još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

4 posters

Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  Admin pet svi 27, 2016 4:08 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  muhanicar pet svi 27, 2016 12:55 pm

Ovo je ........ strašno amen

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  pitijacro pet svi 27, 2016 9:13 pm

Društvo
NEOBIČNA TITULA DODELJENA NAŠEM SUGRAĐANINU


Admin Velečasni Prečasni, vlasnik portaala JJF (ne još jedan fuk nego još jedan forum) proglašen za "švalera godine"
Autor: N. Oljačić | Foto: B. Zarić | Petak, 27. Maj 2016


Internet portal "Zavodnici.hr" dodelio je i ove godine nagradu muškarcu sa najboljim rezultatima u zavođenju devojaka u Hrvatskoj.

Prestižnu nagrada "švaler godine" koju već treću godinu zaredom dodeljuje portal "Zavodnici.hr" ove godine dobio je vlasnik portaala JJF (ne još jedan fuk nego još jedan forum) po imenu Admin Velečasni Prečasni.

Glavni urednik ovog portala, Vladan Gagić, kaže da ove godine nisu imali dilemu kome da daju nagradu, jer je Velečasni Prečasni bio maltene bez konkurencije.

- Mi imamo specifičan sistem bodovanja kojim određujemo efikasnost takmičara - objašnjava Vladan za "Vesti hr" - tako, na primer, za poljubac sa devojkom dobija se jedan poen, za oralni seks tri poena, a ako takmičar uspe da ima pun seksualni odnos sa devojkom, piše mu se 5 poena. Bonus poeni dobijaju se za trojku sa dve devojke - 15 poena, a za seks sa studentkinjom filozofije čak 30 poena - dodaje urednik portala.

- Admin Velečasni Prečasni je ostavio sve druge takmičare daleko iza sebe sa neverovatnih 929 poena za godinu dana, što je blizu čak i svetskog rekorda koji drži čuveni zavodnik "Mystery" - rekao je Gagić.

Admin ističe da je za ovakve rezultate potrebno puno volje, ali i dobro isplanirana strategija.

- Dosta mi je pomogao Fejsbuk - priča ovaj šarmantni vlasnik portaala JJF (ne još jedan fuk nego još jedan forum - ranije sam trošio puno vremena na izlaske i upoznavanje devojaka po klubovima, ali sada je sve mnogo lakše. Tehnikom unakrsnog četovanja sa nekoliko devojaka istovremeno mogu da odradim i po tri za noć. Imam već oprobanu metodu koja kod njih izaziva neopisivu želju da se nađu sa mnom, a onda su moje - objašnjava Velečasni Prečasni.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  muhanicar pet svi 27, 2016 9:44 pm

A ovo ...... prestrašno amen

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  Admin sub svi 28, 2016 7:09 am

evo opet dokaza da je jjf( još jedan forum a ne još jedan fuk) svakako blji od sexa

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  pitijacro sub svi 28, 2016 8:01 am

Ako ništ drugo, a duže traje...... lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  Admin sub svi 28, 2016 8:16 am

u sexu se ne mjeri kvaniteta , nego kvaliteta

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  pitijacro sub svi 28, 2016 8:55 am

A zaboravila ja već.....a štaš, godine.......amen

Kaje, ni vrag da ti ne ide duže od tri minute? kokice

lolo lolo lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  Admin sub svi 28, 2016 9:14 am

cilj je svršit a ne oguliti kljena ..valjda ?, mada ja se u to baš ne razumijem

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  pitijacro sub svi 28, 2016 9:58 am

Da, cilj se uvijek mora imati, i doći do njega - prije ili kasnije.
Bolje kasnije ak me pamćenje dobro služi. lolo

Za oguljena koljena postoji [You must be registered and logged in to see this image.]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  Admin sub svi 28, 2016 10:21 am

nema medalje ako dođeš"čim kasnije " na cilj.

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  pitijacro sub svi 28, 2016 10:40 am

Ups.
Pobrkao si discipline.
U ovoj ima, a i nagrada - ne moraš ponavljati još dva, tri puta. lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  Admin sub svi 28, 2016 10:51 am

jesi me , odmah sam rekao da se ne razumijem u sex , vidi se prave majstorice ...ali spreman sam učiti ..to se zna

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  pitijacro sub svi 28, 2016 9:36 pm

Zabava
NOVA IZNENAĐENJA U KUĆI VELIKOG BRATA


muhaničar nježnoruki, virtuoz sa francuskim ključem na trećoj specijali, ulazi u kuću Velikog brata
Autor: N. Oljačić | Foto: M. Popović | Subota, 28. Maj 2016

Popularni reality show dobiće večeras još jednog novog ukućanina. Prema našim saznanjima, u kuću ulazi virtuoz sa francuskim ključem na trećoj specijali po imenu muhaničar nježnoruki.

Završnica serijala "Veliki brat" postaje sve interesantnija. Iako su iz "Emotiona" rekli da više neće biti novih ukućana, večeras će u kuću doći muhaničar nježnoruki, virtuoz sa francuskim ključem na trećoj specijali. Otkud ovaj potez sada kad je ostalo još malo vremena do kraja, probali smo da saznamo od producenata.

muhaničar nam je delovao tako prirodno i pozitivno na kastingu da smo morali da napravimo izuzetak i ubacimo ga u kuću. Mislimo da će on dosta uticati na sve ukućane, jer nosi sa sobom energiju koja ljude smiruje i oplemenjuje. Moguće je da će muhaničar uneti i neke razdore među ženskim delom ukućana, jer svojim izgledom može da konkuriše i bivšem misteru  Taysonu – kaže Rade Zarić, jedan od producenata.

Svoje viđenje novog ukućanina dala je i izbačena Mila Vukašinović:

– Davno nisam upoznala osobu sa toliko karizme i šarma kao što je muhaničar nježnoruki. Žao mi je što neću biti u kući da provodim vreme sa njim jer je on melem za dušu. Ako su muškarci smisao našag života, onda je on smisao smisla – kaže Vukašinovićeva.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  gilan sub svi 28, 2016 10:04 pm

OOo bože amen amen amen amen amen

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  pitijacro sub svi 28, 2016 10:53 pm

Je, je......ovo je.....................pre - pre - prestrašno. amen

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  muhanicar ned svi 29, 2016 9:14 am

Jok, ovo je kap..... amen

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  pitijacro ned svi 29, 2016 9:28 am

.....u moru, ili srčana? scratch

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu  Empty Re: a kaj kad i sama dođeš na naslovnu stranu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.