još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

+5
pitijacro
muhanicar
Bobić
mtd001
pingy321
9 posters

Stranica 25 / 25. Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  gilan sub svi 28, 2016 4:07 pm

Ja jeo... trešnje, sa grane!!

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sub svi 28, 2016 4:28 pm

I ja ću skoro.......one prve na drugom gruntu smrzlo i lišće, nešto ih malo ostalo, to smo pojeli prošli tjedan u jedanput.
I ove doma su desetkovane, no, bude nešto. Imam još dvije tamo, drugdje, jedna velika, bude podosta ako ne navale crvi - nismo špricali.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro ned svi 29, 2016 12:29 pm

Pečena patka. Embarassed Embarassed Embarassed


lolo lolo lolo lolo lolo

Ubit će me muž, ili otići k mami na ručak. scratch lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sri stu 09, 2016 4:49 pm

Jedan veliki luk, pet manjih paradajza, tri velike paprike, začini, kila i pol kiselog zelja, kila šezdeset suhog bunceka narezanog sa kosti na komade.
Razočaranje.
Zelje je fino, od bunceka ništ koristi - niti mirisa, niti arome, ko da si papir stavio u lonac.
Da sam za tih pedesetak kuna što sam dala za buncek kupila kilu Danica kranjskih kobasica bila bi to večera za anđele.
Ovako - nula bodova.
Skoro pa dva mjeseca nisam kupila nikakvo svinjsko meso, danas me zrak u glavi umjesto mozga navukel. lupaozid

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pon pro 26, 2016 9:46 am

Ne mogu vjerovati - je da sam jučer skuhala mesni ručak i najela se mesa onako pohlepno, ko kada utopljenik prvi puta kada ga izvade iz vode udahne zrak, a to je silom prilike zbog umora bila i večera, no, da ja večeru od mesa nisam pojela već je doslovno devedeset pet posto što sam stavila na tanjur završilo u trbuhu Nine, ali ovo jutros me z6bilja iznenadilo - prvo sam popila šalicu kapučina i uopče mi nije prijao, ono, srčeš po navici, ali želja za jelom je bila još veće iznenađenje - trbuh nešto traži, ja premečem po mislima moguče kmbinacije, a onda iskrsna jasna slika - oču nodlese!!!
Evo sam upravo pojela tanjur, sa umakom od paradajza sa lukom i ljutom paprikom, i mahune prodinstane na luku, sjeckanim ljutim paprikama, biberom,curriyem, lističima karija i kurkumi, zalijano kokosovim mlijekom.
Kako mi je sijelo, koje zadovoljstvo, ne mogu vjerovati.
Ideja da prijatelje obradujem sa začinima koje sam za njih kupila opasno visi u zraku, sve se bojim da ću poprilično reducirati prvobitno zmišljenu izdašnost. Shocked

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sri pro 28, 2016 1:10 pm

I jučer i danas šrilankanska metoda - niti sama ne znam koje sam začine sve turila u rajnglu, ali fino je za olizati prste - od luka, mrkve, sjemenki kumina, kurkume, lističa nekakvih, nečeg potpuno crnog, bibera u zrnu, lističa čili paprike, kockica mesa, dva jaja, heljdinog brašna, kokosovog mlijeka u prahu i cimeta ispalo nešto predobroga. Mmmmmmm.........

Ipak ne preporučam prijateljske posjete koje računaju i na nešto za prigristi prije nego usavršim neke finese.
A i nisam još probala limunsku travu ubaciti i nekoliko nešto kaj ne znam kako se zove jer je ime začina napisano na šrilankanskom pismu koje liči na hijeroglife. scratch lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin sri pro 28, 2016 6:32 pm

al se negdje prdi od toga ,,auuuu!....

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sri pro 28, 2016 8:50 pm

Krivo mileno, krivo, baš suprotno - jučer bio mladi grah na meniu - ni bilo leče, a ionak ga imam desetak kila u ledenici - i nikaj.
Sjemenke kumina čuda rade - malo prepečene na masnoči, pa kuhane.....

Zato - ne prdi o čem pojma nemaš. kava

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin sri pro 28, 2016 10:30 pm

bi ja prdio , makar na silu

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet pro 29, 2016 6:25 am

Ajme, voljela bih ja to čuti.ceka
Vidjeti kako bi završilo. raspa lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro čet pro 29, 2016 2:43 pm

Danas kiselo zelje sa mladim grahom i azijskim začinima - jedino zaboravila sjemenke kumina turiti.
Admin, imaš poziv za večeru.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin pet pro 30, 2016 8:50 pm

za ili na , baš me ne služe zamjenice?

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro pet pro 30, 2016 9:06 pm

Za.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Admin sub pro 31, 2016 6:13 am

pa zi , pazi ..da ne bi bile okice na federčeke glad

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sub pro 31, 2016 7:41 am

Zaboravljaš da sam ja živjela u socijalističko doba i akcija NNNI.

Inače, reakao je vlasnik zadnjeg smještaja u kojem smo proveli četiri dana da mu se možemo javiti kada nešto zatrebamo - začine ili bilo šta - on će kupiti i poslati. Naravno, na moj trošak.
Ne mogu vjerovati - deset razglednica sam poslala poštom, za dvijesto rupija - deset kuna - kunu po razglednici.
Mislila sam da to neće nikada stići obzirom na tako nisku cijenu, a veli mi preksinoć sin da su oni dobili. Ajd, paketi su skuplji, ali opet......

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  pitijacro sri sij 04, 2017 10:27 am

Pileći batci, karfiol i mladi grah, pečene paprike.
Evo, zadnje paprike iz prošle godine su ispečene maločas,, tamaj ih bila jedna pećnica, htjela sam ja ispeći još, ali tu zadnju kutiju je muž otpeljao jutros na sajam i prodati će je danas...
Mislim da sam fulala kaj sam mu dopustila - zapravo njemu nije uopće stalo do trgovine neg mu fali ona atmosfera. amen

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi.. - Page 25 Empty Re: Šta se danas kuhalo i šta će se sutra,ideje,predlozi..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 25 / 25. Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.