još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kukavicluk

4 posters

Go down

Kukavicluk Empty Kukavicluk

Postaj  Hasanaga uto lis 07, 2014 11:56 pm

Vracam se na forum pozdrav moim xjaranima prvo mog jarana Admina da pitam jeli nasao kakvu forumsku tre bu ostali jarani kako ide sa zafrkancijom na forumu sve vaspozdravlja od srca jaran.  Hasanaga. A imam ukor za. Fatimu kukavnati majka sto mi okrenu ledsa. Ti tako. Haaaaaaaaaaaaa. A ovako.  Naaaaaaaqaa :lool:imam da vam kazem jarani za jednu nezgodicu prije par dana ja se uclanim u neki forum poco ja slati poruke kad jarani neka tamo ovca koja radi u forumu meni ukor i 10 poena kazna. Dobro ja opet poslije posaljem led oj. Sisariporuku dami se svidzaju njene. Meme a ono nakon pola sahata bum druga opomena i novih 10 poena i pismeni ukor u ukoru pise ovo dasam puno bedast nasrtlljiv i nedokazan da se obracam zenjskinjama koda hocu sve. Pojebati. I dace me po kratkome liferovati ja mislio. Ovca zajebava. Ma vraga ovca me izbacila i poslalami poruku. Ko mustuluk stome se risila more bit ja da hocu jabi se mogao vratiti necu. Nertebay mi asoli lolo jumpy

Hasanaga

Broj postova : 216
Join date : 19.09.2014
Age : 70
Lokacija : USA

[Vrh] Go down

Kukavicluk Empty Re: Kukavicluk

Postaj  Admin sri lis 08, 2014 7:10 am

oli se te žene današnje boje kurca?--ti ih želiš pojebati a one ti daju ukor lolo

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kukavicluk Empty Re: Kukavicluk

Postaj  Bobić sri lis 08, 2014 7:20 am

Vidis ove kod nas pucaju od srece na svaku pomisao da ih se zeli,,, Kukavicluk 23749988
samo, znas kakve su zene nesmiju se odat bas nako javno i na prvu,,, Kukavicluk 1226846223
ono da se ne pomisli da su laka roba,,, Kukavicluk 23749988
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Kukavicluk Empty Re: Kukavicluk

Postaj  pitijacro sri lis 08, 2014 7:35 am

Vidi kako je to Bobić fino objasnio  - evo ti informacija iz prve ruke - ja sam jedna ženskinja i to prava - fina,kulturna,pristojna,zgodna,tolko zgodna da se to čak sa ljepotom graniči  jumpy ,i da me netko pita,ja bih uvijek na prvu rekla NE.Ja se držim zakona kokoške - znaš ono - ganjao pjetao dvije kokoške po dvorištu i tako one trčale uokrug.Veli jedna drugoj sva zadihana - ja više ne mogu,ja ću stati,pa šta bude,bude....A veli druga - ja ću optrčati još jedan krug da ne misli da sam laka roba.
Ja sam druga.Kokoš. Kukavicluk 54107490

Sam ja ti imam malo nezgodnu narav pa ko i većina drugih i na treći i petu i desetu velim ne.


Zadnja promjena: pitijacro; sri lis 08, 2014 7:49 am; ukupno mijenjano 1 put.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Kukavicluk Empty Re: Kukavicluk

Postaj  pitijacro sri lis 08, 2014 7:48 am

Hasanaga,ti si ko jedan moj znanac - čovjek ima sliku o sebi kao,veliki je zavodnik.I gledao on tako tamo jednu ženskicu,a kod nje stalno dolazio jedan mamlaz i bario je.dolazio on svakoga dana ujutro i ostajao po dvije - tri ure,stalno nešt pričali.A ovaj to gleda iz dana u dan,i veli meni jednom - jel ti to vidiš - ja odem do nje i pričam,ona veli nešto,ali me otpili nakon par minuta - što to on ima,što sa njim priča uvijek cijelo popodne.A velim ja njemu - ma kako ti to radiš,jel počneš sa romantikom,ili samo onako,na prvu.Gledao me ko da sam s marsa pala - kakva romatika jebote,to njemu neide.I dam ja njemu par fora,napravim mu taktiku,i ode on. Gledam ja,pričaju oni jedno pol ure,duže nego ikada,kad se on najednom naglo okrene i vrati se,veli - ma u pm,neide to.Koja vražja romantika - ili je za ili nije.Šta se tu ima pričati i zajebavati.Ili oče ili neće.





pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Kukavicluk Empty Jeben vakat

Postaj  Hasanaga sri lis 08, 2014 9:42 am

Admine jarane  u pravu si mislim dasam trebo prvo da agitujem kod one ovce ma nema je medzu rajom foruma znas zenskinja je krupnija riba nece ona sa sicom mislim jarane da se nasla uvrijedZena trebo sam za njene me e napisati dasu. Lipe a mozda joj vise dopupka koce znati mnoge nose male grudnjake a kada skinu grudnjak a ono pale obe do pupka jebiga jarane izdrpali jarani ko kozu Znas sta kaze za mena dasam. Nasrtlijv i nedokazanMa mislim ja onako u sebi date dovati nasrtliivi i povali vidila bi ti kako nasrtljivko senluci ma izgleda meni dase ona boji one nase. Sukurleme. Aj poz svim jaranima a jarani ama se izvinjavam stosam malo prost ma naljutila me ona lipo odgojena  obca. Post joj cacin. Jebem. Aj. Uzdravlie lolo : lasko alkić

Hasanaga

Broj postova : 216
Join date : 19.09.2014
Age : 70
Lokacija : USA

[Vrh] Go down

Kukavicluk Empty Re: Kukavicluk

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.