ja na gradskom teritoriju opet uzorpirala mjesto za parking - oni mi prijete sa sedamsto kuna,ali sve uvijek ostane na prijetnji. Pa koji će im idiot plačati svaki dan petnaest kuna parkinga, dođe me godišnje ko pol zakupa klupe.

Sve sam prodala - SVE! Dvije glavice sam prijateljici poklonila, a ostalo otišlo.Čak i krumpiri.

Nisam dobre volje. Ali i jesam.
Ali smo se nasmijali.......a rekla mi je jedna gospođa danas - veli - znate šta, ja neću od svakoga na placu kupiti, ali od vas volim kupiti uvijek kad vas vidim - vi ste tako dragi i uvijek nasmiješeni.
Baš mi drago.
A i nisam rekla da sam se u srijedu pomirila sa susjedom sa sajma sa kojim sa bila posvađana od ljetos - on se meni široko nasmiješio, ja njemu, i velim ja njemu - ma nema smisla, jeli Đuro? Ma nema, reko on - i opet smo najbolji susjedi. Ali sam se uru i pol poslije toga posvađala sa jednim idiotom, ali druga je to priča. On bu nasred sajma stajal sa autom, i pričal, pričal, pričal.....a ja sa autom iza njega čekam, čekam, čekam.....pa puknem, pa trubim - jednom, on na mene viče, pa drugi puta, on za inat priča i grdo me gleda, pa trubim, pa on i grdo gleda i viče na mene - kak su ti ljudi u stanju iz mene izvuči ono najgore za što ne znam da ima u meni....al se pokrenuo - uh, kak bih mu od srca bila pregazila nožne prste, sam da sam mogla.....

Umorna....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sub tra 04, 2015 8:08 am

Ćemo šunkicu skuhati i na blagoslov u susjedno selo odnjeti popodne, tak da na Uskrs možemo duuuugo spavati.

Koja su vremena došla - nigdje nikakvog oduševljenja, radosti nadolazečeg blagdana, nade, vjere u nešto boljega, sve nekako letargično i ravnodušno......
pričala sam jučer sa znanicom iz sela- među nekoliko najjačih gazdinstava u selu su - teško da teže ne može biti.Tone se sve dublje -hektari voćnjaka i vlastita hladnjača - i neide. I čemu da se nadamo, veli ona - kako god okreneš, za život nije dovoljna samo duhovna hrana - ono materijalno je isto tako bitno, jer ak nemaš za platiti grijanje, duhovno će slabo pomoći. A pogotovo ak nemaš niti za dekicu da se umotaš dok ti iskluče plin.
A slušala sam ja za osmi mart radio, i muž moj također samnom, i držao nedeljiščanski svećenik propovjed u emisiji, posvećenu ženama.I veli on - žena je stup obitelji. Ona je ta koja ju održava i nosi. Ona je kriva ako se obitelj počne raspadati. Jer ako joj nešto nije po volji, ako je nešto smeta, ako je nesretna iz nekog razloga, traži da se to izmjeni i time unosi nesklad u bračne odnose, umjesto da pogne glavu, pokori se, istrpi i obrati se Bogu i potraži utjehu u njemu.I tako on to redao dobrih desetak minuta i više, i mislim ja - e, Bože moj, ako je to pravda i pravednost koju si Ti odredio,, onda tu nešto ne štima. Ili je u pitanju samo kriva interpretacija Tvojeg određenja.
A ja, ja ću se ovih dana radovati Uskrsu, kakva god da sam po određenju vjere, ali poslušna u stilu propovjedi nikada neću biti, a ti ćeš mi kada se sretnemo reći i dati ono što ću zavrijediti. Ako bude po pravednosti. I ljudskoj i božjoj.
Radovati ćemo se Uskrsu. Njegovoj simbolici......

........a sad na posao.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić pon tra 06, 2015 8:03 am

'em ti svetke i prenajedanja i i ma,,,,
sunke jos ostalo a trbuh pun jos od jucer, ccc,,,
naravno i danas ce se samo nastaviti,,,

nebi to bilo dobro ni kad bi tako bilo svaki drugi dan a kamoli da je svaki taki,,,

sjecam se nekad davno kad smo jos klinci bili koje smo zelje imali, bilo ono da je bar svaki drugi dan svetek a između toga kad bi bar kisa padala,,, lolo
samo da nebi morali delati,,,  prijavno odjavni topic - Page 21 54107490

dobro Vam jutro,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon tra 06, 2015 8:24 am

Ma sad si me sjetio - ja bila deset godina snaha, i svako jutro zimi ustajala u pol sedam - trebalo krave pomusti i nahraniti i na mljekaru mlijeko otpeljati......i ja mislila svako jutro - kako bih ja još spavala.... tako mi teško bilo ustati iz toplog kreveta, oči još snene, ma uvijek sam se morala prisiliti da se dignem.
A sada, dok mogu spavati kolko me volja, ma ajd, dok nema nešt što se baš mora - zora počne rudjeti, a meni se oke otvore same od sebe, i sam me nešt vuče iz kreveta. A mislila sam dok sam snaha bila - budem ja jednom postala gazdarica, i budem spavala kolko me bude volja...... lolo lolo lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto tra 07, 2015 7:27 am

Bah.
Nema sunca.
Imam posla, ali ništa prije šalice kapučina.
Kupila jučer u Sloveniji Nesscafe - tri vrste - po 2,84 eura, sad ga budemo isprobali. Nekada sam voljela Jacobsov, Nes mi bio nekako ko da je bila cigareta u njega umočena - a ne znam koji me vrag sada povukao da ga kupim,i to ovaj u kutijama, tak me ponekada vlove žute minute pa sam nepraktično rastrošna.

Ajmo skuhat, oće li tko da i njemu, da ne srćem sama?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto tra 07, 2015 12:07 pm

Nema se vremena danas, danas samo pare mlatimo,,, lolo
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto tra 07, 2015 1:44 pm

Ništ nisi propustio - aroma ne opravdava cijenu, a i kvaliteta ostala na starome - okus po umočenim cigaretama, je da je pjenasti, ali pjena mene ne može fascinirati. Platila brend, dobila prosjek.
Mislila sam odraditi trećinu radnoog vremena, pa pauza, pa još trećinu, pa pauza, pa onda još.... Ali ispalo drugačije - a već sam se pitala što mi guza tolko nažuljana - a ono, skoro pa dvije ure...Od osam ujutro - hm - kak to vrijeme leti...
Pradah, pa isponova....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto tra 07, 2015 10:09 pm

Ness........nikad više - nek mi dođu neki gosti da to čim prije pokuham....Bobić, očeš šta navraćati prema Međimurju?

[You must be registered and logged in to see this image.]" />

Ma nešt me zeza sa slikom - ni na jedan način neide. To je sgurno forum blentav.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto tra 07, 2015 11:19 pm

O vidi vidi hazelnut lolo
pa ne to frank da bude tak dober,,, lolo

nemam namjeru prema međimurju planira se u sumu napraviti drva da se i sljedece zime grijemo ko ljudi,,,

al znas mene da se kod mene nikad nezna i kad me se najmanje mozes nadati eto mene,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri tra 08, 2015 6:12 am

dobro vam jutro forumaši

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri tra 08, 2015 6:15 am

Ok, ja onda i dalje nama kuham Gloriju i Frank, a ovo bum čuvala i utrpala gostima dok nalete.
Sam nek požure da ne prođe rok trajanja. lolo
A vidi i ove krekere - ja volim one tanke sa kapučinom gricnuti, ovi su debeli ko petit keksi.

Jajjjj, moram na radno mjesto. Al ni mi sila. Još.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić sri tra 08, 2015 12:36 pm

Evo vratio se iz Bj. iz hitnera tocnije,,,
opet su nam uzeli 150 novaca,,,
al' ako opet to rikne za godinu dana je*at cu onom ivici sve po popisu (citaj spisku)
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri tra 08, 2015 1:14 pm

Danas nisam prodala niti trećinu narezane salate. Niti pola flanaca, a spustila sam cijenu na četiri kune. Slijedeće srijede idu na tri.
Cijeli sajam bio opčenito loš, svi se žalili kako je prodaja bila slaba - susjed Đuro do mene nije jabuke prodao, ma ništa nije išlo...A hladnoooo...a kišica neka sitna....imam posla, ali sam u štrajku. Mislim nešt i o otkazu, ali imam zajebanog šefa - mogu ja napisati i uručiti si otkaz, ali taka sam - neću ga prihvatiti, i natjerati ću se na posao milom ili silom.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar sri tra 08, 2015 8:56 pm

Flanci padaju cheer cheer cheer

Ja sam danas prašnu s tipkovnice skinul, več me rit boli od posla.
Od sutra idemo dalje.

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri tra 08, 2015 11:13 pm

Ma da, sad su na koljenima - ti pričekaj da padnu do gležnjeva. lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet tra 09, 2015 6:53 am

Dobro jutro.

ja još čekam da mi svane.

Jučer mi se smrklo - po prvi puta odkako imamo net smo dobili na računu za doplatiti dva potrošena GB, na petnaest koje imamo zakupljene - tu nešt ne štima - nema šanse da se to potrošilo, sad budemo malo protresli to da vidimo o čem se radi.
Još sam snena.
Uopće mi se samoj ne pije kapučino.
Šta da mu ga radim?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin čet tra 09, 2015 5:21 pm

ma sve je prošlo OK , samo da sutra svane novi dan

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet tra 09, 2015 10:24 pm

Biće novog dana, biće....a ti požuri kući - idu topli dani -  dok toplana još grije, da žena ima načem večeru ugrijati..... mig

Joj kak se ja radujem novom danu - vratiti će se Admin, sigurno bude nešt donesel forumašima - kaki šrafinciger, a forumašicama sigurno nekšu toblerone čokoladu ili milh šnitu ili šnalicu za kečke. jumpy
Admin, mi te svi jako volimo, ti si nama jako drag.   prijavno odjavni topic - Page 21 3029489592
Slobodno ovo shvati kao ulizivanje i uvlačenje, nije da smo mi takvi, ali ipak je čokoladica i šrafinciger u pitanju pa....

Ja dok sam bila neozbiljna, dok smo išli iz hotela znala sam maznuti ručnik za uspomenu.
Nije da savjetujem.......... Cool

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 21 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.