još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tina katanic

4 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  Admin pet svi 22, 2015 6:44 pm

pitijacro je napisao/la:
Da je za ovakvo nešto predviđena zakonom kazna zatvora od desetak godina, ne bi se takva sranja događala.
možda i je , ali to je naša zlatna mladež

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  pitijacro pet svi 22, 2015 7:45 pm

Nije zlatna mladež kriva sama po sebi.
Sve počinje od kućnog odgoja i obitelji. Moj sin se još danas sijeća što sam mu rekla kada je sa prijateljem komentirao hod jednog hendikepiranog dečka.
Ne znam tko su malci, jesu li tatini sinovi, ali i kod bogatih obitelji princip je isti - ako se djeci posvećuje dovoljno pažnje i uči ih se raspoznati dobro i loše, ne bi se ovo događalo.
Ali ljudska je sujeta bezgranična.
Ovdje kod mene , nekoliko kuća dalje bili dečkiči, još maloljetni i rana punoljetnost, konzumurali travu. U raciji je jednog policija privela, otac mu policajac, i on je otkucao sve ostale. Moj četvrti susjed još danas ne priča sa njegovim ocem, jer je odao i njegovog sina.
Umjesto da mu bude zahvalan što se problem detektirao i dobio je mogučnost na vrijeme reagirati i spriječiti nešto gore od trave.
I što onda očekivati od djeteta kojega će roditelj zaštititi i obraniti bez obzira šta bude napravio. Kazne nema, poruka je jasna - neodgovorno ponašanje se neće sankcionirati. Takva djeca nikada neće postati dobri ljudi, koliko god bili bogati.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  Bobić pet svi 22, 2015 8:03 pm

pitijacro je napisao/la:Baš tako, to je sve toliko degutantno da se zapravo i ne isplati komentirati.
Minutu nakon postavljanja jutuba na net je policija trebala krenuti i promješati im bubrege a zatim pitati odkuda im droga i zašto su to stavili u javni prostor.
Da je za ovakvo nešto predviđena zakonom kazna zatvora od desetak godina, ne bi se takva sranja događala.

Govorimo li ovdje o posljedicama?

Ako cemo realno jedna zenska da ima imalo odgoja i da imalo drzi do sebe ovo si to nebi smjela dopustiti,,,
nije da opravdavam ove mlatimudane vec mislim da su oni u zanosu napravili nesto sto nije primjereno, da ih treba kazniti, mozda i treba za primjer ali mislim da ima mnogo ozbiljnijih stvari koje je trebalo sankcionirati za primjer kako nam drustvo nebi bilo ovdje gdje je sada,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  pitijacro pet svi 22, 2015 8:19 pm

Naravno da si nije smijela dozvoliti, ali je pitanje kako je sve krenulo - jeli se svijesno nafiksala ili su je drogirali.
Samo primjerena kazna može spriječavati ovakve ispade, i ko što sam rekla - kućni odgoj.
Svi mi imamo djecu, bila su u toj dobi, a i mi smo bili u njihovim godinama i radili svakakve bedastoče, ali ovo što je donjelo "novo doba napredka" je van svakih moralnih granica.
Baš sam neki dan pričala sa susjedom, imamo zajedničku prijateljicu, imala je dečka za kojega je bila u stanju sve podnjeti. On ju je iskorištavao i viđao se sa dugama, hvalio se pred nama da je spavao sa njom, izigravao kulera, danas je ona udana nesretna žena a on je ostao u svome svijetu neodrastao i nedorastao životnim izazovima. Ali je ipak sretnija nego bi bila da se udala za njega.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  Admin sub svi 23, 2015 6:46 am

Ma koji kučni odgoj , kučnog odgoja nema više od 40 godina .vjerojatno i duže eli duže ne pamtim

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  pitijacro sub svi 23, 2015 8:05 am

Kako to misliš - nema?
Imaš dijete, zar ne reagiraš kada napravi nešto loše, ne usmjeravaš i ne ukazuješ na ispravno, ne učiš kako procijeniti što se može dogoditi ako se dozvoli da drugi nameću i određuju način reagiranja u konfliktnoj situaciji?
Je da to često puta nema efekta, ali vjeruj da ostane djetetu pohranjeno u mislima.
Kada se moj sin napio za vrijeme subotnjeg provoda, uvijek smo popričali slijedeći dan. Zabranu izlaska nikada nije dobio, ali je kada se četvrti puta to dogodilo, otišao spavati k baki - nije došao kući. Jer je znao da je pogriješio, ostalo mu u svijesti da nešto ne štima. A to je najbitnije od svega. Da znaju da ne valja i da ipak moraju imati neku kontrolu nad sobom. Tu onda počinje samoodgoj, on je i bitniji od onoga što okolina uči.
Roditelj može dati samo temelj i paziti kako se dalje karakter izgrađuje.
A ako to ne napravi, onda i nije roditelj, ne zavrijeđuje da nosi tu titulu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  Admin sub svi 23, 2015 8:24 am

sve si zbrkala a ja nemam vremena analizirati rečenicu po rečenicu .
Kučni odgoj je u nekoj matematičkoj krivulji ravna crta ..svako izobličenje dovodi do kaosa .
I ti to znaš samo si nečeš priznati sdd

Da li djetetu takva ravna crta dopušta bilo kkavu kreaciju , slobodu ili sl .?- ne ali ako nije ravna crta nema kučnog odgoja .


Moram odmaknuti na istok , ako cura bludi bude kamenovana, protjerana , pa čak i ubijena ..nema tu ono kako mi govorimo " samo da te još jednom vidim kako bludiš , piješ ili nešto " .
Tvoj sin je svjesno griješio ali ti nisi poravnala crtu nego krivulju proširila na treču(baka) dimenziju .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  pitijacro sub svi 23, 2015 8:40 am

Ja ne znam šta su to sa tobom napravili.
Sve se može definirati kao ravna linija, ali i unutar ravne linije postoje oscilacije. I baš te oscilacije su ono što djetetu daje mogućnost shvaćanja i usvajanja dobroga i lošega.
Nije odgoj nametanje svojih vrijhednosti, odgoj je usađivanje principa i učenje sagledavanja posljedica svojih postupaka.

Da, dijete ima slobodu grešaka, jer bez toga nema učenja, ima slobodu kreirati svoj način razmišljanja i ponašanja. I jedino što je bitno u svemu je da nauči raspoznati dobro i loše.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  Admin ned svi 24, 2015 9:58 pm

znaš da nije tako , ne pravi se

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  pitijacro ned svi 24, 2015 11:14 pm

Ne razumijem šta želiš reći.


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  Admin pon svi 25, 2015 5:28 am

majmun radi što majmun vidi ..tako ide neka pjesma .

I u ovim godinama radim svari koje do sada nisam vidio a ome niti pomislio da se mogu raditi , misliti , živjeti .
Nisam ih radio jer ih nisam vidio ...

Kikiči dobe nagone za jedenje , pišanje i sranje ..sve drugo nauče od roditelja tj. sad je moderno govoriti kučni odgoj .
nemoj me sad pitati kako su nastali geniji , tesla i svi izumi jer to ne znam lolo

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  pitijacro pon svi 25, 2015 6:04 am

No i sada si demantirao sam sebe.
Osnovne nagone imamo svi zapisane u genima i refleksni su - ispoljiti će se kada organizam prosudi da je vrijeme za njih a neki (seksualnost) kada uz to bude i prilike.
Iako zapravo ta prilika i nije presudna - nema tinjeđera koji prvi orgazam nije đoživio bez partnera.
Ali ono što nakon toga prvog puta slijedi je u rukama roditelja - a to je taj kućni odgoj - koji ćre objasniti da je promiskuitet na ljestvici društvenih vrijednosti duboko na začelju i da se ne skače od partnera do partnera ko pčelice po cvijeću.

Nije potrebno nešto vidjeti da bi se znalo prosuditi jeli to dobro ili nije - imamo brdo osjetila - vid, sluh, intuiciju - ajde, ona je uvjetovana svima drugima zajedno, jer nas vodi na temelju svih skupljenih informacija zajedno, a pomoću njih dobivbamo uputstva , taj famozni odgoj za koji ti kažćeš da ne postoji. Nije kućni odgoj samo šopanje djeteta verbalnim informacijama -. to su svi postupci obitelji u svakodnevnom životu, i zapravo najviše baš ta, neverbalna uputstva formiraju način razmišljanja djece.


A to što ti i svi mi radimo ono što nismo nigdje vidjeli niti čuli - što je samo po sebi vrlo diskutabilno i preduboko za ovo jutro - je onaj samoodgoj koji počinje nakon skupljenih informacija iz okoline - sortiramo ih i odvagujemo i odlučujemo kakav ćemo stav zauzeti u odnosu na njih.

E, tu onda dolazi ta tvoja - majmun radi ono što majmun voli - nema li dobrog temelja, dobro potkrijepljenih argumenata zašto je nešto dobro ili loše - majmun će raditi ono što mu lijepo.

Tina je podnjela prijavu policiji da su je namjerno iskoristili.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  Admin pon svi 25, 2015 6:19 am

pitijacro je napisao/la:

Tina je podnjela prijavu policiji da su je namjerno  iskoristili.

ta tina kao da je do sada živjela u libanonu , spavala u nomadskom šatoru i muzla koze .

Kad jednu manekinku obrlati nogometaš i sin poduzetnika onda to nije namjerno iskorištanje nego je ona čista sponzoruša amen

i ne pitijacro , ne manjka joj kučnog odgoja jer joj sigurno roditelji nisu rekli idi čerice i jebi se s takvim likovima , oni imaju love ..jer da jesu grižnja savjest bi ih objesila na prvo drvo .


Zadnja promjena: Admin; pon svi 25, 2015 3:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  ilegalac pon svi 25, 2015 10:39 am

pitijacro je napisao/la:Kako to misliš - nema?
Imaš dijete, zar ne reagiraš kada napravi nešto loše, ne usmjeravaš i ne ukazuješ na ispravno, ne učiš kako procijeniti što se može dogoditi ako se dozvoli da drugi nameću i određuju način reagiranja u konfliktnoj situaciji?
Je da to često puta nema efekta, ali vjeruj da ostane djetetu pohranjeno u mislima.
Kada se moj sin napio za vrijeme subotnjeg provoda, uvijek smo popričali slijedeći dan. Zabranu izlaska nikada nije dobio, ali je kada se četvrti puta to dogodilo, otišao spavati k baki - nije došao kući. Jer je znao da je pogriješio, ostalo mu u svijesti da nešto ne štima. A to je najbitnije od svega. Da znaju da ne valja i da ipak moraju imati neku kontrolu nad sobom. Tu onda počinje samoodgoj, on je i bitniji od onoga što okolina uči.
Roditelj može dati samo temelj i paziti kako se dalje karakter izgrađuje.
A ako to ne napravi, onda i nije roditelj, ne zavrijeđuje da nosi tu titulu.

alo gospodo draga, birali ste demokraciju i slobodnu i neovisnu drzavu

dobili ste je

je da je vjerojatno prva greska u odgoju naravita tamo nekih 50tih godina kad je juga radjala prve idiote koji su stvorili tj srusili onu (a koju je samo trebalo malo popraviti) drzavu,i stvorili nesto sto mislim da je napravito ko nove vesmasine(nepopravljivo)

drzava nam i stanje u njoj je takvo kakvo je, a zasto nam je takvo, pa zato sto je najlaksi ribolov u mutnoj vodi
i bolje vjerojatno nismo ni zasluzili

necu komentirat zenske komentare, ali ove muske mogu

da vidim junaka koji nebi htio biti na mjestu ovih klinaca??? nemislim na video nego tko nebi stavio tini

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  Bobić pon svi 25, 2015 11:37 am

Pa s obzirom da je glupo i primitivno celjade nije mi napeta nimalo,,,
s vremenom ces i ti shvatiti da nije sve u vanjskom izgledu ili ces se jako razocarati kasnije u braku, jednom ako ga bude,,,
ali nisi ti predmet ove teme nego Tina,,,
a ona hmmm, kazu neki iz mase da je sve u kucnom odgoju, neki pak da nije sve u njemu, misljenja sam da nije sve samo u odgoju, mislim vecina toga jes ali ima i dijelova gdje svaki pojedinac donosi sopstvene odluke o tome kako ce sto napraviti gdje i skim,,,
da je sve u kucnom odgoju djeca zaostalih roditelja bila bi u zivot otisla isto tako zaostala ali svjedoci smo toga da to nije tako,,,
veliku ulogu u ponasanju svakog od nas ponaosob ima drustvo u kojem se krecemo,,,
kazu neki iz mase a koji kao "znaju" da se osoba ponasa drugacije u drustvu (citaj skupini) a drugacije kad je samo,,,

Tina je poklekla na svom putu kao i mnoge prije i mnoge koje ce pokleknuti poslije nje ali problem je drustvo i novinari koji zive od tih senzacija, drustvo koje je gladno necijih osuda i kamenovanja,,,
a Jezušek je lijepo reko "neka prvi baci kamen onaj koji je bez grijeha"

zato Tina jeb'la ti sebe lijepa si i zgodna ali budi pametna i naj se vise sramotiti,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  ilegalac pon svi 25, 2015 11:51 am

Bobić je napisao/la:Pa s obzirom da je glupo i primitivno celjade nije mi napeta nimalo,,,
s vremenom ces i ti shvatiti da nije sve u vanjskom izgledu ili ces se jako razocarati kasnije u braku, jednom ako ga bude,,,
ali nisi ti predmet ove teme nego Tina,,,
a ona hmmm, kazu neki iz mase da je sve u kucnom odgoju, neki pak da nije sve u njemu, misljenja sam da nije sve samo u odgoju, mislim vecina toga jes ali ima i dijelova gdje svaki pojedinac donosi sopstvene odluke o tome kako ce sto napraviti gdje i skim,,,
da je sve u kucnom odgoju djeca zaostalih roditelja bila bi u zivot otisla isto tako zaostala ali svjedoci smo toga da to nije tako,,,
veliku ulogu u ponasanju svakog od nas ponaosob ima drustvo u kojem se krecemo,,,
kazu neki iz mase a koji kao "znaju" da se osoba ponasa drugacije u drustvu (citaj skupini) a drugacije kad je samo,,,

Tina je poklekla na svom putu kao i mnoge prije i mnoge koje ce pokleknuti poslije nje ali problem je drustvo i novinari koji zive od tih senzacija, drustvo koje je gladno necijih osuda i kamenovanja,,,
a Jezušek je lijepo reko "neka prvi baci kamen onaj koji je bez grijeha"

zato Tina jeb'la ti sebe lijepa si i zgodna ali budi pametna i naj se vise sramotiti,,,

ako je post meni odgovor
onda sam procitaj crveno  lolo

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  pitijacro pon svi 25, 2015 3:24 pm

[quote="Admin"]
pitijacro je napisao/la:



i ne pitijacro , ne manjka joj kučnog odgoja jer joj sigurno roditelji nisu rekli idi čerice i jebi se s takvim likovima , oni imaju love ..jer da jesu grižnja savjest bi ih objesila na prvo drvo .


A tko zna....
Ako je za suditi po onome što sama vidim - kuća do moje, uz ulaz dvorišta - dolazio maloj dečko, sin najbogatijeg čovjeka u selu - vlasnika velike firme, lanca dučana.....vidim ja motor parkiran od rane večeri do kasnog jutra. I veli meni susjeda, mama njena, dok motora više nije bilo - a šta ćeš, mislila sam - je da su još mladi, ali možda šta bude od toga, oni su tako bogati....zapravo dobar odgoj često fali i roditeljima, pa ga onda niti ne mogu prenjeti na svoju djecu.
Ma je, u pravu si,dogodi se često puta da i djeca iz savršeno skladnih obitelji rade problematične ispade, modificira ih okolina i društvo u kome se kreću - zakaže onaj samoodgoj koji je prirodni slijed roditeljskog odgoja i onda se događaju Tine - zašto - razloga je tisuću, obično se temelje na nedostatku samopoštovanja i samopouzdanja, a kod ovako lijepih osoba i na bahatosti i osjećaju nadmoći.


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  pitijacro pon svi 25, 2015 3:38 pm

ilegalac je napisao/la:[q

necu komentirat zenske komentare, ali ove muske mogu

da vidim junaka koji nebi htio biti na mjestu ovih klinaca??? nemislim na video nego tko nebi stavio tini


Nikada mi nije bilo jasno kako netko može spavati sa nekime sa kime deset minuta nakon seksa nema više o čemu pričati.
Seks zbog seksa? Ne znam - ili sam ja već toliko stara ili sam toliko zaostala da to ne mogu prihvatiti.
Obožavam Geera. Sjećam ga se iz mladih dana. To je jedan od najseksipilnijih muškaraca koje pamtim. Ali mi ne bi palo na pamet, kada bih imala prilike, raširiti noge.


Ma da, u pravu je Bobić - svi donosimo osobne odluke, i sami smo odgovorni za svoje postupke.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  ilegalac pon svi 25, 2015 3:53 pm

pitijacro je napisao/la:
ilegalac je napisao/la:[q

necu komentirat zenske komentare, ali ove muske mogu

da vidim junaka koji nebi htio biti na mjestu ovih klinaca??? nemislim na video nego tko nebi stavio tini


Nikada mi nije bilo jasno kako netko može spavati sa nekime sa kime deset minuta nakon seksa nema više o čemu pričati.
Seks zbog seksa? Ne znam - ili sam ja već toliko stara ili sam toliko zaostala da to ne mogu prihvatiti.
Obožavam Geera. Sjećam ga se iz mladih dana. To je jedan od najseksipilnijih muškaraca koje pamtim. Ali mi ne bi palo na pamet, kada bih imala prilike, raširiti noge.


Ma da, u pravu je Bobić - svi donosimo osobne odluke, i sami smo odgovorni za svoje postupke.
najjj piti, nezelim nikog vrijedjat ali ....
da r. gere ( jedno e) dodje i kaze ajmo piti ???
isto ko i meni da seve koju ne podnosim,ali pice da ponudi Embarassed

isto ko kad je onaj kosarkas crni bio (onaj s kitom od xxl) hrvatice su ponosno stajale u redu, kazu da ih bilo oko 40, i nijedna se nije gnusala cekati u redu u hotelu a sve su znale da idu na "klanje" a sto im io taj mogao napravit njima 40 pa sa makakvom viagrom.
d.rodman mislim

a uostalom koji muskarac voli pricat??? pogotovo nakon seksa crta

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  ilegalac pon svi 25, 2015 3:58 pm

ev jedan komentar s 24 sata

prije 9 minuta

Julian Assange: šta se čudite svi redom?!? htjeli ste upaliti svjetlo onom "mračnom socijalizmu", pa vam eto sad! lijepo su vas izdenagogizirali i telenavigirali... imali smo besplatnu i najnapredniju zdravstvenu njegu, imali smo najnižu stopu nezaposlenosti u Europi, imali smo apsolutno besplatno školovanje, imali smo besplatnu dodjelu stanova i time trajnog rješavanja stambenog pitanja, bez doživotnog kreditnog ropstva, imali smo svoje more, imali svoje hotele, imali smo svoje tvornice, imali smo sretan i zadovoljan srednji sloj građanstva, imali smo naftnu industriju, imali smo izvore pitke vode u svom vlasništvu... gospodo Hrvati, danas NIŠTA VIŠE NEMAMO!!! a najmanje ljudsko dostojanstvo!

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  ilegalac pon svi 25, 2015 4:11 pm

jao majko mila, odgovor na prosli kometar
i to izgleda moj sugradjan

zeljkopž

Bodovi: 0

Julian Assange o čemu ti to pričaš? Jesi li dobro? Milošević je velikosrpske mitinge održava pred kraj 80ih. Prvo su izvršili agresiju na Sloveniju a potom na Hrvatsku!!! O čemu ti to? Hoćeš reć da se nije trebalo branit pa bi oni koje bi ostavili na životu imali bolji život nego što ga imaju sad?

   prije 9 minuta

i pomoc mu stize


gordi

Bodovi: 0

zeljkopž@ slažem se s tobom, ne mogu vjerovat da neki zale za bivsom jugom. nisi smio rec da si Hrvat, odma ti se sudilo. Razlog zasto danas nista nemamo jer se 20 godina pljacka Hrvatska a svi doma sjede i sute. Mi imamo sve predispozicije biti bogata drzava ali mentalitet nasih politicara je drugaciji, oni samo sebi grabe... da nam stave benzin 15 kn/L, mi cemo i dalje sjedit i sutit.


nekima bi stvarno trebali pojacani sati iz povjesti
inace  to su komentari iz [You must be registered and logged in to see this link.]

i sad se netko pita zasto smo debili

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  pitijacro pon svi 25, 2015 5:35 pm

[quote="ilegala[/quote]
najjj piti, nezelim nikog vrijedjat ali ....
da r. gere ( jedno e) dodje i kaze ajmo piti ???
isto ko i meni da seve koju ne podnosim,ali pice  da ponudi Embarassed

isto ko kad je onaj kosarkas crni bio (onaj s kitom od xxl) hrvatice su ponosno stajale u redu, kazu da ih bilo oko 40, i nijedna se nije gnusala cekati u redu u hotelu a sve su znale da idu na "klanje" a sto im io taj mogao napravit njima 40 pa sa makakvom viagrom.
d.rodman mislim

a uostalom koji muskarac voli pricat??? pogotovo nakon seksa crta [/quote]


Ne, ne bi piti sa nijednim gerom samo zato što je gere (sa jednim e - moram priznati da ovo nisam znala). Neke bi sigurno čekale u redu, ko i one koje su čekale na Rodmana. Jer Piti ima samopoštovanja, ne može ga izbrisati tri iksel kita niti zvijezdana prašina.
Sve te jadnice koje su čekale ispred vratiju u koloni su Tine - zapravo su duboko niže od nje - Tina je barem mislila da će njena aktivnost ostati u intimi četiri zida, a kolonašicama je bilo svejedno hoće li ih netko vidjeti da čekaju.
Koji muškarac voli priču nakon seksa?
Moj. Jer da ne voli, ne bi bio moj. Ne bi bio jer bih, da ne voli, znala da mu nisam važna ja, nego samo ono što mu fizički mogu dati. A ja ne dajem fizički ako ne mogu za uzvrat dobiti emotivno. Ako nema emotivnog, fizički mi ne znači ama baš ništa. Za fizički imaš prepune šopove svega i svačega, samo treba izdvojiti neku kunu.

Eh komentari......

ma nemam vremena, moram si spremiti robu, možda kasnije....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  Bobić pon svi 25, 2015 9:34 pm

ilegalac je napisao/la:
Bobić je napisao/la:Pa s obzirom da je glupo i primitivno celjade nije mi napeta nimalo,,,


zato Tina jeb'la ti sebe lijepa si i zgodna ali budi pametna i naj se vise sramotiti,,,

ako je post meni odgovor
onda sam procitaj crveno  lolo

Momak ti ocito ne raspoznajes jabuke i banane,,,
to kaj je nekaj lijepo i zgodno (fizicki) ne moza znaciti i da me dusevno privlaci,,,

ajd sad jedno cisto direktno pitanje, buduci da te Tina privlaci i da ti je napeta i da bi po njoj skako ko nenznam tko, zanima me to sto bi s njom spavao tebi je radi toga da se mozes ku*citi kako je ona samo jedna u nizu ili?

bas me zanima bi li, kad te toliko pali, i ozenio Tinu kad bi ti se pruzila prilika ?
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  ilegalac pon svi 25, 2015 10:14 pm

Bobić je napisao/la:
ilegalac je napisao/la:
Bobić je napisao/la:Pa s obzirom da je glupo i primitivno celjade nije mi napeta nimalo,,,


zato Tina jeb'la ti sebe lijepa si i zgodna ali budi pametna i naj se vise sramotiti,,,

ako je post meni odgovor
onda sam procitaj crveno  lolo

Momak ti ocito ne raspoznajes jabuke i banane,,,
to kaj je nekaj lijepo i zgodno (fizicki) ne moza znaciti i da me dusevno privlaci,,,

ajd sad jedno cisto direktno pitanje, buduci da te Tina privlaci i da ti je napeta i da bi po njoj skako ko nenznam tko, zanima me to sto bi s njom spavao tebi je radi toga da se mozes ku*citi kako je ona samo jedna u nizu ili?

bas me zanima bi li, kad te toliko pali, i ozenio Tinu kad bi ti se pruzila prilika ?
zenit je nemogu, protuzakonito Cool
a nesmijem se ni ku#citi Embarassed
a nisam ni momak, mi ilegalci tajimo i godine

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  pitijacro uto svi 26, 2015 5:10 am

Znam ja što je tu u pitanju -
prvo - čisti trofejizam. A onda onaj osjećaj osobne vrijednosti jer se uspjelo zbariti komada za kojim svi sline. I na kraju, kurčenje pred okolinom.
Zapravo su tine puni pogodak ako dobiješ i njihovu emotivnu stranu, ali prateći malo tok društvenih previranja na najnižoj razini - ovdje, kod mene na selu - u devedeset pet posto slučajeva nijedna tina se emotivno i bračno nije vezala za ilegalce, sve su ih emocije povele prema financijski potkovanijim tipovima.
Ako ipak uspije netko dobiti tinu tjelesnih atriburta Tine, i ako dobije i njenu duhovnu stranu samo za sebe ma to je sretnik ko malo tko u životu.Naravno, ako se ispuni još nekoliko predispozicija za bračnu idilu.

Inače, kod većine muškaraca je tako - svi bi tine za užitak, a za brak se bira nešto sasvim drugačije.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  ilegalac uto svi 26, 2015 12:01 pm

pitijacro je napisao/la:Znam ja što je tu u pitanju -
prvo - čisti trofejizam. A onda onaj osjećaj osobne vrijednosti jer se uspjelo zbariti komada za kojim svi sline. I na kraju, kurčenje pred okolinom.
Zapravo su tine puni pogodak ako dobiješ  i njihovu emotivnu stranu, ali prateći malo tok društvenih previranja na najnižoj razini - ovdje, kod mene na selu - u devedeset pet posto slučajeva nijedna tina se emotivno i bračno nije vezala za ilegalce, sve su ih emocije povele prema financijski potkovanijim tipovima.
Ako  ipak uspije netko dobiti tinu tjelesnih atriburta Tine, i ako dobije i  njenu duhovnu stranu samo za sebe ma to je sretnik ko malo tko u životu.Naravno, ako se ispuni još nekoliko predispozicija za bračnu idilu.

Inače, kod većine muškaraca je tako - svi bi tine za užitak, a za brak se bira nešto sasvim drugačije.

nebi h rekao trofejizam, vise bi bilo mlada koka,mlado meso, atraktivnost i ljepota a s tim ide i sex koji je daleko jace napaljeniji i strastveniji, za razliku od onog u vezama i brakovima koji je pao na razinu gledanosti htv i monotoniju gdje i viagra vec tesko pomaze,
sto se tice kurcenja pred okolinom to smijes samo pred naj naj naj frendom, ali i tada bolje ne, jer se moze zakomplicirati
sto se tice emotuivne strane tine, sumnjam da malo koga to zanima, jer prica je da je mala elitescort
tak da bas neznam tko bi to zenio, ak se zna da je pregazio vlak pun ljudi
tocno je da se za brak bira nesto drugo,ima neki vic ,kaze kao uzmi ruznu za zenu i nemoras se bojat i svalera

ali poanta svega je licemjerje, nekoliko velikih bracni ljubavi znam ,gdje se svako prasi sastrane, ali kad se povede tako prica o suprotnom spolu, oči bi ti iskopali za svog supruznika i brak

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

tina katanic - Page 2 Empty Re: tina katanic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.