još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

539 kvačilo

+3
Ti ga na
mario
Admin
7 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  mario ned lis 28, 2012 3:38 pm

Dobro,dobro smiri se kaj se ljuti

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  muhanicar pon lis 29, 2012 6:54 pm

Tema je 539 kvačilo tak da tu nije mjesto slikama kojekakvih krampov bez kotača.

Pošto ide zima, a svi moderatori se kunu da preko ljeta nemaju vremena za čišćenje tema, ja se obavezujem da bum ovu temu pročistil od nepripadajučih komentara pa da poslije nebi bilo žalbi.
Ja bum probal premjestiti, a ako ne uspijem ide u otpis amen

A jel imate ovakvih slika?

[You must be registered and logged in to see this link.]

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  mario pon lis 29, 2012 7:26 pm

A kaj je to trik pitanje, tu ti fali motor lol! lol! lol!
Neko ga je spuknul doslovce za gore lolo lolo lolo

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  muhanicar pon lis 29, 2012 7:31 pm

E sutra bu motor unutra pa makar onaj od brisača

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  Admin pon lis 29, 2012 7:37 pm

Meni ova slika makine bez motora podsjetila na onu staru " naučio konja gladovati" .
Tko je se ne sječa nek googla

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  mario pon lis 29, 2012 7:50 pm

Admin je napisao/la:Meni ova slika makine bez motora podsjetila na onu staru " naučio konja gladovati" .
Tko je se ne sječa nek googla

Da nije to ono, taman kad ga je naučio ovaj amen

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  mario pon lis 29, 2012 9:04 pm

muhanicar je napisao/la:Tema je 539 kvačilo tak da tu nije mjesto slikama kojekakvih krampov bez kotača.

Pošto ide zima, a svi moderatori se kunu da preko ljeta nemaju vremena za čišćenje tema, ja se obavezujem da bum ovu temu pročistil od nepripadajučih komentara pa da poslije nebi bilo žalbi.
Ja bum probal premjestiti, a ako ne uspijem ide u otpis amen

Ako slobodno izrazim svoje mišljenje...
Apsolutno se slažem da je potrebno čišćenje tema ako ovo želimo dovest koliko toliko u red...
A mislim da ne postoji nijedna tema u kojoj nema offtopica a onda opet forum je pokrenut s nekom zafrkantskom namjerom,
što ne znači da mora tako ostati....
Neznam da li je bitno ali kad već pišem, registriran sam na 10-tak foruma, na nekih 5 sam aktivan više manje...
Od tih 5 ovaj mi je zadnje vrijeme najviše legao i imam osječaj da se stvaramo neku "ekipu", mada vi ste ekipa od prije ali imam dojam da se počinjem krpati s vama, doveo sam 1 aktivnog i 1 manje aktivnog člana...(radim na tome da ih bude još)
Da se malo vratim na tih 5 foruma ovdje vlada neka najopuštenija atmosfera i nitko nikome ne zamjera barem mislim tako...
A jedan od tih 5, inače google ga ne vidi pa moraš sve navest tipa ime,prezime, adresa... , mislim Ok je to forum,par puta mi je bio koristan i oni si međusobno tepaju "obiteljski forum" , sve ono na finjaka,s visine, a admini, ma neću o njima, samo jedan je čovjek a ostali (fakultetski obrazovani) su u stanju tri dana te peglat zbog par slova međutim naspram OVOG je to obiteljski K

Uglavnom da ovo konačno privedem kraju; Kolega Muhaničaru želim ti svu sreću u tom pročišćavanju i puuuuuno slobodnog vremena za to a isto tako bih volio da što manje toga ode u otpis, da to nekako razmjestiš a opet da ima nekog smisla Embarassed Embarassed Embarassed

Ljudi nemojte zamjerit nisam ništa loše mislio, ili kak je moj kolega onaj driver (jebo ga nick) rekao "Ja vas se jednako volim"

P.S. Ministre ako je ovo najduži post dužan si čevape kod Šabarića.

Pozdrav ljudi još jednom



mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  Admin pon lis 29, 2012 9:38 pm

Uf dugačak je bome .
Da ne bi moj bio duži moral bi ga skratiti ..a nitko ga ne voli kratiti makar mu bile prekratke ruke drkica .

Nekoliko put sam pokušavao doraditi pavila ali mi se ne da.
Ovaj softwer od foruma je malo zeznut kad treba premjestiti jedan ili više postova ..to je posla za popizditi .
Pročistiti temu ..to je muka isusova .

E sad da ne bi brisali sve spamano jer se borim s brisanjem od prvog registriranog foruma najbolje da ostane ovak .
Ako tko ima volju nek pročisti temu ja mu lako dam moderatorske ovlasti .
Bilo bi puno lakše kad bi za svaku glupost otvorili novu temu ..ali i to je frka čak i za prekaljane forumaše jer uvjek u očima moderatora nekaj krivo napraviš ..i uvjek nekaj popravljaju , korigiraju .
Dakle najbolje je otovriti novu temu ..zato jer je kod pročiščavanja najakše spojiti dvije ili više tema .
Problem ostaje kao i kod preseljenja postova kaj forum to sortira prema datumu i vremenu pisanja ..pa često gubi smisao i svrhu .

Na kraju baš me i za to briga ..laganini ..kad bi pronašao koju zanimljivu temu pročitao bi je od korica do koricaca bez obzira na spam ..samo kad se sjetim strojarstva. kom ..ili foruma dekodiranje .
Tema od 200 stranica ili do 3 ujutro tada nije problem ...tako budu morali i svi oni koji dolaze kao gosti a koji su željni našeg trkeljanja .

Tko bude radi tih predrasuda okrenuo leđa našem potencijalu u znanju i ostalom to bude na njegovu štetu .

Ovo nije forum .hr ili iskonov forum .
Na iskonovom forumu ..podforumu auti i oko toga ..nedugo je forum pretrpio dosta rekostrukcije prije je to bilo drukčije .
Dakle na podforumu auti vlada ekipa na čelu s moderatorom koja se druže kod " šabarića" ..redom face koje cvile gumamam tatinog bemveja po horvaćasnkoj .
Spamaju po svim temama ...ovaj to počisti do jutra ..bilo tko sastrane dobiva opomenu za otvorenu temu koja ima sličnosti s temom na 50 stranici foruma ..puno ljudi se žali ali od toga ništa .
NA jednoj od tih tema pljuju i ismijavaju temu na poljoprivrednom forumu gdje neki klinci tuniraju golfa dvojiku ( u to vrijeme) ..otpuštaju vijke na VT itd ..ne bi li i oni mogli cviliti kroz selo.
Ovi su ih toliko popljuvali da sam puka i naravno popušil ban ,
Tada sam prvi put otvorio link poljoprivrednog foruma ..pomislim , tu su moji ...tu sam doma .
Tam sam popušil ban jer sam branio (svoje) seljake koji su cijeli dan u drekima a politika mu ne dozvoli da cvitil gumama tatinim bemvejom ..(večinom gastrabajterskim od onih gore spomenutih) a na poljoprivredi popušim ban jer nisam branio i hvalio tuđe ...
Ostal je gorak okus u ustima , od jednih i drugih .
Ha , jel moj duži jumpy


Zadnja promjena: Admin; pon lis 29, 2012 10:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  ilegalac pon lis 29, 2012 9:56 pm

Admin je napisao/la:Uf dugačak je bome .
Da ne bi moj bio duži moral bi ga skratiti ..a nitko ga ne voli kratiti makar mu bile prekratke ruke drkica .

Nekoliko put sam pokušavao doraditi pavila ali mi se ne da.
Ovaj softwer od foruma je malo zeznut kad treba premjestiti jedan ili više postova ..to je posla za popizditi .
Pročistiti temu ..to je muka isusova .

E sad da ne bi brisali sve spamano jer se borim s brisanjem od prvog registriranog foruma najbolje da ostane ovak .
Ako tko ima volju nek pročisti temu ja mu lako dam moderatorske ovlasti .
Bilo bi puno lakše kad bi za svaku glupost otvorili novu temu ..ali i to je frka čak i za prekaljane forumaše jer uvjek u očima moderatora nekaj krivo napraviš ..i uvjek nekaj popravljaju , korigiraju .
Dakle najbolje je otovriti novu temu ..zato jer je kod pročiščavanja najakše spojiti dvije ili više tema .
Problem ostaje kao i kod preseljenja postova kaj forum to sortira prema datumu i vremenu pisanja ..pa često gubi smisao i svrhu .

Na kraju baš me i za to briga ..laganini ..kad bi pronašao koju zanimljivu temu pročitao bi je od korica do koricaca bez obzira na spam ..samo kad se sjetim strojarstva. kom ..ili foruma dekodiranje .
Tema od 200 stranica ili do 3 ujutro tada nije problem ...tako budu morali i svi oni koji dolaze kao gosti a koji su željni našeg trkeljanja .
Ovo nije forum .hr ili iskonov forum .
Na iskonovom forumu ..podforumu auti i oko toga ..nedugo je forum pretrpio dosta rekostrukcije prije je to bilo drukčije .
Dakle na podforumu auti vlada ekipa na čelu s moderatorom koja se druže kod " šabarića" ..redom face koje cvile gumamam tatinog bemveja po horvaćasnkoj .
Spamaju po svim temama ...ovaj to počisti do jutra ..bilo tko sastrane dobiva opomenu za otvorenu temu koja ima sličnosti s temom na 50 stranici foruma ..puno ljudi se žali ali od toga ništa .
NA jednoj od tih tema pljuju i ismijavaju temu na poljoprivrednom forumu gdje neki klinci tuniraju golfa dvojiku ( u to vrijeme) ..otpuštaju vijke na VT itd ..ne bi li i oni mogli cviliti kroz selo.
Ovi su ih toliko popljuvali da sam puka i naravno popušil ban ,
Tada sam prvi put otvorio link poljoprivrednog foruma ..pomislim , tu su moji ...tu sam doma .
Tam sam popušil ban jer sam branio (svoje) seljake koji su cijeli dan u drekima a politika mu ne dozvoli da cvitil gumama tatinim bemvejom ..(večinom gastrabajterskim od onih gore spomenutih) a na poljoprivredi popušim ban jer nisam branio i hvalio tuđe ...
Ostal je gorak okus u ustima , od jednih i drugih .
Ha , jel moj duži jumpy

hočemo se takmičiti??? bounce

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  Admin pon lis 29, 2012 10:02 pm

違法c je napisao/la:

hočemo se takmičiti??? bounce
hočeš ti da ti proklizi lamela rolf

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  mario pon lis 29, 2012 10:08 pm

[quote="Admin"]Uf dugačak je bome .

Tada sam prvi put otvorio link poljoprivrednog foruma ..pomislim , tu su moji ...tu sam doma


O tome ti ja govorim samo naravno link je na ovaj forum.

I ko sad plaća čevape kod Šabarića, ali bez cviljenja guma...
Jedino ak buš išel za menom i pobiral mi kardane...
Šala naravno, davno smo to prerasli lasko

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  2 UglliDriver pon lis 29, 2012 10:30 pm

tak ste kaj mali dečeci! lol!
2 UglliDriver
2 UglliDriver
legionar

Broj postova : 894
Join date : 17.10.2012
Lokacija : Ispred Monitora

http://rg.invisionzone.com/

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  mario pon lis 29, 2012 10:37 pm

2 UglliDriver je napisao/la:tak ste kaj mali dečeci! lol!


poglej :idea:

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  2 UglliDriver pon lis 29, 2012 10:54 pm

mario je napisao/la:
2 UglliDriver je napisao/la:tak ste kaj mali dečeci! lol!


poglej :idea:
Pa ne vidim kaj piše,sitna su slova study
2 UglliDriver
2 UglliDriver
legionar

Broj postova : 894
Join date : 17.10.2012
Lokacija : Ispred Monitora

http://rg.invisionzone.com/

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  mario pon lis 29, 2012 10:56 pm

2 UglliDriver je napisao/la:
mario je napisao/la:
2 UglliDriver je napisao/la:tak ste kaj mali dečeci! lol!


poglej :idea:
Pa ne vidim kaj piše,sitna su slova study

E to je sad već tvoj problem bajbaj

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  muhanicar uto lis 30, 2012 5:54 am

mario je napisao/la:
I ko sad plaća čevape kod Šabarića, ali bez cviljenja guma...
A bum ja platil. Ja ionak morem samo sa zubima zaškrgutnuti.

I nebum mel jumpy jumpy

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

539 kvačilo - Page 3 Empty Re: 539 kvačilo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.