još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DIJETA

3 posters

Go down

DIJETA Empty DIJETA

Postaj  pitijacro pon srp 20, 2015 7:59 am

Vidi na što sam naletjela -vele, bolnička dijeta.        


                                                                                   
Medicinska dijeta naziv je dobila jer se navodno primjenjuje kod srčanih bolesnika, koji prije operacije trebaju smršavjeti, a da ne izgube na snazi.Ovom dijetom u pet dana možete izgubiti između 2 i 5 kg, a u 15 dana između 10 i 15 kilograma. Pritom se nećete osjećati iscrpljeno i slabo, jer dijeta osigurava dovoljan unos vitamina i minerala.

Medicinska dijete ponavlja se tri puta po pet dana ( ili manje ako želite izgubiti manje kilograma). Ako želite izgubiti više kilograma, nakon svakih 15 dana dijete trebate napraviti petnaestodnevnu pauzu, pa tek onda ponovno nastaviti s posebnim režimom prehrane.

Primjer jelovnika:
Dan 1.
Doručak: naranča, 4 krekera, šalica nezaslađenog kave ili čaja.
Ručak: naranča, kuhano jaje, jedan jogurt.
Večera: 2 rajčice, 2 kuhana jaja, krastavac ili pola zelene salate.

Dan 2.
Doručak: naranča, 4 krekera, šalica nezaslađene kave ili čaja.
Ručak: naranača, kuhano jaje, jedan jogurt.
Večera: pljeskavica (125 g mljevenog mesa), naranča, rajčica, 4 krekera, šalica nezaslađene kave ili čaja.

Dan 3.
Doručak: naranča, 4 krekera, šalica nezaslađene kave ili čaja.
Ručak: naranča, kuhano jaje, jedan jogurt, zelena salata ili 2 krastavca, nezaslađeni napici.
Večera: pljeskavica (125 g mljevenog junećeg mesa), naranča, 4 krekera, šalica nezaslađene kave ili čaja.

Dan 4.
Doručak: naranča, 4 krekera, šalica nezaslađene kave ili čaja.
Ručak: 125 g nemasnog sira, rajčica, 4 krekera.
Večera: pljeskavica (125 g mljevenog junećeg mesa) 4 krekera, 2 rajčice, jabuka.

Dan 5.
Doručak: naranča, 4 krekera, šalica nezaslađene kave ili čaja.
Ručak: 200 g kuhane ribe ili piletine, 4 krekera, rajčica.
Večera: 500 g kuhanog povrća, kuhano jaje, rajčica.

Napomene:
Meso i kuhano povrće možete začiniti vegetom.
Pljeskavice pecite na tefonskoj tavi.
Svježu rajčicu možete zamijeniti kuhanom.
Namirnice na jelovniku trebate uzimati u točno određenim količinama i redom kako je napisano. Obroci se ne smiju preskakati.




I vele, u petnaest dana pet do petnaest kila se skine.
Ma ljudi moji jel to moguće?????????????

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

DIJETA Empty Re: DIJETA

Postaj  Admin pon srp 20, 2015 8:56 am

nitko nij:amen: e debel od glada

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

DIJETA Empty Re: DIJETA

Postaj  pitijacro pon srp 20, 2015 10:33 am

Točno.
Ali petnaest kila se skida godinu dana a ne u petnaest dana.
Ili bar pola godine, ako se hoće brzinski to napraviti.


Ak ja sada počnem ovu dijetu, ma do mog rođendana me ne bu uopće, kome će poklone kupiti moji prijatelji, nestati ću, pretvoriti se u maglicu. lolo . Ma da - četerdeset pet kila bih riknula, pola me ne bi bilo. Trifrtalji i frtalj.. lolo


A da vidiš šta je u godinu dana napravila jedna tu u ulici, imala je stotonjak kila, i preko, nisam je prepoznala na sprovodu kad sam je prvi puta vidjela pred jedno četiri mjeseca - ma zapravo dakle u osam mjeseci - sjećam je se sa placa ljetos dok je kupovala kod mene - sada je spala na ispod pedeset, grdo za vidjeti, ali ostala sam šokirana.
Veli - limun, mrkva i kadulja. Detalje nisam pitala.

E, sad budem duboko razmišljala par dana jel bi bilo dobro.......hm......

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

DIJETA Empty Re: DIJETA

Postaj  Admin pon srp 20, 2015 1:55 pm

opet ponavljam , nitko od glada nije debel ..
društvo i zajdenica a bome i trgovci te prizvođači hrane a najviše gluposti percipiraju pojedi(čitaj plati) pa povrati .
dakle krivo je vagati kad to stoji ispod tvoje kože , vagati treba prije nego ide u usta ..ma znam, pametan sam za sve samo ne za sebe lolo


no ko mene stoje stvari ovak , uzmem čokoladu iz frižidera , kurva pukne ne po pola nego jedno rebro dalje ,,a bilo je u planu gricnuti samo pola .
Ma super reko bolje da ja pojedem onu manju "polovicu" ..odložim veču na policu i zalupim vrata frižidera ...Ali ...još guma vratiju nije nalegla na rub "polovice čokoladu su bile zamjenjene ...ma kakava iluzja , koferfild mi nije do koljena .
I sad zgroizem ja tu veču " polovicu " ..kontram , sad me peče savjest pa mi je savjest naredila da u njeno ime zgrizem i ostatak .. lupaozid lupaozid


No ,pogrešno je uzimati neke iako prirodne supstance , pa i zdrave supctance a uz njih žderati kao i prije a mršaviti .Jer tim naoko prirodnim i zdravim supsancama umjeto ali neprimjetno razboliš svoj organizmam i on iako jedeš kao i prije mršaviš .To dugoročno nije zdravo .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

DIJETA Empty Re: DIJETA

Postaj  pitijacro pon srp 20, 2015 2:51 pm

Naravno.
Ali svi mi volimo pojesti ono što nam je fino, a činjenica je da čovjek može preživjeti sa neznatnom količinom hrane, iznenađujuče malom čak.
I da, baš to, silne reklame utječu na izbor, a i sa druge strane svijest da je život jedan, neponovljiv, prekratak za cijeloživotno odricanje nečega što godi zbog namatnutih normi privlačnog fizičkog izgleda ili možebitnog pogubnog djelovanja na zdravlje za koje nismo sigurni da će se u nekoj skoroj budučnosti dogoditi jer i debeli ljudi žive dugo i većinom kvalitetno, nas navodi da posegnemo za onime što godi i nepcu i želucu. Pričinjava zadovoljstvo.
S druge strane genetsko nasljeđe nas je već predoodredilo, i fizički i zdravstveno, i na malo toga se osobnim izborom može utjecati. I u to, što se može treba uložiti strahovito puno truda ili samaritanskog odricanja ako se želi nešto promijeniti.

Zato - kome mojih sedamdeset osam kila ne paše - nit me mora gledati - mimo mene ima smjerova lijevo, desno, uvis, u zemlju - niti sa mnom komuniicirati, zdravstveno mi kilaža ne pričinjava baš nikakve probleme, ali mi pričinjava izbor hrane.
Tu sama biram - hoću li zbog pet minuta zadovoljstva u slijedeća dva-tri sata patiti i mučiti se ili ću se odreći onoga što mi organizam odbija a meni je fino.
Biram obje opcije - jer, ko što velim, život je kratak i ne želim ga živjeti za druge nego zbog sebe - onako kako meni paše. Malo zdravog, malo nezdravog, pa ću u to ime isprobati ovu dijetu, i ajmo mi Pitice moja pokušati doći na kazaljku na vagi od pred dvije godine - onu koju sam imala predprošle jeseni na sajmu u Gudovcu - sedamdeset i četiri.

Bilo bi lijepo da mi se poželi malo sreće. DIJETA 3029489592

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

DIJETA Empty Re: DIJETA

Postaj  Bobić pon srp 20, 2015 9:54 pm

Ja sem gospodo draga sklon misljenju da je sve u jednom jednostavnom omjeru unosa i potrosnje,,,
sve ostalo je mlacenje prazne slame,,,

kod nas gospodo ili je preveliki unos ili se premalo trosimo,,,
ja sem nekak vise sklon ovom drugome,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

DIJETA Empty Re: DIJETA

Postaj  pitijacro pon srp 20, 2015 11:41 pm

Točno.
Ja sam jednom pročitala - svaki dobar seks - pol kile manje.

Obzirom na ovu tezu sad mi je muhač sumnjiv kak to on dela, a i ti Bobić imaš hajd bačvicu,  a i Admin baš ni u pero lakoj kategoriji, a i ja sam bucka u tri mp3.

Zakljućak    - pun  forum foliranti. amen

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

DIJETA Empty Re: DIJETA

Postaj  Admin uto srp 21, 2015 7:42 am

ne fuliranti , nego onih drugih ... lolo
čekaj da vidiš liniju ilegalca amen

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

DIJETA Empty Re: DIJETA

Postaj  pitijacro uto srp 21, 2015 8:10 am

Daj ne foliraj, pa on se prodaje za vrhunskog j...ča. scratch

Ja mislim da si on mora kamenje v žepove nametati kaj ga lahor ne odnese. DIJETA 23749988


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

DIJETA Empty Re: DIJETA

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.