još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problem veliki

+2
muhanicar
pitijacro
6 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Problem veliki - Page 3 Empty Re: Problem veliki

Postaj  Bobić pon stu 02, 2015 4:48 pm

Ides u Varazdin, ides jel tak?

odes lijepo tam kod peveca negdje ima ona firma kaj rade pvc stolariju, zamoli ih lijepo da ti to zapune onim ljepilom sto stavljaju kao brtve kod viseslojnog stakla,,,
ako drzi onak glatko staklo trebalo bi i tu plastiku,,,
drugo rjesenje (vjerujem skuplje je da kupis tubu ljepila za vjetrobranska stakla sa pripadajucim prajmerom, povrsinu koja se lijepi odmastis te naneses sloj prajmera, nakon sto se isti posusi naneses sloj ljepila (treba imati kvalitetan pistolj jer je masa dosta gusta i treba dosta velika sila da bi je se izguralo preko mlaznice,,,
sve to skupa spojiti i zalijepiti, ako se kvalitetno odradi trebalo bi trajati,,,
jeftinija varijanta ti je da odes kod nekog majstora koji lijepi sajbe jer njima uvijek ostane te mase samo postoji mogucnost i da ista ostane vidljiva ako je ne pobrisu kako treba,,,

Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Problem veliki - Page 3 Empty Re: Problem veliki

Postaj  pitijacro pon stu 02, 2015 5:08 pm

Admin je napisao/la:jel ti treba termostat?


Ne, ne trebam termostat, to je običan poklopac, ne onaj koji je bio sa termostatom i u ono vrijeme je koštao četristo maraka. Tolko blesava ipak nisam bila da ga kupim.

Ja bih samo da se ovo njajeftinije moguće zaljepi, čak mi se niti ne daje u njihovu firmu na popravak jer bude me sigurno koštalo ko jedan pošteni lonac sa poklopcem.


Nekada je bila ta firma za popravak kod Žitnjaka, tamo negdje blizu Carine, nisam se nikada interesirala ali mogu si naći adresu. Ali će me oderati ko žutog mačka.
A rekli su da ima posuđe četerdeset godišnju garanciju.. Samo kaj moraš platiti popravak.


Bobić, ja sam to nekakvim ljepilom koje sam imala doma, ima tu naprijed slika, i držalo godinu dana.

Kako mrzim dok mi se napravi problem........ scratch

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.