još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

4 posters

Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  Admin sri lis 22, 2014 4:31 am

Jedan da bi promijenio žarulju i otvorio temu o tome kako je žarulja promijenjena
Četrnaest da repliciraju o svojem iskustvu mijenjanja žarulje i o raznim tehnikama mijenjanja iste
Sedam da upozore o mogućim opasnostima nestručnog mijenjanja žarulje
Jedan moderator da temu premjesti u Za To Predviđeni Podforum
Dva da protestiraju jer je tema premještena
Osam da upozore o gramatičkim\jezičnim greškama u postovima o mijenjanju električne žarulje
Pet da lože/provociraju ove što pričaju o gramatici
Tri da ispravljaju gramatičke greške kod ovih što lože one što pričaju o gramatici
Šest da se prepiru oko toga da li se kaže žarulja ili lampica
(još) Šest da nazove ove gornje dosadnim spamerima
Dva forumaša ,koji inače rade u tvornici žarulja i koji tvrde da je ispravan izraz sijalica
Petnaest stručnjaka-za-sve koji tvrde da je žarulja jedini ispravni termin
Devetnaest da postaju kako ovo nije forum o žaruljama i nek žaruljaši ,je***,premjeste svoju raspravu na Žarulja forum
Jedanaest da brane temu o žaruljama,jer,šta ,svi ih koristimo,prema tome ,tema se u potpunosti uklapa u forum
Trideset i šest da raspravljaju čiji je metod mijenjanja žarulje najbolji,gdje kupiti najbolje žarulje ,koja je marka škart a koja Dream među žaruljama
Sedam da postaju URL-e gdje se mogu vidjeti primjeri različitih žarulja
Četiri da upozore kako živi linkovi nisu dozvoljeni
Trinaest da citiraju dva kilometra prethodnih postova a ispod dodaju samo "bravo majstore" ili "potpisujem,kolega"
Pet da postaju kako napuštaju forum neopozivo i zauvijek jer su uvrijeđeni načinom na koji se rasprava o žaruljama odvija
Pet ,registriranih prije pet minuta ,s avatarima jako sličnim onima koji su,sjećate li se,napustili forum prije deset minuta i koji kažu da je tema vrhunska i nek je admini stave u sticky
Jedan admin da kaže ovima gore gdje da si sticky gurnu ,i da im odmah opali sedam dana nagradnog radi duplih nickova
Četiri da kažu šta nismo nedavno razgovarali o toj temi...ili je to bilo na starom forumu,koji je BTW bio puno bolji
Trinaest da kažu koristite hebeni Google prije nego postavite glupo pitanje o mijenjanju žarulje
Jedan forumski lutalica koji će replicirati u temi šest mjeseci nakon zadnjeg posta i tako pokrenuti sve ispočetka


Zadnja promjena: Admin; sri lis 22, 2014 7:40 am; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Re: Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  Bobić sri lis 22, 2014 7:37 am

Admin, ti kako si krenuo bez problema bi mogao napisatii jednu knjigu (od prekonekoliko stranica) o zrnu graska,,,

a kako stvari stoje misljenja sam da bi mogla dobiti i pokoji nastavak,,, lolo
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Re: Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  pitijacro sri lis 22, 2014 8:04 am

Tri da ispravljaju gramatičke greške kod ovih što lože one što pričaju o gramatici


Tu si se zajebo - za ovo sam dovoljna ja jedna jedina - lolo lolo lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Re: Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  muhanicar sri lis 22, 2014 9:20 am

Malo sam računal, mi nebumo tak skoro mjenjali žarulju.
Kaj bi tek bilo da je luster u pitanju .....

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Re: Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  pitijacro sri lis 22, 2014 10:08 am

I to moj,ovaj u boravku,koji ih ima devet.... scratch

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Re: Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  Admin sri lis 22, 2014 3:25 pm

ja nisam autor ovoga teksta ..ali je debelo istinit

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Re: Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  pitijacro sri lis 22, 2014 4:07 pm

Ko da mi to nismo znali,al smo ti htjeli dati tvojih pet minuta slave. Namjerno. Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? 2056314044

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju? Empty Re: Koliko je forumaša potrebno za promijeniti žarulju?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.