još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što svaka žena mora znati o muškarcima

+6
Imbra
TVfreak
Admin
muhanicar
babyblue
pitijacro
10 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Admin čet kol 08, 2013 8:01 pm

pitijacro je napisao/la:Idemo na broj 2.

Zbilja,što bi žena trebala napraviti dok muž demonstrativno nakon poštene svađe ode i zalupi vrata za sobom?
Odlazak nije izlaz , ali tko bi to bezvezno naklapanje mogel  dugo slušati

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro čet kol 08, 2013 8:02 pm

Prvo-Admin,bem ti forum.pojel mi je jedan post,a drugi nadogradil.

a drugo-ček moram nekaj vidjeti.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  babyblue čet kol 08, 2013 8:03 pm

pitijacro je napisao/la:Prvo-Admin,bem ti forum.pojel mi je jedan post,a drugi nadogradil.

a drugo-ček moram nekaj vidjeti.
Ima postojed neki danas ovde, ustanovila sam i ja!
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Admin čet kol 08, 2013 8:03 pm

Za nadogradnju sam ja kriv jer sam umjesto citiranja pritisnuo edit , oprosti

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  babyblue čet kol 08, 2013 8:04 pm

Svaka žena treba znati o muškarcu (koja bi to bila tačka po redu...?scratch  ) da je muškarcu isto CITAT & EDIT lolo
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro čet kol 08, 2013 8:05 pm

babyblue je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:Idemo na broj 2.

Zbilja,što bi žena trebala napraviti dok muž demonstrativno nakon poštene svađe ode i zalupi vrata za sobom?
Pokloniti ga ljubavnici ljuti  pa neka se ona sa njim šikanira ljuti 
Bejbi,znaš li kako se najlakše riješiti lošeg muža ili ljubavnika?-svuda kuda ideš,i kod svih prijateljica ga moraš hvaliti kako je dobar,pažljiv,radi sve po kući,kuha,pere,čisti,da ti cijelu plaču obavezno,u krevetu je najbolji...-možda se nađe koja glupača pa ga pokupi.cheer cheer cheer 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  babyblue čet kol 08, 2013 8:07 pm

Nemam pojma, ja sam svoga muža ubila od sexa & ljubavi cheer 
Tek malo se švalerao, nije jadan mnogo ni stigao lolo 
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro čet kol 08, 2013 8:07 pm

Admin je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:Idemo na broj 2.

Zbilja,što bi žena trebala napraviti dok muž demonstrativno nakon poštene svađe ode i zalupi vrata za sobom?
Odlazak nije izlaz , ali tko bi to bezvezno naklapanje mogel  dugo slušati  
Odkuda ti ideja da žena bezveze naklapa.Mi samo iznosimo sve činjenice koje vaš superiorni mozak nije u stanju registrirati.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro čet kol 08, 2013 8:10 pm

babyblue je napisao/la:Nemam pojma, ja sam svoga muža ubila od sexa & ljubavi cheer 
Tek malo se švalerao, nije jadan mnogo ni stigao lolo 
O,hvala na informaciji,ako se moj slučajno pokvari (za sada je dobar,ne mogu se potužiti),budem te unajmila.Plačam gotovinom.jumpy jumpy jumpy 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  babyblue čet kol 08, 2013 8:17 pm

lolo lolo lolo lolo lolo lolo lolo lolo lolo lolo lolo lolo 
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Admin čet kol 08, 2013 8:30 pm

pitijacro je napisao/la:
Odkuda ti ideja da žena bezveze naklapa.Mi samo iznosimo sve činjenice koje vaš superiorni mozak nije u stanju registrirati.
Činjenice od 200 riječi u minuti i tako nebrojeno put uokrug

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  mario čet kol 08, 2013 8:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



sram sram sram sram 

mario
legionar

Broj postova : 1697
Join date : 04.10.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro čet kol 08, 2013 8:58 pm

Pa da,žene su detaljisti.cheer

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro čet kol 08, 2013 9:21 pm

Tko to u moj post gura svoje.Ne bu to dobro završilo,umetat svoje u tuđe.Paziti šta prstiči rade,paziti...

Ti si se baš oženil krivom ženom,jel,pa misliš da su sve takve.Ima i gorih.Evo recimo ja.Ja imam i proširene argumente....Imam samo jednu manu-ja se nikada,ama baš nikada ne svađam.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Admin čet kol 08, 2013 9:31 pm




pitijacro je napisao/la:Pa da,žene su detaljisti.cheer
To vam se mora priznati .
Ali da u baš u svakoj svađi spominjete našu mater , smrdljive čarape , zapišanu dasku , nepospremljen stol , "onu" prek , "onu " tam , "onu flundru" , "onu " konobaricu itd.




pitijacro je napisao/la:Tko to u moj post gura svoje.Ne bu to dobro završilo,umetat svoje u tuđe.Paziti šta prstiči rade,paziti...

Oprosti još jedanput , nije namjerno Embarassed

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro čet kol 08, 2013 9:36 pm

Ma tko ti tako milom i dragom:grize: ljuti ne bi oprostio,jel.raspa raspa

Ma tek mi je sada upalo u oči,pa ti si već dva puta rekao oprosti!I to u jednoj večeri!!!!Šta se to sa tobom događa??????scratch scratch scratch 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Admin čet kol 08, 2013 9:44 pm

pitijacro je napisao/la:

Ma tek mi je sada upalo u oči,pa ti si već dva puta rekao oprosti!I to u jednoj večeri!!!!Šta se to sa tobom događa??????scratch scratch scratch 
Rijetko griješim lolo  ali kad se dogodi trudim se ispričati , ne pokušavam negirati prekršaj niti ne prebacujem krivnju .
Savršan sam , pa kaj?

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro čet kol 08, 2013 9:47 pm

Ma da,savršen u svome nesavršenstvu.lolo lolo lolo cheer 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Admin čet kol 08, 2013 9:52 pm

pitijacro je napisao/la:Ma da,savršen u svome nesavršenstvu.lolo lolo lolo cheer 
S takvim stavom niti ne možeš shvatiti um muškarca niti svog muža lol! 

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro čet kol 08, 2013 11:23 pm

Krivo.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro pet kol 09, 2013 1:31 pm

Uvijek sa se pitala vole li muškarci više svoju inicijativu u osvajanju dragoga ženskog bičenca ili im je draže da žena napravi prvi korak,ili barem da neki znak da joj se on sviđa.I kolika je muška nesigurnost i strah da će biti odbijeni.I naravno,što to za njih znači.
Hajde,recite nešto jednom jadnom ženskom stvorenju da ne ostane u neznanju.
Zapravo me zanima kako se muško uopće odlučuje nešto poduzeti,koji elementi moraju biti ispunjeni da krene u akciju.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro pet kol 09, 2013 4:54 pm

No heroji,budu se dobile kakve informacije?šta je, di je hrabrost?Pa nećete dobiti pikicu u riticu,niste kod doktorke.lolo lolo lolo 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Admin pet kol 09, 2013 5:30 pm

Ja više nikog ne osvajam , ako me koja pogleda ispod oko pravim se da kopam nos ili čoham jajca .


A kak je to nekad bilo , bolje se ne prisječati .

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro pet kol 09, 2013 5:52 pm

Pa normalno da ne osvajaš više nikoga,u ovim godinama bi ionak mogel osvojiti samo drugo mjesto,a to boli.Znaš onu od "Kolonije"-svijet voli pobjednike.A drugo,ili nedaj bože treće, ili koje još niže je za krepat od jada.
Ali pa valjda se zna šta se i kako radilo,jel,pa ako se ja sjećam od pred o-ho-ho godina....,na dobro,ja bila lijepa pa mene barili i kasnije,pa mi valjda malo sviježije nego tebi.lolo lolo lolo cheer 


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  ilegalac sub kol 10, 2013 9:48 pm

pitijacro je napisao/la:Pa normalno da ne osvajaš više nikoga,u ovim godinama bi ionak mogel osvojiti samo drugo mjesto,a to boli.Znaš onu od "Kolonije"-svijet voli pobjednike.A drugo,ili nedaj bože treće, ili koje još niže je za krepat od jada.
Ali pa valjda se zna šta se  i kako radilo,jel,pa ako se ja sjećam od pred o-ho-ho godina....,na dobro,ja bila lijepa pa mene barili i kasnije,pa mi valjda malo sviježije nego tebi.lolo lolo lolo cheer 

ma sječamo se mi kako smo barili, ali nikako se nemožemo  sjetiti zašto smo to radili, nije nam jasno scratch 
eh mladost ludost

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro sub kol 10, 2013 10:22 pm

Uvijek mi je bilo,ma mi je još uvijek fascinantno kako su muški puni sebe kada osvoje neku ženu.Ili curu.Ponosni.Pogotovo kada treba uložiti malo više truda.pa se ipak nakraju uspije,jel.A nisu svijesni da su zapravo bili odabrani da osvoje.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 2 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.