još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Riječ Života / Damir Šićko Alić

2 posters

Go down

Riječ Života / Damir Šićko Alić Empty Riječ Života / Damir Šićko Alić

Postaj  Admin čet svi 21, 2015 7:16 pm

Ajmo malo o njima ili njemu ..tko su , za koga rade , kako se kriju ?
[You must be registered and logged in to see this link.]

Zašto postoje , kaj rade ..ponaviše me zanimaju osobna iskustva ..
Zapravo obožavam ga slušati amen

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Riječ Života / Damir Šićko Alić Empty Re: Riječ Života / Damir Šićko Alić

Postaj  pitijacro čet svi 21, 2015 8:48 pm

Da mu ideš na obradu pet puta zaredom ne samo da bi ga obožavao slušati, nego bi i njega obožavao.
Taj njegov naglasak, način govora, isticanje pojedinih misli u fragmentiranom govoru, stalno ponavljanje misli vodilje i ubacivanje Aleluje u naizgled slučajnom slijedu, a zapravo dobro proračunatom momentu mora te oboriti s nogu.
Ne garantiram niti za sebe da me ne bi povelo i napravilo sljedbenika od mene da me zatvore desetak puta sa njima na seansama.


Vrlo je jednostavno - sve se svodi na novac.
E sada nisam sto posto sigurna, u Varaždinu je bila jedna sekta - jel bila ta ili nešto slično - ma mi se čini da ta jer sam baš njega gledala na tv jednom - poanta je zapravo u deset posto prihoda kojeg si obavezan njima davati.
Jedna moja znanica i njena obitelj su hodali na njegova "predavanja" i davale su mu novce bili su veliki poklonici - kako je završilo ne znam, znam da je započela vezu sa jednim muškarcem i pokušala i njega uvesti u "Obitelj", međutim on je shvatio o čemu se radi i postavio joj je ultimatum - ili on ili "crkva".Ne znam jesu li ostali zajedno.

Kada sve sabereš, ljudi zapravo dobivaju duhovnu hranu - što samo po sebi uopće nije loše kad je ne bi morali financijski plačati.
Mafiozo organizacija, sve to potiče iz Amerike , pa i njegov naglasak je američko - engleski, nema se tu šta dalje razmišljati. Dok ima ljudi,, ima i ovaca za šišanje.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.