još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

+7
ilegalac
Imbra
mario
Admin
muhanicar
outlanderzg
pitijacro
11 posters

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  muhanicar sri svi 22, 2013 9:23 pm

pitijacro je napisao/la:

Muhaničar,evo,majke mi,pišem samo ono kaj je.Da pod utjecaj mogu potpasti,mogu,kad obradim horoskopski znak "Admin"-budeš ti videl kolko toga ja vidim,uostalom,kaj misliš-jesam li mu pogodila osobnu šifru?
Ovaj dio oko osobne šifre mi več danima ne sjeda scratch scratch
Molim razjašnjenje moli moli

muhanicar
legionar

Broj postova : 3300
Join date : 13.12.2011

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  pitijacro čet svi 30, 2013 2:37 pm

Ajmo prije nego zatvorimio temu reći nešto o znaku o kojem se zapravo sve zna,ali uvijek se može naći neki detaljčić vrijedan pažnje.

PITIJACRO

-Evo konačno jednog astrološkog znaka koji u sebi sadržava sve ono što treba imati jedno toplo ljudsko biće koje može voljeti svaka osoba.Ako je itko vrijedan truda i prolivenog znoja da se stekne njegova naklonost,onda su to svakako osobe rođene u astrološkom znaku "Pitija".A pogotovo one sa dodatkom "Cro".Već sama riječ Pitija asocira da se radi o osobi koja će iz vas ispiti i zadnju kap krvi- korijen riječi pitija je "piti",a izvedenica pitija bi značilo-ja pijem,ili is-piti-ja,što se može uklopiti u ono kada vam Pitije u svojem dosljednom kljuckanju po mozgu ispiju sve živce,a vrlo rijetko se može protumačiti i kao za-piti-ja,jer tu Pitije baš i nisu neki potrošači,kao recimo alkohola, pa samim time niti financijskih sredstava obzirom da im alkohol redovito ulazi najprije u krv,pa tek onda u želudac.Tako da zapravo možemo reći da to nisu rasipne osobe usprkos svojoj izraženoj potrebi za sjajem.To nadomješćuju i kompenziraju sjajem koji šire oko sebe - (kaj morem,malo sam neobjektivna,ali mogu si dozvoliti,tko mi kaj more,jel,a i odkuda bi vi mogli znati kaj ja u kugli vidim) -i zbog toga ih ljudi vole i obožavaju,jer kada vam se osoba rođena u astrološkom znaku Pitija jednom zavuče pod kožu ni uz najbolju volju više nećete moći živjeti bez nje.Uvijek će vam faliti da vas malo klepne po prstima,da vas nagazi kada najmanje očekujete,da vam objasni kako ste vi zapravo jedan običan vulgarni primitivac.Ma šalim se,ovo se u kugli ne vidi,ali eto,Pitije su takve da vam vole malo dići živac,a onda će vam se prekrasno nasmiješiti i reći-ups.Nije to tako strašno,jel,gore je ako slučajno upoznate osobu rođenu u astrološkom znaku "pitija" sa podznakom u Nevinašcu.E,onda ste nadrapali doslovno.U takvim je osobama posebno izražena senzibilnost i u stanju su shvatiti i proniknuti u vaše najskrivenije tajne.Kada osobe u podznaku Nevinašce zavire u vašu dušu - a budite sigurni da hoće i ništa ih u tome spriječiti ne može - ogoliti će vas do kostiju, isprevrtati svu intimu i zariti svoje nježne kanđice tako duboko da ćete ih kombinirkama morati čupati van.Ili ih skinuti alkoholom.Ko krpelja.I u tome su toliko dosljedne u svojoj nedosljednoj dosljednosti da ih ništa na može omesti.
Uh,počele me peći oči od sjaja koji izaziva pogled na osobe rođene u znaku Pitija,nemogu više ništa reći bez sunčanih naočala.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  Admin čet svi 30, 2013 3:13 pm

pitijacro je napisao/la:Ajmo prije nego zatvorimio temu reći nešto o znaku o kojem se zapravo sve zna,ali uvijek se može naći neki detaljčić vrijedan pažnje.

PITIJACRO

-Evo konačno jednog astrološkog znaka koji u sebi sadržava sve ono što treba imati jedno toplo ljudsko biće koje može voljeti svaka osoba.Ako je itko vrijedan truda i prolivenog znoja da se stekne njegova naklonost,onda su to svakako osobe rođene u astrološkom znaku "Pitija".A pogotovo one sa dodatkom "Cro".Već sama riječ Pitija asocira da se radi o osobi koja će iz vas ispiti i zadnju kap krvi- korijen riječi pitija je "piti",a izvedenica pitija bi značilo-ja pijem,ili is-piti-ja,što se može uklopiti u ono kada vam Pitije u svojem dosljednom kljuckanju po mozgu ispiju sve živce,a vrlo rijetko se može protumačiti i kao za-piti-ja,jer tu Pitije baš i nisu neki potrošači,kao recimo alkohola, pa samim time niti financijskih sredstava obzirom da im alkohol redovito ulazi najprije u krv,pa tek onda u želudac.Tako da zapravo možemo reći da to nisu rasipne osobe usprkos svojoj izraženoj potrebi za sjajem.To nadomješćuju i kompenziraju sjajem koji šire oko sebe - (kaj morem,malo sam neobjektivna,ali mogu si dozvoliti,tko mi kaj more,jel,a i odkuda bi vi mogli znati kaj ja u kugli vidim) -i zbog toga ih ljudi vole i obožavaju,jer kada vam se osoba rođena u astrološkom znaku Pitija jednom zavuče pod kožu ni uz najbolju volju više nećete moći živjeti bez nje.Uvijek će vam faliti da vas malo klepne po prstima,da vas nagazi kada najmanje očekujete,da vam objasni kako ste vi zapravo jedan običan vulgarni primitivac.Ma šalim se,ovo se u kugli ne vidi,ali eto,Pitije su takve da vam vole malo dići živac,a onda će vam se prekrasno nasmiješiti i reći-ups.Nije to tako strašno,jel,gore je ako slučajno upoznate osobu rođenu u astrološkom znaku "pitija" sa podznakom u Nevinašcu.E,onda ste nadrapali doslovno.U takvim je osobama posebno izražena senzibilnost i u stanju su shvatiti i proniknuti u vaše najskrivenije tajne.Kada osobe u podznaku Nevinašce zavire u vašu dušu - a budite sigurni da hoće i ništa ih u tome spriječiti ne može - ogoliti će vas do kostiju, isprevrtati svu intimu i zariti svoje nježne kanđice tako duboko da ćete ih kombinirkama morati čupati van.Ili ih skinuti alkoholom.Ko krpelja.I u tome su toliko dosljedne u svojoj nedosljednoj dosljednosti da ih ništa na može omesti.
Uh,počele me peći oči od sjaja koji izaziva pogled na osobe rođene u znaku Pitija,nemogu više ništa reći bez sunčanih naočala.
Evogana , nakon devete stranice naslov teme ima smisla lolo

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  pitijacro čet svi 30, 2013 8:53 pm

bejzbol bejzbol bejzbol bejzbol bejzbol bejzbol

Osjeća li se ovdje dašak ironije? raspa

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  pitijacro sub lip 01, 2013 9:48 pm

Ima jedna priča mala
u pet bi riječi stala...

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  Admin ned lip 02, 2013 7:27 am

nišče se ne bojte
samo bujte vstrahu


nije pet malo je narasla lupaozid

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  pitijacro pon lip 17, 2013 6:58 pm

pitijacro je napisao/la:Ajmo prije nego zatvorimio temu reći nešto o znaku o kojem se  zapravo sve zna,ali uvijek se može naći neki detaljčić vrijedan pažnje.

PITIJACRO

-Evo konačno jednog astrološkog znaka koji u sebi sadržava  sve ono što  treba imati jedno toplo ljudsko biće koje može voljeti svaka osoba.Ako je itko vrijedan truda i prolivenog znoja da se stekne njegova naklonost,onda su to svakako osobe rođene u astrološkom znaku "Pitija".A pogotovo one sa dodatkom "Cro".Već sama riječ Pitija asocira da se radi o osobi koja će iz vas ispiti i zadnju kap krvi- korijen riječi pitija je "piti",a izvedenica pitija bi značilo-ja pijem,ili is-piti-ja,što se može uklopiti u ono kada vam Pitije u svojem dosljednom kljuckanju po mozgu ispiju sve živce,a vrlo rijetko se može protumačiti i kao za-piti-ja,jer tu Pitije baš i nisu neki potrošači,kao recimo alkohola, pa samim time niti financijskih sredstava obzirom da im alkohol redovito ulazi najprije u krv,pa tek onda u želudac.Tako da zapravo možemo reći da to nisu rasipne osobe usprkos svojoj izraženoj potrebi za sjajem.To nadomješćuju i kompenziraju sjajem koji šire oko sebe -  (kaj morem,malo sam neobjektivna,ali mogu si dozvoliti,tko mi kaj more,jel,a i odkuda bi vi mogli znati kaj ja u kugli vidim) -i zbog toga ih ljudi vole i obožavaju,jer kada vam se osoba rođena u astrološkom znaku Pitija jednom zavuče pod kožu ni uz najbolju volju više nećete moći živjeti bez nje.Uvijek će vam faliti da vas malo klepne po prstima,da vas nagazi kada najmanje očekujete,da vam objasni kako ste vi zapravo jedan običan vulgarni primitivac.Ma šalim se,ovo se u kugli ne vidi,ali eto,Pitije su takve da vam vole malo dići živac,a onda će vam se prekrasno nasmiješiti i reći-ups.Nije to tako strašno,jel,gore je ako slučajno upoznate osobu rođenu u astrološkom znaku "pitija" sa podznakom u Nevinašcu.E,onda ste nadrapali doslovno.U takvim je osobama posebno izražena senzibilnost i u stanju su shvatiti i proniknuti u vaše najskrivenije tajne.Kada osobe u podznaku Nevinašce zavire u vašu dušu - a budite sigurni da hoće i ništa ih u tome spriječiti ne može - ogoliti će vas do kostiju, isprevrtati svu intimu i zariti svoje nježne kanđice tako duboko da ćete ih kombinirkama morati čupati van.Ili ih skinuti alkoholom.Ko krpelja.I u tome su toliko dosljedne u svojoj nedosljednoj  dosljednosti da ih ništa na može omesti.
Uh,počele me peći oči od sjaja koji izaziva pogled na osobe rođene u znaku Pitija,nemogu više ništa reći bez sunčanih naočala.


Osobni horoskop 


LJUBAV
-e mala moja,prošo voz,ošla baba s kolačima.Pametni ste vi,shvatili ste,jel,-nema više.Došla oholost na naplatu.Bilo vam bedasto kada je onaj jadnik skoro u jarku završio kada se u vožnji okrenuo za vama,živciralo vas blejenje i okretanje za vama,ha,sada se vi okrećete da vidite hoće  li se netko okrenuti.Nema više. Gricnuo vas zubić vremena,ma šta zubić,zubetina,ma šta gricnuo,zagrizlo vas ko gladni beskučnik koji dva tjedna ništa u usta stavio nije.Fale vam sada komplimenti,fale vam osmjesi upučeni u prolazu.Nema više curo,nema.No,ne očajavajte.Nije još sve gotovo.Još u vama ima potencijala.Evo vam preporučamao da laganim korakom prošećete ispred staračkog doma.Svi će se penziči zagledati u vas.Svi će gebisi poispadati za vama.Garant.Vi još uvijek možete biti sedmica na lotu za nekoga.Pogotovo za one iznad sedamdeset.Evo vam jamčimo da će stampedo krenuti za vama,ispreplitati će se štake,lomiti koljena,beljiti jezici.Pa vi još uvijek možete biti fatalna žena.Pogotovo ako neki penzič zbog napada astme ostane bez zraka pa ga strefi srce.Vidite,nije sve tako loše kako se čini.A ako još malo razradite taktiku u četiri zida vaše spavaće sobe i tu bi vam moglo naglo krenuti.Vidite i sami da vam partneru dopizdilo vaše taktiziranje i razrađivanje i pravljenje detaljnog plana za odrađivanje bračnih aktivnosti.Preporučamo taktiku bez razrađivanja taktike-to vam se zove spontanost.Iliti-što na umu-to na drumu.U vašem slučaju bi to ipak bilo dobro malo razraditi pa taktiku nazvati"što na drumu-to na umu".A u skladu naziva taktike tako se i ponašati.Profitirati ćete i vi i vaš partner-ako ni u čemu drugom,barem će radni dio trajati dulje od pripremnog.A znate i sami  da je vrijeme dragocijeno.Zato se valjda i uvijek žurite to odraditi na brzinu.E,curo,ovdje brzini nema mjesta.Tu se mora sve temeljito napraviti,dio po dio.Profitirali budete i vi i partner.Partner pogotovo,možda čak prestane utorkom i petkom odlaziti na stolni tenis,neće dobiti teniski lakat,a vi se nećete nervirati i pitati ne igra li možda zapravo negdje biljar sa kakvom mladom igračicom.Pogotovo jer sa sobom uvijek nosi i štap i kugle.A i budete konačno mirno spavali.Znate šta slijedi iza teškog boja u kasnim noćnim satima-ugodan dubok san.


POSAO
-ovako radišnih osoba ima zaista malo na svijetu.Pa vama se treba diviti.Nema posla koji vi nećete odraditi kada se uhvatite.Samo,ima jedan mali samo-nekako se u zadnje vrijeme laćate pogrešnih poslova.Buđenje ujutro u pet i iskakanje uz kreveta ko da kuća gori nikako ne može pridonjeti vašoj bračnoj idili.Trčanje u plastenik i znojenje biste trebali zamjeniti znojenjem ispod pokrivača.Vjerujte da je takvo znojenje više na cijeni nego plasteničko.Barem kod vašega supruga.A i čuva vam ruke.Ostače vam nježne i glatke.Pa dajte se već jednom konačno opustite i radite ono što vas veseli-ma jeste vi jedna teška radoholičarka-radite sve kako biste izbjegli raditi ono što ne volite.Takva predanost poslu zavrijeđuje zaista svaku pohvalu.Hm.


ZDRAVLJE
-lijevo kolijeno,lijevi lakat,lijevo rame,križa,prsti.To vas muči.I malo duša.I kompjutorski lakat.Desni.Ako to sve zanemarimo-vi ste potpuno zdravi.Vama je zdravlje zapravo usko povezano sa poslom-da ste malo manje poduzetni na tipkovnici,ne biste imali kompjuterski lakat.Da to vrijeme koje potrošite na tipkovnicu utrošite u posao u bračnom krevetu,i u ljubavi bi vas sigurno krenulo.


SAVJET DANA
-vama nešto savjetovati je besmisleno.Znamo da vi znate što je najbolje za vas,a ako i ne znate,tuđe savjete nikada ne slušate.Jer vi znate najbolje.I radite najbolje.I nitko ništa neće napraviti onako kako biste vi to napravili.Ili barem ne onako dobro.Pa gdje vas nađe takvu.Čangrizavu.Neumjerenu.Pa vama nikada ništa nije dovoljno dobro.Nedaj bože da se vama neko jadno muško uvali pa da ne zadovolji vaše kriterije.Koji usput rečeno nisi nimalo niski.Pa vi,kakvu jezičinu imate,cijelo će selo znati.Ajde,oladite malo.Svijet nije savršen.Niste niti vi.Priznajte to sebi,udahnite duboko,nasmiješite se i odahnite.I počnite učiti-samokontrolom do savršenstva.Nesavršenstva.


OSOBNA ŠIFRA

-IGRAČICA.Teška,solo.
.







pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  babyblue sub kol 03, 2013 10:49 pm

E, kada budeš raspoložena, seti se i mene :)
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  babyblue čet pro 19, 2013 9:14 am

Kada misliš da ja dođem na red???? ljuti 
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  pitijacro čet pro 19, 2013 9:41 am

A neznam,nekako mi kugla jako uprljana,morala bih je pošteno izglancati da bih nešto mogla reknut. kiss 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  babyblue pet pro 27, 2013 1:56 pm

Dobro, šta ću s tobom,to kad si malo nevaljala,moram oprostiti, zbog svega ostalog što me nasmeješ kada se ulogujem ovde.
 grli 
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati - Page 6 Empty Re: Sve što ste oduvijek željeli znati o sebi,a bojali ste se saznati

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.