još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav je na selu

5 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Ljubav je na selu  Empty Ljubav je na selu

Postaj  Admin pet vel 15, 2013 8:49 pm

Eto , počela nova sezona .
Zanimljivo do bola .
Ljut sam .
Prolaze samo gostioničari kod kojih dobe jest i pit .
Banda šobiznismenska .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  ilegalac pet vel 15, 2013 9:07 pm

ja bi marijanu slinavac cupa cupa cupa jumpy

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin pet vel 15, 2013 9:22 pm

Samo enuh je nebi cupa

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin sub oľu 02, 2013 11:45 am

I tak , propustio još jednu epizodu , kaj ima repriza?

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  mario sub oľu 02, 2013 1:28 pm

Admin je napisao/la:I tak , propustio još jednu epizodu , kaj ima repriza?

Ima nedjeljom popodne...

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin sub oľu 02, 2013 1:42 pm

mario je napisao/la:

Ima nedjeljom popodne...
Ima 16:45 .....hvala jumpy
Ja gledal i nisam videl (dobro priznajem gledao sam na nova TV Embarassed )

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  ilegalac pet oľu 29, 2013 8:25 pm

koji kreten ovaj iz istre najbolju drkica drkica drkica cupa cupa cupa izbacio

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin pet oľu 29, 2013 8:35 pm

opet sam zaboravio ... lupaozid

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  pitijacro pon tra 08, 2013 8:35 am

Hajde da vam malo razbijem iluzije oko tih domaćih sapunica.Vidim da su vam oči pune zvjezdane prašine i da se palite ko suhe vrbove grane na uskrsnoj vatri.Baš sam zločesta,jel,ali,to već znamo. ljuti Nije zlato sve što sja-bismo rekli,pa tako i ono što se vidi nije ono što je.Snimanje ide otprilike ovako-dobiješ temu za dan za koji se snima(a koliko čujem,u "ljubav je..."se čak dobije i scenarij,što je još gore,jer nema spontanosti), na primjer-igra i zabavljanje obitelji u dvorištu (u mome slučaju),ili kuhanje ručka-bem im njihovu domišljatost,ali baš svaka epizoda je imala kuhanje ručka.Ili traženje kasete i gledanje-i to svi imaju,ili dolazak u kuću i upoznavanje,i to svi imaju,ma sve je to unaprijed određeno šta će se raditi,jedino što je kod MŽ dobro - sad,koliko je to dobro,kako za koga,je što ti nitko ne određuje što moraš reći,nego moraš sam iskombinirati,trenutno, i snaći se pred kamerom kako znaš i umiješ.I onda odradiš scenu do kraja,i ostane još samo par riječi da rekneš što treba,a negdje sa strane nešto pukne,neki zvuk-i moraš krenuti sve isponova.Pa se ti sjeti šta si ono govorio i ponovi desetak rečenica.A snima se etažno,scena po scenu,počne oko deset,pol jedanaest prijepodne,pa se uzme odmor,popije kava,pa opet,i tako do pet popodne,a zatim-sloboda.Tko kaj hoće.Je,snimaju se jedan dan scene za dva dana.Tako je i u jednoj i drugoj emisiji,pa kada vi gledate kako cure raspravljaju o svome idolu,pa čekate koju će on izabrati i zdušno navijate za nekoga i palite se(kako sam ono rekla-ko suhe vrbove grane),badava vam,ništa neće biti nego je već određeno da bude.-izabrati će onu koju mu oni reknu da izabere.To je to.I ako se netko boji konja nije zato što se boji,nego zato što su mu rekli da se boji.Nisam vam sad valjda razbila baš sve iluzije,ima toga još,ali neka vam malo zvjezdane ostane.Da vam se mogu okice cakliti dok gledate. jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy cheer cheer cheer cheer cheer

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  ilegalac pon tra 08, 2013 11:17 am

pitijacro je napisao/la:Hajde da vam malo razbijem iluzije oko tih domaćih sapunica.Vidim da su vam oči pune zvjezdane prašine i da se palite ko suhe vrbove grane na uskrsnoj vatri.Baš sam zločesta,jel,ali,to već znamo. ljuti Nije zlato sve što sja-bismo rekli,pa tako i ono što se vidi nije ono što je.Snimanje ide otprilike ovako-dobiješ temu za dan za koji se snima(a koliko čujem,u "ljubav je..."se čak dobije i scenarij,što je još gore,jer nema spontanosti), na primjer-igra i zabavljanje obitelji u dvorištu (u mome slučaju),ili kuhanje ručka-bem im njihovu domišljatost,ali baš svaka epizoda je imala kuhanje ručka.Ili traženje kasete i gledanje-i to svi imaju,ili dolazak u kuću i upoznavanje,i to svi imaju,ma sve je to unaprijed određeno šta će se raditi,jedino što je kod MŽ dobro - sad,koliko je to dobro,kako za koga,je što ti nitko ne određuje što moraš reći,nego moraš sam iskombinirati,trenutno, i snaći se pred kamerom kako znaš i umiješ.I onda odradiš scenu do kraja,i ostane još samo par riječi da rekneš što treba,a negdje sa strane nešto pukne,neki zvuk-i moraš krenuti sve isponova.Pa se ti sjeti šta si ono govorio i ponovi desetak rečenica.A snima se etažno,scena po scenu,počne oko deset,pol jedanaest prijepodne,pa se uzme odmor,popije kava,pa opet,i tako do pet popodne,a zatim-sloboda.Tko kaj hoće.Je,snimaju se jedan dan scene za dva dana.Tako je i u jednoj i drugoj emisiji,pa kada vi gledate kako cure raspravljaju o svome idolu,pa čekate koju će on izabrati i zdušno navijate za nekoga i palite se(kako sam ono rekla-ko suhe vrbove grane),badava vam,ništa neće biti nego je već određeno da bude.-izabrati će onu koju mu oni reknu da izabere.To je to.I ako se netko boji konja nije zato što se boji,nego zato što su mu rekli da se boji.Nisam vam sad valjda razbila baš sve iluzije,ima toga još,ali neka vam malo zvjezdane ostane.Da vam se mogu okice cakliti dok gledate. jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy cheer cheer cheer cheer cheer
sčim se ti zamaraš(i nas lolo ) pa mi tamo gledamo samo sise i guzice drkica jumpy

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin pon tra 08, 2013 4:42 pm

ilegalac je napisao/la:
sčim se ti zamaraš(i nas lolo ) pa mi tamo gledamo samo sise i guzice drkica jumpy
Molim te govori u svoje ime mig . meni je drago da se ljudi vole ...pa makar i po scenariju .

Pitija nisi ništ razbila ..pito bi ja tebe jel ti ne živiš po scenariju ..ili ja naprimjer ..ispisan mi je za pola godine unaprijed .
I još više ..i tko zna koliko put ga bum moral ponavljati .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  pitijacro pon tra 08, 2013 9:40 pm

Živim,živim ja po scenariju,ali sam si ga sama napisala.S vremena na vrijeme mi netko ubacu neku epizodu na silu,ali nekak ide.Nije da se hvalim.Ide.Dobro.Za sada. raspa raspa raspa raspa raspa

Ne mogu odoljeti,moram napisati-što volim ove smajliće ovdje.Ma sve bih ih naljepila. cheer cheer cheer cheer cheer

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin pon tra 08, 2013 9:46 pm

pitijacro je napisao/la:Živim,živim ja po scenariju,ali sam si ga sama napisala.

Tješiš se ,a?
Evo i od mene koji cheer cheer cheer cheer cheer

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin pet tra 19, 2013 8:03 pm

Ajde počni više lupaozid

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  pitijacro pet tra 19, 2013 8:40 pm

No,no,što volimo ulaziti u tuđe živote.A da malo pospremimo po svojima? lolo lolo lolo

Pa je,vi koji živite u gradu morate učiti kak se voli na selu.Nema livadica,šumaraka,pajceka,piceka,štalica,jel.A-ha,u četiri zida umire romantika.Pa treba malo tuđe.
Jesam zločesta,ali takva sam kakva sam,nema pomoći.Više ne. cheer cheer cheer cheer jumpy jumpy jumpy

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  mario pet tra 19, 2013 9:39 pm

Tak je reci ti njima...kakva je to romantika ak nema pajceka lolo lolo sram

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin sub tra 20, 2013 6:50 am

Zašto mi zamjerite ako sam se naljepio na globalnu zavjeru zvanu šou biznis ? Embarassed Embarassed

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  pitijacro sub tra 20, 2013 7:59 am

Ma ništa ti mi ne zamjeramo,samo mislimo da bi za to vrijeme koje provedeš u gledanju možda mogao napraviti vlastiti šou. lolo lolo lolo
Ali,opet s druge strane,zašto se zamarati i gubiti energiju,energija je u današnje vrijeme jako skupa i treba je štedjeti,jel? lolo lolo lolo Za nešto korisno. drva ili ljut ili bejzbol lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin ned svi 05, 2013 5:04 pm

Svršena seezona , tko želi može uvatiti malo reprize ..upravo na RTL .
Jebate ja i njih reklamiram ... kava idem ja tražit pare od njih za to poglej

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  mario ned svi 05, 2013 6:29 pm

Koji završetak tucka ga tucka ga

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin ned svi 05, 2013 7:42 pm

boga mi pravo filmski
Da nije Lucije ne bi bilo ni sutra lolo
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jedino se istražuje kaj je radila u istri ..na cica festu cicojka

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  mario ned svi 05, 2013 9:09 pm

fufica...

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Admin uto lis 07, 2014 9:35 pm

nova ekipa , nove ljubai ..ali mi puno srce , ljudi da se vole ..to mi nedostaje

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  pitijacro uto lis 07, 2014 9:46 pm

Pojma nemam,ne pratim.
Pa ljudi se vole - smijati,zaebavati,ono sa j......., (uh ebome,tek sam došla a već sam postala kulturna i fna i nemogu se prosto i vulgarno izraziti da me beš.)

A tebi nema kaj nedostajati,ti si obiteljski čovjek,udati,i ti se moraš - oćeš ili nećeš voljeti sa svojom ženom.I točka.a i metnila sam točku ako dobro vidim.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  pitijacro uto lis 07, 2014 9:46 pm

pitijacro je napisao/la:Pojma nemam,ne pratim.
Pa ljudi se vole - smijati,zaebavati,ono sa j......., (uh ebome,tek sam došla a već sam postala kulturna i fina i nemogu se prosto i vulgarno izraziti da me beš.)

A tebi nema kaj nedostajati,ti si obiteljski čovjek,udati,i ti se moraš - oćeš ili nećeš voljeti sa svojom ženom.I točka.a i metnila sam točku ako dobro vidim.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.