još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priča sa poukom

3 posters

Go down

Priča sa poukom Empty Priča sa poukom

Postaj  pitijacro sri ruj 02, 2015 1:48 pm

Šetali konj i guska imanjem svoga gospodara, i išli šumom, kad usred šume upadne konju u jednu blatnjavu baru i nikako nije mogao izaći.
Veli on guski - daj požuri se, idi po gazdu i kaži mu da me dođe izvuče.
Ode guska, i ubrzo se vrati bez gazde, ali u mercedesu.
Veli ona konju - znaš šta, gazde nije bilo, ali sam ja eto uzela mercedes, pa ću zavezati uže za kuku i baciti ga, ti se uhvatiš, pa te izvučem.
I tako napravi, baci ona uže konju, konj se uhvati i ona ga izvuče.
Nakon nekoliko dana šetali oni opet šumom, kad guska upadne u baru i nikako izači. Pa veli ona konju - hajde, trči po gazdu neka dođe da me izvuče.A konj joj veli - neću ići po gazdu, ja sam veliki, ja ću stati preko bare, a ti se uhvati za moju kitu pa te ja izvučem.
I opkorači konj baru, guska se uhvati za njegovu kitu i on je izvuče.

Pouka ove priče je.....................................

Ajmo, ima li tko kakvu ideju?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  Admin sri ruj 02, 2015 5:53 pm

tko ima kitu ne treba mercedes lolo lolo

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  pitijacro sri ruj 02, 2015 6:03 pm

Ako imaš veliku kitu ne treba ti mercedes da pokupiš gusku. lolo lolo lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  Admin sri ruj 02, 2015 6:51 pm

U pičku materinu pa to je moja životn priča scratch

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  pitijacro sri ruj 02, 2015 8:12 pm

Jel stvarno???????????????????scratch
Nas žene su uvijek učili - ispod velikog kupa mali miš. lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  Admin sri ruj 02, 2015 8:36 pm

je , samo kaj mi se u zadnje vrijeme čini da mi je šaka narasla , i to pošteno scratch

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  pitijacro sri ruj 02, 2015 8:43 pm

Nije ti šaka narasla sinek, tako ti je to kod prekomjerne upotrebe, sve se pohauba. starac

Ja imam drugačiji problem - sve mi se razlokalo. Priča sa poukom 503951482

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  gilan sri ruj 02, 2015 8:50 pm

Ja bi znao pouku kad bi znao ime konja, i guske.

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  pitijacro sri ruj 02, 2015 9:05 pm

A nema, konj je konj a guska je guska.
Smisli nešto.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  gilan sri ruj 02, 2015 9:12 pm

Moglo bi ovako:

Nisu sve guske sponzoruše.

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  pitijacro čet ruj 03, 2015 2:48 pm

Ide šumom magarac, skakuče puteljkom s noge na nogu, pa na sve četiri, pa ide,  pa zvižduče, pa skakuče, pa pomiriše koji cvijetak, pa opet zvižduče, i skakuče i tako on to ide kad odjednom pred njega iz grma iskoči lav. I veli mu - stani! Tko si ti?. Magarac stane, zvižduče i dalje, i gleda lava,  i veli - ja sam magarac. A tko si ti? Ja sam strašni  lav - veli lav,  kralj svih životinja. A je? - veli magarac, i zviždi i dalje -  a šta ti možeš  da si ti  tako stašan? Ja  sam najjača živorinja u šumi i imam tako strašan glas  da kada  riknem sve životinje padnu na koljena od straha i pobjegnu - veli lav. A ti , šta ti  možeš ? - upita lav magarca. Gleda magarac lava, zvižduče i dalje, i veli - ja imam največu karu u šumi. I mogu najduže od svih životinja seksati - reče magarac lavu i skakuče oko njega i zvižduče dalje. Sada se lav zamisli - jedan magarac ima veću karu od njega, i još se hvali da može seksati dulje od njega, e, to neće ići. Sad bude on njemu pokazao tko je  kralj i da jedan magarac ne može biti  bolji od kralja. I smisli lav plan, i veli magarcu - hajde da se poseksamo i da vidimo  koji će od nas dvojice duže seksati., Može - veli magarac - ajde prvo ti. I naguzi lav magarca, i guzi, guzi, magarac drži, zvižduče i stoji mirno, a lav se znoji, i trudi da guzi što dulje i guzio je točno uru vremena prije nego je svršio. Sav ponosan veli magarcu - evo, točno ura. Ok - veli magarac - sad ja. I naguzi magarac lava, guzi polako, zvižduče i guzi i vrijeme prolazi. Guzio magarac već pola sata, guzio četerdeset minuta, a lava već počela polako loviti panika. Magarac nikako da svrši, bude na kraju guzio dulje od njega, kralja svih životinja,  a to bude onda poniženje za njega. I sjeti se lav seksa sa lavicom, i padne mu na pamet da ona uvijek vrti guzom dok se oni seksaju, i to njega jako uzbuđuje i onda on brzo svrši. I odluči on da proba tu taktiku, i počne vrtjeti guzom lijevo -desno, gore, dolje .Magarac guzi i dalje polako, zvižduče i guzi, a lav sav u panici - prošlo je već pedeset minuta, magarac nikako da svrši, pa počne lav vrtjeti guzom i uokrug i lijevo i desno  i sve moguće kombinacije raditi, sve brže i sve žešče. Magarac guzi i zvižduče , prošla pedeset peta minuta, pedeset šesta, sedma, kad u pedeset osmoj  - gotovo. Pogleda lav na sat - pedeset osam, ipak je bolji od magarca - i veli magarcu - a vidiš, jesam ti rekao da sam ja najbolji - ja sam lav, kralj. A magarac zvižduče, pogleda lava i veli mu - ma nisi ti kralj lave, ti si car! Car lave!!!!!

Pouka ove priče je..........................

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  Admin čet ruj 03, 2015 6:25 pm

magarac je pederčina

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  pitijacro čet ruj 03, 2015 8:16 pm

Možeš ti i bolje, nisi se uopće potrudio. Priča sa poukom 609425788

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  Admin čet ruj 03, 2015 9:02 pm

a neznam jel to neki novi vic , neki dan sam ga čuo u varijanti gdje je lavu bilo frka da ga ne pozove žena jer se to odužilo pa je magu uz mješanje malo i po jajčekima i tak ..


Pa kao nešto ako imaš posla s kraljevima dobiješ pravu jebačinu

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  pitijacro čet ruj 03, 2015 9:23 pm

Meni je to ispričao sin još pred dvije - tri godine.


A jesi pogodio bit. lolo lolo lolo

Ma bila bih ja rekla, ali znaš da sam fina i pristojna dama pa ne mogu. Embarassed lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  pitijacro uto ruj 22, 2015 3:34 pm


Mladi kralj Artur je bio iznenađen i uhvaćen od kralja susjednog kraljevstva dok je kriomice lovio u njegovim šumama.
Kralj ga je mogao ubiti na mjestu jer je to bila kazna za sve one koji bi krali na kraljevu posjedu, ali on ustuknu pred Arturovom mladošću i simpatičnošću i ponudio mu je slobodu u zamjenu za odgovor na jednoteško pitanje.

Sta ustvari žele žene?

Ovakvo bi pitanje ostavilo bez riječi i najstarije mudrace i mladom Arturu se činilo da je nemoguće odgovoriti na njega. Kako god bilo, bolje je i pitanje nego umrijeti obiješen, tako da se vratio u svoje kraljevstvo i počeo ispitivati svoje podanike. Razgovarao je sa princezama, kraljicom, prostitutkama, časnim sestrama, mudracima, pa čak i sa dvorskom ludom , sa svima.
Ali, niko mu nije dao zadovoljavajući odgovor.
Međutim, svi su mu savijetovali da potraži odgovor kod stare vještice, jer ga je ona jedina i znala.
Cijena bi bila velika, jer je stara vještica bila nadaleko poznata po svojim preskupim uslugama.
Došao je konačno i zadnji dan godine i Artur nije imao drugog riješenja već da razgovara sa vješticom. Ona je pristala dati odgovor, ali u zamjenu za slijedeće:
želi da se uda za Sir Gawain-a, najplemenitijeg viteza Okruglog stola i Arturovog najboljeg prijatelja.
Mladi Artur je uplašeno gledao; bila je gobava i užasno ružna, imala je jedan jedini zub, širila je oko sebe smrad i ispuštala je neobične zvukove. Nikad Artur nije u svom životu vidio odvratnijeg stvorenja. Pri samoj pomisli da zamoli svog prijatelja da oženi ovo stvorenje, uplašio se i odustao.
Ali Sir Gawain je saznao što se dogodilo i odlučno rekao da je žrtvovanje za zivot svog prijatelja i za očuvanje Okruglog stola vrijedno toga. Najavljeno je vijenčanje, nakon čega je stara vještica u svojoj paklenoj mudrosti rekla:

"Svaka žena želi da bude vlasnica svog života!"

Čim je to izgovorila, svi prisutni su odmah priznali da je izrekla veliku mudrost i da je potpuno u pravu.

Vijenčanje je obavljeno i to gala; prisustvovali su svi dvorjani i niko više od Artura nije osjećao i olakšanje i težinu u isto vrijeme.
Sir Gawain je bio nasmiješen sve vrijeme, ljubazan i pun poštovanja, po svom starom običaju. Stara vještica je napravila pravi skandal svojim najgorijim načinom ponašanja:žderala je kao zvijer, bez upotrebe pribora za jelo-rukama i uz to proizvodila zastrašujuce urlike i zvukove.

Konačno je došlo i vrijeme prve bračne noći i dok je čekao svoju mladu da mu dođe u krevet...
Gawain je ugledao kako mu prilazi najljepše žensko stvorenje koje je ikad u životu mogao zamisliti. Sav očaran je upitao što se dogodilo, na što mu mlada djeva odgovori da je to ona, vještica, ali da će pola vremena provesti s njim kao vještica, a pola kao mlada djeva i to sve zato sto je on bio dobar prema njoj sve vrijeme.
Isto tako, upitala ga je koji njen izgled želi preko dana, a koji preko noći.
Koje okrutno pitanje!
Gawain je požurio sa razmišljanjem. Da li da preko dana ima divnu djevu koju ce moći svima pokazivati bez straha i srama, a noću u intimnosti svog kreveta imati zastrašujuću vješticu??? Ili pokazivati prijateljima preko dana vješticu, a trenutke bračnog sladostrašća provoditi sa divnom djevom???

Sta biste vi izabrali?





Plemeniti Gawain joj je rekao da joj on dozvoljava da sama odluč. Čim je to čula, vještica je rekla da ce uvijek biti u obliku mlade djeve, i danju i noću, jer ju je on poštovao i dozvolio joj da bude vlasnica svog života.


Koja je pouka ove priče?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  gilan uto ruj 22, 2015 4:08 pm

Sve ste vi vještice. lolo lolo lolo

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  Admin uto ruj 22, 2015 7:41 pm

tko bi ovo čital lupaozid

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  pitijacro uto ruj 22, 2015 7:56 pm

Tko želi, tko ne želi, nitko ga ne prisiljava.. Kao ni da se javno izjašnjava da ga ne zanima.
Osnove kulture imaš u onoj maloj tankoj knjižici pod naslovom "Bon - ton".
Navela sam namjerno da je tanka da se lakše odlučiš pročitati je, očito ti treba.


Gilan, baš si pogodio ono osnovno, iako ima još par teza koje mogu proći. kiss

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  Admin uto ruj 22, 2015 8:11 pm

e ovako se pišu postovi na " još jednom forumu" , kratko i jasno ..moram ogrničiti broj znakova po poruci amen

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Priča sa poukom Empty Re: Priča sa poukom

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.