još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

+7
Hasanaga
babyblue
pitijacro
Imbra
mario
muhanicar
Admin
11 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  mario sri pro 11, 2013 11:22 pm

Podzemljem....hmmmm scratch 

Znao sam da i ti imaš drugu stranu  Embarassed Embarassed 

 lolo lol! lol! lolo 

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  Admin čet pro 12, 2013 5:32 am

pitijacro je napisao/la:Ionako ja ne letim visoko.Počela sam se baviti podzemljem....
Ne laskaj si ,svaka prava vozačica metle ima hobi

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  pitijacro čet pro 12, 2013 7:36 am

malo sam razmišljala i došla do zaključka da su sve žene vještice.Sve imaju nešto među nogama.Bar povremeno,hm. Embarassed 


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  pitijacro čet pro 12, 2013 7:37 am

Admin je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:Ionako ja ne letim visoko.Počela sam se baviti podzemljem....
Ne laskaj si ,svaka prava vozačica metle ima hobi

Ti zbilja oćeš da te opizdim čarobnim štapičem. raspa raspa raspa 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  Admin čet pro 12, 2013 6:44 pm

Možeš ti to i bez njega

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  pitijacro čet pro 12, 2013 7:11 pm

Mogu,ali neću.Di bih ja tebe.Ti si na mome posebnom tretmanu.[You must be registered and logged in to see this image.]

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  Imbra uto pro 17, 2013 9:16 pm

Ljudi moji, pa kaj je ovo??? Ovde nema ni tragova zivota,se bolj smo h kurcu!!! Gdo bu zadusnicu odmoljil???  amen amen 

Imbra

Broj postova : 218
Join date : 01.11.2012
Lokacija : Zeleno zagorje

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  Admin uto pro 17, 2013 11:34 pm

Ne sekiraj se , bentin opet ide "gore"

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  pitijacro sri pro 18, 2013 7:09 pm

Imbra je napisao/la:Ljudi moji, pa kaj je ovo??? Ovde nema ni tragova zivota,se bolj smo h kurcu!!! Gdo bu zadusnicu odmoljil???  amen amen 

ja imam iskustva - bilo je to pred jedno dvaestipet ljeta,bili mi na tržnici,tamo,u Zg,na Trešnjevci,prodavali krumpire za zimnicu,mi međimurci,a zagorci zelje.A bio jedan stariji varaždinac,volio čovjek popiti,a bila jesen,ali još topli dani.A prodavalo se cijeli dan od jutra do mraka,pa smo oko podneva uvijek već svi bili pomalo umorni.U to vrijeme je i aktivnost uvijek bila slaba,ljudi bili na ručku,a i mi prodavači smo koristili to vrijeme za jelo i mali predah.Tako je i toga dana taj čovjek lijepo gricnuo ručak,a pive je pio već od jutra,jednu i za vrijeme jela,sunce ugrijalo,on malo prilegao,onako,preko verća zelja,i - zaspao.A gledala ja njega - spava on,ubio te Bog,ko mrtav,i palo meni na pamet - uzela sam dvije glave zelja,odlomila dvije grane šlijve koja je rasla tamo uz rub,pobola ih u zelje i stavila ih pokraj njegove glave sa svake strane jednu.Tamo malo dalje,u trafici sam kupila sviječu,izbušila jednu repu i pobola je u nju,a jedan drugi varaždinac ju je uz njegovu glavu zapalio.Bilo nas tamo desetak međimurki i zagorki,par muških,i dogovorili se mi na brzinu - ajmo napraviti sprovod.Kleknule smo mi žene na asfalt oko njega,a ovaj je počeo moliti sprovodnu molitvu.Mi smo odgovarale.A ljudi,građani,kako koji nailazio,zastao,i tako ih se malo pomalo skupilo dvadesetak.Gledali su u čudu,ma brzo su shvatili koju pizdariju radimo.Ovaj se jadan nije budio tako dugo dok "Svečenik " nije počeo moliti onu zagorsku -"dok ti grobar preko riti zadnju grudu zemlje hiti,nebuš više pil alkohol".E,tu je otvorio oči,zaprapašteno se ogledavao oko sebe,pa sjeo na zelje,a onda spazio pobodene grane i svijeću.Dok je on zatulio i poslao nas u tri pičke materine,počeo razbacivati grane i sviječu i zaletio se prema nama,bile smo na nogame dok si reko keks,i trčale ko da nas svi vrazi gone....Nisam mu tri dana smijela prići blizu.....

pa eto,ak netko baš misli da treba odmoliti nekaj,bilo kaj,nije da neznam....
Ali ja bih radije da netreba..... bajbaj bajbaj bajbaj bajbaj bajbaj bajbaj bajbaj bajbaj 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  Imbra sri pro 18, 2013 8:40 pm

Hehe, za pizdariju... SPREMNI!!!  lol! 

Imbra

Broj postova : 218
Join date : 01.11.2012
Lokacija : Zeleno zagorje

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  pitijacro sri pro 18, 2013 8:59 pm

Samo reci ak nekaj spremaš - pridružujem se odmah. jumpy jumpy jumpy mig 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  babyblue čet pro 19, 2013 9:15 am

Gazda nije ni slutio, da će ova tema postati naveselija. lolo lolo lolo 
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  pitijacro čet pro 19, 2013 9:21 am

Gazda ima mali problem - on nezna koga na forumu ima.On ti misli da ima jednu mimozastu malu - staru babu,finu i pristojnu kulturnu ženskicu,a zapravo ima jednu staru babu,finu i kulturnu i nepristojnu zajbanticu kojoj ni pet vragova nemogu na kraj stati,koja ga može rasturiti ko zvečku kad joj se čefne.I sad,dok on to shvati konačno - prošo voz...... lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  babyblue čet pro 19, 2013 9:24 am

pitijacro je napisao/la:Mogu,ali neću.Di bih ja tebe.Ti si na mome posebnom tretmanu.[You must be registered and logged in to see this image.]
A zašto meni niko nije ponudio poseban tretman? Zašto? Vidiš kako si ih razmazila pffffff
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  pitijacro čet pro 19, 2013 9:28 am

Eeeee,mala moja,ja ti poseban nemogu pružiti,  nešto  to ti može samo suprotni spol. O dečke se malo ogrebi,o dečke.... lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  babyblue čet pro 19, 2013 9:29 am

jel su to ona bića što vise na temi o sisama i dupetima? Čisto da znam  lolo 
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  pitijacro čet pro 19, 2013 9:35 am

ma je,oni - pusti to kaj vise na sisama - to ti je sindrom.dečke valjda mama nije dojila dok se rodili pa sada popizdili za sisama,sada je to pohlepno i željno cicati i premeteti ručicama - znaš ono - kada si nečega jako željan oćeš se zadaviti pre nego se zasitiš. jumpy jumpy jumpy lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  babyblue uto pro 31, 2013 6:59 pm

Aj paaa od ponoći je 2014, poželimo da ne bude više u K.
 lasko cheer cheer cheer cheer 
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  pitijacro uto pro 31, 2013 7:04 pm

Sad,možda i nebude,pogotovo ak   bude u P.

Onda bude u jebadi.Teškoj. (naravno,ak si da truda  Embarassed )

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  mario uto pro 31, 2013 7:19 pm

Al smo izravniiiiiii lol! ....

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  pitijacro uto pro 31, 2013 7:36 pm

samo večeras,u vašem gradu,...... Embarassed Embarassed Embarassed cheer jumpy jumpy jumpy 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Forum.

Postaj  Hasanaga sub ruj 20, 2014 10:00 pm

Supericka forum dobro radi no problemo. Drugari amen starac starac Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 1451407798

Hasanaga

Broj postova : 216
Join date : 19.09.2014
Age : 70
Lokacija : USA

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  Fatima Arapova ned ruj 21, 2014 4:15 pm

....amigo.....do you have a problem????????? Cool
Fatima Arapova
Fatima Arapova

Broj postova : 128
Join date : 21.09.2014

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty No

Postaj  Hasanaga pon ruj 22, 2014 4:26 am

No problemo honay.  You looc nice. You swet grl :nosi ruže

Hasanaga

Broj postova : 216
Join date : 19.09.2014
Age : 70
Lokacija : USA

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  Bobić pon ruj 22, 2014 8:15 am

scratch
daj neka mi netko objasni kakve ovo ima veze sa tim da nam je forum u ku*cu,,, Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 54107490
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  Admin pon ruj 22, 2014 8:36 am

ključna riječ je kurac , za ostalo im nije bitno

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu - Page 2 Empty Re: Nisam pesimista ali forum nam je u kurcu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.