još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obični automobili koji čine život Ljepšim

+8
pitijacro
TVfreak
ilegalac
prkanjac
mario
muhanicar
Admin
2 UglliDriver
12 posters

Stranica 8 / 14. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  jeffy sri stu 21, 2012 6:33 pm

Dečki, ak je to stvarno Pitija, moja susjeda k tome, onda ste stvarno zgoreli.......sami ste kuhali, sami budete i lonac ribali....

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  ilegalac sri stu 21, 2012 7:01 pm

jeffy je napisao/la:Dečki, ak je to stvarno Pitija, moja susjeda k tome, onda ste stvarno zgoreli.......sami ste kuhali, sami budete i lonac ribali....
nemam ti pojma koj pitija,vidio sam je, pa kakve ima veze ak je starija,
ko da se one ne znadu zezati
ja joj ništ ne zamjeram, al preko guzice nemogu preči

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  pitijacro sri stu 21, 2012 7:04 pm

jeffy je napisao/la:Dečki, ak je to stvarno Pitija, moja susjeda k tome, onda ste stvarno zgoreli.......sami ste kuhali, sami budete i lonac ribali....

jeffy,jesi li ti onaj jeffy sa kojim sam se srela na Kurve1,Kurve2,Kurve3 i Fucks Kurve?Ako mi je pravopis točan.

Ilegalac,daj si još jednom poslušaj onu pjesmu na tvojoj temi,da ne bi poslije bilo-nismo znali.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  jeffy sri stu 21, 2012 8:00 pm

Proročice, a kojim si ti svojstvom bila tamo..... Shocked

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  pitijacro sri stu 21, 2012 8:03 pm

Jel ti uopće znaš o čemu govorim?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  jeffy sri stu 21, 2012 8:07 pm

Kao pitija, vjerojatno znaš da nemam pojma..... Embarassed

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  Admin sri stu 21, 2012 8:12 pm

ti jarca ..kaj to za zbilja ona ?
[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  pitijacro sri stu 21, 2012 8:29 pm

jeffy je napisao/la:Kao pitija, vjerojatno znaš da nemam pojma..... Embarassed

Pa,možda sam i pogriješila,ali mi se ipak čini da nisam,ne da mi se sada tražiti po drugome forumu.Jel me peglaš ili zbilja ne znaš.Zašto mi nešto govori da govoriš dojč,ako ne više,toliko da znaš?
Ajde da ti ispričam,pa se možda sjetiš-
Vozile se mi izletarke tako kroz Austriju autobusom,nas četerdesetak,i normalno gledale kroz prozor.I,vidim ja,uz cestu prometni znak-mali,niski,i na njemu žuta tabla.Na njoj je pisalo-Kurve1.Pa smo nakon stotinjak metara naišli na slijedeći znak-na njemu je pisalo Kurve2.A jesmo se smijale,i još se nismo smirile kada smo došli do znaka Kurve3.No,najbolje je bilo kod sljedećeg znaka-na njemu je pisalo Fucks Kurve.Pa,ako si ti taj koji mislim da jesi,napisao si jedan komentar na ovo tamo prije godinu dana.Ma,ako i nisi,nema veze.Znam ja o tebi dosta toga.Pitija ko Pitija.Znamo da imaš prijatelja koji ti nosi krumpire.I ostalo se zna.Nešto malo. Embarassed

Admin,ajd se ne pravi više lud.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  Admin sri stu 21, 2012 8:49 pm

Oprosite kaj se mješam
[You must be registered and logged in to see this link.]
da vam olakšam

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  prkanjac sri stu 21, 2012 8:55 pm

Admin je napisao/la:Oprosite kaj se mješam
[You must be registered and logged in to see this link.]
da vam olakšam
nesto me vuklo stalno u tom smijeru al sam ipak cekal potvrdu. mir

prkanjac

Broj postova : 416
Join date : 02.04.2012

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  jeffy sri stu 21, 2012 8:57 pm

Hvala na hintu, admine....
Ah davno je to bilo, al je, pogodila si....zbunilo me to jer sam razgovaral sa tvojom lošijom polovicom, tak, da mi nemoj zamjeriti...
Kak sam na onomu forumu ostavil dobar dio života, i svašta laprdal, sam ti pričal kak nas je konobarica iz ADE sa metlom ispračala....bajdvej, jesu konačno postavili odvod od pisoara do kanalizacije, ili ti kao dama, ne znaš takve stvari...

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  ilegalac sri stu 21, 2012 9:17 pm

pitijacro je napisao/la:
jeffy je napisao/la:Dečki, ak je to stvarno Pitija, moja susjeda k tome, onda ste stvarno zgoreli.......sami ste kuhali, sami budete i lonac ribali....

jeffy,jesi li ti onaj jeffy sa kojim sam se srela na Kurve1,Kurve2,Kurve3 i Fucks Kurve?Ako mi je pravopis točan.

Ilegalac,daj si još jednom poslušaj onu pjesmu na tvojoj temi,da ne bi poslije bilo-nismo znali.
poslušao ja pjesmu i...
jebga reko sam ti da sam bosanac šuk šuk
da je bila ova shvatio bi

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  pitijacro sri stu 21, 2012 9:42 pm

jeffy je napisao/la:Hvala na hintu, admine....
Ah davno je to bilo, al je, pogodila si....zbunilo me to jer sam razgovaral sa tvojom lošijom polovicom, tak, da mi nemoj zamjeriti...
Kak sam na onomu forumu ostavil dobar dio života, i svašta laprdal, sam ti pričal kak nas je konobarica iz ADE sa metlom ispračala....bajdvej, jesu konačno postavili odvod od pisoara do kanalizacije, ili ti kao dama, ne znaš takve stvari...

Neznam za odvod,ali znam da već dugo tam nisam igrala stolni nogomet.Tak dugo nisam već bila unutra da i neznam imaju li ga još.Ma figu,bili smo ljetos,onako usput dok smo se vračali iz grada,ali se ne sjećam.Koje su to igre bile,ja i prijatelj i muž i prijateljica.A zabijali smo si autogolove za popizditi.Baš mi sad fali nešto takvo.
No,i jesi li to bio ti koji si napisao komentar o kurtz Kurve,ili se više ne sjećam dobro.
Inače što se pomoći u prijvodu tiče-hvala,netreba,učila ja in die Schule,und,ich weis.

Eh,sad bih morala pola ovoga kaj sam napisala pobrisati,jer nisam ono gore prije pročitala,ali ne bum.Nek tek ostane.
Da mi se još samo objasni tko je tko na ovome forumu,i tko me pegla ko malog idiota,bilo bi lakše pohvatati konce.


Zadnja promjena: pitijacro; sri stu 21, 2012 9:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  2 UglliDriver sri stu 21, 2012 9:43 pm

Ej! A di su tu auti? scratch study scratch No
2 UglliDriver
2 UglliDriver
legionar

Broj postova : 894
Join date : 17.10.2012
Lokacija : Ispred Monitora

http://rg.invisionzone.com/

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  jeffy sri stu 21, 2012 9:51 pm

pitijacro je napisao/la:
Neznam za odvod,ali znam da već dugo tam nisam igrala stolni nogomet.Tak dugo nisam već bila unutra da i neznam imaju li ga još.Ma figu,bili smo ljetos,onako usput dok smo se vračali iz grada,ali se ne sjećam.Koje su to igre bile,ja i prijatelj i muž i prijateljica.A zabijali smo si autogolove za popizditi.Baš mi sad fali nešto takvo.
No,i jesi li to bio ti koji si napisao komentar o kurtz Kurve,ili se više ne sjećam dobro.
Inače što se pomoći u prijvodu tiče-hvala,netreba,učila ja in die Schule,und,ich weis.

Spamamo u tri lijepe....nema veze.....tu noć sam se vratio sa vrećom krumpira na leđima i skipal je nasred hodnika lolo....a u jutro priča da ja kao nemam pojma otkud to tu....
Je bio sam, ti si u to vrijeme valjda koristila mužev profil, pa se zbunio....al si me ugodno iznenadila sa ovim boldanim....moje selo malo... :king:

jeffy

Broj postova : 268
Join date : 20.12.2011

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  2 UglliDriver sri stu 21, 2012 9:58 pm

Dajte mi Autiće da mogu drkica
2 UglliDriver
2 UglliDriver
legionar

Broj postova : 894
Join date : 17.10.2012
Lokacija : Ispred Monitora

http://rg.invisionzone.com/

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  ilegalac sri stu 21, 2012 10:25 pm

2 UglliDriver je napisao/la:Dajte mi Autiće da mogu drkica
[You must be registered and logged in to see this image.]evo ti
moj je audi, ti uzmi BMW

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  2 UglliDriver sri stu 21, 2012 10:28 pm

bounce drkica drkica drkica drkica cupa slinavac
Sad se mogu odjavit bajbaj Sleep
2 UglliDriver
2 UglliDriver
legionar

Broj postova : 894
Join date : 17.10.2012
Lokacija : Ispred Monitora

http://rg.invisionzone.com/

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  mario sri stu 21, 2012 10:41 pm

A nemože tako dečki vratite se par stranica unazad... audi je moj drkica

sorry kolega...

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  pitijacro čet stu 22, 2012 7:32 am

mario je napisao/la:A nemože tako dečki vratite se par stranica unazad... audi je moj drkica

sorry kolega...

Krivo dečki,krivo,moj je audi,ja sam bila prva.Netko će dobiti po prstima. ljut

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  mario čet stu 22, 2012 7:51 am

pitijacro je napisao/la:
mario je napisao/la:A nemože tako dečki vratite se par stranica unazad... audi je moj drkica

sorry kolega...

Krivo dečki,krivo,moj je audi,ja sam bila prva.Netko će dobiti po prstima. ljut


Embarassed

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  ilegalac čet stu 22, 2012 9:09 pm

pitijacro je napisao/la:
mario je napisao/la:A nemože tako dečki vratite se par stranica unazad... audi je moj drkica

sorry kolega...

Krivo dečki,krivo,moj je audi,ja sam bila prva.Netko će dobiti po prstima. ljut
krivo seko, a što bi ti jadna sa vakom mašinom_(je da b i se i ja napatio, al ja volim prčkat poi takim stvarima bounce bounce bounce )
pa makar i rigam

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  2 UglliDriver čet stu 22, 2012 9:28 pm

Me love Porsche slinavac

[You must be registered and logged in to see this image.]

drkica
[You must be registered and logged in to see this image.]
drkica drkica drkica
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: 2 UglliDriver; čet stu 22, 2012 9:42 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
2 UglliDriver
2 UglliDriver
legionar

Broj postova : 894
Join date : 17.10.2012
Lokacija : Ispred Monitora

http://rg.invisionzone.com/

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  ilegalac čet stu 22, 2012 9:33 pm

2 UglliDriver je napisao/la:Me love Porsche slinavac
ma ni ti nešt
plava i žguljava
prva i treča su ljuti jumpy slinavac bemti...

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  mario čet stu 22, 2012 9:34 pm

Stari pa temu si nazval "Obični automobili......." bajbaj

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  Admin čet stu 22, 2012 9:36 pm

Kak je završila ona micra ?

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Obični automobili koji čine život Ljepšim - Page 8 Empty Re: Obični automobili koji čine život Ljepšim

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 14. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.