još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

+8
muhanicar
ilegalac
softi
mtd001
pitijacro
prkanjac
2 UglliDriver
Admin
12 posters

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro pon pro 01, 2014 8:50 pm

Ma nije, dobro je to mače. Ona dođe i sa šapom ti vuče ruku kada se želi maziti ili kada želi izaći. A kada želi ući u kuću nikada ne mijauče - jednostavno skače i capama lupa po staklu tako dugo dok ne otvorim prozor.To je od Nine naučila sama.
Volim te mace i pseto.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro pet pro 12, 2014 6:51 pm

Nestalo mi malo mače.nema je od jutra.Nešto joj se dogodilo,nikada se nije dogodilo da je nije bilo ovako dugo.Ma nije bila niti desetak minuta vani nikada dok sam je u kući.Gotovo je,nema više nade da će se pojaviti.Od pol osam ujutro je nema.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  Admin pet pro 12, 2014 7:54 pm

možda je zatvroena u nakoj garaži ili podrumu ..često se dešava

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro pet pro 12, 2014 8:36 pm

Ma nije,nisam uopće izlazila do popodne,a podrumska vrata su skroz otvorena, i ulazna su danas bila skroz otvorena,mogla je ući u bilo koje vrijeme.Ujutro je izašla i njie se vratila.Susjed pušta psa i trči mu tu po ulici,a još jedan veliki pas obilazi ,neznam, mislim da je više nećemo vidjeti.Muž je došao sa placa,obavezno trči pred njega ili bila vani,ako nije moram je pustiti,da je bilo gdje,bila bi se javila,tražili smo je.Baš sam jadna.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro sub pro 13, 2014 7:13 am

Nema mačeta.Ili su je zatukli ili ju je netko ukrao.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  Admin sub pro 13, 2014 6:38 pm

jaooooo, nosim aparat sa sobom da poslikam mačke ..poslikao svo željezo ali maćčke ne ...grrrr.....

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro sub pro 13, 2014 7:27 pm

Da vidiš moje ljepotice,kakvu prekrasnu dlaku sada imaju..nema maloga mačeta,gotovo je. Nadam se samo da je ukradeno a ne ubijeno. A kada razmislim, jučer prijepodne je stao traktor ispred ulaza u dvoršte, ali ja nisam gledala što se događa.
sve smo pretražili, susjede sam pitala,i ine iza vrta. nema.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro sub pro 20, 2014 8:39 am

Zaspala ja pred jutro i maločas čujem u snu - mijauče malo mače.Skočim iz kreveta,gledam kroz prozor - nema ga u vinom polju,mislim,možda je pred vratima,iako su vrata podruma otvorena da može ući ako se slučajno vrati, idem otvara m ulazna vrata - nema,gledam po dvoru - nema....a baš njegov glas,sto posto.A sanjala nisam ništa.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  Admin ned pro 21, 2014 9:08 pm

A ja opet zaboravio slikat manikenke

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro ned pro 21, 2014 10:42 pm

A moje sirotice nema. Gdje li je završilo to mače...Sumnjam da ju je susjeda u auto i otpeljala svojima.
Jednostavno ne mogu shvatiti...a opet,sjećam se kada je naša prva maca Cica došla , bila je iste veličine kao sada ovo mače, njegovana, dobro uhranjena, mila, samo nam se pred nogama izvalila, malo umiljavala i krenula za nama u kuću.I ostala kod nas.Što to macma puhne i jednostavno nestanu. A taman su je sve tri lijepo prihvatile i igrale se s njom,i jele su sve zajedno.Nina ju je isto voljela,spavale su stisnute jedna uz drugu. Kvragu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro sri pro 24, 2014 8:14 am

Zadnjih me dana muče neke sumnje.Imam osjećaj da su ove moje mace - Čupka i Crna,nešto smutile i otjerale malo mače.Otkada ga nema počele su se jako umiljavati,skroz plaze po nama,dolaze spavati u sobu noću, a to odkako je mače bilo kod nas nisu radile. Jesu prije nego sam njega donjela. Sada Čupka redovito dođe ili na krevet na policu,ili se na nogama smjesti, Crna zna na prozorskoj dasci ujutro biti. Četiri mjeseca ih uopće nije bilo. Je da su se igrale sa malom, ali su je znale i prebiti, a prvih mjesec dana nisu uopće ulazile u kuću dok sam je donjela. Mora tu biti neka caka, nešto podlo u igri - pa nebi mače koje je uvijek imalo što jesti i koje je spavalo nama uz glavu i uvijek smo se igrali sa njim, samo tako otišlo.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  Admin sri pro 24, 2014 9:12 am

Ako je bilo muško , možda ..ali je bilo mlado pa nekako teorija ne stoji .
Inače mlada mačaka ženska može otjerati s teritorija odraslog mačka mužjaka ..teritorijalno pravo ima mačka i mačak mora pinklec na rame lolo

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro sri pro 24, 2014 11:24 am

Ma kakvi,sve tri su ženske.Ali smo ovoj maloj posvečivali svu pažnju, ma ona je skroz plazila po nama, čak se po nogama uspinjala, pa u krilo. A ove stare su se totalno povukle, je da su se nakon mjesec dana prilagodile i sada su sve tri istovremeno iz jedne zdjele jele, ali i u igri se još uvijek osjećala neka distanca dok su se naganjale i koturale. Neznam, ali sve mi se više čini da su je spakirale i otjerale. I netko si ju je uzeo. Nadam se da nije što gore.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro čet pro 25, 2014 7:12 pm

Ovo je sada već zbilja čudno.Nestao je i mamin mačak jučer popodne i nema ga. Isto mladi, muž ga je našao na sajmu u Varaždinu, dva tjedna prije nego smo našli našu malu macu..sav promrzli, izgladnjeli,ma same koščice su ga bile, jadničak mali, više nije niti jeo, mama ga je prva dva dana na silu hranila malo pomalo. Sada je bio prekrasan, uhranjen, odgojen. A nestao joj je jedan i prošle godine što sam joj ga ja dala, isto krasan, koliko je caka i trikova znao, isto samo jednog dana nestao i gotovo. To netko izgleda krade. I jednoj susjedi nestala četiri mala u jednom danu pred jedno dva mjeseca. Ovo je već strašno.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  Admin čet pro 25, 2014 7:30 pm

da nisu međimurci proširili jelovnik Shocked

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro čet pro 25, 2014 9:45 pm

Pa je,veli baš danas meni muž -a šta ako ih netko lovi i nosi ovim kinezima tu u gradu,ima ih ko kineza ovdje.Ali onda bi valjda velike lovili - ova moja je jadna bila tanka ko glista - jela ona non stop,ali ebajga kada nije majčino mlijeko pila dok je bila sasvim malecka - to nije bilo starije od dvadesetak dana dok sam ja to uzela,ni toliko..Mamin je bio krasan, debeli, teški, triput više ga bilo od moje.
Ma možemo se mi zajebavati, ali nešto se zbilja čudnoga događa.


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro sub sij 03, 2015 12:04 pm

Ovo sada već graniči sa mračnim silama.
Nestala je Čupka.
Nema je od jučer prijepodne - niti je došla jesti navečer, niti ujutro, sve smo pretražili, zvali na sve strane - i nema.

Sad, što se dogodilo - pojma nemam, ali ovo više nije normalmo.To je tako milo mače, ona uvijek dođe na grudi i legne, nosom dotakne nam nos i onda tako spava.Uživa biti tik uz nas, uvijek skoči i smjesti se ili na nama ili pokraj, i sad je nema.
Možda sam ja kriva - jučer je Crna napravila štetu,nešto je srušila i sve ošlo kvragu pa sam vikala na njih i otjerala van. Čupka me gledala zaprepašteno i nekako u strahu - nije vrag da nas je ostavila i otišla. Neznam više šta misliti - ako se ne vrati večeras, sigurno je više neće biti.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  Bobić sub sij 03, 2015 1:16 pm

da nije kakav talijanski ili kineski restoran otvoren u blizini? scratch
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro sub sij 03, 2015 5:37 pm

Nema je. Očajni smo.
Kolko smo brige imali sa tom macom,i koliko smo joj se nasmijali......
Ona se samo jednom okotila i nije imala majčinski nagon - ostavila je male i sestra joj je prvi tjedan dojila male,a onda se počela zanimati za njih i dojiti ih,i sestrine isto.Kada su počele jedna drugoj krasti malecke i nositi ih po kući.....žao mi što se nismo sjetili snimiti ih - jedna zgrabi, nosi, druga trči za njom, stane ispred nje ko policajac i uzme malog i nosi natrag....kvragu, tko to uzima mace, što radi sa njima????? Veli muž da nam to netko za inat radi.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  Admin čet sij 08, 2015 9:46 pm

E da ti je ovakve mačke , pa je nek odnesu ako mogu

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro pet sij 09, 2015 10:22 am

Eh,takva bi mi Ninu za ručak maznula.

Ali budem si ja dala truda i poiskala rusku mačku - može narasti do osamnaest kila.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro ned sij 18, 2015 2:17 pm

Zovne mene maločas muž iz hodnika - viče - donesi mačku.Uzmem ja Crnu, spavala je tu na fotelji, uzmem brisač za parket,i ajmo. Veli on meni - bile dvije kutije na podu - ja ću ih maknuti, a ti onda stavi mačku dolje da ga vlovi.Makne on prvu - miša nama, makne drugu - e tu je jedan debeljko,pošteno uhranjen bio sčučuren između kutije i zida. I spustim ja Crnu na pod,tridesetak centimetara od miša,miš se počeo malo vrpoljiti,onak,ko da je zbunjen.A Crna ga pogledala - u dva koraka se okrenula i adio mare. Ode. Vidio miš da nitko nije zainetresiran za njega pa se malo još meškoljio u krugu,a ja sam za to vrijeme opet ulovila Crnu i još je jednom spustila ispred miša.Ošla cura opet.Ne ferma ona miša pet posto. Onda ga muž brisačem poklopio,malo ga gurnuo prema uzlazu,a ja sam macu opet uz njega, no,onda ga je onjušila i elegantno ulovila,onak,da ga ne stisne.Miš se ritao,poslali smo ih van, sad,kako je završilo, pojma nemam, ali taj bude najvjerojatnije preživio i sretno se vratio svojoj obitelji.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  muhanicar ned sij 18, 2015 4:08 pm

Ja se čudim da i miša nisi udomila

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro ned sij 18, 2015 5:35 pm

Pa sad,kad gledaš malo te životinje, sve to hoće živjeti, sretne su one u svom svijetu isto ko i mi u našem. Imaju svojih briga ko i mi.
Sjećam se naše mace dok je imala male i počela noću izlaziti iz kuće - svaki je puta mačiće nanosila k nama u krevet i uz glavu nam ih je smijestila,i onda otišla. Htjela je sigurnost za njih.Nije to nagon, to je razmišljanje, jer da je nagon, bila bi ih u neki kut sakrila,ali je vjerojatno mislila da će uz nas biti najsigurniji. Možda će tebi biti bedasto i smiješno,ali ja sam bila sretna dok sam skužila koliko životinja ima povjerenja u mene. Ma ponosna, ne samo sretna.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro uto svi 12, 2015 4:26 pm

Evo se riješio misterij nestanka mace moje mame.
Njena je nestala dva -tri tjedna prije nego je nestala naša ona prva mala, a tjedan dana za njom i druga, Čupka.
Nazvala je mama maločas, i plače na telefon, veli, našla ga je u podrumu.
U koji i ne zalazi baš, rijetko kada, jer nema potrebe.
Spazila je jednu kartonsku kutiju koje se nije sjećala da ju je tu viđala ,a niti da ju je ona donjela ili koristila. Uz to, pažnju joj je privuklo to što je bila zaljepljena selotejp trakom, tako da se morala prerezati da se kutija otvori. Kada ju je otvorila, unutra je našla svog mačka, krepaog. Netko ga je ubio i zapakirao i donio joj kutiju u podrum. Ovo je drugo mače što su joj ubili, prvog nije našla, ali joj susjed ubije svaku kokoš koja pređe u njegovo dvorište i baci u njeno.
Ne znam gdje su i kako završile moje dvije, ali sam sigurna da su i one imale sličnu sudbinu.
Prokleti bezdušni ljudi, dao im Bog da viječno gore u paklu, ne zbog te jadne životinje, zbog te mržnje koju nose i hrane u sebi.
Ja to ne mogu razumjeti, ne mogu shvatiti koliko se god trudila.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  pitijacro čet srp 09, 2015 5:12 am

Ta je već sve poremečeno, i pas i ta mačka - u tri ujutro buditi ljude i tražiti jesti, to nije normalno. A niti mi bedaki koji ih ne lupimo nogom vrit i izbacimo van.
Mijau, mijau kraj kreveta, misliš. oće ići van, treba pišati, figu, juri u kuhinju i stoji kraj zdjelice i čeka. U tri ujutro, mamicu joj njenu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke  - Page 7 Empty Re: Tko ih ne bi volio , domišljate su i pametne , to su mačke

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.