još jedan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta smo radili i šta budemo radili danas

+4
gilan
Admin
Bobić
pitijacro
8 posters

Stranica 3 / 20. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri sij 27, 2016 5:41 pm

gilan je napisao/la:
pitijacro je napisao/la:

Gilan, telac jedan, si poslikal tele? Obećao si mi.
Ajde, mob u štalu, slikni da vidimo curicu. moli

Gilan, kad bude naša godišnjica? scratch


Nađi mi pisano, đe sam obećao, daću ti ga džaba!!
Usmeno ti isto obećo nisam! lolo lolo
Moj mob, nemože da slika, sirotinja sam ti ja, nemam ja tih luksuza.
Godišnjica, a to budeš saznala, a imam svakako još dva pogađanja. lasko

Ajd dobro, ideja je bila moja, ali ti nisi striktno odbio.
Daj ne muti, a tko te sliko tamo di si se kurčio kraj one rijeke koju pregaziš a da koljena ne smočiš, pozeru, sad budeš  reko da to nisi ti,da  si to skopiral nekog  plejboja.
A znala sam ja da bosanac ne može biti tak zgodan i fensi, varalico.scratch lolo  

Boldano: zmotko, nisam na to mislila. Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 609425788


Bobić - jezik pregrizao. Ilitiga prstiče polomio - sad budeš ti vidio da ja konja za trku imam, tamo, na poljoprivredi, čekaj malo samo da me volja zgrabi.
Samo ti potakni čovjeka nek kupi piceriju, cijene nekretnina padaju, sad je povoljno.  Do početka šestog mjeseca ishodi sve dozvole, i tu onda uskačem ja. Taman. Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 2757111831


EDIT:

slomila sam naočale.
Kaj buim sad, kaj bum sad????? lupaozid

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri sij 27, 2016 11:25 pm

On da je imalo pametan drzal bi se kirokraktike,,,

gledim ja koja je to satnica majke ti milene,,,, scratch

sad ovako lupam zato kaj i ja nesem za doktora isel,,,

cisto informativno, netko toliko ne zasluzi ni za mjesec dana postenog rada,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet sij 28, 2016 12:01 am

Ma daj, pa koliko je jedan tretman?
Nije vljda više od dvijesto - tristo kuna?

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić čet sij 28, 2016 8:03 am

pitijacro je napisao/la:Ma daj, pa koliko je jedan tretman?
Nije vljda više od dvijesto -  tristo kuna?

400 i ne traje duze od 10 min,,,
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet sij 28, 2016 8:22 am

A-uuuuuuu.......
Ja bih ti naplatila duplo manje i radila bih ti duplo duže.
I rukama i nogama. Jedno gaženje pošteno tak da bi ti svako koščica kvrcnula. Mojih osamdeset kila......(i još neka zimska... Embarassed ).......


Odoh u plastenik, tako sam sretna ko djetešce sa lizalicom.
Još tri kontejnera paradajza za presaditi, a onda tri tisuće paprika.
I posijala budem danas prve paprike i paradajze za prodaju flanaca - Bobić, ajde pitaj ženu ako si hoće posijati bijele paradajze, oni su zapravo svijetlo žuti, ali to je nevjerojatno ukusno.

Cijeli dan imam posla, i slijedeća tri najmanje. jumpy

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet sij 28, 2016 4:28 pm

I ko što to u životu uvijek biva - čovjek snuje, Bog određuje, pa sam ja tako danas Hungariju vidjela.
Hurku pojela nisam, bilo prekasno, ali smo zato usput u Prelogu nešt pojeli. Tek da me se za večeru ne pita.

Dogovoreno danas da se u ponedeljak u trinaest nađemo u u Zg u veterinarskoj ambulanti - Nina ide na operaciju, vađenje pločice i šarafa.
Još tih tisuću osamsto kuna, i to bi trebalo biti završeno. Eventualno koje tablete protiv bolova i upale dok ne zaraste.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić čet sij 28, 2016 8:31 pm

Vidjet ce ona i sama ponudu, ako bude zainteresirana reci ce, mada sumnjam, znas i sama kakve ste Vi zene,,,

ja evo fala Bogu danas popio tabljet nesto se malo razgibavao i sad je super, ne boli nista, (mozda je to i radi malo gemista sa kojim se tableta razmakala,,,
sve u svemu dobro je, ne pogorsalo se,,,

usput kasno navecer i neki dijelovi rame tanjurace obojani temeljnom bojom,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 23749988
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pet sij 29, 2016 7:37 am

paprike, danas su na redu paprike za presađivanje.

Joj, jedna ideja mi je pala na pamet. Idem vidim ko je mogu realizirti.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pet sij 29, 2016 11:29 am

A ne znam...pristavila ručak da se kuha - meso na juhu, pa budem tjesteninu i salatu. Onako toplo friško kuhano meso je dobro za pojesti, ali inače je to ručak za koji bih mogla dobiti fajn jezikovu juhu.
A ništ, odoh natrag u plastenik dok to lagano vri, pa se za uru vremena vrnem dovršiti. Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 54107490 Valjda ne bude opet ko nekada......ugljen u loncu. lupaozid lolo

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić pet sij 29, 2016 11:39 am

I ja evo cekam rucak pa u vocnjak,,,
danas imao neke pregovore u vezi sadnica, posao dogovoren,,,
jbmti sve si mislim da se bacim u proizvodnju sadnog materijala jer trenutno se to isplati vise nego ubirati plod,,, scratch
sad kad jos navale svi ovi kojima sam ove godine prodaval, ma di mi bu kraj,,, lolo lolo lolo
kad se oparim budem postal zajeban ko i Rozica,,,
i samo budem jaukal kak se nikaj ne isplati,,, raspa

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 23749988
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri vel 03, 2016 4:19 pm

Da si deset kila lješnjaka posijao umjesto što si ih tucao, u jesen bi imao tisuće sadnica za prodati. fire
O poslu se razmišlja unapried. Ja već sada znam šta ću podsaditi dvadesetog petog. mig

Konačno sam sve presadila, zalijala, posložila. sada samo etapna sjetva i etapno presađivanje.
Krajem tjedna ću još krastavce - to mi je jako bitno.

A sada imam jedan za mene jako važan razgovor, molim, držati mi fige i poželjeti sreću i uspjeh.


pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri vel 03, 2016 7:50 pm

Za takvu rabotu ide se u pekel, iako je tam ekipa ja vise volem osamu,,, mig
sadnice koje ja prodajem nisu i nikad nece biti iz sjemena,,,
nis ja ko ti da jedno sjeme sijem za sebe a drugo za prodaju,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 23749988

I kakav je ishod sastanka?
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri vel 03, 2016 8:11 pm

Aj, jaj, jaj......
pa kako to onda te sadnice dobivaš? Cijepljene sigurno nisu.
Jesam ja nešto propustila? Ne uzimaš ih na svojoj plantaži, samonikle?


Nemoj ti mene sad tu pokušavati diskreditirati Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 609425788 - ja svojim forumskim prijateljima (a u njih ubrajam i tebe) i onima sa kojima sam u bilo kakvom kontaktu, a i stalnim mušterijama dajem uvijek ono najbolje šta imam. Uz to, onima prvima pobrojanima uvijek dam više nego što plate - bilo da je to koja gajbica gratis ili dopunim gajbice tako da su teže nego je njihova normalna težina. Možda oni toga i nisu svijesni, ali ja jesam i sa te strane ja sam mirna - zahvalnost ili bilo kakvu gestu sa njihove strane zbog toga niti tražim niti očekujem.


U petak u deset moram nazvati opet da izdefiniramo.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri vel 03, 2016 8:16 pm

pitijacro je napisao/la:Aj, jaj, jaj......
pa kako  to onda te sadnice dobivaš? Cijepljene sigurno nisu.
Jesam ja nešto propustila? Ne uzimaš ih na svojoj plantaži, samonikle?

Naravno da si ropustila, krvavi je to posel,,, Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 23749988
da to su samonikle sadnice koje rastu uz maticno stablo i od njih naslijeđuju sva svojstva dok one iz ljesnjaka mogu biti sasvim drugacije sorte i tak to da sad ne dujim,,,

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 2253324929
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri vel 03, 2016 8:41 pm

I opet aj jaj jaj.....

Ti bio reko da imaš smo Istarski.
Daklem, to je sorta, necijepljena - pošto veliš da sadnice rastu iz korijena, onda sto posto tvoj nasad nije cijepljen na nekoj podlogi, jel tako?
U blizini, predpostavljam, nema drugih nasada lješnjaka. Dakle, tvoj bi lješnjak, po mome skromnom znanju genetike i oplemenjivanja bilja sa sjemenarstvom - trebao biti samooplodan. E, onda ja ne vidim zašto plod sa takvog stabla ne bi dao dijete identično roditelju. Tu nema cijepanja svojstava, ništa se neće dogoditi u F2 generaciji, ko recimo kada ukrštaš vinske mušice plavih očiju sa vinskim mušicama crvenih očiju, pa u F2 ispadne 80% plavih i 20% posto crvenih, a već u F3 to ida na 50/50, dok se u F4 taj omjer mijenja u 30/70 u korist crvenih, a umeđuvremenu se pojavi i mali postotak lila. Otprilike. Ali, tako genetika u nasljednim svojstvima funkcionira.

E, sada ti meni reci svoje razloge nesjetve sjemenjaka.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Bobić sri vel 03, 2016 8:50 pm

Hmmm, malo je sve to sofisticiranije no sto ti to mislis,,,

procitao sam podatak da je znanstveno dokazano da peludna zrnca lete daleko i da postoji mogucnost oplodnje na udaljenostima
vecim od 60 km,,,
a sad buduci da zivim na rubnom dijelu obronaka bilogore ali i da u ovom ravnicarskom dijelu imade jako puno divljih lijeski koje obilno prase postoji jako velika mogucnost da ti moji plodovi iako extra kvalitete daju potomstvo velicine zrna graska,,,
ja nebih da se to dogodi niti da mi se netko, nakon proteka nekoliko godina, sjeti matere,,,

usto vizualno je vrlo lako raspoznati stabiljku koja je nikla ispod maticnog stabla od one koja je nikla iz sjemena,,, mig
Bobić
Bobić
legionar

Broj postova : 2388
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro sri vel 03, 2016 9:00 pm

A dobro, argumenti su ti dobri.
Ja sam išla od činjenice odabira sorti, gdje se manipulativnom selekcijom nakon niza godina (generacija) odabirom najbolje jedinke na parceli i sjetvoom njenog sjemena radi selekcija , pa ponovljenim postupkom - dakle, od svih posađenih biljaka proizašlih iz te najbolje paprike se opet izabere jedna najbolja i posije njeno sjeme.....i taj se postupak ponavla svake godine - i dobije se ista sorta ali poboljšana , sa super karakteristikama. Ja znam da ja za povrće potrebna izolacija od najmanje dvijesto metara, a sad, je li za stablašice to premalo - pojma nemam.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro čet vel 04, 2016 7:48 am

Pijem kapučino - trenutno.

Upravo se dogovarmo - dogovor polako eskalira prema svađi - pala je kritika da sam povisila glas za dvanaest decibela.

Je, a i para mi izlazi na uha.
Malo smo primirili ton, ali to ne mora ništa značiti - ja sam i dalje antipacifistički nastrojena.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan čet vel 04, 2016 10:14 am

Snijeg mi pada, bem ga bijela, nestalo struje morali ručno musti krave, sreća jedna se nemuze, a jednu tele pola podojilo.
Sad se spremim, idem na edukaciju, tema "kukuruz Pioner" driver

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pet vel 05, 2016 10:20 am

Ima li još uvijek snijega?

Kod mene sunčano i toplo, baš je krasan dan.

još je krasnije što sam dogovorila nešto za drugi petak iza šest sati - jako se veselim tome.

Muž mi je dogovorio zubarku dvadeset sedmog koju sam propustila dva puta zbog toga što oči vide jedno, mozak pročita drugo.  Jbga - pripisujem disleksiji. Mene bilo sram ići i objašnjavati.... Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 54107490

Dobili obavjest da nam danas stiže paket sa 0 kuna otkupnine, a mi nismo ništa naručili.
Istinabog da mi treba stići iz Kine jedna pošiljka, ali ovdje se nešt spominje njuškalo. Pojma nemam o čemu se radi. Kaj da napravim - uzmem ili ne? scratch


EDIT:izmjerila tlak - 110/72.
Ništa nije pomogla svađa od jučer, popravilo se samo za jedan posto - jučer imala 108/78

A veli mi muž - kad ja njemu dignem ono nešt, onda će on meni dići tlak. scratch

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan pet vel 05, 2016 11:22 am

Al si blentava, ccc lolo lolo
Snijeg jutros pada sitan, isto UREA, možda i jest, nisam probo.
Samo znaj nisu u paketiću dvije tegle pekmeza, hoće 50 eura u pošti, ludaci, otkud meni 50 eura.
A za pritisak, imam ja sigurno viška, nemjerim, al znam, glava mi zuji., pa da prebacim koju decimalu. amen

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pet vel 05, 2016 1:29 pm

Ma da, ti već pekmez sigurno pojeo.
A ništa, pričekati ću ja ovogodišnji, možda dobim i kamate. lolo

A rekli su da čekam između jedanaest i pol tri - evo, ja čekam. Sjedim i čekam. Da su rekli samo da će doći, ja bih nešt radila.. Blesavih li uputstava, pokvare sve isplanirano. amen

Bag, gilan, 50 eura - onda mi bolje pošalji dvadeset eura, ja si kupim deset teglica za te pare - ti uštediš trideset, ja profitiram u količini. jumpy
(jel velim uvijek da sam puna sjajnih ideja? kokice )

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan pet vel 05, 2016 1:36 pm

Imam ja pekmeza, ihajjjjj,(otkako je miš unjemu crko, niko nejede) lolo lolo lolo lolo  lažem, lažem.
Ako pošaljem 20 eura, uzmu mi 30 za uslugu, i isti vrag.
Samo nisi ti još za sadake. amen amen (ako neznaš, malo guglaj)

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  gilan pet vel 05, 2016 7:42 pm

Iiiiii paketić??????? Shocked

gilan
legionar

Broj postova : 782
Join date : 28.08.2015
Lokacija : bih

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  pitijacro pet vel 05, 2016 8:04 pm

Ma kaj, koji idiotizam.....

Ja sam jučer naručila krastavce i dinju , i zamisli ti to - oni su isti trenutak to spakirali sjeme i stavili u dostavu. A dostavljač je odmah poslao sms de će to biti sutra - tj, danas isporučeno. Ma meni nije palo na pamet da će to ići u sat vremena od naruđbe, a još mi je čudnije bilo jer se ne sjećam da sam dobavljaču sjemena dala broj moba. uvijek zovem sa fiksnog broja.

Eto, sjemenke kući, samo bil lijenost to danas posijati. Ali sutra sijem obavezno.

pitijacro
legionar

Broj postova : 8911
Join date : 15.11.2012

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Admin pet vel 05, 2016 8:14 pm

sam radio , bum radio , jebate radio

Admin
Admin

Broj postova : 7827
Join date : 04.12.2011

https://slobodni.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Šta smo radili  i šta budemo radili danas - Page 3 Empty Re: Šta smo radili i šta budemo radili danas

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 20. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.