još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijavno odjavni topic

+6
muhanicar
TVfreak
zoki
pitijacro
Admin
Bobić
10 posters

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto svi 06, 2014 6:35 am

Dobro jutro,ajmo kapučino skuhat,odnjet mužu u krevetak.
Moj muž isto ima neku kilicu previše,pa se idem zavuč kraj njega,pa kad ispije kapučino,da dam prilike čovjeku da   prijavno odjavni topic - Page 11 4111394947  kako bi utrošio višak kalorija.A i ja.  prijavno odjavni topic - Page 11 23749988 
Ja jesam debela i luda.  prijavno odjavni topic - Page 11 2548004431

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto svi 06, 2014 9:00 pm

Sve što želim,a i mogu reći ću reknut - joj.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin uto svi 06, 2014 9:08 pm

A večera? lasko 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto svi 06, 2014 9:23 pm

Evo,upravo u toku.Nikada nećeš pogoditi šta.Da ti misli ne lutaju reći ću samo da sam to zadnji puta napravila dok su mi djeca bila u osnovnoj školi.

Dečkiču,to što ja sada jedem ne znači da budeš ti tanji od mene...Nemoj si umišljati da ja ne radim na kojoj kili manje.  prijavno odjavni topic - Page 11 3029489592 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri svi 07, 2014 5:08 am

Nadopuna -

-radim ali bezuspješno.Prokleta vaga,moram nabaviti neku drugu,ova skroz pokazuje isto.


Danas mi bude grdi dan.Mrzim grde dane.
Zašt mi se čini da sam skeptičarka?
Idem.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri svi 07, 2014 4:10 pm

Evo imam neki osječaj da sam oduvjek gladan ..več se ne prepoznajem u ogledalu  cheer ..a tek sport  jumpy
jela si rižu na mljeku ?

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri svi 07, 2014 7:42 pm

Dok sam bila mala i malo veća i dok sam bila snaha.(onda ,mislim,dok sam bila snaha sam već bila poprilično velika   prijavno odjavni topic - Page 11 23749988 ).Sad,kad sam zbilja velika,više ne - mlijeko mi diže kiselinu.Inače rižu na mlijeku volim,Ali sa šečerom,bez toga niks.
Nemoj se sa mlijekom zezat - od njega budeš velik.Kaj misliš,kako je moj sin od matere jedašezdesetjedanipol i oca jedansedamdesettri narastao na jedanosamdesetpet.

Nemoj gladovati,jedi čovječe.Kad prastaneš sa dijetom budeš opet narastao u širinu.
A kojim se sportom baviš?Osim bicikla?

Ja večeras za večeru neću pojesti pureču juhu i pureči batak. A ti?

P.S.
priznaj.....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar sri svi 07, 2014 9:25 pm

muhanicar je napisao/la:
muhanicar je napisao/la:Moril vas bum, ni pp-a si nemam vremena na miru pročitati


Zoki, dobil buš ti petu, ali u dupe bejzbol bejzbol

pipi, nisam prilika i vudren sam, ali na mjestu ovoga je mogla stajati tvoja makina pa da ti i tvoj Jozef proslavite tu godišnjicu kak se šika bajbaj bajbaj

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo, tražili ste ekskluzivu i zavredili ste ju pa je red da vam ju i dam. Ipak ste vi moji najbolji drugari lolo lolo
.
Pipi, dobro si pogleč slike od prije i od poslije i pročitaj si citirano kaj je tebe išlo ljuti ljuti

Zokii, moj je ipak novijeg datuma proizvodnje neg tvoj beljo beljo

A ti dragi moj admin? Ja znam da je tebi ionak svejedno, dobro pamtim tvoje riječi i u pravu si kao i u večini onoga kaj si rekel mig

Pozdrav i ostalima povremenim pisačima, čitačima i gostima ovoga forumčića bajbaj bajbaj
Ljubi vas MUHA

[You must be registered and logged in to see this link.]

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri svi 07, 2014 9:48 pm

Krsno majstore - zbilja si zavrijedio pohvalu. Pomladio si ga i zglancao.Znam ja da kada ti nešto uzmeš u ruke udahnaš mu novi život.
Ali ja ti svoga volim takvog kakav je.Izvana je već dobrano rđav,zglobovi mu ošli, ulje pušta na sve strane,ali kad ga ja upalim i slušam motor kako radi - to je još onaj ferđo iz kasnih osamdesetih,znamo se mi u dušu - prva,druga,treća - gas - jurimo nas dvoje i krivudamo po cesti. I dobri smo si takvi kakvi jesmo...... cheer 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar sri svi 07, 2014 10:00 pm

Nebi ja u dušu diral, ja bi samo vanjštinu doradil, to ni mnogi doktori danas ne uspjevaju  raspa raspa 

Znaš kaj je najinteresantnije danas gde god se čovek pojavil i stal svi su mislili a je novi ispod čekiča i pitali ga kolko je novac dal i kaj se to uopče više proizvodi.

Šteta je samo kaj je to jadnikova garaža u kojoj bude živel.
Ali moje srčeko je svejedno sretno jer sam pomogel tim ljudima svojim rukama za nula kuna, a moja duša je odmorena tim posličem. Ljudi su na mjestu i zavredili su pomoč, dalje je na njima da ga maze da im dulje potraje.

[You must be registered and logged in to see this link.]


muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri svi 07, 2014 10:23 pm

Ajoj,pa to se bude pod prvim snijegom srušilo na njega.

A to je bio razlog što si bio u gužvi,jel,izigravao si malo humanitarca.Lijepo dušice,lijepo...sad bih te pogladila po kosici da si mi blizu. bajbaj 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  muhanicar sri svi 07, 2014 10:37 pm

E vidiš, sad ja gledam ovu sliku i čitam tvoj komentar. U tom sjeniku sam ja prvu generalku u životu na jednom traktoru radil. Od onda je prošlo mnogoooo godina i onda sam prvi put u životu u tom dvorištu bil.
Ljudi su sirotinja, ali su vredni i pošteni i sve kaj su zaslužili su zaslužili svojim prstima, a ja to cjenim i nije mi žal ni minute koju sam odvojil za njih.
Dopeljali su ga u 12 mjesecu da ja pomalo krenem jer nisu baš pri penezi bili, malo po malo i oni su sve pokupili kaj je trebalo, a ja sam mislil da stignem, gde je još košnja ..... Evo, ipak je sve na vreme napravljeno pa nek sad rade.
Spasile su me ove kiše koje neumorno padaju.

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet svi 08, 2014 5:51 am

Da ,ima ljudi kojima zaista vrijedi pomoći.I ne ptaš se i ne tržiš za tozahvalnost.

Ja sam od svih kojima sam na bilo koji način pomogla doživjela samo rzočaranje,iako nisam očekivala ništa.Ali čovjeka boli kada malo razmisli dublje. Nikada nisam voljela nekakve hvalospjeve niti izraze zahvalnosti - nije u tome bit - bit je u onom ljudskom odnosu,o čistoči duovne strane ,ničemu drugome.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin čet svi 08, 2014 7:01 am

dobro jutro .
kad ovako rano vidim traktor podsjei me na selo i radove na selu .. lupaozid 
Navjše od svega mi je urezan miris nedovoljno sagorjele nafte koji se širi po dvorištu ispod jesenje magle rano ujutra kad bi se spremalo u berbu kuruze .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet svi 08, 2014 7:21 am

A mene podsjeti kako sam sa jednog jurila na drugi - na zetoru pulg,pooreš,dođeš kući, na ursusu prikopčan rasipač za umjetno,pa rasiješ,dođeš kući,sjedneš na torpedo,odeš sa rau,pa kući,pa na 539 sadilica,pa opet se premjestiš na njega,a onda na njem tražiš četvrtu i petu jer već sve radiš po automatiki bez razmišljanja i onda skužiš da si na 539 a ne na zetoru ili torpedu ,a jedno vrijeme dok smo imali pet traktora je to bila živa ludnica.....i onda sjedneš u kamion i ne sjetiš se da ima peta.... a ti gas do daske..... Embarassed lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin čet svi 08, 2014 5:18 pm

uf..pa ti se seljakal s trakora na traktor ko pevaljka s koljana na koljeno  lolo lolo 

odoh na ne gledati večeri u oči ...danas krize nema uspjeh je garantiran

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet svi 08, 2014 8:45 pm

Ja ne moram nikamo ići,gladna nisam.
A šta se vage tiče,odnjela budem je na sredinu ulice - već šest dana pokazuje isto - ma kaj isto - dvadeset deka više nego pred šest dana. Shocked 
Budem ja kupila drugu.Koja mi bude pokazala sedamdesetpet - bez onog blagdanskog viška.
Zašt ja volim reći da imam sedamdeset pet kila plus blagdanski višak koji sam još za Božić natukla???? Proklete tri kile. lupaozid 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin čet svi 08, 2014 9:41 pm

Krivo radiš kao i svi ..dobro ne baš svi :idea:  .
Ne valja stajati na vagu , kad vaga zabilježi uglavnom je kasno .
Treba vagati ono kaj stavljaš u usta .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet svi 08, 2014 10:01 pm

Ma nije vrag da si brojiš kalorije i odvaguješ zalogaje.Onda si zbilja čvrst karakter.

Ja ne brojim.Samo obučem suknju i vidim mogu li je zakopčati.Za sad još uvijek sve haljine i suknje stanu na mene,a sve hlače mi spadaju ko i pred par mjeseci.Dakle - dobro je.Moglo bi i bolje,ali....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin pet svi 09, 2014 5:02 am

Ne brojim , ali znam teoriju tucka ga 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet svi 09, 2014 5:58 am

Dobro jutro.Dan bude dug.............

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet svi 09, 2014 2:53 pm

Ako me plastenik ubije danas i ne pojavim se na forumu do osam- volim bijelo -roza lizijantuse - ovakve - [You must be registered and logged in to see this image.]

može i zeleno - žute orhideje - ovakve - [You must be registered and logged in to see this image.]


Kaj vam bude jeftinije.....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet svi 09, 2014 9:25 pm

jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy ,zdrava i skoro živa,hehe....bole križa,leđa,rame,trtica,noga lijeva,ruka lijeva,prsti svi,oči peku,prljava sam ko prase - ne prase,prasica,mrtva umorna i da mi je sada kada puna tople vode već bih bila unutra.Volim jako toplu vodu,ugodno i je i toplo u toploj vodi - onak,kad se sva utopim.
E,sad baš idem. na kupanac.

Vaga mi se popravila,jesi vidio Admin šta malo prijetnje znači - čim sam rekla da ću je nasred ceste da je traktor zgazi,gospođa veli - kila manje. cheer 
Koja vožnja biciklom........prijetnja je as iz rukava. Cool lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sub svi 10, 2014 5:37 am

to je samo malo tekučina i prazn probavni trakt , malo si se jače znojila i nije bilo vremena za kuhanje . lolo 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sub svi 10, 2014 6:25 am

Ti mi baš uživaš ubiti sav entuzijazam,a,ma figu dečec,teško si se skockal u računu - išla sam tri puta jesti,ajd,pomalo,i popipla sam dvije čaše po tri deci vode i jednu punu flsšu od kokte - dvije i pol litre.Tak da znaš.

I ne samo to,ne sam kaj bum mršava,neg budem i lijepa.Stigla mi jučer jedna krema,namazala ja ruke i još nešt . hehe.....vrijedi svaku kunu.Mislila sam da je patka preko neta,ali sam se sjetila kad sam bila u Austriji,bila u jednom centru prezentacija i ulovili mene da me tamo lickaju i pokažu kako djeluje - je da sam bila iznenađena učinkom ,ali i cijenom.Trebala sam je još onda kupiti . Beš sto eura.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sub svi 10, 2014 12:27 pm

Prošlp je podne,vrijeme je ručka.pa da oni koji me opanjkavaju da ne kuham ručak a istovremeno jurcaju biciklom po koznakuda samo da bi mogli neskuhati i preskočiti večeru ne bi mislili da su u pravu - evo,ja upravo jedem.
Samo toliko,da se zna da Piti ima svaki dan kuhaču u ruci.Ajd,skoro svaki dan.  prijavno odjavni topic - Page 11 1226846223 

Ajmo dalje u pastenik.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 11 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.