još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta smo radili i šta budemo radili danas

+4
gilan
Admin
Bobić
pitijacro
8 posters

Stranica 4 / 20. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin pet vel 05, 2016 8:14 pm

sam radio , bum radio , jebate radio

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sub vel 06, 2016 8:28 am

prekrasan dan - uživancija.

Ajmo, danas budem nešt za dušu.

Najprvo ide ponovna naruđba ljubičastog paradajza - ti filipinci su neažurni - nisu poslali. kinezi jesu, englezi jesu,ali Filipini štekaju.
Moram nekamo otići, vuče, vuče, vuče......ma ću klisnuti malo naokolo.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  muhanicar ned vel 07, 2016 7:18 am

Jutro
kava driver glad cheer

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić ned vel 07, 2016 8:53 am

Jutro,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned vel 07, 2016 9:00 am

promašili ste topik.

A i mnogo ste brbljavi jutros, ajd, umiri malo tu jezičinu. amen

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan ned vel 07, 2016 9:25 am

Ja već se narinto! starac

Ukazo se Muhać. amen amen

Danas mi bude trebo savjet, oko hidraulike, vidjet ću u toku dana, lupaozid Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 1225323004

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned vel 07, 2016 9:50 am

danas je fašenska nedjelja, danas se ništa ne radi.

Evo, vidi mene - ustala u pol sedam, i do sada - ništa. Jučer predvečer sam sve presadnice spozalijala, napunila si sa vodom bačve i zatvorila za sobom vrata plastenika - (tu se da lako primjetiti da ja uvijek razmišljam unaprjed, uzimam u obzir sve parametre i poslagujem ih tako da mi sve ide po planu cheer ) - i danas ih uoće ne budem otvarala (jedino ako navali sunce pa moram radi prozračivanja, ali za sada ga nema).
Samo skuham ručak - već sam počela - i ništa dugo.

Otkrila sam da sam nemarna.
Pol godine mene boli lijevo rame - toliko da sam se noću budila. Jučer rekla mužu - kupi Voltaren kremu - kupio, namazala sinoć dva puta - i ne boli više. Bar ne spomena vrijedno.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin ned vel 07, 2016 8:26 pm

je , nije se radilo , ali zato sutra bude jaj meni pomagaj

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  muhanicar ned vel 07, 2016 9:47 pm

Jebeš temu, bitno da dan nije promašen.

Gilan, pucaj oko hidraulike ako znam i mogu.
Neče dole ili gore???


muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned vel 07, 2016 9:51 pm

Gore, sto posto. kokice

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan ned vel 07, 2016 10:11 pm

Muhać, jutros komšiji vozio stajnjak, kad da iskipam ni makac, pumpa dreči al ništa. Danas sam otpajo i i prepajao cijevi i brzu spojku, kad otprilike me hebe brza spojka, kad je skinem skroz, onda baca ulje na gumemo crijevo iz mjenjača. Imo sam jednu polovnu u rezervi, nju postavio, al sranje nemam one spojnice (niplo) odgovarajućeg prečnika. Tako da sutra idem u kupovinu, ako šta nebude išlo mi se čujemo sutra naveče.
Hvala ti.

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan ned vel 07, 2016 10:12 pm

pitijacro je napisao/la:Gore, sto posto. kokice



Evo ti Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 401528974 Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 401528974

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon vel 15, 2016 12:50 pm

Ovakve dane najviše volim - planove razradim do u detalje, a onda - ništ.
Kiša pada. Od svega samo NBinu vodimo na vađenje konaca i cijepljenje protiv bjesnoče.
I moram flance paprike pošpricati protiv ušiju, ušljivi su - prvi puta u petnaest godina imam n flancima zelene uši.

Jedem štrudlice od mješanog voća i raumišljm zasšto sam debela.
Zaključila sam da je to zbog poremećaja rada štitnjače.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pon vel 15, 2016 12:52 pm

Ovakve dane najviše volim - planove razradim do u detalje, a onda - ništ.
Kiša pada. Od svega samo Ninu vodimo na vađenje konaca i cijepljenje protiv bjesnoče.
I moram flance paprike pošpricati protiv ušiju, ušljivi su - prvi puta u petnaest godina imam n flancima zelene uši.
I muž je napravio servis na Kiji.

Jedem štrudlice od mješanog voća i razmišljm zašto sam debela.
Zaključila sam da je to zbog poremećaja rada štitnjače. Shocked

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan pon vel 15, 2016 2:21 pm

Znamo mi čitati, netrebaš nam duplirati postove lolo lolo lolo
Ma ja neko mora biti kriv, sad je to štitnjača, a sutra...... amen amen amen

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro uto vel 16, 2016 7:32 am

Samo se ti smij - evo sam si mjerila temperaturu - tri večeri zaredom imam 35,6.
Hladne noge, hladno tijelo (topla duša), suha koža, suha kosa, debela, zima mi čim izađem smrznu mi se prsti i nos. Shocked

Ajmo se primiti posla.
prvo ćemo eliminirati uši,pa spozalijati, e, a onda idemo polagati malč.
Jako se veselim današnjem danu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro uto vel 16, 2016 1:21 pm

Napravljeni i zatvoreni redovi! jumpy jumpy jumpy

Sad se najedemo (dok skuham) i do večeri se budu položile cijevi i nešto čak i pokrilo. hehe.....
Sutra pokrito do kraja, a onda....... poglej

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri vel 17, 2016 2:08 pm

Ovaj svet je poludel,,, sram
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri vel 17, 2016 2:35 pm

Kaj očeš - pa vidiš da snijega nema.
A dok se snijega ne gleda kroz prozor, onda se rade druge stvari.
Sadi nešt.
Odoh - pauza je gotova. I ručak. amen

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri vel 17, 2016 2:52 pm

Ma ne to,,,
na sadnice mislim, ako ih ove godine nebude budem nakhmhmmm, jel,,,
evo do sad dogovoreno vec 2500 komada,,,
a ja mislio u skolu stavit samo 2000 auch
a kaj bu tek do jeseni dana auch

znam treba ljudima zeti novce dok se nude aaliii,,,
da imam prostora ostavil bi svih 6-7ooo komada u skoli koliko ih trenutno imam u trapu,,,

cini se da bude moral jos koju zemljicu kupiti makar i po visljoj cijeni,,, xd
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri vel 17, 2016 6:58 pm

Joj kak bih te j po guzi - ma ima da iskemijaš prostor.

Čista para, bez poreznika, zamagljena, i ti bi se izvlačio na nemm prostora izliku. Ma da naručiš dvadeset kubika da ti se na beton skipa, pa zasadiš. starac

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić čet vel 18, 2016 7:27 am

Ma svi građevinci vec zauzeti, rade na veliko,,, scratch

raspa
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet vel 18, 2016 8:42 am

I kakve veze to ima onda?
Oni rade na veliko, a tebi treba malo da odradiš velki posao.
Ih, dođi k meni na praksu kaj te Piti nauči kako se poso radi, kak se od ničega (ulog nula kuna) zaradi kuna. cheer

Dobro jutro.

Bem ti blentavo radno vrijeme, ja bih sada već naveliko radila da mi ne počinje od deset sati. lupaozid
Osjećam se tako bespomoćno u vezi toga....prokletstvo, imati takvog šefa ko što sam ja. ljut

Da sam bosanac ko gilan, sada bih već odavno pomuzla krave. scratch
Hvala Bogu kaj nisam. Ja sam međimurka. jumpy

Gilan, jel znaš onaj -

Radio međimurac u Zagrebu u nekoj firmi, i sazvala se skupština dioničara, i došao međimurec, imao neku dionicu u firmi, sjeo u zadnji red, sluša, a direktor veli - evo imamo nekakvu dobit iz poslovanja pa ćemo to podijeliti dioničarima.
A međimurec ustane i veli - pička vam materina, vi bute nam dijelili dobit, a da meni kupite veću lopatu, za to nema para, jel?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin čet vel 18, 2016 6:36 pm

samo da se ohvalim , ako postoji zapetljaj crijeva , a to je sigurno bolno i muču ( ne znam od čega se to dobije ) ali ja sam od sexa a pitanje da li je to bil sex dobio zapetljaj testisa ...i to je jutros bilo ...i to je to , amen jedanpit , ne - se razme

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet vel 18, 2016 6:42 pm

Jebate, ak ti to žena nije zavezala jajca na mašnu dok si spaval jer si bil zločest ili si se izgovaral da te boli glava dok se njoj htjelo. scratch

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin čet vel 18, 2016 7:58 pm

ma jok , njoj se nikad neće , ona je ko i ti -žensko

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 4 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 20. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.