još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

5 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  pingy321 sri kol 13, 2014 11:17 am

drva drva drva ..
...
kiss  vas,..dobri ste mi vi dečki..KOJA VAS PENZIJA SPOPALA,kaj ste malo.. šuk šuk .. lolo lolo lolo ..do penzije moram čekati minimum još 3 leta ak imam sreće ili pak još debelih 6 let  Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 1225323004 Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 1225323004 ... Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 1225323004 ..i ako mi udjele 100-150 € /ića mogu biti sretna za 23 leta dela,ma dajte Evropa je to,kapitalizam i tu nema socijale iliti "svoma po zaslugama" već crkavice... Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 1225323004 ,pustimo tu temu jerbo me hvata bes,bes i  ljuti [You must be registered and logged in to see this link.],[You must be registered and logged in to see this link.]...[You must be registered and logged in to see this link.]...izbace te s posla kao "višak" sa 40 godina kada si još u punoj snazi i nitko te dalje ne zaposli jer nemaš jebenih 25 godina..ili se ipak zaposliš u Hr. pa radiš i dobijaš minimalca ali svaki drugi mjesec kaj znaći da od 12 mjeseci imaš plaćeno jedva 6 mjeseci i povrh svega još na kraju ustanoviš da ti nije plaćano ništa od obaveznog,zdravstveno,mirovinsko..ma mafija buržujska,kapitalistička...

...pređomo radije na ova drva.. drva 
Švarkli letvice..za grijanje mi je to sasvim ok,godinama smo to kupovali i nije mi žao jer je dobro drvo+ da uvjek nešto izvučem od toga za male svoje "kreacije"  xd  i popravke.Probali smo i sa briketima dok su bili po 850kn po toni al su skoćili na 1250kn pa moj stari ne da više..a bilo je super sa njima greje opako  fire .
Sad smo opet na piljenju  sram ..nije ni to nekaj kad ima tko delati,držati drugi kraj i kad nema ogromnih komada..hmmm..nisam ti ja baš za motorku,niska sam rastom pa me i to j..be  xd 
...
Dobra su ova drva i po normalnoj cjeni,znam jer znam kakve su cjene po pilanama u blizini,,ćista jesu i skoro skroz suha..čovek mi ih je dopeljal zaista po ok cjeni,bolje nego da se ja vozikam sa mojim "pići-pokijem" 2 ure i reskiram iles.org/t-transport.php][img:d327][You must be registered and logged in to see this link.]..,ćista isto jesu jer su baš u ponedeljak i rezana,zadnja tura prije dopusta i baš mi je ućinjena usluga i fuul sam zahvalna  kava 
...
Imamo ti malu šumicu sa nekih 30tak vitkih mladih i tananih akacija..čuvam ih za neku novu svoju ideju u vidu ograde za konjeke ako ikada bude kaj od toga..sama sam a kada i nisam nekima se ne da jerbo ne ljube nikakav preveliki posel,pogotovu ne za moje ideje ili gušte..tako daaaa..većina ostaje samo na idejama i pustim željama... raspa  al ne dam se ja..i dalje sanjam i maštam.. Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 3504567503 + Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 2516312841 + Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 1493756976 

 Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 118650119

pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  Admin sri kol 13, 2014 1:03 pm

Zar postoji na svjetu ljepše od želje , koju nikako ne možeš ostvariti ..za mene ne .


Drva su OK  amen , dosta smeča oko kore ali bukva je bukva , grije ..a kad pucketa ljepše se snije .e da ..snovi ...


Ja shvatio da je mirovina tu , oprostite na krivoj inticiji ..sad mi je lakše kad znam da za tebe ne radim (još)  ljuti 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  pingy321 sri kol 13, 2014 9:54 pm

Admin je napisao/la:..sad mi je lakše kad znam da za tebe ne radim (još)  ljuti 

 lolo lolo lolo ..niti ne buš, za mene rade slovenci  amen... xd 
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  pingy321 sri kol 13, 2014 10:01 pm

..eto oprostih se i od njega,moj mali dobri predobri konjić [You must be registered and logged in to see this link.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this link.]
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  pitijacro sri kol 13, 2014 10:04 pm

Ostavila sam ga malo da se veseli prije neg ga spustim na zemlju.
Ne radi za tebe,ali bu radil za mene.Još četiri godinice i grbil bu kičmu i punil proračun kaj bu Piti keširala tisućusedamsto svaki mjesec. jumpy 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  pitijacro sri kol 13, 2014 10:06 pm

Pingič,šta je bilo,kako to misliš  - oprostila se od njega ?O čemu se radi? Nije valjda uginuo?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  Bobić sri kol 13, 2014 10:44 pm

pitijacro je napisao/la:Pingič,šta je bilo,kako to misliš  - oprostila se od njega ?O čemu se radi? Nije valjda uginuo?

Cini se da ipak je,,,, [You must be registered and logged in to see this link.]
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  pingy321 sri kol 13, 2014 11:54 pm

pitijacro je napisao/la:Pingič,šta je bilo,kako to misliš  - oprostila se od njega ?O čemu se radi? Nije valjda uginuo?

da draga uginuo je od starosti..zadnja 2 mjeseca je živel samo zbog ljubavi do mene,srce moje malo
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  pingy321 čet kol 14, 2014 12:20 am

Bobić je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:Pingič,šta je bilo,kako to misliš  - oprostila se od njega ?O čemu se radi? Nije valjda uginuo?

Cini se da ipak je,,,,  [You must be registered and logged in to see this link.]
..je je ,ali ostalo mi je ovo malo mlado zlato..
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
..
Piti ove sam slike ostala dužna ..veselili su se ko djećica,bilo je naguravanja,trke i smijeha zbog tvojih krastavaca,uživali su zaista svi i to cjeli tjedan...
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...srećice moje
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  Admin čet kol 14, 2014 5:57 pm

pih srečice , ohranjene na nekom neprepoznatiljivom zelenju , pa kad kao odrali konj počme preskakakti i trčati ko sam vrag bude pal koji milinček  lolo 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty ..u Radgoni na sajmu..

Postaj  pingy321 ned kol 24, 2014 9:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  pingy321 ned kol 24, 2014 10:02 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...  Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 589760871 
pingy321
pingy321

Broj postova : 165
Join date : 13.07.2014
Lokacija : Međimurje

[Vrh] Go down

Život na selu..(fotoalbum)..All for fun.. - Page 2 Empty Re: Život na selu..(fotoalbum)..All for fun..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.