još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumska obitelj

+5
babyblue
mario
ilegalac
pitijacro
Admin
9 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  babyblue čet kol 15, 2013 12:09 am

ilegalac je napisao/la:JA MISLIM DA STE VI SVI SKUPA SPREMNI ZA KOLEKTIVNO SAMOUBOJSTVO sram 
Ali iz zasede cheer 

babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro čet kol 15, 2013 7:00 am

babyblue je napisao/la:
Admin je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:Pa naravno da očeš,jel.Pak da se otec s babyblu oženi,pa kaj ti bu ona maćeha.Sinek,sinek,buš se ti plakal dok ti ga mame nebu,ali bu ti onda kesno.Mačeha te bude sam iskorištavala,stalno te bude tirala nekaj delati,veliki si ti več dečko,zna ona da ti svašta moreš.Napraviti.
 Zamisli mama da mi bejbiblu dođe za mačehu i da me iskoristi ..ajoj mama , u to ime nejdi nikud
nja nja njaaaaaaa...Eto šta majka učini od sina.
Tetka-maćeha-ili šta god treće, biće sve ok, ako ne ispadne da sam rodila samu sebe, a u 66. epizodi postala sam i sopstvena strina :)
Mala,pazi što radiš,vidjeti ćemo šta će se desiti u 66. epizodi,a do 69. ti nećeš doći,garant.Ne diraj mi dete.Iš!!!!

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro pet kol 16, 2013 12:19 am

Tamo negdje,ispod pitomog zagorskog brijega, bilo jedno malo mjestašce,šest,sedam kuća.Kućice male,sve redom bijele,razbacane, ko da ih  netko u šaku stisnuo,pa kao kockice promješao, pa rasuo po zelenoj livadi.Forum se zvalo.Svo je čeljade tu dobrodušno bilo,pakosti i inata tu nisi mogao naći.Živjela u tome selu jedna složna obitelj- mama Pitija,otac Muhaničar i sin Admin,a imali oni i strica Ilegalca koji je živio u drugoj kući,sam,stari dečko je bio,muzikant što mu prsti po žicama bisernice prebirali svake noći u birtiji susjednog sela,a preko dana je svesrdno mami pomagao kravicu hraniti,pogotovo kada tate nije kući bilo pa joj nije imao tko pomoći na štagalj se popeti i vilama sijeno nabacati.U jednoj je kući živio mladi poštar Mario,e,taj je jurcao stalno od kuće do kuće i poštu raznosio,već sa kraja sela bi se čuo zvuk njegovog motorčića i prije nego bi motor crko do kraja kada bi ga ugasio ispred kuće, već bi se na vratima čulo zvono-dvaput dugo,jedanput kratko.I još ti vrata ne uspiješ otvoriti do kraja,a on ti već pod nos turi račune za struju,pa za plin,a bome i tefefon,a onda još zavuče ruku duboko u torbu pa izvadi i za vodu i smeće.I nitko ga u selu nije volio.Nitko osim mame Pitije.Ona ga je voljela jer je njoj ponekada donio i pokoje pismo,ali to,kakvo je to pismo bilo, sada nećemo reći.Nećemo ništa govoriti niti o maminom prvom mužu Ti Ga Na,zapravo joj i nije bio pravi muž,više onako  to na divlje bilo,ali se iz toga divljega izrodilo jedno posve mirno,inertno stvorenjce koje čak niti zaplakalo nije kada se rodilo,samo se zagledalo u tv koji je taj čas bio upaljen i bez glasa buljilo u njega,pa ga je mama odmah nazvala TVfreak.A u kući da njega živio Prkanjac,tajanstveni neki,mistični čovo,nitko u selu nije znao čime se bavi i kako živi,a bome,niti od čega.Bilo tu još par susjeda u selu,Jeffy,mlad dečkič,taj je volio popeti se na njajviši brijeg i kada  bi mu se  srce napilo ljepote i po nekoliko se dana ne bi vraćao u selo,samo bi se ispružio na mekoj travi ispod kamene gromade i po nebu zbrajao oblačke.I Imbra-stari romantik,taj nije prezao niti od krađe ako je izabranici srca svoga koji cvijetak ubrati trebalo.A tamo, po okolnim brijegima bilo još par kuća,susjeda sa susjednih brijega,došli bi oni kojiput u selo,malo njime prošli,sa mještanima baš i pričali nisu,više su samo onako zavirivali preko plota,radoznalo zagledavajuči šta se u dvorištima malog seoca zvanog Forum zbiva.A zbivalo se svašta......

Mamina je kuća bila najljepša u selu.Bijelila se ko meki snijeg usred zelene livade,utopljena u šarenom cvijeću,a iza plota od pruća su se šepirile golovrate kokice i gegave patkice.Voljela je mama svoju živinu,a posebno je voljela svoju kravicu u maloj štalici,i sve ih je ona hranila sama,jer pomoć od svoga muža nije mogla očekivati.On je svakog ponedeljka rano izjutra odlazio u grad na posao,a vračao bi se tek petkom kasno navečer,umoran i premoren toliko da bi se samo uputio u spavaču sobu i isti čas zaspao ko mrtav.Pomoć nije mogla dobiti niti od sina,sin je danju isto radio,a čim bi se vratio doma i najeo se,zaposlio bi prstiče na tipkovnici,i badava bi kravica tužno mukala od gladi,on je nije čuo,a kokice kokodakale i tražile koje zrno.-ništa on čuo nije,ništa njemu važno bilo nije osim tastature i slova ispisanih na ekranu.Pa je mami jednog dana puklo....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro pet kol 16, 2013 8:50 am

Toga je dana tata Muhaničar bio posebno loše volje.Susjeda mu je dopeljala staru askonu na popravak a on joj nikako nije mogao naći grešku,sve je nešto mrmljao u bradu,stalno je ponavljao onu svoju ma u tri pičke materine,već je sve ključeve razbacao i oko i ispod auta,ruke do lakta zamastio,ali ništa.Mama ga je samo prekorno gledala,a onda više nije mogla izdržati pa mu je rekla-
-Muhaničar,pobogu,daj ne psuj,pak ne vidiš da grešiš pred dragim Bogom,budeš v pekel otišel dok pete pretegneš-
Pogledala ga je ispod oka i vidjela kako mu se jedna obrva podigla,a drugim je okom zaškiljil prema njoj i čelo mu se nabralo i nagorušilo ko da mu je taj čas zaribala mašina.
-Idi k vragu ti i tvoje klepetaje,stalno nekaj zbadaš babetina jena,tam se poberi i vodu si v lampu primi,kaj se tu motaš stalno i bedastoće melješ,v kuhinji ti je krpa,odi se zapri nutri i beda mi napravi.A ak ti nekaj ni prav,znaš odkud si došla,moreš kupit prnje i vrnut se mami-
Mami se srce stislo,suze su joj na oči krenule,ali ništ glasno nije rekla,samo je sasvim tiho izustila -dobro,ak ti tak veliš-okrenula se i ušla u kuću.Na trosjedu je udobno zavaljen rastegnut potrbuške njen sin buljil v laptop,i prstima prebiral po tipkovnici.Prljave čarape su bile razbacane nasred sobe,a majca i kratke hlače nemarno bačene na fotelju.Gledala je mama nered po sobi,gledala sina kak i ne vidi da je ušla,ni ne čuje da kravica od gladi muče a kokice vani kokodaču,pa mu je rekla-
-Sinek,sinek,pak si se tu zaigral,a ti si već veliki dečko,evo,već si za ženiti a još si niti pucu nisi našel,sam v taj ekran buljiš,meni ništ ne pomažeš,nereda po kući napraviš,a ja sve sama moram raditi,daj se geni,stani se, odi mi malo pomori,ja sam već tak umorna da mi je sega dosta,ak se v našoj hiži nekaj odmah ne bu premenilo,ja bum otišla svojoj mami,a ti i otec bute ostali sami,pak se onda snalazite kak znate-
Sinek nije niti glavu zdigel niti mamu pogledal,prsti su mu tipkali po tastaturi dok je govoril-
-Daj stara,ne melji bedastoče,vidiš da nemam časa,odi mi neki sendvič napravi,lačen sam već kaj ne vidim,i deni mi tu dve flaše kisele na stol,a onda se poberi,vidiš da me dekoncentriraš-
Mama ga je tužno pogledala,ništ nije rekla,obrnula se,otišla u svoju sobu,zela onaj svoj stari izlizani kofer,potrpala unutra veš i par haljina,još jednom bacila pogled po sobi kao da je htjala pokupiti sve uspomene proteklog vremena,tiho za sobom zatvorila vrata i otišla iz kuće.

Dva su dana prošla prije nego je tata shvatil da nešto u kući nije kako treba.Prvo je primjetil dok se u ponedeljak ujutro spremal na posel u grad da ga na stolu ne čeka doručak.Stol je bio prazan,a nije bilo niti sinove flaše kisele niti tri na oko koje mu je mama svako jutro prije nego je išao na posao spekla.A onda se prisjetil da se niti nitko po noći nije uz njega stisnul i ruke mu oko struka obavil,i to mu je odmah bilo sumnjivo.Poletel je ko vihor natrag u spavaću,otvoril mamin ormar,i isti ga je čas grom strefil-ormar je bio prazan.Niti maminog kofera nije bilo. Otišel je odmah k sinu u sobu koji je još spal i pital ga jeli vidio mamu.
-Admin,Admin,daj se probudi,odmah se probudi,nekaj ne štima,mame nema,si ti videl mortik mamu,kad si je zadnji put videl?-
Sinek je jedva oči otvoril,protrljal ih je malo da se razbudi,a onda je odmah i njemu sinulo-pa mamu već dva dana nije niti vidio niti čuo.I odmah mu bilo toplo pri srcu.Pa zato je njemu bilo tako lijepo,dva dana mu nitko nije kvocao po mozgu,zato je on u miru mogao lupati po tastaturi,e,to ti se zove život,nitko ti ne prigovara,nitko te ne gnavi,daj Bože da tak ostane,dobro je njemu tak,sam da potraje čim duže,ma da tak za stalno ostane,ne da potraje.I nasmiješi se sinek u sebi,a ocu tobože zabrinuto veli-
-Pa kaj,nema je,ne znam,nisam je niti ja videl,a kaj ste se mortik kaj posvadili?Pusti me kaj si još malo odspim-
I obrnul se na drugu stranu i opet zaspal.


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  ilegalac pet kol 16, 2013 3:16 pm

jadan johabi, nit je sinoć prco, ni jutros ništa sram 
otpast će mu pišo

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  muhanicar pet kol 16, 2013 9:31 pm


muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro pet kol 16, 2013 9:35 pm

ilegalac je napisao/la:jadan johabi, nit je sinoć prco, ni jutros ništa sram 
otpast će  mu pišo
Ma ne brini,ima on dosta seksa,svaki dan jebada u plasteniku.A i ja isto.Pa uživamo udvoje.Baš kako treba.cheer 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  muhanicar pet kol 16, 2013 9:43 pm

Moram pročitati temu ispočetka da si neke stvari pojasnim (ipak sam u zaostatku (hvala krivcu rigam rigam rigam ) i to pogolemom), pa bum onda razmislil kak dalje ceka ceka 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro pet kol 16, 2013 10:13 pm

Evo,samo za tebe Ilegalac.grli kiss kiss 


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  ilegalac pet kol 16, 2013 10:38 pm

pitijacro je napisao/la:
ilegalac je napisao/la:jadan johabi, nit je sinoć prco, ni jutros ništa sram 
otpast će  mu pišo
Ma ne brini,ima on dosta seksa,svaki dan jebada u plasteniku.A i ja isto.Pa uživamo udvoje.Baš kako treba.cheer 
ma de se vi mažite dok još možete, jebo plastenike i internet, posla će uvijek biti, a ona stvar još koju godinicu i bajbaj bajbaj bajbaj

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro pet kol 16, 2013 10:51 pm

Pa sad,ne znam,ja bila snaha i vidjela da njegov deda ganjao baku još sa osamdeset.A moj muž isti deda u faci.A tek mu šezdeset.jumpy jumpy jumpy 
Evo,ak ti to kaj znači,da ti dam odmah i informaciju iz prve ruke ak te u bubučnosti kaj plaši.Sa šezdeset još ne buš imal brige.Tak da se slobodno još malo možeš poigrati.I običnih igrica.cheer 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  muhanicar sub kol 17, 2013 12:30 am

Da se mi po sodima nebi rastezali i navlačili, ja imam predlog.

Meni:
1 plastenik (najmanji)
Zetor (spominjal se neki veliki)
IMT (ako se dobro sečam, a ako ne, nema veze)
Kolica (najmanja na dvoru)
Kužina (nek napokon i iz nje nešto zamiriše)



Mami:
Hiža
Grunt
2 plastenika
Motike
Štihače
Priključci
Strojevi
Ostatak voznog parka
Cvetnjak i trnje u njemu
Cucki, mački i ostala živina
SINEK


Sineku:
Tastatura


voli vas vaš tata bajbajbajbaj

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  ilegalac sub kol 17, 2013 1:16 am

pitijacro je napisao/la:Pa sad,ne znam,ja bila snaha i vidjela da njegov deda ganjao baku još sa osamdeset.A moj muž isti deda u faci.A tek mu šezdeset.jumpy jumpy jumpy 
Evo,ak ti to kaj znači,da ti dam odmah i informaciju iz prve ruke ak te u bubučnosti kaj plaši.Sa šezdeset još ne buš imal brige.Tak da se slobodno još malo možeš poigrati.I običnih igrica.cheer 
aha pričaj mi tu  priču Shocked 
ipak sam polovinu života prešao,pa mi nemožeš više podvaliti muda pod bubrege
sa 40g muškarac gubi više od 50% interesa za sex(sve je isprobao ,vidio, djecu napravio, što bi se više zajebavao s tim)
koliko gubi sa 60g ??? Shocked 
koliko je fizički slabiji(za  žešče stvari, koje dame u  tim godinama vole)


ajmo pričat koliko izgled partnerice utječe na libido muškarca
ženska od 20g bi i mrtvacu digla, 40godišnjakinja tako tako, ak se baš mora
a 60 god. scratch ceka ceka ceka

možda je njegov deda jurio bakicu po dvorištu, ali sigurno ne zbog one stvari sram 

činjenice kažu , muškarci imaju vrhunac u 20tim godinama ,i poslije toga interes im opada, zbog več nabrojanih stvari

žene potpuno obratno, u 20tima se boje svega (trudnoće i itd), u 40tima kad riješe dijecu, počinju se opuštat i otkrivat,i uz trajnu zaštitu od trudnoće postaju nezasitne,
nakon tog perioda postaju nimfomanke, kako kažu- em su tehniku naučile, em su srama izgubile

ali đabe kad su muškima tada potpuno nezanimljive
tj, piva i tv su puno zanimljiviji, tak da te priće o sexu u i nakon 60tih, nepušim

možda jednom mjesečno lolo lolo lolo lolo 

a sjeti se mladih dana kad je bilo i 4-5 puta dnevno, i samo mi nemoj sada o kvaliteti

ili ču napravit referndum pa da vidimo , što je bolje 4 puta dnevno 20godišnjakinju
ili jednom mjesečno bakicu od 60godina

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro sub kol 17, 2013 7:42 am

Ma si ti Ilegalac prešao i više od pola života,jel.Baš si zločest.A i krajnje pesimističan.U svakome tunelu ima svijetlosti ako imaš upaljač.I ne bi vjerovao koliko je svijetlost upaljača jača i jače obasjava u tunelu nego da je upališ van tunela.E moj Ilegalac,samo treba znati,a kada znaš-ono .treba moći-dođe samo po sebi.
Malo si se prešel,ja nemam šezdeset hi,hi.ja sam ti još mlada.cheer Uopće neću slušati tvoje crne prognoze,tak da znaš.
A kaj tebe već počeli mučiti problemi?Pa kaj,ne brini,kada ti se jedna igračka polomi,uzmeš drugu.Dok ti već sa ženom ne bude išlo,uvijek možeš raditi kolače od blata.to ti je vrlo lijepa igra.I inovativna.samo se treba prilagoditi.To ti je isto kao i sa hranom.Imaš na stolu finu pečenku,a miriše da ti pamet stane i prilog uz nju.i počneš jesti i skužiš da ti prilog bolji.Pa ga pojedeš,a pečenku tu i tamo gricneš.Tak ti je to u životu.Mi ljudi smo vrlo fleksibilni.Ne želimo cijeloga života iste stvari.Sa godinama se svega pomalo zasitimo.kiss

Neću ništa govoriti o kvaliteti,ali bih mogla o kvantiteti,samo ne ovako javno,e,da samo znaš,ima jedna caka,al ne smijem......lolo lolo lolo lolo lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  babyblue sub kol 17, 2013 8:05 am

muhanicar je napisao/la:Da se mi po sodima nebi rastezali i navlačili, ja imam predlog.

Meni:
1 plastenik (najmanji)
Zetor (spominjal se neki veliki)
IMT (ako se dobro sečam, a ako ne, nema veze)
Kolica (najmanja na dvoru)
Kužina (nek napokon i iz nje nešto zamiriše)



Mami:
Hiža
Grunt
2 plastenika
Motike
Štihače
Priključci
Strojevi
Ostatak voznog parka
Cvetnjak i trnje u njemu
Cucki, mački i ostala živina
SINEK


Sineku:
Tastatura


voli vas vaš tata bajbajbajbaj
Zašto sam izostavljena iz ovog dela? scratch 
neka glava neka glava neka glava 
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro sub kol 17, 2013 8:08 am

muhanicar je napisao/la:Da se mi po sodima nebi rastezali i navlačili, ja imam predlog.

Meni:
1 plastenik (najmanji)
Zetor (spominjal se neki veliki)
IMT (ako se dobro sečam, a ako ne, nema veze)
Kolica (najmanja na dvoru)
Kužina (nek napokon i iz nje nešto zamiriše)



Mami:
Hiža
Grunt
2 plastenika
Motike
Štihače
Priključci
Strojevi
Ostatak voznog parka
Cvetnjak i trnje u njemu
Cucki, mački i ostala živina
SINEK


Sineku:
Tastatura


voli vas vaš tata bajbajbajbaj
Muhaničar,pak kaj,ti to spremaš rastavu braka!!!?Pa si ti normalan,pa ovako dobru ženu ostaviti,i vrijednu,a i ajd,ruku na srce,lijepu?????Pa tko bude nam odgajal sineka,znaš da je sada u najosjetljivijim godinama.On treba mamu i tatu,vidiš da ga bejbi oće zgrabit,bude ga svega iskvarila,bude postal raskalašena bitanga.K vragu,ma nije vrag da si i ti bacil oko na nju,bem ti život,plava kosa,plave oči,kose oči,ma je,tko bi tome mogel odoljeti,ma bi se i kamen razmekšal.Ček malo,ak se bi i kamen razmekšal,onda se normalno i ti budeš razmekšal,jel,a ak se i ti budeš razmekšal,to ti muhaničar na sluti na dobro,razmekšane neke stvari ti baš i nisu na cijeni,znaš,daj razmisli malo,ajd.Muhaničar,drž se ti sam mene,evo,ako treba staviti ću ja plave leće,tak da moje zelene okice poplave,kosa mi ionak plava,pa ću ti ja glumiti bejbicu,a ionak me moj muž zove mala.budemo se nekak prilagodili,samo nemoj razarati obitelj,ma vrag jedan stari,sad bi ti,pod stare dane blejil okolo,jel,ima da te lupnem drvenim batičem po toj ludoj glavi tak da ti se zacrni-ajd se samo probaj još jednom okrenuti za nekom,vidjeti ćeš ti od kud je vrag doma,a sada lijepo-crta u garažu,i primi se posla,onaj Ursus koji si imal namjeru ostaviti meni mi lijepo sredi ko što si onoga Zetora,i ne želim čuti da ti Ursuse ne voliš.Muž voli sve ono što njegova žena voli.Ak je dobar.A ako nije,dobra žena ga bude naučila da bude dobar.A ja sam dobra žena.raspa raspa raspa 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro sub kol 17, 2013 8:45 am

babyblue je napisao/la:
muhanicar je napisao/la:Da se mi po sodima nebi rastezali i navlačili, ja imam predlog.

Meni:
1 plastenik (najmanji)
Zetor (spominjal se neki veliki)
IMT (ako se dobro sečam, a ako ne, nema veze)
Kolica (najmanja na dvoru)
Kužina (nek napokon i iz nje nešto zamiriše)



Mami:
Hiža
Grunt
2 plastenika
Motike
Štihače
Priključci
Strojevi
Ostatak voznog parka
Cvetnjak i trnje u njemu
Cucki, mački i ostala živina
SINEK


Sineku:
Tastatura


voli vas vaš tata bajbajbajbaj
Zašto sam izostavljena iz ovog dela? scratch 
neka glava neka glava neka glava 

Ništa ti nisi izostavljena iz ovoga djela,pa zbog tebe je do ovoga djela i došlo.Zbog tebe mi se bude obitelj raspala,raskalašenice jedna.Zaludila si mi i sina im muža,svi me oće ostaviti zbog tebe,kaj bi ti još sada i bračnu stečevinu,jel?Plavkice,pljuni u šake i sama si nekaj privrijedi,moje ne pipaj,budem te mlatnula drvenim batičem,a pitaj Admina kak je to,budeš poplavila sva,nebuti samo kosa i oči plave.Joj,Admina ništ nemoj pitati,dalje on njega,bude svašta.On je još djete,ne kvari ga.A niti ovoga staroga mulca,kaj je već počel imovinu deliti-pusti ga na miru.Zlo bude,zlo ak te ja dohvatim i propustim kroz šake.bejzbol bejzbol bejzbol bejzbol bejzbol 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  ilegalac sub kol 17, 2013 10:40 am

pitijacro je napisao/la:Ma si ti Ilegalac prešao i više od pola života,jel.Baš si zločest.A i krajnje pesimističan.U svakome tunelu ima svijetlosti ako imaš upaljač.I ne bi vjerovao koliko je svijetlost upaljača jača i jače obasjava u tunelu nego da je upališ van tunela.E moj Ilegalac,samo treba znati,a kada znaš-ono .treba moći-dođe samo po sebi.
Malo si se prešel,ja nemam šezdeset hi,hi.ja sam ti još mlada.cheer Uopće neću slušati tvoje crne prognoze,tak da znaš.
A kaj tebe već počeli mučiti problemi?Pa kaj,ne brini,kada ti se jedna igračka polomi,uzmeš drugu.Dok ti već sa ženom ne bude išlo,uvijek možeš raditi kolače od blata.to ti je vrlo lijepa igra.I inovativna.samo se treba prilagoditi.To ti je isto kao i sa hranom.Imaš na stolu finu pečenku,a miriše da ti pamet stane i prilog uz nju.i počneš jesti i skužiš da ti prilog bolji.Pa ga pojedeš,a pečenku tu i tamo gricneš.Tak ti je to u životu.Mi ljudi smo vrlo fleksibilni.Ne želimo cijeloga života iste stvari.Sa godinama se svega pomalo zasitimo.kiss

Neću ništa govoriti o kvaliteti,ali bih mogla o kvantiteti,samo ne ovako javno,e,da samo znaš,ima jedna caka,al ne smijem......lolo lolo lolo lolo lolo 
možda sam prešao polovinu, nikad neznaš kad je kraj, možda sam več na kraju ceka 
zašto se realnost zove zločestoća?
ja sam več rekao da sam po defaultu pesimist, ako mi nešto prođe dobro  super, ako ne prođe dobro ,opet mi je dobro jer sam u svom elementu

a vi optimisti, dok je dobro  ide vam,a kad neide katastrofa

neznam koliko imaš godina, ali rekla si da ti dedek ima 60, jesi se stvarno udala mlada za dedeka ili ???

nemam ti ja problema sa onim stvarima, zapravo imam,  moja gospođa je u ženskim 20tima pa mi to smeta ceka cupa

aj da čujem i tu caku, može i na pp da ne kvarimo omladinu

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro sub kol 17, 2013 11:57 am

Ja nisam optimist,ja imam svoj stav-nikada ne očekuj previše pa se nećeš razočarati.Usput odmah i nikada puno ne pitam-ali to je samo zato što ne volim slušati laži.Inače sam jaaaaako radoznala.

Tko ti reče da sam se ja udala za dedeka?????ja sam se udala za jednog prekrasnog dečka,imao dvadeset i četiri godine,traper odijelo,plavu kosu,dugu,noge bose,zgodan,drag,naučio me plesati,naučio me ono što svaka cura treba znati prve bračne noći,ajd,malo sam pobrkala redoslijed,a i vrijeme učenja,al nema veze,jel,je,pogodio si, ja se udala mlada,ali imam opravdanje,to sada neću ovdje izlagati,ima tamo negdje u mojoj temi preko sam jednom napisala zašto.
Moj muž sa šezdeset godina nije više mlad,nisam ni ja sa svojih pedest i dvije,ali,zar je to bitno?To je čovijek koji mene voli i ujutro kada se sva kuštrava,krmeljiva,još neopranih zubiju probudim takvu kakva jesam jednako kao i onakvu sa slike tamo preko na PF koju sam postavila jučer na svojoj temi.I ja njega.A važnijega od toga u životu svakoga čovjeka nema.Ili barem ne bi trebalo biti.Seks?zanimljivo je to što sam ja razmišljala u svojim tridesetim o onima koji su bili u pedsesetima jednako kako ti razmišljaš sada.A onda čovjek shvati da se sve nakako u životu poslaguje i sjeda na mjesto.bajbaj 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  ilegalac sub kol 17, 2013 12:35 pm

pitijacro je napisao/la:Ja nisam optimist,ja imam svoj stav-nikada ne očekuj previše pa se nećeš razočarati.Usput odmah i nikada puno ne pitam-ali to je samo zato što ne volim slušati laži.Inače sam jaaaaako radoznala.

Tko ti reče da sam se ja udala za dedeka?????ja sam se udala za jednog prekrasnog dečka,imao dvadeset i četiri godine,traper odijelo,plavu kosu,dugu,noge bose,zgodan,drag,naučio me plesati,naučio me ono što svaka cura treba znati prve bračne noći,ajd,malo sam pobrkala redoslijed,a i vrijeme učenja,al nema veze,jel,je,pogodio si, ja se udala mlada,ali imam opravdanje,to sada neću ovdje izlagati,ima tamo negdje u mojoj temi preko sam jednom napisala zašto.
Moj muž sa šezdeset godina nije više mlad,nisam ni ja sa svojih pedest i dvije,ali,zar je to bitno?To je čovijek koji mene voli i ujutro kada se sva kuštrava,krmeljiva,još neopranih zubiju probudim takvu kakva jesam jednako kao i onakvu sa slike tamo preko na PF koju sam postavila jučer na svojoj temi.I ja njega.A važnijega od toga u životu svakoga čovjeka nema.Ili barem ne bi trebalo biti.Seks?zanimljivo je to što sam ja razmišljala u svojim tridesetim o onima koji su bili u pedsesetima jednako kako ti razmišljaš sada.A onda čovjek shvati da se sve nakako u životu poslaguje i sjeda na mjesto.bajbaj 
he he on 60 a ti xx lolo lolo lolo 
meni se čini da te prvo naučio ono što se radi prve bračne noči, i to je zabrljao jumpy 
kruh mu je zagorio rolf 
da nespominjemo pedofiliju rolf rolf rolf  

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro sub kol 17, 2013 1:01 pm

Pa sad,ako je i zabrljao,ja to ne znam.A kada nešto neznaš,onda to niti ne predstavlja nikakav problem.lolo 
Dakle,sretan je onaj tko malo treba.Traži.
Ajd,probaj pitati onog pigmejca u brazilskoj prašumi jel mu nedostaje mikser.Kako će mu nedostajati kada niti ne zna da postoji.Ali je sretan sa onom svojom žlicom od kosti.Presretan.lolo lolo lolo lolo 

Ko što ja volim reći-tako ti je to u životu.cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  ilegalac sub kol 17, 2013 1:57 pm

pitijacro je napisao/la:Pa sad,ako je i zabrljao,ja to ne znam.A kada nešto neznaš,onda to niti ne predstavlja nikakav problem.lolo 
Dakle,sretan je onaj tko malo treba.Traži.
Ajd,probaj pitati onog pigmejca u brazilskoj prašumi jel mu nedostaje mikser.Kako će mu nedostajati kada niti ne zna da postoji.Ali je sretan sa onom svojom žlicom od kosti.Presretan.lolo lolo lolo lolo 

Ko što ja volim reći-tako ti je to u životu.cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer cheer 
naravno da nisi znala kad si imala 15-16 godina:lool: lolo lolo lolo 

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  pitijacro sub kol 17, 2013 2:05 pm

Ma kvragu iIlegalac,pa valjda sam do sada nešto naučila.Ako nikako drugačije,iz knjiga i filmova.lolo lolo lolo lolo lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  ilegalac sub kol 17, 2013 2:14 pm

pitijacro je napisao/la:Ma kvragu iIlegalac,pa valjda sam do sada nešto naučila.Ako nikako drugačije,iz knjiga i filmova.lolo lolo lolo lolo lolo 
pa do sada vjerjem da jesi
ali tada ...?
onda nije bilo tva da vidite kak se to radi rolf 

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  muhanicar sub kol 17, 2013 3:52 pm

babyblue je napisao/la:
Zašto sam izostavljena iz ovog dela? scratch 
neka glava neka glava neka glava 
Šuti beno jedna, samo da se ovog zla rešim i se bu naše lolo lolo 

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  muhanicar sub kol 17, 2013 3:55 pm

pitijacro je napisao/la:
Muhaničar,pak kaj,ti to spremaš rastavu braka!!!?Pa si ti normalan,pa ovako dobru ženu ostaviti,i vrijednu,a i ajd,ruku na srce,lijepu?????Pa tko bude nam odgajal sineka,znaš da je sada u najosjetljivijim godinama.On treba mamu i tatu,vidiš da ga bejbi oće zgrabit,bude ga svega iskvarila,bude postal raskalašena bitanga.K vragu,ma nije vrag da si i ti bacil oko na nju,bem ti život,plava kosa,plave oči,kose oči,ma je,tko bi tome mogel odoljeti,ma bi se i kamen razmekšal.Ček malo,ak se bi i kamen razmekšal,onda se normalno i ti budeš razmekšal,jel,a ak se i ti budeš razmekšal,to ti muhaničar na sluti na dobro,razmekšane neke stvari ti baš i nisu na cijeni,znaš,daj razmisli malo,ajd.Muhaničar,drž se ti sam mene,evo,ako treba staviti ću ja plave leće,tak da moje zelene okice poplave,kosa mi ionak plava,pa ću ti ja glumiti bejbicu,a ionak me moj muž zove mala.budemo se nekak prilagodili,samo nemoj razarati obitelj,ma vrag jedan stari,sad bi ti,pod stare dane blejil okolo,jel,ima da te lupnem drvenim batičem po toj ludoj glavi tak da ti se zacrni-ajd se samo probaj još jednom okrenuti za nekom,vidjeti ćeš ti od kud je vrag doma,a sada lijepo-crta u garažu,i primi se posla,onaj Ursus koji si imal namjeru ostaviti meni mi lijepo sredi ko što si onoga Zetora,i ne želim čuti da ti Ursuse ne voliš.Muž voli sve ono što njegova žena voli.Ak je dobar.A ako nije,dobra žena ga bude naučila da bude dobar.A ja sam dobra žena.raspa raspa raspa 
jep .....
Sineka bum tebi ostavil vračaro (da ne velim vještice) stara lolo lolo lolo lolo 


muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Forumska obitelj  - Page 2 Empty Re: Forumska obitelj

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.