još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što svaka žena mora znati o muškarcima

+6
Imbra
TVfreak
Admin
muhanicar
babyblue
pitijacro
10 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro sub kol 10, 2013 10:22 pm

Uvijek mi je bilo,ma mi je još uvijek fascinantno kako su muški puni sebe kada osvoje neku ženu.Ili curu.Ponosni.Pogotovo kada treba uložiti malo više truda.pa se ipak nakraju uspije,jel.A nisu svijesni da su zapravo bili odabrani da osvoje.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  ilegalac sub kol 10, 2013 10:25 pm

pitijacro je napisao/la:Uvijek mi je bilo,ma mi je još uvijek fascinantno kako su muški puni sebe kada osvoje neku ženu.Ili curu.Ponosni.Pogotovo kada treba uložiti malo više truda.pa se ipak nakraju uspije,jel.A nisu svijesni da su zapravo bili  odabrani da osvoje.
he he proćitaj u mom potpisu definiciju liberalnog fašizma, pa ćeš shvatiti što si rekla

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro sub kol 10, 2013 10:29 pm

Žao mi je,precijenio si moju inteligenciju.Ajde mi lijepo objasni,plizzzz.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  ilegalac sub kol 10, 2013 10:43 pm

pitijacro je napisao/la:Žao mi je,precijenio si moju inteligenciju.Ajde mi lijepo objasni,plizzzz.
Liberalni fašizam. "Neprirodno je prirodno, ludo je razumno, ružno je lijepo, ropstvo je sloboda, zlo je dobro, mana je vrlina, manipulacija je demokracija, laž je istina
i na kraju nebiraju muškarci, nego budu odabrani da biraju lupaozid lupaozid lupaozid

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro sub kol 10, 2013 10:51 pm

Pa da,u tome i jest štos.I to što su izabrani da biraju im može samo imponirati.To samo znači da je cura koja je odabrala dečka koji će je osvojiti procijenila da je on dobar,inteligentan,lijep,vrijedan pažnje.Dakle,sa razlogom može biti ponosan na sebe.Iako ne i na svoj uspjeh.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  ilegalac sub kol 10, 2013 11:14 pm

pitijacro je napisao/la:Pa da,u tome i jest štos.I to što su izabrani da biraju im može samo imponirati.To samo znači da je  cura koja je odabrala dečka koji će je osvojiti procijenila da je on dobar,inteligentan,lijep,vrijedan pažnje.Dakle,sa razlogom može biti ponosan na sebe.Iako ne i na svoj uspjeh.

i "samo" zato mu "dade" na prvom spoju scratch 

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro sub kol 10, 2013 11:17 pm

E,to ne bih znala,toga nije bilo u moje vrijeme. Mislim, ne na prvom spoju.A niti ti nisi nešto puno mlađi.kako to onda ti znaš????Shocked Shocked Shocked 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  ilegalac sub kol 10, 2013 11:51 pm

pitijacro je napisao/la:E,to ne bih znala,toga nije bilo u moje vrijeme. Mislim, ne na prvom spoju.A niti ti nisi nešto puno mlađi.kako to onda ti znaš????Shocked Shocked Shocked 
varaš se piti, varaš u mnogoćemu

moj djed je imao običaj reći;- u moje vrijeme nije bilo ovakog kurvarluka, a puno selo kopiladi lolo lolo lolo 

ilegalac
legionar

Broj postova : 1615
Join date : 09.01.2012
Age : 27

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Admin sub kol 10, 2013 11:55 pm

da nasovežem govori moja žena da se sjača svog djeda .
Govoril je da budo došlo vijrme kad bu parola "bješte dečki idu cure ", i bome je došlo

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro ned kol 11, 2013 6:22 am

ilegalac je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:E,to ne bih znala,toga nije bilo u moje vrijeme. Mislim, ne na prvom spoju.A niti ti nisi nešto puno mlađi.kako to onda ti znaš????Shocked Shocked Shocked 
varaš se piti, varaš u mnogoćemu

moj djed je imao običaj reći;-  u moje vrijeme nije bilo ovakog kurvarluka, a puno selo  kopiladi lolo lolo lolo 

Ah,tebi to govorio djed.Ja sam to utvrdila davnih osamdesetih kada su babe govorile za svaku curu koja je izlazila ili ne daj bože malo češće mijenjala dečka da je kurva ,i takvu onda nitko nije htio za snahu.A kod svake desete kuće bilo vanbračno dijete.
Admin,imaš sreće što si se oženio na vrijeme,da si sada dečko pa da te koja zgrabi ne bi se mogao snaći.A i pitanje je bi li te koja zgrabila.Danas su sasvim neki drugi kriteriji u igri nego su nekada bili.Kod cura.lolo lolo lolo 
Ma to je ono što sam govorila-nema više frajera i cura lakoga morala.Nekada je bilo lovaca i lovina.Danas ima samo lovaca.Muških i ženskih.
Rekao meni jedan šiptar-inače svi šiptari misle da su sve žene koje nisu šiptarke kurve-ženi je čast-naravno udatoj-kada joj muškarac iskazuje pažnju.Zavodi je.Samo tu postoji jedan problem.Tim svojim upucavanjem on je u svojim očima veliki zavodnik,a ako žena slučajno padne,e,ona je kurva.
Ne očekuje li se od žena malo previše karaktera i morala?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Srdjan92 uto lis 08, 2013 4:30 pm

Sto manje zna i obratno bolje za oboje.lol! 
Srdjan92
Srdjan92

Broj postova : 21
Join date : 08.10.2013

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro uto lis 08, 2013 5:31 pm

E da me ubiješ ne razumijem šta želiš reći.Embarassed Embarassed Embarassed lupaozid 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Srdjan92 uto lis 08, 2013 5:42 pm

pitijacro je napisao/la:E da me ubiješ ne razumijem šta želiš reći.Embarassed Embarassed Embarassed lupaozid 
Kad bi muskarac sve znao o zeni a zena o muskarcu nikad se uzeli nebi.cicojka 
Srdjan92
Srdjan92

Broj postova : 21
Join date : 08.10.2013

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  2 UglliDriver čet lis 31, 2013 7:59 pm

Zene, pa vi Z N A T E sve!!!

Pa kaj u opce ima nekaj a da vi to neznate?!
2 UglliDriver
2 UglliDriver
legionar

Broj postova : 894
Join date : 17.10.2012
Lokacija : Ispred Monitora

http://rg.invisionzone.com/

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  babyblue uto stu 05, 2013 12:42 pm

2 UglliDriver je napisao/la:Zene, pa vi Z N A T E sve!!!

Pa kaj u opce ima nekaj a da vi to neznate?!
Jaooooo...pa nema cicojka 
babyblue
babyblue

Broj postova : 335
Join date : 29.07.2013

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  2 UglliDriver uto stu 05, 2013 5:42 pm

babyblue je napisao/la:
2 UglliDriver je napisao/la:Zene, pa vi Z N A T E sve!!!

Pa kaj u opce ima nekaj a da vi to neznate?!
Jaooooo...pa nema cicojka 
drk, no coment
2 UglliDriver
2 UglliDriver
legionar

Broj postova : 894
Join date : 17.10.2012
Lokacija : Ispred Monitora

http://rg.invisionzone.com/

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  pitijacro uto stu 05, 2013 8:43 pm

Ima.Ja recimo ne znam ništ o muškarcima.Znam sve o pesima.I o ženama.O muškima-znam kak izgledaju.Mogu ih recimo prepoznati obučene.I neobučene.Mislim da se ne bih zabunila.Mislim,da vidim kojeg neobučenog.Najvjerojatnije bih odprve pogodila da je muškarac.A za ostalo me ionak boli briga.kava 

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Što svaka žena mora znati o muškarcima - Page 3 Empty Re: Što svaka žena mora znati o muškarcima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.