još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta smo radili i šta budemo radili danas

+4
gilan
Admin
Bobić
pitijacro
8 posters

Stranica 19 / 20. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan ned sij 01, 2017 10:13 am

[quote="pitijacro"]Ne mogu vjerovati - ja sam prvu noć Nove Godine spavala sa psom!

Cccccccc....dal će to da pročita muž???'


Jooooooj,,boli me glava lupaozid lupaozid

odoh do Krivaje driver

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned sij 01, 2017 10:51 am

Ma spavao je i on.

Ajme, Krivaja - opet ćeš uživati.
Jesi ti bio ono rekao da imaš nekakav kučerak tamo?
Bil li se ti udao ak te žena iznenada nogne?


A di nam je Bobić, jadan je bio u krevetu prije par dana bolestan i zgužvan.
Sada bude valjda opet u krevetu bolestan i zgužvan od slavlja.
Predpostavljam....nisam čula da je u Pitomači kakav sprovod bio ovih dana. scratch

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin ned sij 01, 2017 11:20 am

nisam praznovjeran ali sam se svejdno primil seksanja jumpy jumpy

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned sij 01, 2017 11:23 am

Bravo!!!!
Ja se odričem praznovjerja jer se seksnula nisam, pa da me ne opterečuje strah i strava barem prvih par dana dok ne vidim na čemu sam.

A onda - kak bude, bude.
Ima i gorih stvari od toga.
Jbg - nema.
Ali se tješim. Shocked

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon sij 02, 2017 7:27 am

Imam dobar plan - vele da od danas počinju sniženja po dućanima.
Budem pogledala o čemu se radi.


Zgulile su mi se noge, presunčale su mi se.
Joj kako ružnno to sada izgleda....a mazala sam ih sa pedeseticom, ali samo na kupanju, i eto, izgorjela sam.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan pon sij 02, 2017 11:06 am

[quote="pitijacro"]Ma spavao je i on.

Ajme, Krivaja - opet ćeš uživati.
Jesi ti bio ono rekao da imaš nekakav kučerak tamo?
Bil li se ti udao ak te žena iznenada nogne?

Bogami u prijateljice ti viđene cice a neviđena guza,, a još raspuštenica,,

koji je joj broj?????? amen santa

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon sij 02, 2017 1:01 pm

Guze?
Povelik..... amen .

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić pon sij 02, 2017 1:51 pm

Jos navek bolujem, dopi*dilo vise i Bogu i vragu,,,
dupe osjetljivo da ga pipnit vise nesmijem, sam Bog da muskaraca u kuci nemam jer bi mi vec sumljivo bilo,,,
daklem, serem ko grlica, kasljem ko vol, grijem ko vulkan i nekih naznaka da bi moglo biti bolje nema,,,

amen
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon sij 02, 2017 2:09 pm

Ajme.......pa ćemo i tebi onda reknut - a jadan....

A samo za tebe, da te malo razveselimo - a ajd, možda i pokopamo ak počneš razmišljati o riječim pjesme i uzmeš si ih k srcu - kak se zeme, jel, ali samo tebi, i samo za tebe, evo, od srca

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uživaj!!!!! Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 2757111831

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan pon sij 02, 2017 7:19 pm

pitijacro je napisao/la:Guze?
Povelik..... amen .

Ne mobba amen

A jadan Bobić,, trebal spremiti svijeću??? amen

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić pon sij 02, 2017 9:38 pm

gilan je napisao/la:

A jadan Bobić,, trebal spremiti svijeću??? amen

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon sij 02, 2017 9:55 pm

Bobić, koji si ti feler - tu ti se nudi besplatna svijeća, ali ti ne bi, jel....
A ja bih i uzdahnula koji puta za tobom, onak, duboko, baš žalosno.

Danas smo imali blagoslov kuće.
Za sveukupno 350 kn.


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon lis 01, 2018 8:02 pm

Ma moram reći - točno danas, na današnji dan - ovo je mojih prvih mjesec dana mirovine.
Provela sam ga kao prava originalna penzionerka - probudila se u pola sedam, okrenula se na drugu stranu i odspavala do pola osam.
Ustala, premjestila se u dnevni boravak na trosjed, pojela jabuku, ups, krušku, nalegla na komp uru i pol, otišla k susjedi i uz kapućino do pol dvanaest razradila trenutnu socijalnu i političku hrvatsku scenu, ošla kući i doradila ručak - pola je ostalo od jučer, usput opet lunjala bespućima neta, nahranila Ninu i muža pa svo troje zalegli opet - netko na trosjedu, netko na dvosjedu - usput se malo odrijemalo uz uključen tv, večerica ko šta ko ništa, i prođe dan.
Dosta mi dobro ide penzionerstvo, ali budem ja to razradila i doradila i dovela do savršenstva....samo polako....malo - pomalo. Hehe....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić ned lis 28, 2018 9:32 am

Ajme meni pa ti si stara ko Isusov magarac,,, lolo
Kod nas takve zovu Matuzala (citaj Metuzalem),,, lolo
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sub stu 24, 2018 6:55 pm

Pak kaj onda.
Bolje metuzalem i imati penziju nego metuzalem i ne imati penziju. raspa

hehe......i tako je za deset dana putujem u Kambođu i Tajland. Karta je plaćena, pripremam polako stvarčice, kremicu protiv sunca, komaraca, bilo bi dobro i zmijskog ugriza, krokodila - ima li tamo krokodila? - bakterija raznih.......dolari spremni, naočale za sunce, patike za hodanje, kupaći.......u dvadeset dana bude svačega treba.
Šteta što muž ne ide samnom, volim ja kada smo mi zajedno, ali šta ćeš...viša sila, mater mu prestara a da se ostavi sama......


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić ned stu 25, 2018 12:00 pm

Eto ti prilike da me pos(l)iniš,,, lolo
Cisto da ti pravim drustvo, da i ja svijeta vidim,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 1226846223

Pazi da te samu netko ne ukrade,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 2757111831
Da se nedaj Boze ne zajebe,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 1451407798
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan ned stu 25, 2018 7:49 pm

pitijacro je napisao/la:Pak kaj onda.
Bolje metuzalem i imati penziju nego metuzalem i ne imati penziju. raspa

hehe......i tako je za deset dana putujem u Kambođu i Tajland. Karta je plaćena, pripremam polako stvarčice, kremicu protiv sunca, komaraca, bilo bi dobro i zmijskog ugriza, krokodila - ima li tamo krokodila? - bakterija raznih.......dolari spremni, naočale za sunce, patike za hodanje, kupaći.......u dvadeset dana bude svačega treba.
Šteta što muž ne ide samnom, volim ja kada smo mi zajedno, ali šta ćeš...viša sila, mater mu prestara a da se ostavi sama......


Aaaa brijanje,,,,?????? kiss

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned stu 25, 2018 10:39 pm

Bobić je napisao/la:Eto ti prilike da me pos(l)iniš,,, lolo
Cisto da ti pravim drustvo, da i ja svijeta vidim,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 1226846223

Pazi da te samu netko ne ukrade,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 2757111831
Da se nedaj Boze ne zajebe,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 1451407798

A odi, mjesto u sobi je slobodno - nemam s kim spavati a ja se nikada ne probudim na vrijeme ako me netko ne prodrma. fire

Ne budem sama - kćer i zet me budu pazili, valjda me ne budu gdje putem namjerno izgubili.
Obećajem sebi da budem probala nešto od krokodila - ako ništa drugo barem hamburger, ali one velike pržene crne kukce koje oni grickaju kao mi čips ne budem sto posto.
Valjda se ne budem prerekla, veli kćer da ima u planu četiri dana hodati po đungli.
Ako me zmija pikne ili udav proguta - ups, ideja - od sutra jedem naveliko, tako da se udebljam preko sto kila, pa se nek uguši bedak.

Sutra radim kopije dokumenata, za slučaj da mi maznu putovnicu, tako da se mogu vratiti doma i uzimam putno osiguranje.
Doturici bum rekla neka mi da neke tablete protiv bolova - sada imam Skudeksu, a te su na bazi narkotika pa mi nek da neke druge, da me slučajno ne zatvore kao švercericu narkotika. lolo
Možda mi dobro dođu ako me hodanje ubije u pojam.
Ih, već sam mislima sva na putu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned stu 25, 2018 10:47 pm

gilan je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:Pak kaj onda.
Bolje metuzalem i imati penziju nego metuzalem i ne imati penziju. raspa

hehe......i tako je za deset dana putujem u Kambođu i Tajland. Karta je plaćena, pripremam polako stvarčice, kremicu protiv sunca, komaraca, bilo bi dobro i zmijskog ugriza, krokodila - ima li tamo krokodila? - bakterija raznih.......dolari spremni, naočale za sunce, patike za hodanje, kupaći.......u dvadeset dana bude svačega treba.
Šteta što muž ne ide samnom, volim ja kada smo mi zajedno, ali šta ćeš...viša sila, mater mu prestara a da se ostavi sama......


Aaaa brijanje,,,,?????? kiss

Ne bi vjerovao, početkom rujna sam išla na svadbu i počupala noge i još mi uvijek dlake nisu narasle baš nešto.
Ali budem, budem - svaku dlaku budem skinula, tako da mi se ne love za njih ribe dok se budem kupala.
Obećala sam si da ću isprobati riblju masažu kolko god koštala.

Jesi ti ono pričao da si bio u Dohi?
Mi idemo iz Zagreba do Katara, tamo lovimo za dva sata let za Tajland. Sa Tajlanda ćemo u Kambođu nakon nekoliko dana, a jedna od destinacija bude obavezno Angkor.
Joj što se veselim.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić ned stu 25, 2018 11:53 pm

pitijacro je napisao/la:

A odi, mjesto u sobi je slobodno - nemam s kim spavati

I kad bi htio ne mogu sad je žetva, ubija bi me rasadnicar da prestanem vaditi sadnice, ma ubili bi i njega,,, lolo
Sam ti lijepo uzivaj ta zasluzila si,,,
Mozda i ja jednog dana na taj nacin poludim pa i sam krenem u svijet bijeli,,,
Mada nece to tako skoro, jer ja sam i z'goricama zadovoljan,,, rolf
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan pon stu 26, 2018 10:02 am

pitijacro je napisao/la:
gilan je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:Pak kaj onda.
Bolje metuzalem i imati penziju nego metuzalem i ne imati penziju. raspa

hehe......i tako je za deset dana putujem u Kambođu i Tajland. Karta je plaćena, pripremam polako stvarčice, kremicu protiv sunca, komaraca, bilo bi dobro i zmijskog ugriza, krokodila - ima li tamo krokodila? - bakterija raznih.......dolari spremni, naočale za sunce, patike za hodanje, kupaći.......u dvadeset dana bude svačega treba.
Šteta što muž ne ide samnom, volim ja kada smo mi zajedno, ali šta ćeš...viša sila, mater mu prestara a da se ostavi sama......


Aaaa brijanje,,,,?????? kiss

Ne bi vjerovao, početkom rujna sam išla na svadbu i počupala noge i još mi uvijek dlake nisu narasle baš nešto.
Ali budem, budem - svaku dlaku budem skinula, tako da mi se ne love za njih ribe dok se budem kupala.
Obećala sam si da ću isprobati riblju masažu kolko god koštala.

Jesi ti ono pričao da si bio u Dohi?
Mi idemo iz Zagreba do Katara, tamo lovimo za dva sata let za Tajland. Sa Tajlanda ćemo u Kambođu nakon nekoliko dana, a jedna od destinacija bude obavezno Angkor.
Joj što se veselim.

Da u Dohi bio prije deset godina,, džungla od prašine i betona,,,
taj drevni grad,, jel tamo sniman "Indijana Džons""
ma ebo to tamo,, bobić ima vinograd,, ja imam Krivaju (juče bili gore,, par piva, malo roštilja,, i šetnja kroz čistu prirodu)
i neišo ja po tim džunglama tražio guzici češlja,,, bajbaj

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon stu 26, 2018 8:10 pm

Bobić je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:

A odi, mjesto u sobi je slobodno - nemam s kim spavati

I kad bi htio ne mogu sad je žetva, ubija bi me rasadnicar da prestanem vaditi sadnice, ma ubili bi i njega,,, lolo
Sam ti lijepo uzivaj ta zasluzila si,,,
Mozda i ja jednog dana na taj nacin poludim pa i sam krenem u svijet bijeli,,,
Mada nece to tako skoro, jer ja sam i z'goricama zadovoljan,,, rolf

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon stu 26, 2018 8:18 pm

Bobić je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:

A odi, mjesto u sobi je slobodno - nemam s kim spavati

I kad bi htio ne mogu sad je žetva, ubija bi me rasadnicar da prestanem vaditi sadnice, ma ubili bi i njega,,, lolo
Sam ti lijepo uzivaj ta zasluzila si,,,
Mozda i ja jednog dana na taj nacin poludim pa i sam krenem u svijet bijeli,,,
Mada nece to tako skoro, jer ja sam i z'goricama zadovoljan,,, rolf


Ma da, zgrče se lova, sa sirotinjom se neće imati posla.
A dobro, ja sam nudila, od nuđenja glava ne boli vele ljudi.

Sutra ću pobrati nešto paprike, vele da će biti u srijedu grdo, da budu neki teški minusi - nema veze, čim se prije smrzne, prie budemo imali mira.
Odradimo ovaj tjedan pa ja na put, a muž doma bude sretan i zadovoljan.
Uzela sam danas putno osiguranje, a pita me hoću li i od nesretnog slučaja...velim, daj, nek se muž omasti ako se ne vratim.....
Idem frizerki da mi nafrče kosu, tako da se ne moram svaki čas češljati, a pogotovo me to mrzi ujutro. lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon stu 26, 2018 8:27 pm

gilan je napisao/la:.

Da u Dohi bio prije deset godina,, džungla od prašine i betona,,,
taj drevni grad,, jel tamo sniman "Indijana Džons""
ma ebo to tamo,, bobić ima vinograd,, ja imam Krivaju (juče bili gore,, par piva, malo roštilja,, i šetnja kroz čistu prirodu)
i neišo ja po tim džunglama tražio guzici češlja,,, bajbaj [/quote]

Ma dobro, tamo nećemo niti izlaziti van aerodromske zgrade.
A kako će biti u Kambođi vidjeti ćemo.
Imamo u planu obići Ankgor u Kambođi, to je cjelodnevni obilazak - i treba da je, naplaćuju ulaznice 37 dolara, pa nek onda za te pare barem noge polomimo.

Toplo si želim penziju preko dvije tisuće kuna, tak da mogu svake godine jednom tako nekamo daleko otići.
A Krivaje i vinograde mogu ja kroz ostalo vrijeme, hehe....
Ajd me pozovi da dođem na kupanje kada bude niski vodostaj, da malo napunim korito. lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić čet stu 29, 2018 8:45 pm

Ajd da se i ja nasalim, evo pozvana si k' sirotinji vgorice kad malo zatopli,,,
ono da ne moram tri dana prije pec loziti pa da svi mejasi znaju da nekoga (vraga) dopeljavam gore,,,  lolo lolo lolo
meni je samo da nem' na lose glase zisel,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 2757111831
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned pro 02, 2018 6:19 pm

Prihvačam.
Vele ljudi odu svuda di te zovu.

Dok budem išla u Bosnu, budem i kod bosančeta zavirila.

Ne boj se lošeg lasa - ak im stanem na ogu budu vidli svoje.

Moram se pohvaliti - stiglo mirovinsko rješenje - bogata sam!!!!!! - 2199, 67 kn mjesečno.
Ja kakva sam budem sto godina živjela....

Malo sam se prešla, putujem u petak a ne četvrtak.
Dobro je, viza je riješena, putno osigurnje plaćeno, čak i od smrti, nek mi se muž nauživa ako se avion sruši ili me otmu za organe.
Veselim se putovanju, baš se veselim.

Samo se pitam ne bude li moj suprug nakon dvadeset dana samostalnog života doma shvatio da mu ništa ne fali i bez mene, pa nađem zaključana vrata kada se vratim.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 19 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 20. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.