još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta smo radili i šta budemo radili danas

+4
gilan
Admin
Bobić
pitijacro
8 posters

Stranica 20 / 20. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned pro 02, 2018 6:19 pm

Prihvačam.
Vele ljudi odu svuda di te zovu.

Dok budem išla u Bosnu, budem i kod bosančeta zavirila.

Ne boj se lošeg lasa - ak im stanem na ogu budu vidli svoje.

Moram se pohvaliti - stiglo mirovinsko rješenje - bogata sam!!!!!! - 2199, 67 kn mjesečno.
Ja kakva sam budem sto godina živjela....

Malo sam se prešla, putujem u petak a ne četvrtak.
Dobro je, viza je riješena, putno osigurnje plaćeno, čak i od smrti, nek mi se muž nauživa ako se avion sruši ili me otmu za organe.
Veselim se putovanju, baš se veselim.

Samo se pitam ne bude li moj suprug nakon dvadeset dana samostalnog života doma shvatio da mu ništa ne fali i bez mene, pa nađem zaključana vrata kada se vratim.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić pon pro 03, 2018 7:53 pm

Bojim se da bi se to cistam lahko moglo dogoditi,,, lolo lolo lolo
Mozda ti on besplatno organizira prodaju organa pa bi kod mlađih mogla zivjeti gotovo vjecno,,, kava

jbte pa koliko si ti uplacivala u mirovinski stup da imas toliku mirovinu? scratch

I sam gledam da za koju godinu zbrisem na drzavne jasle jer podosta sam ja toga uplacivao za druge red je valjda i ja ponesto povucem prije nego odapnem,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 2757111831
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan uto pro 04, 2018 1:59 pm

izgleda malecka se zaželjela riže,, glad
Čestitam na na penziji,, jel to oko 300, eurića,,, hej oš se ženit,, :nosi ruže
A da sam na mjestu tvog muža,, već bi u subotu osvanula neka nova u kući,,, blago njemu,,, lolo lolo

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri pro 05, 2018 8:33 pm

Bobić je napisao/la:Bojim se da bi se to cistam lahko moglo dogoditi,,, lolo lolo lolo
Mozda ti on besplatno organizira prodaju organa pa bi kod mlađih mogla zivjeti gotovo vjecno,,, kava

jbte pa koliko si ti uplacivala u mirovinski stup da imas toliku mirovinu? scratch

I sam gledam da za koju godinu zbrisem na drzavne jasle jer podosta sam ja toga uplacivao za druge red je valjda i ja ponesto povucem prije nego odapnem,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 2757111831

Bah, da me hoće za organe još bi i bilo dobro.
Najgore je kad te neće niti za to - jednostavno misle da si više za ništ. lolo

Kaj koliko sam uplaćivala, nekih 650 kuna zadnjih godina, od toga 360 za mirovinsko.
Toliko je odredila država, i ja sam poslušno davala novce.
Kaje, jel ti to puno ili malo?

Nećeš ti u mirovinu još dugo, premlad si, a  i predobro se držiš, onak, mačo tip, frjerčina dok se bečariš, a kljakast si samo dok treba raditi.
Takvima ne daju penziju, a niti mi pošteni penzioneri vas nećemo u društvo dobrih mirovinaca. Hehe.... lolo


Zadnja promjena: pitijacro; sri pro 05, 2018 8:41 pm; ukupno mijenjano 1 put.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri pro 05, 2018 8:40 pm

gilan je napisao/la:izgleda malecka se zaželjela riže,, glad
Čestitam na na penziji,, jel to oko 300, eurića,,, hej oš se ženit,, :nosi ruže
A da sam na mjestu tvog muža,, već bi u subotu osvanula neka nova u kući,,, blago njemu,,, lolo lolo

Gle, pa je!!!!!
Nisam o tome uopće razmišljala.

Ne bih se udala, ali bih se tu i tamo dala da me netko pita. (pssssttttt - ne nikom reći, bum došla na loš glas, a i muž bi mi rekel da sam se raspametila, a i jedan fajn vritnjak bih mogla dobiti. lolo )
Hvala Bogu pa me ne pita, i tak ću ja i dalje ostati časna i poštena. lolo

Moje zlato zna da sam ja najbolja i da me ne bi mogla zamijeniti nijedna, tako da nema zime. mig

Bosanče - grli

Još dva dana - u petak - matremi ja sam bila uvjerena da je sedmi u četvrtak - u petak odoh.
Nadam se da budem vam jaaaaako falila ako se ne vratim.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan pet sij 25, 2019 7:00 pm

Hoću da nazdravim i ovoj raji,,,
Imam debeli razlog...
Danas sam postao Deda,,,
živjeli mi svi,,, lasko lasko

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin sub vel 02, 2019 7:36 am

nek ti je sretno , hvala Bogu živo i zdravo lasko

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  CroBadBoy sri vel 19, 2020 8:47 pm

drva
lasko
Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 1026572418
CroBadBoy
CroBadBoy

Broj postova : 65
Join date : 17.01.2016
Age : 34
Lokacija : 2 UglliDriver

https://slobodni.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin čet vel 27, 2020 5:37 am

danas , hm ..gonili đavla od sebe .. Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 3174481692
..osim toga promovirali mir u svijetu i maštali o inteligentnoj misici raspa

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  CroBadBoy sub vel 29, 2020 5:51 pm

Admin je napisao/la:danas , hm ..gonili đavla od sebe .. Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 3174481692
..osim toga promovirali mir u svijetu i maštali o inteligentnoj misici raspa

scratch
mir v svijetu ne postoji, kak ni int.. misica bounce
CroBadBoy
CroBadBoy

Broj postova : 65
Join date : 17.01.2016
Age : 34
Lokacija : 2 UglliDriver

https://slobodni.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  CroBadBoy ned oľu 01, 2020 11:08 am

bajbaj

hir aj kam end aj goo

crta
CroBadBoy
CroBadBoy

Broj postova : 65
Join date : 17.01.2016
Age : 34
Lokacija : 2 UglliDriver

https://slobodni.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 20 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 20. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.