još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malo milih životinjica

2 posters

Go down

Malo milih životinjica Empty Malo milih životinjica

Postaj  pitijacro sri kol 26, 2015 2:41 pm

Ovo je kozica hraniteljica koju su prodali i po koju sam ja išla prekjučer i peljala je prijateljima

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovu dječicu je ta kozica hranila, jedan, najstariji nedostaje, a jedan je još u maminom trbuhu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ima tu i dvoje malih jariča i jedan jarac, i njih sam otpeljala, i smjestili smo ih ovdje - na farmu koza mojih prijatelja. Njih poslije stavim, još su u mobu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Malo milih životinjica Empty Re: Malo milih životinjica

Postaj  Admin sri kol 26, 2015 3:15 pm

jel si ti to vozila kozu na sex?

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Malo milih životinjica Empty Re: Malo milih životinjica

Postaj  pitijacro sri kol 26, 2015 4:37 pm

Ma neeeeeee........
Prijatelji su kupili kozicu sa dva mala jariča i jednog odraslog jarca za šesto kuna - što je bagatela, jer je jarac prekrasan, samo neishranjen - po riječima prodavatelja jer ih nisu imali čime hraniti - a iza dvorišata su livade - ma ne vrijedi trošiti riječi.
Po broju djece, ova obitelj raspolaže sa popriličnim brojem tisuća kuna mjesečno, jer pouzdano znam da jedna druga dobiva pet tisuća petsto sa dječjim doplatkom, porodiljnim i socijalnom pomoći a imaju petreo djece.
Zašto su koze bile u stanju u kojem jesu, i zašto su se odlučili na prodaju.....uglavnom, prijatelji imaju farmu sa četerdeset i pet životinja, a samo im je jedan jarac u funkciji, a pošto je ovaj veoma kvalitetan, odlučili su se samo zbog njega uzeti sve. Tjeranje koza je počelo i gospodin je uživao u prvom seksu odmah po ulasku u obor jednog stada. Zaradio je za koricu kruha u prvim minutama boravka u novome domu.

E, baš budem stavila i njegovu sliku dok mi mob dođe kući.

A kaj da velim, i ti moji prijatelji su negdje ko i ovi od kojih su kozice kupili - financijski u kolapsu, sve se raspada, od mehanizacije do kućnog inventara, pa onda tako ja ponekada uskočim - prije neki dan sa posudbom malčera, sada sa prijevozom za koze, prije sa naftom koja se ne vraća i iks drugih sitnica koje u krajnjem zbiru čine gooooleeeemu stavku, ma i svačega, a mislim ja, jeboga i život - to su jedni u dubini duše jako dobri ljudi, ali u zadnjih dvadeset godina ih život nemilosrdno tuče - što zbog nesnalažljivosti, što zbog vlastite krivice, a ja sam tu na vjetrometini - ponekad imam osjećaj da su oni iznevjerili mene, a onda opet da sam ja njih, ali materemu, umorila sam se dvadeset godina nositi tuđe probleme na leđima i nekakva gorčina i osjećaj i ljutnje i bespomočnosti se duboko usidrio u meni - a mislim zapravo da je to ponajviše zbog toga što sam svijesna da ne mogu za njih napraviti više nego što jesam, a jesam zaista puno, preko previše puno, ali oni su tu gdje jesu, i jednostavno će tako na žalost i ostati. Boli me i duša i srce dok ih gledam, dok ih se sjetim, najviše me boli dok
Ma u vražju mater, kako je život nepravedan........

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Malo milih životinjica Empty Re: Malo milih životinjica

Postaj  pitijacro sri kol 26, 2015 6:51 pm

Jarac kojeg su kupili i moj prijatelj - školski, sjedio je klupu ispred mene, i kućni, oženio se kćerkom moje prijateljice i mojom prijateljicom.
Pak smo sad križ-kraž prijatelji.
On je onaj sa naočalama, a jarac je onaj sa rogovima.

[You must be registered and logged in to see this link.]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Malo milih životinjica Empty Re: Malo milih životinjica

Postaj  pitijacro sri kol 26, 2015 9:21 pm

mali jariči

[You must be registered and logged in to see this link.]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Malo milih životinjica Empty Re: Malo milih životinjica

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.