još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prijavno odjavni topic

+6
muhanicar
TVfreak
zoki
pitijacro
Admin
Bobić
10 posters

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

 prijavno odjavni topic Empty prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić uto tra 01, 2014 10:35 pm

Probaj pisati pa ce te mozda neki manje citati,, hahahahahaaaaa lolo 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri tra 02, 2014 5:03 am

Tko o čemu - ma ne , ništa ozbiljno ...to samo bobić i piti o sexu . cheer 
Dobro vam jutro  forumaši


Zadnja promjena: Admin; sri tra 02, 2014 7:21 am; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri tra 02, 2014 6:58 am

Dobro jutro - sad me mrzi što se moram ići obuči,mrzi me što moram pozalijati plastenike,mrzi me što moram voziti salatu naručenu,mrzi me što budem pol dana na sajmu odradila,mrzi me što još nema sunca,mrzi me što još kapučino nisam popila,mrzi me ga uopće popiti jer kiselina proradi kroz par minuta - koji sam ja bedak - zašt pijem ak mi škodi - pa zato što volim pobogu,a sve što volim - teže mi se odreći neg da sam odlučila ostati onakava kakvu me frizerka ofarbala - bem ti frizerku - potrošila sam petsto kuna kaj sam vratila boju kose koju sam imala.Šta vratila,nisam još niti blizu - ma jesam već malo,ali treba još.A možda i takva ostanem - već sam se navikla pomalo.

Sex?Šta je to?Nešt za igru?????????? xd 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić sri tra 02, 2014 7:21 am

Ma kod nas se to ujutro maze na kruh i kao takvo se konzumira,,,  prijavno odjavni topic 54107490 

Jutro radni narode,,,
evo doslo vroijeme da se opet u sumu krene, da se odrade jos neki zaostaci i da se za drugim popravi sve sto lopovi odradili nisu ili ne mogu,,,
nadam se samo da se i taj posao bude otplatio,,, mig 
Ce nam se valjda odrijesiti ruke na dijelu gdje se jos stogod dade usicariti,,,
jbg suma je gusta pa se pak komada nece niti isjetiti,,, rolf 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri tra 02, 2014 7:33 am

[quote="Bobić"]Ma kod nas se to ujutro maze na kruh i kao takvo se konzumira,,,  prijavno odjavni topic 54107490 

,,, rolf [/quote]


Znam jednu koa to zove - čohljanje po leđima.Ili čohljanje ide uz to - hehe,kako kad.Hihihć.Ko kuća velik.


A -uuuuuu,braco,debelo kasnim - adio.

 kiss  - kome?Ko hoće,kome treba,tko voli - nek izvoli,samoposluga na djelu djeco....

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić sri tra 02, 2014 7:40 am

cohljanje ide samo ako je brada bas porasla,,,  rolf 
ono ako je bar tjedan dana pa tad malo omekani,,,
inace je ko smirgl papir,,, sram 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri tra 02, 2014 1:25 pm

Noktiči su isto bitni.Bez dobrih noktiča ništa.Sve ostalo su priručna sredstva i pomagala.



Joj,jutros mi dan započeo prekrasno - na sajmu mislim - ,ali kao što to uvijek biva - sve što je lijepo kratko uvijek traje - skoro sam prebila jedne kupce.Ma on će meni masirati pamet - rekla sam ja njima - vraćaj salatu matereti ,uzmi svojih pet kuna i nestani.Nisu htjali - ali zna on - ja salatu namačem da bude teška.O bem te blentavog blentavca - pa kako mogu suhu salatu prodavati vani na suncu i vjetru - sparuši se dok si reko keks - u robnom centru je slobodno mokra,i tamo je slobodno glavica od trideset deka pet kuna,i sedam je slobodno,,kod mene deset kuna kila - ubrana dvanaest sati prije neg bu si ju u zdjelu stavil - i njemu je mokra.ma gonite se u-----popizdila sam u trenutku.Dobila sam opomenu i žuti karton od muža.A svi ostali kupci koji su pokraj stajali su ove zajebante grdo gledali.I svašta su im rekli.Tako.


E evo ga-sad sam htjela nešto dopisati - i zaboravila sam šta.Pa ovo je za nepovjerovati!!!!!  lupaozid  lupaozid  lupaozid 

Bobić,daj kutiju ginka,ovo nebude dobro svršilo. scratch 

Ma ništ - imam odmor do tri i onda utovar krumpira i nakon toga - pravac plastenik.Vezivati paradajze - koje paradajze imam,večeras budem se malo prenemagala sa njima na PF,a i ovdje,a i sa krumpirima.Hihihić.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sri tra 02, 2014 8:57 pm

samo 17 sati nakon zadnjeg javljanja , prokleti kapitalizam amen 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri tra 02, 2014 9:37 pm

Šuti i radi.I zaradi.Samo si zamisli koliko si sokiča od borovnice možeš kupiti za ono što si danas zaradio.Tjedn dana ih sigurno nebi mogao popiti. cheer 


A onda si zamisli da imaš dosta para za sokič od borovnice,dođeš u Gudovac na sajam,i nemaju za popiti ništa drugo osim skaj kole i ledenog čaja.I onda si prisiljen popiti četiri ledena čaja u tri sata. lupaozid 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sri tra 02, 2014 9:39 pm

Ah,nisam rekla - okupana pošteno - zaspala sam u kadi uru vremena - ili mi se bar tako čini - ionak sam izgubljena u vremenu.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin čet tra 03, 2014 6:15 am

pitijacro je napisao/la:Šuti i radi.I zaradi.Samo si zamisli koliko si sokiča od borovnice možeš kupiti za ono što si danas zaradio.Tjedn  dana ih sigurno nebi mogao popiti. cheer 


A onda si zamisli da imaš dosta para za sokič od borovnice,dođeš u Gudovac na sajam,i nemaju za popiti ništa drugo osim skaj kole i ledenog čaja.I onda si prisiljen popiti četiri ledena čaja u tri sata. lupaozid 
ti mora da si pišala u svakom grmu do doma  bounce 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet tra 03, 2014 6:39 am

Nebih ja gaće skidala u grmu taman da se upišam   prijavno odjavni topic 23749988   - snašla sam se vako - prvi sam popila trećinu - ostalo sam dala Ernijevom malom - dijete svoj popilo,skoro odmah - pa šta ćeš.Drugi sam popila niti pola - dala mužu - neznam jel on poio il nije.Treći sam popila cijeli jer sam već pomalo dehidrirala,a onaj tvoj je završio ovako - pola natočila u čašu,otpila gutljaj,dva - ostalo ostalo u čaši i u flaši.Tako da ti meni još uvijek duguješ jedan od borovnice - na tvome bih mjestu ja nosila jedan u đepu za slučaj da me negdje sretneš - nije lijepo imati dug prema nekome - nebudeš se valjda ponašal ko hrvatska država.Imao dugove prema komintentima - uh,sad me sjetilo - a kamate dečko,a kamate!!!! Pa ti mi budeš uskoro dugovao dva od borovnice!!!!!Uh,šta ću se napiti!!!! jumpy  jumpy  jumpy  jumpy  jumpy 
Kad meni nešto neide,onda mi zbilja neide.Volim konkretne,dobre stvari.Volim slatko - sladunjavo ne.


Gledam sada ovo - motati ću skinuti ovaj avatar koji imam - forum nam liči na crtani film za vrtičku djecu.nemam nikakvu ideju kaj drugo da ubacim. A da liči na mene. scratch 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki čet tra 03, 2014 9:23 pm

evo samo da vas pozdravim.....

 amen 

zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro čet tra 03, 2014 9:32 pm

Evo smo pozdravljeni. Hvala.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin čet tra 03, 2014 9:50 pm

Evo samo da odzdravim  bajbaj beljo crta laku noc 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet tra 04, 2014 6:14 am

Dobro jutro - kako sam rana - materemi,mogla bih još uvijek snaha biti - ma da,dok sam bila snaha,morala sam uvijek prva ustajati - kako bih bila dobra.snaha.Zato sam i ostala tamo samo deset godina.

Ajmo -  kava kava , grli starac 


Lažnog raspoloženja malo -  jumpy jumpy jumpy jumpy jumpy 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin pet tra 04, 2014 6:19 am

glad glad glad glad glad nije li ovo dovoljno jutarnjeg razgibavanja

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet tra 04, 2014 7:00 am

Da se nisi usudio ovako rano. Napraviti ćeš si teške probleme- udebljati ćeš se ko buhtlica,a onda imaš samo dva izbora - ili potroštiti brdo kuna na novu garderobu ili ostati u krevetu gol - a ako ostaneš u krevetu gol,tu se već javlja novi problem - žena će skužiti da na neki način moraš odraditi stan i hranu,a i ležarinu platiti........ lolo lolo lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro pet tra 04, 2014 12:22 pm

Kud mi jutros na pamet pala buhtlica. lupaozid  Sad bih ja jednu - dvije.Sa marmeladom od marelica. glad 

Ajojjoj što su mi divni paradajzi - ali ih jer pol isprevrtano.Vežem od jutra.vezat ću do večeri.Sad budem nešt pojela - nešto me nestaje - nije da su mi samo hlače prevelike - i gaće mi spadaju. auch 


Šta ću pojest? Sa čime da muža nahranim??? Trenutno imam kuhana samo tri batata.(on nezna da ih ima,a meni su fini - hoću - neću - hoću??????.Ma neću,daću pola njemu - i on voli. mig 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin pet tra 04, 2014 9:16 pm

pitijacro je napisao/la:Da se nisi usudio ovako rano. Napraviti ćeš si teške probleme- udebljati ćeš se ko buhtlica,a onda imaš samo dva izbora - ili potroštiti brdo kuna na novu garderobu ili ostati u krevetu  gol - a ako ostaneš u krevetu gol,tu se već javlja novi problem - žena će skužiti da na neki način moraš odraditi stan i hranu,a i ležarinu platiti........ lolo lolo lolo 
Kad sve ovo pročitam dođu mi suicidne misli ...nažalost  lupaozid 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sub tra 05, 2014 5:46 am

Jutro.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Admin sub tra 05, 2014 6:45 am

driver 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  zoki sub tra 05, 2014 8:26 am

Jutro jutro....... danas kiša laganao pada, samo sam se okrenuo na drugu stranu u krevetu, sva sreća pa nemam žene da mi smeta u krevetu....

plan je bio odspavati još jednu rundu ali ne, sada kada mogu spavati sada mi s enespava, a kada nemogu e onda duša spava..... ah ah

u planu je danas nastaviti krčenje kanala uza jedan komad zemlje u zakupu, a koji bude kupljen čim krene prodaja...


zoki

Broj postova : 168
Join date : 22.01.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  pitijacro sub tra 05, 2014 8:57 am

E tako,samo ti širi gospodarstvo da ja imam šta rasprodavati dok se udam za tebe. jumpy jumpy jumpy 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Bobić sub tra 05, 2014 9:16 am

zoki je napisao/la:sva sreća pa nemam žene da mi smeta u krevetu....


Da da zajebane su te zene, znaju te nekad i zaskociti pa te jos onako snenog iskoristiti,,, starac 
ccc, neznam samo tko ih je izmislio, kome one uopce i trebaju,,,   prijavno odjavni topic 23749988 

Odoh vgorice, malo flaksati i poprckati travu ako nebude kise,,,  prijavno odjavni topic 23749988 
ako nebude padalo vjerovatno i nocimo gore,,,  prijavno odjavni topic 2757111831 
opet ce ponfri biti glavno jelo na meniu,,,  prijavno odjavni topic 1226846223 
sta ces kad nam je dobar a na tanjuru za kotlovinu ispadne perfektno,,,  prijavno odjavni topic 23749988 

Pa ono ako je netko za pravac Kladarski breg,,,

đuro strasni reko mozda navrati pa cemo Vas izogovarati uzduz i poprijeko,,, raspa 
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

 prijavno odjavni topic Empty Re: prijavno odjavni topic

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.