još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav je na selu

5 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Ljubav je na selu  - Page 2 Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  pitijacro uto lis 07, 2014 9:46 pm

pitijacro je napisao/la:Pojma nemam,ne pratim.
Pa ljudi se vole - smijati,zaebavati,ono sa j......., (uh ebome,tek sam došla a već sam postala kulturna i fina i nemogu se prosto i vulgarno izraziti da me beš.)

A tebi nema kaj nedostajati,ti si obiteljski čovjek,udati,i ti se moraš - oćeš ili nećeš voljeti sa svojom ženom.I točka.a i metnila sam točku ako dobro vidim.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  - Page 2 Empty Ne

Postaj  Hasanaga uto lis 14, 2014 4:02 am

pitijacro je napisao/la:No,no,što volimo ulaziti u tuđe živote.A da malo pospremimo po svojima? lolo  lolo  lolo

Pa je,vi koji živite u gradu morate učiti kak se voli na selu.Nema livadica,šumaraka,pajceka,piceka,štalica,jel.A-ha,u četiri zida umire romantika.Pa treba malo tuđe.
Jesam zločesta,ali takva sam kakva sam,nema pomoći.Više ne.  cheer  cheer  cheer  cheer   jumpy  jumpy  jumpy
to nije bas tacno prvo na koju ljubav mislis ima ih vise vrsta ljubav za selom. Ljubav za stokom .ljubav za seoskim zivotom i jos da ne nabrajam ima jedna posebna ljubav a taje kada povalis svoju dragu na stali u sijeno pada vidis stoje ljubav ko tu ljubav nije oprobao on nezna bas NISTA mmmmmmmmmmm  dase rrastis ko snijeg na dzurdzev dan beljo lolo

Hasanaga

Broj postova : 216
Join date : 19.09.2014
Age : 70
Lokacija : USA

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  - Page 2 Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  pitijacro uto lis 14, 2014 6:27 am

Znam, znam,poznato mi je.......... Embarassed

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  - Page 2 Empty I

Postaj  Hasanaga uto lis 14, 2014 9:09 am

Sta bude dalje pa to je normalna stvar i ne treba je smatrati nemoralom nasi popovi bi rekli nemoral neznam kako oni izdrze bez zenske ja ne mogu bez zenske bo g js stvorio da budu zajedno i normalno je to sto ti mislis frendice moja plavokosa kiss

Hasanaga

Broj postova : 216
Join date : 19.09.2014
Age : 70
Lokacija : USA

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  - Page 2 Empty Nije

Postaj  Hasanaga uto lis 14, 2014 9:37 am

Ljubav je na staglju na sijenu kada se dvoje pocerupaju i ostanu ko od majke rodzeni. Haaaa. Hhhaaaaaaaaa lolo lolo

Hasanaga

Broj postova : 216
Join date : 19.09.2014
Age : 70
Lokacija : USA

[Vrh] Go down

Ljubav je na selu  - Page 2 Empty Re: Ljubav je na selu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.