još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta smo radili i šta budemo radili danas

+4
gilan
Admin
Bobić
pitijacro
8 posters

Stranica 8 / 20. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin pet oľu 18, 2016 8:35 pm

tak , sad opet imam čelavca među nogama jumpy jumpy

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sub oľu 19, 2016 7:20 am

Danas moj das auto ide kod doktora na operaciju,,,
ne radi se o sistematskom pregledu vec je veliki servis u pitanju,,,

Mogel je to i Muha odraditi ali ne ne javlja se lopov zadnjih dana,,,
ko da bi mu zabadav bilo,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 23749988

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 1226846223
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sub oľu 19, 2016 11:43 am

Nema čovjek vremena se sa forumima baviti, dela rupice za kosu.......scratch

Admin, trebao si samo pola obrijati, da ti bude pasent sa glavom. lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin sub oľu 19, 2016 2:39 pm

ma nema veze ako je gola glava , ja igram jednu igru
čiko ima kapicu
čiko nema kapicu
...
...

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  muhanicar sub oľu 19, 2016 6:07 pm

Bobić je napisao/la:Danas moj das auto ide kod doktora na operaciju,,,
ne radi se o sistematskom pregledu vec je veliki servis u pitanju,,,

Mogel je to i Muha odraditi ali ne ne javlja se lopov zadnjih dana,,,
ko da bi mu zabadav bilo,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 23749988

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 1226846223
Nisi me ni pital, a da jesi ja bi to rado odradil.
Za uslugu bi ti umjesto mene obrezal vočke (tebi to ide, a ja sam ih samo unakazil ali vjerujem da sam koju grančicu odrezal točno tam gde je trebalo) a dok bi ja čekal da ti završiš ja bi zakuril ...


muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sub oľu 19, 2016 7:38 pm

Cekaj, to oces reci da bi ja moral i frisko rezanoga duvana donesti,,,

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 23749988

buduci da ja ne pusim (valjda se ja svoje popusil) znam neke ljude koji ga imaju na pretek,,,
zna za neke barem 80% forumasa ovog foruma,,,,
neki su cak i blise susrete imali i polupane loncice sastavljali,,,


Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 1226846223

sad sem ga tek zaglibil, ccc,,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sub oľu 19, 2016 8:05 pm

Ne znam šta budem danas još radila, ali znam šta budem za desetak - kuhala budem kapučino jednom dragm forumašu, evo me je maloprije nazvao, i veli - a jel budeš imala vremena skuhati jedan kapučino?
Pa kako ne bih imala, za njega i deset, ne jedan!

cheer cheer cheer cheer cheer

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan sub oľu 19, 2016 9:44 pm

Bem mu mater, napišem post, kad turim ovo "Send" vrte se neki kolutići.
Šta sam htjeo reć.
Ja danas frezo, orano prije par sedmica, pogano, mocavo, al sutra još jednom pređem,
i sijem zob, jer najava je da će opet da pada. lupaozid lupaozid lupaozid

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin ned oľu 20, 2016 3:20 am

ja znam kaj danas neću raditi , ako može u ovu temu ...ovo- cupa

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned oľu 20, 2016 5:29 am

Pa naravno, nema smisla upropastiti si dobro odrađeni isplanirani dan. Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 3029489592

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin ned oľu 20, 2016 7:11 am

izgeda da je netko ustao na ljevu nogu lolo

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned oľu 20, 2016 7:27 am

Ja na desnu. lupaozid
ljevak sam.

Inače, uz sve ostalo sam se sjetila da je osamnaesti davno prošao, onaj od prošlog mjeseca, a i ovaj ovog mjeseca je prošao isto tako, a romkinja mi nije donjela mojih sto kuna koje sam joj dala. plus toga sam i ispričala mužu da je tražila pedeset a ja dala sto. ljut
Ajd, tu se on samo nasmijao i skomentiral - moram li reći da me to kod tebe ništ ne čudi.

Kak budem dobro raspoložena - trbuh mi visi, cice mi vise, lice mi visi Shocked - ajd, dobro je kaj sve visi u jednom smjeru - prema dolje pa nema zmešarije da sve biježi na sve strane. cheer

Ko što veli ona narodna - u svakom zlu ima nešto dobroga. jumpy
Idem si sada pogledam one vaše ljepotice pa da padnem u još veći očaj. cheer




pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić ned oľu 20, 2016 7:52 am

To onda i nije vise romkinja nego ciganica,,, lolo
ako netko misli da tu nema nikakve razlike bi se za*ebo i to posteno, uostalom tak se i Rozica zakhmmm,,,

Doooobar jutar,,,

evo načesao se rolane vratine sa tri jedace zlice majoneze, sve mi muka od nje,,, lolo
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan ned oľu 20, 2016 8:59 am

pitijacro je napisao/la:Ja na desnu. lupaozid
ljevak sam.

Inače, uz sve ostalo  sam se sjetila da je osamnaesti davno prošao, onaj od prošlog mjeseca,  a i ovaj ovog mjeseca je prošao isto tako, a romkinja mi nije donjela mojih sto kuna koje sam joj dala. plus toga sam i ispričala mužu da je tražila pedeset a ja dala sto. ljut
Ajd, tu se on samo nasmijao i skomentiral - moram li reći da me to kod tebe ništ ne čudi.







Da to ona nije vratila, već, a ti neznaš??

Znaš ono, "Vratiću kad budeš mogo"
Zašto se nasmijo???????? bajbaj bajbaj

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned oľu 20, 2016 12:29 pm

A vidiš, to mi sad nešto sumnjivo - velim ja jutros mužu, kad vidiš martina pitaj ti njega jel on poslao nju k meni po novce - ona mi govorio da je on poslao. A veli muž, Martin to ne bi nikada sigurno, ali nema španse da ga on pita.
Hm....... scratch


Idemo na ručak, a popodne smo pozvani u goste prijateljima - a Silva uvijek natovari stol toliko da nemaš di ruke nasloniti pa si onda prisiljen jesti na finjaka, ko dama - sa rukama iznad stola, laktovima uz tijelo. lolo lolo lolo

Rezime - danas ne kuham. jumpy

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro ned oľu 20, 2016 8:35 pm

Joj šta sam danas finoga jela........a je prijateljica domaćica divljenja vrijedna.......

prošo dan, jela dvaput, kuhala nijedanput. cheer

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan ned oľu 20, 2016 8:44 pm

Još tri kila gore,,, cccccccccccccccc!!! lolo

Jest da je Cvijetnica, al ja zob moro posijat, i sve to ručno, bacio 15-15-15, pa onda sjeme, sve me boli, pa sve zadrljo, i valjkom povaljo.
Sjetio sam se onog razbacivača za đubrivo, al velim nekad ga treba i ručno bacit. drkica

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri oľu 23, 2016 7:22 am

Vec dva dana mi stihaca u rukama, sam Bog da nis osjetljiv pa ne dobivam niti zuljeve a niti nabijam tvrtke,,,
i danas ista prica cijeli dan,,,
i sjutra ce ali samo do podne jer popodne se vise ne radi makar koliko popusili,,,
a sadnice do iza Uskrsa nece izdrzati, sad vec ima jasno vidljivih listica,,,
kasnim, kasnim sunac mu garavi,,,

vidim nis ja za neki poso,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 1226846223
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri oľu 23, 2016 11:00 am

Eno potjerala nas kisa, pas joj mater,,,
kako se cini otic je jedan lijepi auto samo zato jer ostavljam sve za posljednji tren,,,
tek smo pola odradili, ccc,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić čet oľu 24, 2016 7:06 am

No, kaj, ste svi na farbanju jaja ili kaj?
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan čet oľu 24, 2016 9:04 am

Ja nisam, moja su već davno ofarbana, lolo

Al fakat, trebalo bi prozivku izvršiti, da nije ko preselio u vječna lovišta, nedaj bože amen amen

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić čet oľu 24, 2016 12:55 pm

Moja nisu ofarbana a nece ni biti tako skoro osim ako ne popi*dim,,,
malo smo si na pas mater,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 54107490
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet oľu 24, 2016 1:04 pm

ja nisam za sada, a kada ću, ne znam.

a šta radimo - jučer sajam, danas sajam, djeca su oko jedanaest stigla iz Engleske - autom, a evo se konačno i kćer javila nakon nekoliko dana, već smo bili na iglama, od subote popodne nije bilo kontakta , tek jutros evo znamo da je sve ok - otišli bili oni u Hong Kong i nakon tri dana na Filipine, a tamo na neki otok di civiljzacija nije uspjela reći adio jer je nikada nije niti bilo - jedva jednom se našao signal za javiti i poslije ništa. No, jutros veli da su uzeli avionske karte za Manilu, i danas lete tamo na nekoliko dana.
Evo, sve je sjelo na mjesto, lakše se diše.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pet oľu 25, 2016 9:52 am

Jutarnji nenajavljeni posjet iz Virovitice.
Uh, kojom sam brzinom u zadnji čas sve spospremila. lolo lolo lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin pet oľu 25, 2016 5:45 pm

visit na internetu , jel se to računa u ovaj topic

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan pet oľu 25, 2016 8:42 pm

Ja mislim da je i to posao, u kapitalizmu scratch

Ajmo vi katolici, Veliki petak, i niš nepričate, dajte nemojte da vam ja držim pridike... ceka

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 8 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 20. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.