još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

+5
pitijacro
muhanicar
Bobić
mtd001
pingy321
9 posters

Stranica 1 / 25. 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 pet srp 25, 2014 12:28 am

Kao što nasov kaže,ideje,prjedozi bi ponekad bili dobrodošli  :idea: , fire ...
Pa ako ste za to, neka ova tema bude slična prijavno/odjavnom desku,šta se je kuhalo danas i šta bi voljeli sutra pojesti..?
Dakako poželjne su pohvale pa i kritike konzumirane hrane,šta bi Vi dodali ili oduzeli..

Sada je sve na Vama..izvolite,dobar nam vrtualni tek  kava 

Danas je bilo na jelovniku...žuta široka šparga sa trunćicom češnjaka,bez mesa,crni kruh...
...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Sutra, grah,bjeli sitni..


[You must be registered and logged in to see this image.]
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin pet srp 25, 2014 6:50 am

jumpy ,dobre teme i ljepog graha (ako slika nije s interneta )

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pet srp 25, 2014 7:04 am

O maco,zato ti i imaš pedeset tri kile.Ako je još mahuna na lešo, to je to.

Ja bih danas maznula jedan zagrebački,onak po mome - umjesto šunke duplo sira,pa kad se on rastopi,pak kad ga premečeš po ustima,mmmmmmm,ima da ti se očice preokrenu od miline. Danas ga nebudem stigla,ali kad bih,uz njega pire od krumpira (može i od karfiola),zna muhač kakav je moj pire - salata moji pink paradajzi ili volovsko srce.Zaliješ čašom od borovnice ili ananasa,i to je to.Osamdeset kila garant natučeš u kurc (pingice,jel šprehaš dojč,znaš kaj sam rekla,jel? Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. 1226846223 ) roku. xd 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 pet srp 25, 2014 11:18 am

sram ..gde mi izgubi onih 3 kile,na ovako malečkoj konstrukciji kak je moja se to puno pozna,ak ne na oko onda na uho,znaš me kad se debljam to onda po većini gre v jezik,ono kak je dug pa još postane i težak pa ga nikak zgasnuti ni sada a misli si kako bi bilo sa osamdeset kilica,hahahaaaa...  xd 
Jok dojč mi baš ne gre, al mi se čini da je "kurc" kakti "kratko",e kratko baš ne volem,u nićem i k tome imam i sama kratki fitilj pa vlećem sve na dugo  raspa
Zagrebački veliš,volemmmm  slinavac ,pa pire  slinavac ...volemmmm,pa PINK paradajzek ,bemti kak me dražiš, takega nemam kad mi sva rajćica v kurcu,a tvog vola i domačeg smazah za tili čas i sad do ponedeljka niš od dobre rajćice,grrrr..

Admine na žalost je slika sa neta  sram ,ovaj grah danas još nije skuhani da bi ga uslikala ,a predhodnog nisam jer nisam znala da bum priletela na vaki cool forum,ubuduće mećem slike onoga kaj sam skuhala,mada kuham skoro samo vikendom.

...evo za sledeču ideju,domaći "makaroneki" sa gulašom..

[You must be registered and logged in to see this image.]

...to je pri meni v kuhinji,nije fejk ni s neta  glad
...pozdravćek..
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty ..male tajne malih majstora..

Postaj  pingy321 pet srp 25, 2014 11:26 am

...male tajne malih majstora..bazgin sirup sa dodatcima..ruže i još koječega za bolji ukus..moj uradak  fire 

[You must be registered and logged in to see this image.]

...
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  mtd001 pet srp 25, 2014 12:01 pm

pingy321 je napisao/la:",e kratko baš ne volem,u nićem i k tome imam i sama kratki fitilj pa vlećem sve na dugo  raspa
...pozdravćek..
Ti si ko i Pittica,voliš lijepe duge komade... lolo raspa xd Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. 2548004431

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin pet srp 25, 2014 12:05 pm

deca ona ima mašinu za makarone  cheer 
deca , ste razmeli ... domače makarone  glad crta drva poglej rolf


Zadnja promjena: Admin; pet srp 25, 2014 3:13 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 pet srp 25, 2014 1:03 pm

Admin je napisao/la:deca ona ima mašinu za makarone  cheer 
deca , ste ratmeli ... domače makarone  glad crta drva poglej rolf 
...
 cheer 

[You must be registered and logged in to see this image.]
...
 cheer 
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
 raspa raspa raspa 
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 pet srp 25, 2014 1:04 pm

mtd001 je napisao/la:
pingy321 je napisao/la:",e kratko baš ne volem,u nićem i k tome imam i sama kratki fitilj pa vlećem sve na dugo  raspa
...pozdravćek..
Ti si ko i Pittica,voliš lijepe duge komade... lolo raspa xd Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. 2548004431

 lupaozid  ,a kaj ćem ušlo u naviku  lolo lolo lolo 
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin pet srp 25, 2014 3:14 pm

onaaaaaaaaaaaaaaaaaa ima miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikser  jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy zubo i još  dimi 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Bobić sub srp 26, 2014 12:33 am

Admin je napisao/la:onaaaaaaaaaaaaaaaaaa ima miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikser  jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy zubo i još  dimi 

Kak se cini ima i kiblu,,, mig 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin sub srp 26, 2014 7:05 am

ja bi ipak mikser  jumpy 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Bobić sub srp 26, 2014 7:11 pm

Ak' se vec more biratijabi sve u kompletu, muktipraktok,,, rolf 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin sub srp 26, 2014 9:26 pm

Svako malo gledam na ebaju sve je skuplji lupaozid  ..a imam posla za njega više nego za građevinarsku mješalicu  rolf

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 sub srp 26, 2014 11:53 pm

Admin je napisao/la:Svako malo gledam na ebaju sve je skuplji lupaozid  ..a imam posla za njega više nego za građevinarsku mješalicu  rolf

....daj objasni mi,trebaš nešto ovakvo?
Ovo je koštalo 1510kn sa poštarinom iz Berlina.
Jesam li na tvojoj temi vidjela neku mesoreznicu ali drugaćiju,bez noža..ako je, onda je ono što videh za testo delati...
Objasni mi malo plizzz... xd
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 ned srp 27, 2014 12:13 am

Bobić je napisao/la:Ak' se vec more biratijabi sve u kompletu, muktipraktok,,, rolf 

Tako je sve u jednome,ova je 3 u 1,sokovnik,ono za mućkati,mješalica testa,šlaga itd i mesoreznica za meso i za testo,rezance delati.
Vrlo je praktično i poprilično jaka makina,ne zagreva se brzo,teška je i dosta velika,,,.jedino još da pronađem vremena za delati sve to od rezanaca do špageta pa do mlevenja čvaraka za zaseku npr...smuti sam napravila sa aronijom i bilo je božanski,mljac...

[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...


..ima djelova ko u prići,8 razlićitih samo za tjesto,od špageta do širokih rezanaca,3 velićina rupa za meso...+ dodatak za kobasice delati,metlica za šlag + još jedna..vredi svog novca jer nije plastik fantastik već mašina koja će par godina izdržati.
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 ned srp 27, 2014 12:22 am

...danas se kuhalo ovo...
govedina +,+,+  xd 
..gljive šampinjoni+mladi krompir+integrirana testenima..

[You must be registered and logged in to see this image.]

+ "tarator"salata,krastavci,jogurt i češnjak..
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 ned srp 27, 2014 12:24 am

ceka ceka ceka 

... a da i vi poslikate kaj kuhate vi ili vaše žene!??
Bilo bi poželjno  Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. 1226846223 
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 ned srp 27, 2014 12:28 am

slinavac 
Priznajem sa zimnicom kasnim...samo ovo za sada...krastavci i paprika spremni,sutra akcija  kava 
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin ned srp 27, 2014 1:44 pm

Ajoj , mi pojeli odojka , ostale kosti i malo luka ..a imamo i ružni stonjam pa mi neugodno slikati  Embarassed Ali je bilo fino , malo masno nemaveze .

Sad da je nešto slatko , budu kaksi ako nema čokolade amen 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  muhanicar ned srp 27, 2014 4:16 pm

Pigi , glad glad, njamiiiii
Opet buš se zdebljal.

A ja jadan danas SDO, ali biče večerica fina. Papričice, lukac i krompiriči nebudu zaobiđeni

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  mtd001 ned srp 27, 2014 8:27 pm

Ja imao roštilj,čevapi,carsko meso ,piletina i tikvice,najeo se ko krmče.E da,i sve to zalijao sa kvalitetnim dalmatinskim vinom. lasko 

mtd001

Broj postova : 177
Join date : 13.06.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 pon srp 28, 2014 12:53 am

Admin je napisao/la:Ajoj , mi pojeli odojka , ostale kosti i malo luka ..a imamo i ružni stonjam pa mi neugodno slikati  Embarassed Ali je bilo fino , malo masno nemaveze .

Sad da je nešto slatko , budu kaksi ako nema čokolade amen 

 glad  ma hebeš stolnjak,ko bi njega gledal,ufff kaj ti je izgovorrr,niš ne vredi  raspa 
Odojka voleeeem,hladnoga još bolje.
Ovoga puta ti je ne slikanje trpeze oprošteno al drugi put bude ovako..: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. 401528974 Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. 401528974 Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. 401528974... xd
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 pon srp 28, 2014 12:56 am

muhanicar je napisao/la:Pigi , glad glad,  njamiiiii
Opet buš se zdebljal.

A ja jadan danas SDO, ali biče večerica fina. Papričice, lukac i krompiriči nebudu zaobiđeni

 Embarassed ..joj stvarno se bum zdebljala  Embarassed 
A kaj je to "SDO",sori al ne polovih još sav vaš sleng  Cool 
Tvoja većerica bu/je bila za 10,paprićice,krompirček,lukac...mljacccc
 glad 
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pingy321 pon srp 28, 2014 12:59 am

mtd001 je napisao/la:Ja imao roštilj,čevapi,carsko meso ,piletina i tikvice,najeo se ko krmče.E da,i sve to zalijao sa kvalitetnim dalmatinskim vinom. lasko 

 lolo lolo lolo  mi se izgleda dogovorili da imamo isto..sem tikvica i vina,bila je šopska salata umjesto tikvi a piva umjesto vina...,a za večeru jaja na oko sa slaninom i malo sira alkić 
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 25. 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.