još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijavno odjavni topic

+6
muhanicar
TVfreak
zoki
pitijacro
Admin
Bobić
10 posters

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sub svi 10, 2014 12:27 pm

Prošlp je podne,vrijeme je ručka.pa da oni koji me opanjkavaju da ne kuham ručak a istovremeno jurcaju biciklom po koznakuda samo da bi mogli neskuhati i preskočiti večeru ne bi mislili da su u pravu - evo,ja upravo jedem.
Samo toliko,da se zna da Piti ima svaki dan kuhaču u ruci.Ajd,skoro svaki dan.  prijavno odjavni topic - Page 12 1226846223 

Ajmo dalje u pastenik.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sub svi 10, 2014 10:27 pm

E baš sam se ubio u kolačima ..pošteno razmišljam da ih povratim rigam 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro ned svi 11, 2014 5:28 am

Bulimičaru,postat ćeš anoreksičan.  prijavno odjavni topic - Page 12 609425788 
Treba misliti prije nego uđe trebali ući ili ne,poslie ulaska uzalud kajanje.....  prijavno odjavni topic - Page 12 2548004431 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin ned svi 11, 2014 7:27 am

pitijacro je napisao/la:
Treba misliti prije nego uđe trebali ući ili ne,poslie ulaska uzalud kajanje.....  prijavno odjavni topic - Page 12 2548004431 
to je priča s vagom ..eto osječam se prigaženim ( na prste) ..čak bi reko prignječenim  lolo 

Dobro jutro narode .
Danas ništa od djete , prva sveta pičest jumpy  , janjci , odojci , kolači ..sarma , štrukli , juha ...o Bože mili daj mi snage i prisjeti se za stolom sedam smrtnih grijeha  lupaozid 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić ned svi 11, 2014 11:23 am

Evo i ja pokusavam suosjecati sa tobom,,,
sam Bog zna da ti danas nece biti lako,,,  prijavno odjavni topic - Page 12 1226846223 

gledam sebe ni ja nikad do sad nisam toliko toga natukao, ccc,,,
valjda to dolazi sa godinama i iskustvom, ili,,,,

ili je zena pocela, a sto mi se sve cini da je tako, nekvalitetnije kuhati, ccc,,, scratch
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro ned svi 11, 2014 9:05 pm

Da,žena loše kuha pa ti dobivaš bolji apetit.Ova ti je dobra.  lolo 

E,i to smo pregrmjeli - bili u crkvi,odmolili,baš je bilo lijepo,sto dvadesetero djece je sa ovakvim svečenikom ležerno ušlo u zajednicu krščana - to treba doživjeti - način kako mlade generacije božjih službenika vode službu božju.Nada su za crkvu koja je do sada tonula.Onda smo morali kući zbog plastenika,pa u restoran na ručak.Bilo dobre zabave,nasmijali smo se baš pošteno,otplesali koju,pa opet kući zatvarati pastenike jer se neko nevrijeme spremalo,pa smo otpeljali Ninu na čuvanje jer se boji grmljavine.E,onda smo otplesali zadnji ples - mislim,kada smo se vratili - moje zlato i ja,unuka naša i dvije male curice - eh,naskakali smo se pošteno a ovi bedasti svirači nas nisu puštali -i izuti smo cipele morali,a šta ćeš,stari ludi i mala djeca na djelu - ništ pametnoga,jel.Oznojila sam se tak da ću haljina morati na kemijsko odnjeti.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin pon svi 12, 2014 6:14 am

dobro jutro svijete

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon svi 12, 2014 6:38 am

Dobro jutro - koja sam ja vrijedna žena - ustala sam po drugi puta već,a tek je pol sedam.Do osam budem sigurno i treći put.
Vezati paprike treba danas - u dva dana sam špage povezala,hehe....posaditi paprike i krastavce u plasteniku,u polju lubenicu,pobrati krastavce,kvragu,kvragu,kvragu......ima li šta lijepoga da mi se dogodi ovih dana?Nožda me tko ili što razveseli,budem ostala optimistična tako dugo dok to lijepo ne dođe.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin pon svi 12, 2014 8:20 pm

Samo koji kolač i sat vremena bicikla ..to mora dati rezultate  jumpy 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon svi 12, 2014 9:07 pm

Ma naravno - puno znoja i nešt sala na trbuhu..... lolo lolo lolo lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  mtd001 pon svi 12, 2014 10:03 pm

pitijacro je napisao/la:.E,onda smo otplesali zadnji ples -.
nedaj bog da ti je zadnji.. scratch 

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pon svi 12, 2014 10:18 pm

Ma naravno da nije,za taj dan je bo zadnji - plešem ti ja na podiju života svakodnevno...... cheer lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto svi 13, 2014 5:48 am

Dobro jutro.
Paprike vezati treba.....
Prirediti plastrnik za sadnu....
nabrati krumpir za prodaju.....
Nabrati krastavce za prodaju....
Posaditi lubenicu... na ovo vrijeme??? pa to nebude vani raslo da je za uha svaki dan navlačiš...

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto svi 13, 2014 12:15 pm

jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy 

Bili majstori za parket.
Dogovoreno - drugi tjedan se bude moj pod sjajio ko bebina guza. cheer 
Dilema - koji lak odabrati???????????

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  mtd001 uto svi 13, 2014 3:11 pm

koliko traže po m2?

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro uto svi 13, 2014 3:44 pm

Za brušenje i lakiranje četerdeset kuna po kvadratu.Materijal budem ja sama kupila,sada,koliko će me izaći za četerdeset kvadrata pojma nemam - mislim kupiti kromoden,to mi najviše leži.Imamo ga u drugoj kući,istina bog da se tamo ne hoda baš,ali stepenice se sjaje ko kada je bilo prije desetak godina napravljeno,a po njima se kolko -tolko hoda.ma neide se baš često na tavan,ali....Ja imam neko talijansko vodeno smeće,već nakon šest mjeseci se pokazao totalni promašaj.I sada sam tražila da se radi dva puta sa temeljnim i tri puta još lakira.Oni rekli - dva plus dva,ja tražim dva plus tri.I ne odustajem,sad bilo to bolje ili gore.
Ja sam imala osam godina prvi puta lakirani parket i nije ga bilo potrebe brusiti zbog kvalitete  - bio je kao nov - nego sam htjela dobiti sjaj - e,onda sam dobila sranje koje je sjaj izgubilo nakon pol godine a ljuštiti se počeo nakon tri.Prvo popucao na spojevima,ma čisto smeće.
Bila mi je opcija baciti parket van - a mi malo žao,hrastovina je-i staviti granit ko što imam u hodniku,ali ispod jedno pet tisuća eura nemogu izaći za tu kvadraturu ako uzmem ono što mi se sviđa.Ma i više.

Pred jedno šest godina kada smo dali prelakiravati tih četerdeset kvadrata mi izašlo pet i pol tisuća kuna.Sada budem vidjela.

Uh,pol krumpira sam nabrala,moram još pola.I krastavce pobrati......

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri svi 14, 2014 5:44 am

Ja bih još spavala.......pokrita dekicom...u toplom i udobnom....stisnuta uz nekog.....isprepletenih nogu.....mmmmmmm.
A mi ustali.Bljak. auch 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri svi 14, 2014 6:31 am

Dobor jutro ......

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić sri svi 14, 2014 8:50 am

Misljenja sam da je kromoden odlican izbor,,,
je da se pohaba na mjestima po kojima se mnogo hoda ali nista nije vjecno, kaj ne,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri svi 14, 2014 10:23 am

Ja nikako ne razumijem ljude koji stavljaju skupi lakirani parket a na mejstima gdje se hoda prekrivaju stazama od nekih tepiha , valjda ...
Kog vraga plačati skupi lakirani parklet kojeg nitko ne vidi niti ne koristi ispod kreveta , komoda trosjeda ili gredenca ..

Večina kvadrata naših prostorija je prekriveno namještajem . čast onima koji imaju hacijandu

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri svi 14, 2014 2:22 pm

Ja nemam hacijendu ali sam skužila da je u interijeru minimalizam zakon. Prvenstveno zbog prašine koja se skuplja na svim onim nepotrebnim komadima namještaja ili nepotrebnim sitnicama kojima se zatrpavamo.A i nekako u polupraznom prostoru, ma koje veličine bio, imam osjećaj komocije i statike - a to je ono što mene opušta.Dinamika prostora u prostoriji koja je predviđena za odmor sa psihološke strane opterečuje i za moj pojam ugodnog doma je nepoželjna.
E,u tom i takvom prostoru kakav je moj ja volim imati sjajan parket.Ne zato da ga netko vidi nego zato jer se meni to sviđa.Sada,zašto se to meni sviđa je tema sa kojom bismo ušli u drugu priču.Ima tu nekoh psiholoških momenata koji se mogu veoma lako povezati i dubljom analizom se može doći do mnogočega zanimljivoga.Zapravo,do osnovnih crta karaktera.....
Tepihe i staze ne volim jer skupljaj prašinu i teško ih je održavati.Laminat ne volim jer nije prirodni materijal.Inače,ima ih koji su mi jako lijepi.Ma da mi nije žao para,bih ja izbacila parket i stavila granit.Uostalom,zato sam i čekala tako dugo sa brušenjem - imala sam podli plan muža staviti pred gotov čin - parkrt toliko uništen da se više neda pošteno popraviti,pa onda ga lijepo zamjeniti jedim divnim kamenom.Ubaciš podno grijanje,i da vidiš koja je to milina za čistiti . vlažna krpa i ništa drugo - sjaji se bez laštila,sjajila i ostalih kerefeka.

Eh,da Bobić,bude kromoden išao i ništa drugo.Više volim imati nešto mjehuriča nego vodeno pa onda probleme.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri svi 14, 2014 7:19 pm

Ne ljapšeg ni zravijeg nego pravi seljački drveni pod ..nikavo sjajno niti glatko  lupaozid ..samo vam novac uzimaju

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri svi 14, 2014 8:48 pm

Ma da,i onda uzmem tebe za kućnog pomočnika,dam ti u ruke kantu vode i šarkefu i ribaj dušice.Sjećam se toga iz svoga djetinjstva,a ako dignem tapison u svojoj rodnoj kući taj drveni pod još uvijek mogu doživjeti u reali a ne samo u sjećanju.


Edit:

bude mi večeras veselo.Ja se probudila u pola osam,naspavana,odmorna.......a takva zaspati skoro sigurno neću.......bude koja tura blejenja u plafon i brojanja ovaca noćas.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri svi 14, 2014 8:52 pm

"još jedan forum " je uvjek u da ti krati vrijeme  amen 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  mtd001 sri svi 14, 2014 9:03 pm

pitijacro je napisao/la:

bude mi večeras veselo.Ja se probudila u pola osam,naspavana,odmorna.......a takva zaspati skoro sigurno neću.......bude koja tura blejenja u plafon i brojanja ovaca noćas.
a ovo.. cupa   jumpy 

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri svi 14, 2014 9:17 pm

Ma da,mogu uposliti prstiče i oči - sada budem ja počela postavljati pitanja po forumima - eh,sad mi palo na pamet - pa ja skoro nikada ništa nikoga ne pitam - vrijeme je da počnem.Problem mi je jedno što ja sve znam pa neznam šta bih.Pitala.Eh koji mi podli smiješak trenutno na licu - prebirem po sjećanju tko me sve nešt svaki čas ispituje na pp - večeras ću ih nagaziti pošteno.
Muhić,to ti je odgovor na ono jučer,ili prekjučer dok si me pitao gdje sam,dođem - odem.Dok ja naokolo po forumima otipkam pp-je,ode noć i dođe vrijeme spavanja.(ma šalim se - a možda i ne,hihihić)

mtd -  cupa ???????????? Pa jesi ti pobenavil?????? Naradim se svaki dan ko konjeto,pa da onda još i noću ko zadnji idiot dahćem,znojim se i uzdišem?????????? pa nisam se s mozgom razišla.  prijavno odjavni topic - Page 12 2253324929  prijavno odjavni topic - Page 12 4111394947  starac 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic - Page 12 Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.