još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijave , greške i smetnje u radu foruma

+5
2 UglliDriver
muhanicar
ilegalac
mario
Admin
9 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Prijave , greške i smetnje u radu foruma  - Page 3 Empty Re: Prijave , greške i smetnje u radu foruma

Postaj  pitijacro ned srp 20, 2014 10:00 pm

Ti malecki živiš u oblacima.Ja smijem sve što hoću.A hoću sve što mogu.I mogu i ono što ne mogu.Pa ja bih sebi uzela dva traktora i dala ih onima koji ih nemaju. lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Prijave , greške i smetnje u radu foruma  - Page 3 Empty Re: Prijave , greške i smetnje u radu foruma

Postaj  muhanicar ned srp 20, 2014 10:16 pm

Meni bu dosta jedan, Ferac.
Popenzliram i ispunim balonji snove.
Opet malo opituram i nakon godine zasičenja kupim sebi vikendicu  cheer cheer 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Prijave , greške i smetnje u radu foruma  - Page 3 Empty Re: Prijave , greške i smetnje u radu foruma

Postaj  pitijacro ned srp 20, 2014 10:22 pm

muhanicar je napisao/la:Meni bu dosta jedan, Ferac.
Popenzliram i ispunim balonji snove.
Opet malo opituram i nakon godine zasičenja kupim sebi vikendicu  cheer cheer 


Daj se već jednom vrni s toga mora,čisto si se podalmašil čovječe.Govoriš ko da ti se katriga u kužini slomila pod dupetom dok si na stolu premetao spizu i kontao oćeš li skuhati brudet sa manistrom ili napravit na gradele. lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Prijave , greške i smetnje u radu foruma  - Page 3 Empty Re: Prijave , greške i smetnje u radu foruma

Postaj  muhanicar ned srp 20, 2014 10:28 pm

Stigoh (ponestalo dole vode, ostala samo slana) i doma me čekalo velikoooo iznaneđenje, ali o tome čemo večeras u drugoj temi  mig 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Prijave , greške i smetnje u radu foruma  - Page 3 Empty Re: Prijave , greške i smetnje u radu foruma

Postaj  Bobić pon srp 21, 2014 7:55 am

Admin je napisao/la:
bobić , gdje se dozvoaljava veča rezolucija slike? ...ako zajebem pa je ne smanjem morali budete ić u kino otvarati forum

Uuuuhhh,,,
mislim da je forumski podesena po difoltu i ne sjecam se da ima mogucnost podesavanja kroz meni,,,

osim ako nemas instaliran dodatak koji automatski smanji sliku na zadanu velicinu,,,

no za ono gore nemoj me drzati za rijec jer na dosta sam platformi bio da bi se svega sjecao ovako napamet,,,


cuj uvijek mozes napraviti bekap pa ako nekaj sjjj lako ga vratis u pocetni polozaj,,,
ako pikica i napise koji post i forum ga popapa manje vazno,,,  mig rolf 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Prijave , greške i smetnje u radu foruma  - Page 3 Empty Re: Prijave , greške i smetnje u radu foruma

Postaj  pitijacro pon srp 21, 2014 2:51 pm

Bobić,Admin ti bude sigurno reko hvala za sav tekst,a ja ti bum zbog zadnje rečenice opalila jednu čvrgu - na - Prijave , greške i smetnje u radu foruma  - Page 3 609425788 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Prijave , greške i smetnje u radu foruma  - Page 3 Empty Re: Prijave , greške i smetnje u radu foruma

Postaj  Admin pon srp 21, 2014 3:10 pm

ja mu nem rekal hvala nego bum rekel po istini da je to bil sarkazam  lolo 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Prijave , greške i smetnje u radu foruma  - Page 3 Empty Re: Prijave , greške i smetnje u radu foruma

Postaj  pitijacro pon srp 21, 2014 3:16 pm

Bobič,oš mu opalit čvrgu ?- nemoj - mene su učili - tko se tuče taj se voli - a ti ga zaista nakon ovolike iskrenosti nemaš razloga voljeti. lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Prijave , greške i smetnje u radu foruma  - Page 3 Empty Re: Prijave , greške i smetnje u radu foruma

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.