još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilindar brava

4 posters

Go down

Cilindar brava Empty Cilindar brava

Postaj  pitijacro sri srp 22, 2015 1:50 pm

Imam ja te krastavce koje sam neki dan posijala, i gledam ih jučer - ebote - pol ih nije niklo. A imala sam u ruci kjuč ulaznih vratiju pa sam ja njime to malo tu i tamo pročeprkala - baš mi je fino išlo.....
Tam negdje predvečer sam ja išla u kuću i stavila ključ u bravu - ko što naslov veli cilindar bravu, iako ja, istini za volju niti ne znam postoji li još kakva duga vrsta brave - i vidjela i čula odmah - odmah dok je već bilo kasno - da ključ zapinje i unutra nešto krcka. Zemlja koja se ulogala u utor ključa. No, nekako sam ja to otključala, malo teško išlo, zapinjalo pa popustilo. I ja otključala. Je, ali je trebalo danas ujutro zaključati dok sam išla na plac. Jesam. Ali sam se sjetila da nisam uzela mob, pa sam se htjela vratiti,ali se otključati više nije moglo. I ne može se niti sada. Jednostavno u desno ide, u lijevo niti milimetar.

Ajde savjet prije nego me muž ubije ili se posvađamo na rastavu braka - kaj da napravim, jer sada ulazim u kuću kroz prozor i podrum.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Cilindar brava Empty Re: Cilindar brava

Postaj  Admin sri srp 22, 2015 2:35 pm

očisti ključ pa otključaj s unutarnje strane , to ne bude odgodilu rastavu  ali bude dalo prilike za promjenu cilindra bez razvaljivanja vratiju
Nime cilindar se ne može izvaditi iz krila ako se ne može okrenuti ključ .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Cilindar brava Empty Re: Cilindar brava

Postaj  Bobić sri srp 22, 2015 2:38 pm

kupis novi cilindar,,,
cijena od 5€ pa na dalje,,,,

[You must be registered and logged in to see this link.]

kaj je to za tebe tajkunku,,, lolo
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Cilindar brava Empty Re: Cilindar brava

Postaj  pitijacro sri srp 22, 2015 4:05 pm

Ne ide niti sa unutarnje strane.
Ovo se sada zove čista jebada.
Mislim da bum dobila nogu vrit.Ne sad oodmah - obaviješten je o trenutnom stanju stvari, a kaj, morala sam objasniti maločas dok sam ga kroz prozor puštala u kuću i pital je zašt ne može na ulazna vrata. Nego dok bude moral rastepati sve, a ionak mu je po ovoj vrućini pun.......... svega.

Koji sam ja lumen, svako malo novo sranje napravim.
Ima taj moj muž sreće, život mu sa mnom nikada nije dosadan i jednoličan. Embarassed

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Cilindar brava Empty Re: Cilindar brava

Postaj  muhanicar sri srp 22, 2015 8:42 pm

Probuši cilindar ili jednostavno skini okove, primiš ga rolcangama i samo okreneš, vrata su otvorena i čitava.

Nemoj nikom reči da sam ti ja to rekel da nebi ja otišel autobus voziti, ali sa prekriženim rukama...


muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Cilindar brava Empty Re: Cilindar brava

Postaj  pitijacro sri srp 22, 2015 9:44 pm

Ljubi te Piti u prčasti nosić. kiss

Samo, popravak će u nedjelju tek doći na red.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Cilindar brava Empty Re: Cilindar brava

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.